Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli 2018 - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
Včera Konopiště - Radecký. Zahrál jsem slušně, 36 stb. Hrál jsem s @mkopcak, na druhou devítku se přidal @karlos. V podstatě když nás všechny spojím, hráli jsme skvělý golf. Karlos nudný (rovný a dlouhý), já zachraňoval patování (přece nebudeme odcházet z greenu s jednopaty, že jo) no a @mkopcak... ten šel vlastně svoje hřiště. Setkali jsme se vždycky na odpališti a pak na greenu. :)

Hřiště před zimním spánkem, greeny aerifikované - zapískovaé hrubým pískem. Nad náma hromada letadel. Ale počasí vyšlo, takže za mě dobrý

51A3035B-5424-409C-B0DC-A2DFEF2FDF4F.jpeg A46B48C1-CFDE-4B6B-BC0F-0CCBE1DC3053.jpeg 1F79CABA-DFB7-4791-9667-E492727C4D98.jpeg B2BDDA32-6C08-4FAB-815E-DDFB393DDA6A.jpeg
PS: Všimněte si @mkopcak v poli. On prostě ale jenom hrozně nerad hraje z ferveje. :) Blbý teda je, že druhou ranou skončil v podstatě těsně před greenem. Tuším že z toho byl nakonec par?
 
Včera Konopiště - Radecký. Zahrál jsem slušně, 36 stb. Hrál jsem s @mkopcak, na druhou devítku se přidal @karlos. V podstatě když nás všechny spojím, hráli jsme skvělý golf. Karlos nudný (rovný a dlouhý), já zachraňoval patování (přece nebudeme odcházet z greenu s jednopaty, že jo) no a @mkopcak... ten šel vlastně svoje hřiště. Setkali jsme se vždycky na odpališti a pak na greenu. :)

Hřiště před zimním spánkem, greeny aerifikované - zapískovaé hrubým pískem. Nad náma hromada letadel. Ale počasí vyšlo, takže za mě dobrý

Zobrazit přílohu 6006Zobrazit přílohu 6007Zobrazit přílohu 6008Zobrazit přílohu 6009
PS: Všimněte si @mkopcak v poli. On prostě ale jenom hrozně nerad hraje z ferveje. :) Blbý teda je, že druhou ranou skončil v podstatě těsně před greenem. Tuším že z toho byl nakonec par?

Neurážej moje orání 5kou železem, bylo to birdie!
 
Po delsi pauze dnes opet na hristi... z duvodu domaci legalizace teto aktivity jsem vzal s sebou i mladsi dcerku. Zbraslav, druha devitka. Score katastrofa i na me. A jelikoz to myslim vazne, tak ho sem nenapisu. :D

Par dulezitych a praktickych postrehu:
  • Golfove dovednosti nezraji jako vino, spise hniji s rychlosti srovnatelnou s vlasskym salatem. (Pozn. redakce: vlassky neni valassky, takze zadna rada @Francovka , kde by byla slivovice v hlavni roli...)
  • Zahral jsem historicky poprve par na #14. Golfovy b-h me proste musel dat cuchnout k uspechu, abych se na to nevykaslal. Kazdopadne za timto uspechem stalo rozhodnuti nehrat driver, ktery dosahuje vzdalenosti Hybridu ve smeru podelnem a Pw ve smeru pricnem doprava. Misto nej jsem uzil Hybrid se vzdalenosti Hybridu a rozptylu Lw vsemi smery.
  • Zbraslav je v super stavu a za super cenu
  • Puttovaci koberec v novem kanclu nemel zadny pozitivni vliv na moje puttovani. Vzdalenost mam nakalibrovanou na rychlost greenu 13, a to, ze v praci dam kazdy 3m putt nema zadnou spojitost s tim, ze venku nedam zadny metrovy. To druhe se zda byt jistota a konzistence, coz je vlastne v golfu zaklad.
  • Ma mladsi dcera golfu nastesti nerozumi, a tak se mi ani nesmeje.
  • Ten, kdo vrtal dnes #18 byl psychopat... a velmi se zaslouzil o konecne skvele score. Jako by nestacilo, ze si clovek dal oblibeny ping pong Lw, aby se dostal na green.
400C8F17-C78B-412A-B85C-F9C7FB5A3993.jpeg
 
Upraveno:
Ted koukam, jak mi zapsala skorku za dnesek ma dcerka... a asi ji trosku podcenuji, neb se zda, ze to docela chytla :D

B762833E-36D5-4024-8F69-C617A38A5380.jpeg
 
Po delsi pauze dnes opet na hristi... z duvodu domaci legalizace teto aktivity jsem vzal s sebou i mladsi dcerku. Zbraslav, druha devitka. Score katastrofa i na me. A jelikoz to myslim vazne, tak ho sem nenapisu. :D

Par dulezitych a praktickych postrehu:
  • Golfove dovednosti nezraji jako vino, spise hniji s rychlosti srovnatelnou s vlasskym salatem. (Pozn. redakce: vlassky neni valassky, takze zadna rada @Francovka , kde by byla slivovice v hlavni roli...)
  • Zahral jsem historicky poprve par na #14. Golfovy b-h me proste musel dat cuchnout k uspechu, abych se na to nevykaslal. Kazdopadne as timto uspechem stalo rozhodnuti nehrat driver, ktery dosahuje vzdalenosti Hybridu ve smeru podelnem a Pw ve smeru pricnem doprava. Misto nej jsem uzil Hybrid se vzdalenosti Hybridu a rozptylu Lw vsemi smery.
  • Zbraslav je v super stavu a za super cenu
  • Puttovaci koberec v novem kanclu nemel zadny pozitivni vliv na moje puttovani. Vzdalenost mam nakalibrovanou na rychlost greenu 13, a to, ze v praci dam kazdy 3m putt nema zadnou spojitost s tim, ze venku nedam zadny metrovy. To druhe se zda byt jistota a konzistence, coz je vlastne v golfu zaklad.
  • Ma mladsi dcera golfu nastesti nerozumi, a tak se mi ani nesmeje.
  • Ten, kdo vrtal dnes #18 byl psychopat... a velmi se zaslouzil o konecne skvele score. Jako by nestacilo, ze si clovek dal oblibeny ping pong Lw, aby se dostal na green.
Zobrazit přílohu 6021
Silně mi to připomíná můj včerejší turnaj v Poděbradech. Hlavně bod jedna. Až si říkám jestli si nemám dát od golfu pauzu. Aspoň přes zimu. :mad:
( na svou omluvu můžu uvést jen, že 2. devítku jsem tam hrála poprvé v životě)
Co se týče driveru, po každém drivu jsem vyhrožovala, že už ho z bagu nevytáhnu. Většinou jsem to nedodržela. Bohužel, les byl blízko a plný listí. :oops:
A co bylo úplně jinak než Janova Zbraslav, stav hřiště. Domácí sice říkali, jak je hřiště proti nedávné době skvělé, za sebe to tak nevidím.
DSC_0029.JPG

Naštěstí jen jeden green vypadal až takto:
 
Jak jsem naposledy hrál? Na to nenacházím slov. Pokud se chce někdo škodolibě pobavit, může se podívat na moje výsledky z nedělního turnaje v Terezíně. Nedočte se tam ale, že se mi na 4.jamce konečně povedlo přepálit ten pravej dogleg přes ty převysoký stromy nevhodně narostlý na kopci nad tím debilním potokem a skončit na lobwedge od vlajky ;):up: (na skóre to nepoznáte, protože to bylo až provizí:p). Ale hlavně se tam nedočtete jak báječně chutnala Svatomartinská husička s červenym zelíčkem a bramborovym a houskovym knedlíkem.:p:D:D:D
 
Včera Konopiště - Radecký. Zahrál jsem slušně, 36 stb. Hrál jsem s @mkopcak, na druhou devítku se přidal @karlos. V podstatě když nás všechny spojím, hráli jsme skvělý golf. Karlos nudný (rovný a dlouhý), já zachraňoval patování (přece nebudeme odcházet z greenu s jednopaty, že jo) no a @mkopcak... ten šel vlastně svoje hřiště. Setkali jsme se vždycky na odpališti a pak na greenu. :)

Hřiště před zimním spánkem, greeny aerifikované - zapískovaé hrubým pískem. Nad náma hromada letadel. Ale počasí vyšlo, takže za mě dobrý

Zobrazit přílohu 6006Zobrazit přílohu 6007Zobrazit přílohu 6008Zobrazit přílohu 6009
PS: Všimněte si @mkopcak v poli. On prostě ale jenom hrozně nerad hraje z ferveje. :) Blbý teda je, že druhou ranou skončil v podstatě těsně před greenem. Tuším že z toho byl nakonec par?
to se to hraje, kdyz vam vyndaj outove koliky :D
 
Dneska v Mexiku nový osobní rekord. Neznámé hřiště, půjčené hole, ale nějak záhadně si to vše sedlo a byl jsem až překvapený co jsem dokázal trefit. Nakonec z toho tedy bylo na mě úžasných 86 :cool: jinak hřiště kterém jsem dneska hrál bylo Marina Golf Course Mazatlán.
 
tak jsem byl také dneska hrát, v listopadu již poněkolikáté, a už poněkolikáté v listopadu jsem si řekl že už se na to radši vykašlu, protože parů jako šafránu, bojím se ale že se na to zatím ještě nevykašlu - co bych pak dělal ... čučel tady do toho kompu :)

btw Austerlitz, sluníčko, sice kosa ale bylo to pod kilo, i pod 90, takže zas taková hrůza to nebyla ... zajímavé, že bylo plné hřiště
 
dnes jsem si udelal vylet do Ropice, nejlepsi napad v tomhle stoleti :D
skvely stav, nikde zadne piskovani ani derovani, fairwaye nepodmacene, uzasne greeny s rychlosti kolem 8ft.
Pocasi prijatelne, 7-8st, slunec a lehky vitr.
Jedine co mi pije krev, je design 18. jamky :D
Po hre skvely obed za par korun :)
Zitra Ostravice, pry se tam ted vyskytuje medved :D
BA48125D-AAD2-45CF-8B01-7851E6E6C57B.jpeg
F884B6E2-757E-4F79-AB04-72A602F6A07F.jpeg
2954F549-6449-4014-AE17-45968DB0705B.jpeg
547780B7-FCCF-4583-9DC0-2ABED4A6E309.jpeg
 
Včera s @kristyna jsme vyrazili zkontrolovat Horehledske panství, rychlá devítka před západem slunce - tzn začínali jsme ve tři. Docela nám to šlo. Sluníčko, bezvětří, prázdné hřiště, obstojný výsledek. Hřiště ve fajn stavu. Skóre? Hooodne golfu. Na devitce skoro birdie, o jeden Cm. Ale i tak par potěšil. A skvělá Husa k veceri!

0DEEE306-9094-4ED1-88FE-538C85D266F8.jpeg
CF210616-C317-4FC4-95B5-04D83142116F.jpeg
70465267-C86C-4D78-B56D-8D51FD195481.jpeg
 
Upraveno:
Nakonec Ostravice kvuli namraze zavrena, tak jsem si vzal hole na vylet :)
3E5B2F46-0362-4ACE-AC07-A1FBB787BD5B.jpeg
 
Písek! S @kristyna - šlo nám to hůř než včera, ale asi letošní poslední golf, tak co. Krasne počasí, 18 jamek, 500 Kč osoba. A splněno - jeden par padl :) První devítka se nám líbila více, než druhá. Prima výlet!

5445B983-658A-4485-8609-63AC3AAA11FE.jpeg 23C07705-6FF1-4D3D-BAF3-42C81922B363.jpeg 499E8137-D3B1-41C1-B344-C2D3D127196C.jpeg A3EC698A-4F1C-4683-BF40-1C1C9ABC1EDE.jpeg 04F902AC-7C77-4D94-AEDD-175238BB823E.jpeg 085648C1-5749-4194-9119-FDB1B435DCE1.jpeg 8B3EAF1E-3C66-47DE-B6EC-D13870B46B06.jpeg EDDEF46C-56E9-47CB-8AFB-A62916D1DFA6.jpeg F3363A7B-D1C8-4175-ACD0-EFAB886D6DC1.jpeg

PS: cestou z Horehledskych hvozdu jsme trefili lasicku. Takže výlet se krapet prodraží... (pitomé nárazníky) Mrtvolu lasicky mi Tynka zakázala sem nahrát. :(
 
V sobotu texas v Hořehledech. Skvělí parťáci, 2. místo, eagle na devítce (par 4, 307m a první na greenu). A asi jen 2 míčky mínus.. Na Hořehledy dobrý.. :p
 
V sobotu texas v Hořehledech. Skvělí parťáci, 2. místo, eagle na devítce (par 4, 307m a první na greenu). A asi jen 2 míčky mínus.. Na Hořehledy dobrý.. :p

To je tim prořezaným křovím!
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom