Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli 2018 - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
Já dnes hrál opravdu mooooc moooc krásně.;)
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
J
Já dnes hrál opravdu mooooc moooc krásně.;)
Jataky :) konečně, po týdnu intenzivního hraní. :p
 
Tak abych to nějak shrnul - Tento týden (Po-Čt) jsme byly já, kamarád a táta na golfu - na pánské jízdě na Moravě k mým narozeninám s ubytováním v Rožnově a šli jsme během 4 dnů - 4 hřiště (všechna veřejná nemáme ještě zelené karty.
V pondělí na doporučení @Francovka jsme jeli Hukvaldy - místo původního Radíkova. Hukvaldy - hra po skoro měsíci docela ušla. hraju tak, jako bych měl HCP 54 (tím že začínám, proto je každé bogey a nedej bože par pro mě zázrak) A teď ke hře. Zahrál jsem devítku na 56 udérů. Z toho jamka číslo 3 a 7 jsem dal v PARU !!! Ale na ostatních jamkách mě bohužel většinou zklamalo puttovaní a nebo pokažená přihrávka na green. Hřiště hezké, na můj vkus (začatečníka) plochy ve skvělém stavu. Greeny taktéž podle mě v dobré kondici a určitě se tam příští rok budu chtít znovu vrátit.
V úterý jsme jeli do Velkých Karlovic na hrřiště Horal. Po příjezdu jsme se bohužel dozvěděli že hřiště je zavřeno z důvodu aerofikování greenů, které proběhlo den předem(snad jsem to napsal správně) Ale když pán slyšel že jsme přijeli až z druhé strany republiky tak nás nakonec nechal hrát. A bylo to super. I s těmi greeny ( naše puttovaní není zas až tak dobré aby nám to nějak překáželo). Hřiště fantastické upravené, krásné výhledy a slušná procházka po kopcích. A teď ke hře - devítku jsem zahrál na 54 ran. Začátek famozní - jamka 1 a 2 v PARU !!! 4. jamka bogey a 3x double bogey, ale pohřbil jsem to na jamce 6, kdy jsem měl 8 ran z toho 4 putty a jamka číslo 8, která je dlouhá 92 metrů a převýšení je tam skoro 30 metů - prostě hrá do obrovského krpálu a mezi Vámi a greenem je biozona. Takže poslední dvě jamky za 9 ran každá - protože na devítce jsem zahrál dvakrát vodu :( Hřiště nádherné, hotelový komplex také takže příští rok asi i s mojí polovičkou a rovnou na wellness :-D
 
Ve středu jsme jeli asi 2 km na místní hřiště v Rožnově, na které jsem se nejvíce těšil, a hned po příjezdu jsem věděl proč. Greeny, odpaliště i fairwaye ve skvělé kondici. Hřiště nádherné a ani ne moc záludné. Jamka číslo 8 a 9 asi jedny z nejhezčích na hřišti podle mě (zvašť dvoupatrový green na 8. jamce) Hráli jsme na 18 jamek ( všichni poprvé v životě) První devítka byla taková oťukávací a zahrál jsem ji na 67 ran (pouze jedno bogey na 4j) , druhá už byla lepší a zahráno na 59 ran (2x bogey - 4 a 8(u osmé jamky jsem byl 2. ranou na greenu)) a celkově bych byl s hrou spokojený. nádherná ostrovní jamka číslo 6 nám trochu pocuchala nervíky ale dala se zahrát a utopil jsem na ní pouze jeden míček za dvě kola. Hřiště asi nejhezčí, na kterém jsem letos hrál a určitě příští rok znovu.
Ve čtvrtek jsme při cestě domu ještě ráno zajeli do Búřova na devitku. Hřiště hezké, výhledy nádherné ale stav hřiště bohužel nic moc. Pánse nám i omlouval že mají problém s divočaky, malými liškami a ptáky a k tomu ještě sucho které letos panovalo a hřiště vypadalo jak vypadalo. Ale hrát se na tom dalo, a navíc jsme ještě bojovali s únavou za ty tři dny golfu na Moravě. Takže už to byla spíš jenom taková odreagovačka před cestou domů. Hra tragická ( 55 ran) a pouze dvě bogey (1 a 4 ) . Na pětce jsem měl náběh na birdie ( jamka na cca 100 metrů do kopce. První ranou na green ale asi i ze síly okamžiku jsem se propatoval až na 6 ran :-D .
Celkově týden na Moravě byl hezký a užil jsem si to a příští rok si určitě pojedeme zahrát znovu, i když asi na trochu jin=a hřiště v některých případech a možná ještě nějaké přidáme, jelikož už bude i zelená karta. Snad to nebylo moc dlouhý a bylo to alespoň trochu srozumitelný : ) Hezkou hru všem
 
Ve středu jsme jeli asi 2 km na místní hřiště v Rožnově, na které jsem se nejvíce těšil, a hned po příjezdu jsem věděl proč. Greeny, odpaliště i fairwaye ve skvělé kondici. Hřiště nádherné a ani ne moc záludné. Jamka číslo 8 a 9 asi jedny z nejhezčích na hřišti podle mě (zvašť dvoupatrový green na 8. jamce) Hráli jsme na 18 jamek ( všichni poprvé v životě) První devítka byla taková oťukávací a zahrál jsem ji na 67 ran (pouze jedno bogey na 4j) , druhá už byla lepší a zahráno na 59 ran (2x bogey - 4 a 8(u osmé jamky jsem byl 2. ranou na greenu)) a celkově bych byl s hrou spokojený. nádherná ostrovní jamka číslo 6 nám trochu pocuchala nervíky ale dala se zahrát a utopil jsem na ní pouze jeden míček za dvě kola. Hřiště asi nejhezčí, na kterém jsem letos hrál a určitě příští rok znovu.
Ve čtvrtek jsme při cestě domu ještě ráno zajeli do Búřova na devitku. Hřiště hezké, výhledy nádherné ale stav hřiště bohužel nic moc. Pánse nám i omlouval že mají problém s divočaky, malými liškami a ptáky a k tomu ještě sucho které letos panovalo a hřiště vypadalo jak vypadalo. Ale hrát se na tom dalo, a navíc jsme ještě bojovali s únavou za ty tři dny golfu na Moravě. Takže už to byla spíš jenom taková odreagovačka před cestou domů. Hra tragická ( 55 ran) a pouze dvě bogey (1 a 4 ) . Na pětce jsem měl náběh na birdie ( jamka na cca 100 metrů do kopce. První ranou na green ale asi i ze síly okamžiku jsem se propatoval až na 6 ran :-D .
Celkově týden na Moravě byl hezký a užil jsem si to a příští rok si určitě pojedeme zahrát znovu, i když asi na trochu jin=a hřiště v některých případech a možná ještě nějaké přidáme, jelikož už bude i zelená karta. Snad to nebylo moc dlouhý a bylo to alespoň trochu srozumitelný : ) Hezkou hru všem
S puttováním Ti poradí @requo :p. Tam asi nějaké rány ubereš...

Jinak jsem rád, že se Ti u nás líbilo. Nevím, jestli jste víc bojovali s únavou nebo s dozvuky večera u slivovice:eek:
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
S puttováním Ti poradí @requo :p. Tam asi nějaké rány ubereš...

Jinak jsem rád, že se Ti u nás líbilo. Nevím, jestli jste víc bojovali s únavou nebo s dozvuky večera u slivovice:eek:

Puttování musím trénovat a i krátkou hru, ale tak hraju pár měsíců a golf je učení na celý život, takže to beru sportovně. A plánuju ještě nějaké další lekce i s trenérem (zatím jsem měl pouze jednou trenéra) a dozvuky slivovice nebyly ( já piju rumy a pivo) ale dozvuky možná nějaké byly, ale cítil jsem je opravdu až včera :-D
 
Dnes dopoledne Hradec. Hriste super, krasny ferveje, rychly a tvrdy gryny. Jen dost foukalo.
Moje hra fajn, nekonec 87 ran, nekolik paru, ale nepodaril se zadny berdik :(. Super dopoledne
 
Včera Mnich. Hodnocení hřiště viz jinde. Monachus.

K mé hře - jako jo. Celkově spokojenost. 3 pary v řadě. Pak přišly nějaké úlety, které byly dány spíše neznalostí hřiště a špatnou orientací ve vzdálenostech. Jednou jsem se orientoval a přemýšlel tak dlouho, až jsem si vzal špatnou hůl. Pokud jsem hrál svou novou hru, v klidu bez tlačenky a jakéhokoli zachraňování čehokoli, pak to byly easy pary. Určitě to bylo dáno i tím, jak se mi to hřiště a prostředí líbilo. Mám zas nějakou drobnou úpravu ve švihu. Díky novým wedžím. Baví mě. Jen byla škoda dnešního počasí, díky kterému jsme dnešní hru zrušili a já neměl příležitost si ji více zažít. Snad to do zítra na sunset nezapomenu...
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
A kdyby jsi šel jen devět jamek, tak jsi to mohl milt pod 59 :)
 
Dneska poprve Mstetice. V tom vetru to nebylo az tak strasny. Mohlo by se hrat porad po vetru, to to litalo tak o dve hole delsi:p . Kupodivu s ohledem na pocasi mi dneska neslo moc patovani. To na to pocasi nesvedu:rolleyes:. Dostal jsem se pod 100 tak spokojenost s ohledem na to ze to bylo poprve a s pocasim.
 
Venku foukalo, pršelo, padaly kroupy, tak jsem si zalezl na indoor. Poslední dobou jsem netrefoval železa jak bych měl, tak jsem věnoval čas pilování úderů. Konec tréninku už vypadal OK - viz obrázek (železo č. 4 - 10 úderů).
Teď to jen dostat na hřiště :)

B6A8296E-9E79-4642-B1A9-12F1070A71BD.jpeg
 
Já hrál včera dobře. :) Dost mě to překvapilo, jdu na poslední SunsetTour 19.jamky, přihlášení na turnaj jen dva hráči. Venku foukalo, projel jsem nějakým krupobitím, hrát se mi nechtělo (znáte to, zima, hnus, otrava v práci)... ale holt jsem se taky na turnaj zapsal, kdyby jeden z těch dvou nepřišel, aby ten druhý neměl zbytečnou cestu. Nakonec oba dorazili - mají můj obdiv. Co vám mám povídat... fakt včera večer na Zbraslavi foukalo. Po předchozích x kolech, kdy jsem většinou jen tak tak svůj slovutný HCP udržel (ztracené míčky, proškrtlé jamky, bunkery atp) a nebo o desetinu zhoršil, až jsem se bál, že se zase s ostudou přehoupnu přes třicítku... ejhle... včera za devítku 22 STB, celkem 49 ran... nejdelší hůl šestka železo. Takže, mírné zlepšení HCP na 27,8, tzn. hurá, třicítka je zase na chvíli v nedohlednu! :-D Dva pary potěšily, relativně klidná hra taky, holt, když nehrajete do bunkeru a partáci ve flajtu (@doktordee a @ver.svobo) vám pomohou najít míčky v rafu tak rázem máte lepší pondělí. :)

Výstřižek.PNG
 
Upraveno:
Včera Zbraslav tradičně na závěr turnaje. Abych sbíral případné umrzlé. Nic jsem v tom počasí nečekal a chtěl si spíše osvěžit tu drobnou změnu ve švihu. Sice jsem se pod vrstvami oblečení nemohl moc otáčet, ale pocitově to tam bylo. Skóre - nahoru dolů. Birdie bogey bogey birdie par bogey bogey bogey birdie. Šestá jamka - prostě si nesmím přihrávat tak blízko grýnu. 40-50m rány neumím. Sedmá - jelito jsem se podíval na jiný údaj na hodinkách. A na téhle jamce je sakra znát kde je navrtáno. Hlavně, že jsem o tom psal... Nicméně +2 v tom počasí a z bílých je slušné skóre. [emoji884]
6c6e7dd90a4a4fad31a524c1091c3416.jpg
 
Upraveno:
Hral jsem naposledy týden po RequoCup. A dnes poprvé Barbora s @Jerry. Je to gentleman ten kluk, jinak by se začal na druhé jamce smát a ještě teď by se popadal za břicho. No, na druhé devizové už bylo par provedených jamek, na 17 berdík a na 18 sice triple, ale s hezkou ranou přes stromy. Kofolu za jamkovku jsem prohrál, ale užil si s klukama prima odpoledne. :up::p
 
Kdo uhadne, kam jdu poztrácet par míčku?

96D75976-4078-49E2-A8C2-75B03BFBA6A0.jpeg
 
Kdo uhadne, kam jdu poztrácet par míčku?

Zobrazit přílohu 5642

Takže Semily to byly! Já s Fandou a @HonzaS - bylo to super, hřiště rozeberu jinde, k hře! Jako hustý, křížení jamek, ikonicka osmička, dvakrát přes řeku, dohromady jeden par padl. Všichni jeden skrt - ale taky spousta provedených ran. Dobre jsme si zahráli. Příprava na zítřejší Grabstejn!

DC551F67-0FD4-47A5-B8C2-C78A0B989B6E.jpeg
 
Já si dal v dnešním krásném dni zbraslav. Výsledné skóre 97, což je na můj hcp poměrně fajn, ale pocitově mi připadá ze sem zahrál daleko hůř :rolleyes: první rány super, dlouhé železa taky ok, ale krátké železa a hra kolem greenů hrůza. Jinak trochu nevím co si o Zbraslavi myslet. Hřiště jako takové se mi fakt líbí, ale některé greeny mi připadají prostě nesmyslné. Nevím čím to, ale asi třikrát se mi stalo, že při patu do lehkého do kopce (vzdálenost cca z 1 - 2m od jamky) jsem byl trochu kratší a míček si to prostě rozmyslel a zkutálel zpátky odkud sem hrál. Musím říct, že tohle sem ještě nikdy nezažil a má frustrace byla neskutečná a neuvěřitelně mi to porazilo pocit z dnešní hry :(
 
Já si dal v dnešním krásném dni zbraslav. Výsledné skóre 97, což je na můj hcp poměrně fajn, ale pocitově mi připadá ze sem zahrál daleko hůř :rolleyes: první rány super, dlouhé železa taky ok, ale krátké železa a hra kolem greenů hrůza. Jinak trochu nevím co si o Zbraslavi myslet. Hřiště jako takové se mi fakt líbí, ale některé greeny mi připadají prostě nesmyslné. Nevím čím to, ale asi třikrát se mi stalo, že při patu do lehkého do kopce (vzdálenost cca z 1 - 2m od jamky) jsem byl trochu kratší a míček si to prostě rozmyslel a zkutálel zpátky odkud sem hrál. Musím říct, že tohle sem ještě nikdy nezažil a má frustrace byla neskutečná a neuvěřitelně mi to porazilo pocit z dnešní hry :(
Myslím, že to není vina grýnů, ale toho, kdo navrtával PIN pozice. Jsou i hřiště, kde jsou některé grýny opravdu nesmyslně modelovány tak, že na nich nejde prakticky najít hratelná PIN pozice :(
 
Já naposledy v Bulharsku 20.9.....:cry::cry::cry:
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom