Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli 2018 - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
Nechci byt hnidopich, navic jsem na Cihelnach nehral, ale prijde mi vazne rozdil mezi silnici s dvema pruhy, kterou najdete na temer kazdem druhem hristi a dalnici s 2x3 pruhy, kterou maji dle meho jen na Cernem moste. Hluk i mira provozu je jiste uplne jinde.
Navic na nejvice postizene jamce mate jeste bzucak vysokeho napeti... co naplat, je to hriste ve meste. Patrim mezi ty, kterym to vadi... ale to neznamena, ze tam zitra nejdu. :D
Já na černým mostě ještě nehrál, tak nedokážu porovnat. Ale žádnej med to na cihelnach není, buď kamión nebo stádo motorkářů. A když nic, tak aspoň vlak. Ten notabene furt troubí, protože mimo jiné je tam přechod přes koleje. Ona klikatá silnice kde každej řadí a tůruje jak o život může bejt ve výsledku horší, než okruh kde každej jede 80 na trmpomat :)
 
Já byl na cihelnách jednou vloni a vůbec jsem žádný rušení od silnice nezaznamenal. Jeden vlak projel ale to jsem bral spíš jako zpestření. Je třeba říct, že to ale bylo v sobotu, takže kamiony moc nebyly. Mě osobně tedy nesrovnatelně víc irituje ten víceméně stálý monotónní a dost intenzivní hluk na čerňáku. Proto jsem tam za svou golfovou karieru byl jen dvakrát a musela by to být nějaká extra vyjímečná situace, abych tam šel potřetí.:p
 
Na Cihelnách i na Olšovkách jsem hrál často. Nikdy mě ale nenapadlo se vymlouvat, že hraju tužku, protože kolem hřiště jezdí auta. Vždycky jsem složitě hledal jiné výmluvy a přitom je to tak snadné. A Čerňák, tam já osobně vidím mnohem více problémů než jen auta kolem a tak tam prostě hrát nejezdím.
 
Dnes jsem byl na cernaku (Takovy horsi prumer, byt vysledek pouze 1x Par, ale 104 ran tzn. -4 nakonec neni zly).

A vzhledem k teto debatce jsem vytahl hlukomer. Na odpalisti c. 5 jsem nameril 72dB (spicka 78), od konce c. 4 do zacatku c. 9 to pod 60 jde malokdy. Samo, ze vitr atp. Ale kdo tam nebyl, nevi o cem mluvi, takze par nonPR fotek nize.

Timto nechci nikoho strasit. To hriste je kvalitni, ma dobre zazemi, vyborne jidlo i zajimave jamky. Hodne se zde maka a dcerka tu chodi na skvely golf camp.
Pisi to jen na margo toho, ze to zde je proste obcas dost industrialni. :) Mj. pristi tyden sem zajdu zas..

AB9EE81C-8DBF-4932-9BCA-12753C4A0F38.jpeg


E8F9F93E-F32B-4B2B-9D97-D00293D88375.jpeg


5F4F7E7B-CB68-44EA-8201-05DEC87334DD.jpeg


DF5AED68-90A8-488E-A83A-012FED3BFCF4.png
 
Já byl na cihelnách jednou vloni a vůbec jsem žádný rušení od silnice nezaznamenal. Jeden vlak projel ale to jsem bral spíš jako zpestření. Je třeba říct, že to ale bylo v sobotu, takže kamiony moc nebyly. Mě osobně tedy nesrovnatelně víc irituje ten víceméně stálý monotónní a dost intenzivní hluk na čerňáku. Proto jsem tam za svou golfovou karieru byl jen dvakrát a musela by to být nějaká extra vyjímečná situace, abych tam šel potřetí.:p

Asi tak: o vikendu bych sem nesel.
Ale po praci ci spojeni nejake schuzky s golfem je zde pecka. Vari dobre a jsou ochotni. Jako jedno z mala hrist nabizi i hru na 6 ci 3 jamky pro deti (genialni)! Maji i dost dalsich slev.
Mj. cistota, vybava odpalist, zachody na hristi, automat na tee 10. V okoli je navic mnoho top restauraci pro pripad late time tee.
Za tech par let co hraji se to navic strasne posunulo dopredu.
 
Na Čerňáku jsem hrál naposled někdy v dubnu den po dešti a co mě nejvíc překvapilo, jak strašně zaprášené mastným černým prachem jsem měl boty a kalhoty až ke kolenům. To je ta dálnice těsně kolem. Ale hřiště bylo jinak v excelentním stavu.
 
Tak předevčírem Č.Lípa.....93 ran, 40 Stb....a hlavně historický posun HCP pod 20!!:up:
No a další řádky by spíš patřily do rubriky "Sucho, vedro a golf v ČR".....kdo by to v Lípě neznal, tak by si myslel, že tam ani žádné hřiště není ......souvislá hnědá plocha, fairwaye splývající s roughy, neznalý člověk by ani netušil, kterým směrem hrát.....snad jen podle těch 18-ti zelených flíčků, kde se celkem daří udržet greeny ve slušném stavu. Jinak pukliny v zemi takové šířky, že se tam míček bezproblému vejde a zmizí 30 cm hluboko (stalo se spoluhráči).....z těch tuším sedmi rybníků šest vyschlo a do sedmého - jak nám říkala majitelka pí Solfronková - horko těžko stačili zachránit ryby z těch zbylých.......no prostě děs, běs!
Ale má to pro nás rekreační hráče i pozitiva...odpaly i další rány po dopadu běží a běží....a běží. Takové vzdálenosti jsou jindy nedosažitelné.....možná i to mělo vliv na ten můj výsledek. Ale něco za něco.......zase se z toho "betonu" blbě hraje. Takže asi tak...ale určitě máte všichni podobné zkušenosti a dojmy z posledních týdnů.
 
Včera devítka po šichtě v Bítozevsi. FW zelené (z 90%) na horních jamkách dost foukalo. Chvíli to vypadalo na luxusní výsledek, pak se to trochu zašprclo, takže byl "jen" výborný (4 x par, zbytek bogie). Když vydrží forma, máte se na Zbraslavi na co těšit. ;):p:D
 
Včera devítka po šichtě v Bítozevsi. FW zelené (z 90%) na horních jamkách dost foukalo. Chvíli to vypadalo na luxusní výsledek, pak se to trochu zašprclo, takže byl "jen" výborný (4 x par, zbytek bogie). Když vydrží forma, máte se na Zbraslavi na co těšit. ;):p:D
o to víc mě mrzí, že nejdu. Tohle bych chtěl vidět na vlastní oči ;-D ale zkus to zítra otočit...(4x bogey, zbytek par) :cool::p:devil:
 
o to víc mě mrzí, že nejdu. Tohle bych chtěl vidět na vlastní oči ;-D ale zkus to zítra otočit...(4x bogey, zbytek par) :cool::p:devil:
Dobrej nápad, jdu do toho :p:p:p:p
 
Dneska prima den na Štiříně s @kristyna, @HonzaS + @MartinaX. Dobré to bylo, pohodový golf, hřiště překvapivě docela zelené. Přerušil nás na začátku déšť, jak nezvyklé v poslední době. Hrůůůza, úplně jsem zapomněl hrát z podmáčeného trávníku. Holky hráli parádně, Honza taky dobře no a já jsem nakonec užmoulal 35 STB, takže spokojenost. Hodně pomohly mé tři pary při druhé devítce, jinak by to tak slavné nebylo. A propo - pomalu začíná padat listí, takže období "blbě se hledá míček" je tu.

Měli jsme školení i od maršala - několik vtipů, a tak, viditelně dlouhá směna! :)

Díky Týnce, Honzovi s Martinou za příjemný den a hru!
 
Upraveno:
Jj, musím pochválit @requo za super sérii par, par, škrt, par (všechny pary jedním patem, tak nevím co pořád ten @mkopcak:eek:) Po víkendu na vyprahlém Grabštejně to bylo potvrzení toho, že snížení hcp na 21 bylo zbrklé, ukvapené a zbytečné :cry::cry::cry:
 
Včera na Štiříně to bylo fajn. Takovy pohodovy den. Žádné super výkony, ale některé rány letěly. Píši o mojí hře. Mnoho ran se odrazilo od stromů a jedna vlastní i od mého kolena. ☺
 

Přílohy

  • IMG_20180824_133209.jpg
    IMG_20180824_133209.jpg
    124,2 KB · Zobrazení: 221
Jj, musím pochválit @requo za super sérii par, par, škrt, par (všechny pary jedním patem, tak nevím co pořád ten @mkopcak má :eek:

On chirurg, co zachrani 3 pacienty a 15 jich zabije taky nebude zrovna doktor roku, ze?!:cool:
 
Tak dnes Beřovice. Podělal jsem netradičně závěr první a tradičně druhé devítky. Dnes čekárna, primárně asi kvůli dvou flajtům japonců a dvou flajtům anglicky mluvících cizinců. Byla to trochu otrava. Ale radost ze hry to nevzalo. Nicméně hřiště v moc hezkém stavu, proto asi víc narváno.
Po hře oběd a 17 jamek z akademie, pak pršelo.
44cde3eb8ab405b36db2f02b99991152.jpg
 
On chirurg, co zachrani 3 pacienty a 15 jich zabije taky nebude zrovna doktor roku, ze?!:cool:
Hele a kdo by lezl do ordinace k chirurgovi s hcp 29,7? o_Oo_Oo_O
 
Hele a kdo by lezl do ordinace k chirurgovi s hcp 29,7? o_Oo_Oo_O
Všichni. Protože u chirurga se hcp nedozvis. Hádej proč..
 
V sobotu Tour19 Major open na Zbraslavy... ve flightu s mojí @Eila a s @Jerry Pro mě letos první turnaj po letošním golfovým výpadku, pro ženu dokonce první turnaj vůbec. Bylo fajn, nálada super, příjemné počasí bez vedra, já byl poprvé blízko ke snížení a kdybych poslechl Jerryho a uklidil ten nervózní driver zpět do bagu o pár jamek dřív, mohlo to i klapnout, tak příště holt ještě na to nemám:) v součtu jsme naškrtali 14jamek takže taky slušný výkon:) Eila si nasbírala nové zkušenosti a pár jamek se jí vyloženě povedlo a pár jamek si vyloženě škrtla... asi jen 8kousků :-D... Jerry na mě zákeřně machroval s luxusní domácí svačinou, ale záhy jeho počínání potrestalo několik vodních překážek, takže rovnováha ve vesmíru byla zachována:) Díky za dobrou akci! ;-)
 
Pecka!!! Konečně povedená rána [emoji57] druhá na jamce číslo 13 prosím pěkně. Dnes Hluboká. Zatím hraju jako DBL. Je strašně znát, když hrajete hřiště co nemáte rádi... navíc když před vámi jdou 3 geodeti.
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom