Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli 2018 - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
Tímto okamžikem si slavnostně odebírám titul všudehrál-1 a přiděluji si titul VŠUDEHRÁL, titul si přiděluji do doby než se otevře a znormuje další nové hřiště. :D
Jako poslední právě dohrávám šestijamkové hřiště Město Albrechtice. S sebou mám pouze 9kov, rukavici, desky na skorekartu a dva míčky a provizorní bag. Wish me luck ;)

Důkazní foto:

Zobrazit přílohu 4794

Ty si to vazne obesel s timhle kyblem? :D
Twl. ja myslel, ze nejvetsi drson je tu slamneny majkl @requo!! :D

Tenhle bag by se mu hodil k jeho zanovnim tomtom gps hodinkam!!
 
Ty si to vazne obesel s timhle kyblem? :D
Twl. ja myslel, ze nejvetsi drson je tu slamneny majkl @requo!! :D
jop :D
38B308C7-80FA-4855-802A-AC72DFBEDD84.jpeg
 
Terezín dnes vpodvečer. Nakonec jsem i zmokla. Hřiště v dobrém stavu, docela rychlé greeny. Rychlost neodhadnu, ale rychlejší než v Lípě. Už se tam pomalu začínám cítit jako doma, je to moje druhé nejčastější hřiště. Poprvé odehráno v osobním paru, po snížení HCP. Určitě i díky nové hračce - Nikon Coolshot 80 VR. Pořád nejhorší je patování. Na to mi fakt laser nepomůže. :mad: Tak aspoň pár obrázků. DSC_9611.JPG DSC_9613.JPG DSC_9614.JPG
 
Skvěle. Gratulace ke super výsledku od řadového všudehrálského člena.
BTW: Je málo případů, kdy je věk výhodou. A můj soused Aleš Laboutka, coby leader této disciplíny, s touto vášní začal dřív a ta zrušená hřiště holt odehrál. Ale aktuálně jste si rovni. PF
 
Skvěle. Gratulace ke super výsledku od řadového všudehrálského člena.
BTW: Je málo případů, kdy je věk výhodou. A můj soused Aleš Laboutka, coby leader této disciplíny, s touto vášní začal dřív a ta zrušená hřiště holt odehrál. Ale aktuálně jste si rovni. PF
presne tak, tri zanikla hriste nikdy mit nebudu, z toho dve neexistovala uz kdyz jsem zacal hrat :(
 
  • To se mi líbí
Reactions: PFP
Já jsem dnes byl na turnaji v Bolce. Ne až tak zářný výsledek nahlásím do Tour později, ale nemůžu si pomoct se nepochlubit s tím, že jsem zahrál par na tom přes 600m dlouhym pětiparu. Třetí ranou na úrovni vlajky 3 metry v rafu vedle grýnu. Čip skončil na úrovni jamky jen 15 cm napravo. Takže "skoroberdík".;):p:D
 
Já jsem dnes byl na turnaji v Bolce. Ne až tak zářný výsledek nahlásím do Tour později, ale nemůžu si pomoct se nepochlubit s tím, že jsem zahrál par na tom přes 600m dlouhym pětiparu. Třetí ranou na úrovni vlajky 3 metry v rafu vedle grýnu. Čip skončil na úrovni jamky jen 15 cm napravo. Takže "skoroberdík".;):p:D
To jsi borec!!! Ja i po trech super ranach mam stale tak 30m do greenu a jsem rad za bogey.
 
Vcera hra v Bohdanci. Sli jsem s brachou po druhe hodine, pred nama sel turnaj, takze, bohuzel, brzda:(
Hriste jsem sel poprve, mne se i libi, nic zaludnyho, rovina. Greeny fajn, celkem i rychle a ferveje taky zelene, az na par jamek.
Moje hra v prumeru, po paru na dvojce, druhou ranou 140 m dva metry od vlajky jsem zachranil par, a hned na dalsi jamce, 3paru, jsem zahral 6:(
Nakonec jsme skoncili na 16, protoze jsme museli jet v presny cas pryc:(
Asi na podzim se vratím, az se listi obarvi.
 
Dnes poprvé Česká lípa. Měl jsem smůlu na počasí. Zima. Vítr. Ke konci déšť. Ze žlutých jsem hrál na 2. Takže úkol byl jasný. Jít to tréninkově. V tom počasí moc nešlo ani to. Nicméně hřiště celkem pozitivně překvapilo. Neznalost byla znát. Obzvláště na parech 5. Za normálního počasí to je určitě fajn hřiště. Není to úplná nuda. V podstatě tu najdete všechno. Krátké jamky. Delší jamky. Target jamky. Risk jamky.

Kapučíno nic moc. A co jsem viděl plněné knedlíky uzeným, tak jsem byl rád, že jsem si ten polotovar z Makra nedal...

Tréninkové plochy dostačující. Nepochopil jsem vymezení travních odpališť pouze pro hráče s hcp 27 a méně. Navíc půlka byla do kopce. Hráč s vyšším hcp musí na rohož. Pod střechu. Po schodech. Což je s bagem na vozíku celkem problém. [emoji848][emoji19]
68666cfa36b698e1de2d4668a01cdff9.jpg
 
Potkal jsem dnes na hristi v Benatkach ohrozeny, skoro vyhynuly zivocisny druh, cerstvy zenac @RobertSlajs
ano, on zije :eek:
6D00C305-280F-47BA-98F2-47B08AB5BBA2.jpeg
 
Tak včera s všudehrálem @JanKostalCZE takto. Nebýt v Obi na poslední jamce a neztratit míč v džihádu na patnáctce, byl bych maximálně spokojen. Takhle "jen" 38 stb:)
Doporučuju všem - choďte s @JanKostalCZE, je to vysoce motivační - když může on obejít hřiště v paru po absolvování Spartan race, proč byste nemohli vy v plné síle;)
 

Přílohy

  • Benátky.jpg
    Benátky.jpg
    102,1 KB · Zobrazení: 247
Doporučuju všem - choďte s @JanKostalCZE, je to vysoce motivační - když může on obejít hřiště v paru po absolvování Spartan race, proč byste nemohli vy v plné síle;)

Snažím se, opravdu moc, ale tu motivaci v tom nejsem schopen objevit. Nemyslels náhodou deprimaci?
 
S @JanKostalCZE se hraje dobře, i když furt remcá, a když jsme u toho tak já jsem nejlíp hrál s @ati ..
A teď trochu k tématu, Konopiště obě hřiště v dobré kondici, lehce poznamenané suchem,ale na greenech to poznat není..
Včera zvečera bylo lautr h...o co na práci tak jsem dal na káře obě osmnáctky, Este ze žlutých, Radecký z bílých, obě pod 90..:), takže spokojenost po tom Zbraslavským šrotu si říkám že už to zase celkem jde.. No a dneska rychlá první devítka Radecký z bílých pěkně pěšky, 40 ran, FIR 7 ze 7(na pětiparech i obě druhý rány), GIR 7 z 9... Já su tak šťastné, doufám že se to zase hned nerozbije jak cikánský hračky...:):):)
 
Tak aby toho chvaleni nebylo zas tolik...
... vcera jsem se pridal k sunset turnaji a zahral svou typickou podprumernou hru. Zeleza stale nefunguji, zlobila i magicka hul h3... takze pouze driver me trosku drzel pri zivotu. 5 z 7 FIR je ok, nejdelsi 201m... par na c. 6 super a cislo 7 jsem rozehral asi nejlepe v zivote. 3. jsem sel celkem easy do greenu... ale nastesti jsem to podelal, takze double. :D
Clovek mel radost alespon z toho, ze jel jednim mickem a nebyl v outu ani bunkeru... kazdopadne posledni jamka cislo 9 i tuto statistiku upravila. Kazdopadne vylhat se z toho za double (out + bunker) povazuji za dobry vykon.
Zato prumer 2,7 puttu na jamku nikoliv. Na Parech 3 peklo, c. 8 se zacina stavat prokletym..
Utechou mi snad jen bylo, ze @requo hral jeste vetsi "pencil game" (jak se rekne anglicky, ze hraju tuzku?!?) a navic byl z toho nasranej. :D
Cest tedy zachranoval @LaĎa a bomber Jirka.
 
No jednoduše, hrál jsem blbě, ještě hůř než normálně, což je už co říct. Dokážu si i představit, že bych škrtl všechny jamky - a ve výsledku by byl svět spokojenější. Nejenom že nešlo patování, nešlo odpalování, dlouhá a ani krátká hra. Škoda, že jsem neměl s sebou foťák, bych to v půlce vzdal a věnoval se alespoň umělecké fotografii.

Částečná výmluva - @jan u mě doma objevil v koutě hanby (půl roku) železa Pingy, tak jsem je vzal na milost, že vyzkouším... a bylo z toho krátké rande. Půjdou do světa.

No, tak alespoň pár fotek kluků z iphonu (to je už co říct, když při hře vytáhnu mobil):


1.jpg 2.jpg 3.jpg
 
Upraveno:
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom