Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli 2018 - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
Dnes domácí hřiště Na Vrších, turnaj o pohár čestného prezidenta. Hra na rány a překvapivě jsem byla v kategorii ženy třetí! V turnajích na rány se zpravidla neumisťuji :) Zahraný berdík na 8 (druhé kolo, v prvním par) muj první v životě. Hrozný hic jinak moc fajn den na golfu. ☺
Gratulace k birdie :up:
 
Ja dnes zkusil spojit virtualni Phigolf s troskou reality. Celkem to slo... mohl jsem zahrat prvni Phi-birdie. Approach 1.5m od fangle, ale nakonec bogie. :D
270B25BC-7BA4-420E-B96D-94C0A73B9FBF.jpeg
 
Upraveno:
Včera jsme v Pyšelích s Luckou obsadili druhý flek na turnaji Caddy Cup aneb s kámošem na golf. Je to výborný nápad a doporučuji tuto i ostatním klubům, je to bezva turnaj na nalákání nových tváří. Hra v poli hráč s HCP a na greenu caddy a nebo ten, kdo HCP nemá a není členem ČGF - kamarád apod.. Zvláštní jak když se rozdělí ta zodpovědnost, tak ta hra v poli mi šlak snad jak nikdy :) nejspíš protože jsem věděl, že jde jen o to, dostat to na green, do nějaké slušné pozice :) Tak zatím
 
Jak se ale nadneseně říká, "300 metrových drivů jsou plné lesy".
Brácha mi říká. Dobrý drive je základem zkurvené jamky :-D
 
V sobotu jsem šel rád Hořehledy - jen jednu devítku. Šel jsem s @honza62 + jeho paní + jeho mikropes (takové malé, chlupaté, čtyřnohé cosi). :) Byla to paráda, pohodvý golf, tři jamky tuším jsem dal v paru, nevím čím to - resp. vím, bavili jsme se o ovocných stromech, jak letos rostou třešně, jablka... že lovítkem se krásně trhají hrušky sousedům přes plot a tak. A rázem, jak jsem přestal řešit golf, tak to šlo. Psík, zachráněný Honzou před utracením si po dvou měsících na novou rodinu zvykl a měl obrovskou radost z toho, že s novými páníčky se může takhle proběhnout a že vlastně se znovu narodil, do nového života - toho golfového.

Líbilo se mi to. Přesně takhle si představuji naprosto klidné, společenské dopoledne, spojené s golfem. :)
 
Upraveno:
Dnes podvečerní 9 na Zbraslavi v závěsu Sunset túry. Šel jsem s @requo ze žlutých. Nějak jsem si na ně z dosavadních turnajů zvykl a tak je potřeba je trénovat. Délku mám dostatečnou. Teď ji ještě umět využít. Je přeci hrozná škoda, když umíte být na paru 4 po drivu 50 m od fangle ale nakonec zachraňujete par. Takže... jamka 1 - birdie. Jamka 2 - birdie. Jamka 3 - birdie. Jamka 4 - hádejte! Cca 5 m do eagle. Zachráněné birdie. To je začátek snů! Když to tak člověk vidí, má pocit, že už to jinak jít ani nemůže. MŮŽE. Jamka 5 - triple. [emoji23] jamka 6 - výše zmíněná škoda. Jamka 7 - díky za bogey. Jamka 8 - opravdu to nikam neteče - bogey. Jamka 9 - Michale dřevo nebo železo? Železo. Draw nebo fade? Fade. Ok. Jak chtěl tak jsem zahrál. Asi o 30 m méně, než jsem čekal. Foregreen. Chip. Putt. Putt... aneb jak skončit +2 když jste po 4 jamkách -4 [emoji851]

Co mě dnes ale neskutečně drželo bylo patování! Sláva!!! Vše ostatní mi stačí tak nějak plus mínus přibližně asi. 12 patů na 9 jamek není špatný číslo.

Co se týká Zbraslavi, tak je hodně znát příprava na Challenge. Tráva je tu čím dál hustší. Všude. Trestá více než kdy dříve.
 
Vcera jsem sel prvne Karlstejn.
Prvni hra s nove naordinovanym svihem, ktery jsem poctive drzel cely turnaj. Driver vice mene pohoda... je zpet puvodni delka cca roka dozadu, nicmene vsechna zeleza top, wedge nekdy i soket. Nakonec mizernych 30stbl. Slunce prazilo, co to slo... nektere jamky jsou opravdu zaludne, hlavne pro lidi, co je hraji prvne. Ale nakonec dobry pocit, prima partak ve flightu... a poprve v zivote jsem zhorsoval svuj HCP. :D
Nicmene jak jsem psal, drive a obecne hra z tycka byla dobra... 85% Fwhit (11 z 13). Z tohohle by opravdu mohlo neco byt, takze vydrzaj pionjer!
 
Upraveno:
Vcera Cihelny, dnes Penati ... turnaje, umisteni na bedne, proste paradni. Obe hriste prvne, Cihelny jsou fajn, vsechno jak ma byt, jen trochu zruky. Zacatek v bogeygolfu a pak se to docela rozjelo, to, co nikdy nefungovalo (driver), jelo na 200%, se zelezy hra jen minimalne, povetsinou nejaka z kombinaci driver/fw/hybrid/wedge/putter (krom kratsich 3paru) a vysledek hezke 2. misto.
Po presunu pres celou CR dnes Penati, hriste Legend od legendy Jacka (resp. jeho dizajneru z firmy) a to byla uz jina kava, uprimne na lepsim hristi jsem nehral, kondice vynikajici, flajt skvely. Fairway vypadala jako greeny na jinych hristich a samotne greeny, nemam slov, rychlost 9 a rovny green tam vlastne neexistuje. Brachova rada “kasli na driving a radsi jdi patovat” (vic tvarovany putting green jsem v zivote nevidel) se ukazala jako klicova (od druhe jamky :)). Po “odpalu” pred damske (fotograf pritomen :D) a tudiz triplu na jednicce + dvou panacich whisky, se to nejak samo srovnalo, tri pary v rade (kazdy nalezite oslaven), driver palil jak houfnice Zuzana, natrenovani puttu neslo sve ovoce, suma sumarum ten turnaj neslo nevyhrat :D
 
Upraveno:
Predevcirem Kacov, vcera Podebrady.
Kacov byl moje premiera. Velmi dekuji vsem, co me varovali, ze je dobre si vzit buginu. Byl to Canon start a na konci dne mi hodinky ukazaly, ze jsem najezdil temer 20km. Hrala se kobinace River/Forest. Start jsem mel z #8F. Naprosto uchvatny par 5, kde drivujete do celkem uzke rokle... chce to dlouhe carry a pouze rovne. Prevyseni je tez slusne, krasny vyhled. Viz. foto.
Muj novy svih zde nezklamal, takze 197m na stred. Zacatek jak se patri. Nakonec jsem zahral velmi slusnych 35stbl a nebyt spojeni kategorii 20-36 + 36-54, byla by i benda (opet 4. misto), neb toto hriste bodiky nerozdava. Velkou radost mam, ze jsem cely forest zahral za 51. River me vytrestal, dva proskrty. Sve dalsi poznatky jsem napsal primo ke hrist: https://www.19jamka.cz/threads/panorama-kacov.252/page-4#post-31818

46FC22DF-700B-46D6-BD9F-D44618C388ED.jpeg

Dalsi den Podebrady. Poprve jsem vyzkousel legendarni lesni jamky. Podebrady jsou zajimave hriste, ale nynejsi sucho znamena, ze krom lesa je to tvrde jak beton. Lesni jamky maji na odpalisti podlozky a na greenech je bunker. Wedge jsem vubec neumel hrat. Kazdopadne drive mi sel slusne, priblizovaky h3 ci fw3 tez... putting tez na me dobry. A na ty wedge a obecnou jistotku pomohl kolega z prace, neb jsme sli texas. Takze nakonec 84 ran a prvni misto. To hodnotim velmi kladne, neb jsme meli vice mene shodne handicapy a aktualne oba asi hrajeme hure.
 
Upraveno:
Dnešní turnaj u nás Na Vrších, moc pohodový flajt (můj nejmladší syna a pak tatík se synkem z Jičína). Jirka (syn) obsadil 2 místo a zlepšil HCP, kluk z Jičína byl první a já dnes pokořila vloženou soutěž longest drive na devítce. Hurá. Kolega z flajtu (tatík z Jičína) ho uhrál zase v pánské kategorii. Byli jsme prostě úspěšný flajt.
 
Za poslední týden jsem dvakrát dal devítku v Bítozevsi za 43. Proč se to kurňa jednou nesejde na celý osmnáctce. :p
 
Nic si z toho nedělej, mě se to v sobotu na Grabštejně sešlo - 46 a 50 a kvůli bouřce byla druhá 9 zrušena a já přišel o bednu, body, ale zase mi zůstal HCP:p
 
Za poslední týden jsem dvakrát dal devítku v Bítozevsi za 43. Proč se to kurňa jednou nesejde na celý osmnáctce. :p
Domácí hřiště se nepočítá. :cool: Vždyť jsi tam z každého stébla hrál už 3x. To mělo byt aspoň za 42 :p

A bez řečí s nádechem závisti, samozřejmě gratuluji! Ber to tak, ze si ta nízká čísla šetříš na Kaskády :cool:
 
Domácí hřiště se nepočítá. :cool: Vždyť jsi tam z každého stébla hrál už 3x. To mělo byt aspoň za 42 :p

A bez řečí s nádechem závisti, samozřejmě gratuluji! Ber to tak, ze si ta nízká čísla šetříš na Kaskády :cool:
A joooo vlastně.... :p
 
I bolest pomáhá. Na nedělním turnaji mi v půlce hřiště chytly záda. Druhou půlku jsem došel sice se sebezapřením ale +2.
Sám jsem to dost nechápal.

Zobrazit přílohu 4719
Já ti absolutně rozumím...vždy hraju nejlépe posledních 6 jamek, protože mi tuhnou záda a nedělám zbytečný pohyby + nervu to a držím osu :) většinou hraju tak 48 + 40 :)
 
Za poslední týden jsem dvakrát dal devítku v Bítozevsi za 43. Proč se to kurňa jednou nesejde na celý osmnáctce. :p

Kapučíno!
 
Myslíš mezi devítkama ... zkusím...;):cool:

Před cestou, před hrou, mezi, po hře a doma! Se skořicí, deštníčkem a vanilkovou zmrzlinou!
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom