Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli 2019 - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
Mala rekapitulace za rok 2019 .... zacinam tusit, proc je pritelkyne nervni, kdyz slysi slovo GOLF :)

Popisky řádkůPočet z Hriste
10-18-Schloss Schonborn Golfclub1
18-Adamstal Franz Wittmann Golfclub1
18-Gut Murstatten Golfclub1
18-Veltlinerland Poysdorf Golfclub1
1-9-Schloss Schonborn Golfclub1
Albatross Golf Resort1
Austerlitz Golf Resort1
C&C Golfclub am Wienerberg1
Day-Fruhling Golfclub2
Diamond Country Club - Country Course39
Diamond Country Club - Diamond Course70
Diamond Country Club - Park Course7
Ebreichsdorf Golfclub1
Enzesfeld Golfclub2
Fontana Golf Club1
Gelb-Thermengolf Loipersdorf Furstenfeld2
Golf Club Uherske Hradiste1
Golfclub ADAMSTAL1
Golfclub Lengenfeld1
Golfclub Schonfeld1
Golfresort Haugschlag1
Haugschlag Waldviertel Golfresort3
Haugschlag-Haugschlag Golfresort1
Horal Golf Club4
Kamptal-Lengenfeld Golfclub1
Linz St Florian Golfclub1
Mnich-Monachus Golfresort Golf Club Nov Bystice1
Old-Prosper Golf Club Celadna2
Ottenstein Golfclub1
Park Golf Club Ostrava TJ MIttal Ostrava1
Rot-Thermengolf Loipersdorf Furstenfeld2
Schloss Ebreichsdorf1
Spillern Golfclub1
Thermengolf Loipersdorf1
Traminer Klocher Golf1
Weiss-Thermengolf Loipersdorf Furstenfeld2
West-Colony Club Gutenhof1
Celkový součet161
Nechápu, minimálně 194 dnů golf nehraješ a navíc příští rok je přestupný... :up: :p
 
dnes krásných 3,5 hoďky v teploučku na Čechii (z toho hoďka s trenérem)
trenér konstatoval zlepšení :up::up: (zlomilo se to za poslední dva dny, sama jsem to cítila)
dostala jsem úkoly na příště - týkají se posečkání v nápřahu (než se spustí hůl)
tak to jsem trénovala po odchodu trenéra
+ patování
celkově = unavená ale nadmíru spokojená :D
ideální Silvestr :up:
 
Dnes venku 7 stupnu... ale brutal vitr. Aplikace ukazovala 20 mph (tj. 32 km/h). Vubec nechapu jak Skotove muzu pri takovem vetricku hrat golf.
Dnes jsem se predvedl na prvni jamce .... prvni rana driverem... takovy chudacek doprava, dalsi pokus... jeste vic doprava. Vymenil jsem za 5FWD a posunul jsem se o 90 m kupredu. Dalsi rana 7 zelezem na vzdalenost 20m
Dalsi rana - ztraceny micek v krovi a pak konecne green

JInak vazne tomu nerozumim, jak mi muze delat vitr problemy ve svihu. Ale asi to bude jen v hlave :(
 
Dnes venku 7 stupnu... ale brutal vitr. Aplikace ukazovala 20 mph (tj. 32 km/h). Vubec nechapu jak Skotove muzu pri takovem vetricku hrat golf.
Dnes jsem se predvedl na prvni jamce .... prvni rana driverem... takovy chudacek doprava, dalsi pokus... jeste vic doprava. Vymenil jsem za 5FWD a posunul jsem se o 90 m kupredu. Dalsi rana 7 zelezem na vzdalenost 20m
Dalsi rana - ztraceny micek v krovi a pak konecne green

JInak vazne tomu nerozumim, jak mi muze delat vitr problemy ve svihu. Ale asi to bude jen v hlave :(
tak alespoň vidíš, jaký to mám na hřišti těźký 😂
 
jo, to říká každý trenér a letitý golfista
nicméně podle mě má smysl se technice švihu železy přednostně věnovat
mě zpočátku zmátly řeči o tom, źe golf je hlavně o krátké hře a hodně o patování. A tak jsem tomu věnovala spoustu času.
Ano, chápu, že z paru jsou dvě rány na greenu...
U krátké hry se ale švih na dlouhé rány necvičí...
A je potřeba se na ten green dostat.
Kdybych mohla vrátit čas, tak jedu to, co teď.
A pojedu to, dokud nezvládnu železa od 9 do 5.
Pak už nebude problém dopilovat čipování.
Pak teprve přijdou na řadu dřeva a hybrid.
Jestli je pro tebe trénink krátké hry a patování ztráta času, tak AMEN s tebou...
 
Jestli je pro tebe trénink krátké hry a patování ztráta času, tak AMEN s tebou...
Už to nehul ... čteš pak i něco, co napsáno nebylo. :down:
To, že by @NaBednu změnila pořadí toho, co jako začátečník začít trénovat není „nic proti ničemu”
To, co píše má hlavu a patu. Zvládnout železa, pak krátkou hru a nakonec dřeva. Golf je komplexní hra a je potřeba zvládnout všechny aspekty hry a ona si toho je vědoma. Jen by prostě zvolila jiné pořadí. Nebo je snad striktně „tréninkovými manuály” dáno, čím začít?
Já bych jí jen doporučil ze začátku dělit ten čas mezi železa a patování.
 
Už to nehul ... čteš pak i něco, co napsáno nebylo. :down:
To, že by @NaBednu změnila pořadí toho, co jako začátečník začít trénovat není „nic proti ničemu”
To, co píše má hlavu a patu. Zvládnout železa, pak krátkou hru a nakonec dřeva. Golf je komplexní hra a je potřeba zvládnout všechny aspekty hry a ona si toho je vědoma. Jen by prostě zvolila jiné pořadí. Nebo je snad striktně „tréninkovými manuály” dáno, čím začít?
Já bych jí jen doporučil ze začátku dělit ten čas mezi železa a patování.
díky za překlad :up: - přesně tak jsem to myslela, na krátkou hru se naopak těším, bude to radost.
Patování mi naštěstí dost brzy šlo. Karlovarský trenér mi radil změnit úchop ale rozhodilo mi to přesnost, tak jsem se vrátila k tomu, co mi vyhovuje.
Patování jedu, když si musím dát pauzu.
Dnes jsem patovala z kružnice cca metr, pak z hvězdy (5 míčků po půl metru) a pak z dálky přes vlnku nahoru a z vlnky dolů, podle mě celkem 30 minut.
 
dnes krásných 3,5 hoďky v teploučku na Čechii (z toho hoďka s trenérem)
trenér konstatoval zlepšení :up::up: (zlomilo se to za poslední dva dny, sama jsem to cítila)
dostala jsem úkoly na příště - týkají se posečkání v nápřahu (než se spustí hůl)
tak to jsem trénovala po odchodu trenéra
+ patování
celkově = unavená ale nadmíru spokojená :D
ideální Silvestr :up:
Prozradíš trenéra? ;)
 
Prozradíš trenéra? ;)
pan Pithart
doporučil mi ho pan Holubec, o kterém psal @Martin73
"... A co mě osobně velice potěšilo,bylo setkání po letech s Bohoušem Holubcem(který je na Čechii jak doma),který byl jeden z prvních lidí,které jsem v golfovém prostředí potkal a vděčím mu za jeho rady a péči v mých začátcích..."
pro @Jesterka : koukala jsem, že má základnu v Benátkách...

posledně mě znovu natočil :up: ukázal mi chyby, vysvětlil jejich technický vznik, opravil i váhu v nohách...
co je super, že celou dobu mluví jen o tom, co řešíte spolu v golfu, je příjemný a zdvořilý a neschazuje
 
Upraveno:
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom