Jak jste naposledy hráli?

DzejBee

Aktivní člen
20.8.2017
142
198
43
Praha, Česko
Jméno
Jiří Bolehovsky
O prodlouženém víkendu jsem absolvoval takovou tůru s kámošema a díky počasí a skvělé partě jsem hrál pohodový a hlavně uvolněný (konečně zase po měsíci plácání) golf.

Barbora - 78 - hřiště v bezva stavu, ze žlutých se mi hrálo bez zbytečného “rvaní”

Harrachov - jen devítka bez počítání - dost challange golf, velké převýšení, ale hřiště bylo ve velmi dobrém stavu. Lýtka druhý den opravdu bolela :cry:

Ypsilonka - 81 - hřiště před turnajem bylo výzva. Už dlouho jsem tam nebyl, tak jsem byl překvapený, že i dobrá rána do semirouhgu se skoro nedala najít a hra tam odsuď rvala zápěstí :)

requo

admin
Tým 19.jamky
6.2.2016
3,783
2,102
123
37
Praha 6
www.19jamka.cz
Jméno
Michal Šatal
Trochu nám to tu zaniká hlady, žádné chlubení, žádné rychlé recenze, nic. Tak výzva všem hrajícím golfistům na 19.jamce!

Hrajete? Byli jste na hřišti? Nezapomeňte po hře o tom napsat do tohoto vlákna!

- jak se vám hrálo, pochlubte se, konkrétní výsledky a nebo jenom pocit
- krátké zhodnocení, v jakém stavu je hřiště (inspirace a tip pro ostatní)
- a kdo přidá fotku, nechť je pochválen! :-D

PS: Rychlý odkaz na toto vlákno z titulky fóra:

1529661716272.png

Upraveno:

HonzaS

Aktivní člen
13.1.2017
184
280
73
Grabštejn
Jméno
Honza Šťastný
Ale jo, hraju, teď ve středu jsme byli s @Mirda na hřišti Mladé Buky. Hřiště je to hezky upravené, silně kopcovité, nahoru dolů, bohužel na několika jamkách se hraje opravdu naslepo a dopadové zóny jsou skryté za horizontem. Greeny rychlé, výrazně modelované. První 9 byla skvělá - při mé úrovni čistý bogey golf, druhá trochu horší ale 97 jsem uklofal :D
DSC_1045.JPG

DSC_1043.JPG

JardaK

Guru fóra
10.2.2016
1,318
822
123
Jméno
Jaroslav Kubánek
Trochu nám to tu zaniká hlady, žádné chlubení, žádné rychlé recenze, nic. Tak výzva všem hrajícím golfistům na 19.jamce!

Hrajete? Byli jste na hřišti? Nezapomeňte po hře o tom napsat do tohoto vlákna!

- jak se vám hrálo, pochlubte se, konkrétní výsledky a nebo jenom pocit
- krátké zhodnocení, v jakém stavu je hřiště (inspirace a tip pro ostatní)
- a kdo přidá fotku, nechť je pochválen! :-D

PS: Rychlý odkaz na toto vlákno z titulky fóra:

Zobrazit přílohu 4789
Chodíme do práce přece. S tím se chlubit těžko jde...

Shoty: jan a Dana

DzejBee

Aktivní člen
20.8.2017
142
198
43
Praha, Česko
Jméno
Jiří Bolehovsky
20.6. jsem zajel "pracovně" na Svratku a přes varování kámošů jsem byl moc mile překvapen. Hřiště bylo ve velmi dobré kondici ve všech parametrech.
Vzhledem k uspořádání jamek (jak napovídá foto, 2 fairwaye jdou souběžně a pak další dvě, takže hrozí trefení míčem) bych tam turnaj asi nešel, ale když jste na celém hřišti čtyři, což byl můj případ, je to nádhera.
Všude kolem stromy, ale přesto dost prostoru pro hru - prostě taková hřiště mám rád.

Cena denního fee 350 Kč, logo míček 80 Kč a výsledek za +8 potěší :)

IMG_0288.JPG

JanKostalCZE

správce
Tým 19.jamky
12.2.2016
1,891
1,520
123
Praha 7 - Holešovice
Jméno
Jan Košťál
Tímto okamžikem si slavnostně odebírám titul všudehrál-1 a přiděluji si titul VŠUDEHRÁL, titul si přiděluji do doby než se otevře a znormuje další nové hřiště. :D
Jako poslední právě dohrávám šestijamkové hřiště Město Albrechtice. S sebou mám pouze 9kov, rukavici, desky na skorekartu a dva míčky a provizorní bag. Wish me luck ;)

Důkazní foto:
77458447-8A0C-4C87-AA98-57F7A3EFDCEF.jpeg

9092DFF0-A0C5-40B9-853B-53FE794FE406.jpeg
188EA72F-12C5-48AB-B293-60450FA665E8.jpeg

Upraveno:

jan

správce
Tým 19.jamky
12.2.2016
2,124
1,220
123
Praha
Jméno
Honza
Tímto okamžikem si slavnostně odebírám titul všudehrál-1 a přiděluji si titul VŠUDEHRÁL, titul si přiděluji do doby než se otevře a znormuje další nové hřiště. :D
Jako poslední právě dohrávám šestijamkové hřiště Město Albrechtice. S sebou mám pouze 9kov, rukavici, desky na skorekartu a dva míčky a provizorní bag. Wish me luck ;)

Důkazní foto:

Zobrazit přílohu 4794
Ty si to vazne obesel s timhle kyblem? :D
Twl. ja myslel, ze nejvetsi drson je tu slamneny majkl @requo!! :D

Tenhle bag by se mu hodil k jeho zanovnim tomtom gps hodinkam!!

Dana

Guru fóra
4.3.2017
1,212
816
123
60
Česká Lípa
Jméno
Dana Pospíšilová
Terezín dnes vpodvečer. Nakonec jsem i zmokla. Hřiště v dobrém stavu, docela rychlé greeny. Rychlost neodhadnu, ale rychlejší než v Lípě. Už se tam pomalu začínám cítit jako doma, je to moje druhé nejčastější hřiště. Poprvé odehráno v osobním paru, po snížení HCP. Určitě i díky nové hračce - Nikon Coolshot 80 VR. Pořád nejhorší je patování. Na to mi fakt laser nepomůže. :mad: Tak aspoň pár obrázků. DSC_9611.JPG DSC_9613.JPG DSC_9614.JPG

PFP

Člen fóra
10.9.2017
74
94
18
Jméno
Pavel
Skvěle. Gratulace ke super výsledku od řadového všudehrálského člena.
BTW: Je málo případů, kdy je věk výhodou. A můj soused Aleš Laboutka, coby leader této disciplíny, s touto vášní začal dřív a ta zrušená hřiště holt odehrál. Ale aktuálně jste si rovni. PF

Shoty: requo

JanKostalCZE

správce
Tým 19.jamky
12.2.2016
1,891
1,520
123
Praha 7 - Holešovice
Jméno
Jan Košťál
Skvěle. Gratulace ke super výsledku od řadového všudehrálského člena.
BTW: Je málo případů, kdy je věk výhodou. A můj soused Aleš Laboutka, coby leader této disciplíny, s touto vášní začal dřív a ta zrušená hřiště holt odehrál. Ale aktuálně jste si rovni. PF
presne tak, tri zanikla hriste nikdy mit nebudu, z toho dve neexistovala uz kdyz jsem zacal hrat :(

Shoty: PFP

Jerry

Guru fóra
Tým 19.jamky
29.12.2016
1,228
1,141
123
Most
Jméno
Jaroslav Peca
Já jsem dnes byl na turnaji v Bolce. Ne až tak zářný výsledek nahlásím do Tour později, ale nemůžu si pomoct se nepochlubit s tím, že jsem zahrál par na tom přes 600m dlouhym pětiparu. Třetí ranou na úrovni vlajky 3 metry v rafu vedle grýnu. Čip skončil na úrovni jamky jen 15 cm napravo. Takže "skoroberdík".;):p:D

DzejBee

Aktivní člen
20.8.2017
142
198
43
Praha, Česko
Jméno
Jiří Bolehovsky
Já jsem dnes byl na turnaji v Bolce. Ne až tak zářný výsledek nahlásím do Tour později, ale nemůžu si pomoct se nepochlubit s tím, že jsem zahrál par na tom přes 600m dlouhym pětiparu. Třetí ranou na úrovni vlajky 3 metry v rafu vedle grýnu. Čip skončil na úrovni jamky jen 15 cm napravo. Takže "skoroberdík".;):p:D
To jsi borec!!! Ja i po trech super ranach mam stale tak 30m do greenu a jsem rad za bogey.

macdav

Mazák fóra
7.12.2016
709
589
103
Jméno
David Machač
Vcera hra v Bohdanci. Sli jsem s brachou po druhe hodine, pred nama sel turnaj, takze, bohuzel, brzda:(
Hriste jsem sel poprve, mne se i libi, nic zaludnyho, rovina. Greeny fajn, celkem i rychle a ferveje taky zelene, az na par jamek.
Moje hra v prumeru, po paru na dvojce, druhou ranou 140 m dva metry od vlajky jsem zachranil par, a hned na dalsi jamce, 3paru, jsem zahral 6:(
Nakonec jsme skoncili na 16, protoze jsme museli jet v presny cas pryc:(
Asi na podzim se vratím, az se listi obarvi.

Shoty: DzejBee

doktordee

Guru fóra
Tým 19.jamky
11.2.2016
1,525
1,590
123
Praha
www.samolepky-online.com
Jméno
David
Dnes poprvé Česká lípa. Měl jsem smůlu na počasí. Zima. Vítr. Ke konci déšť. Ze žlutých jsem hrál na 2. Takže úkol byl jasný. Jít to tréninkově. V tom počasí moc nešlo ani to. Nicméně hřiště celkem pozitivně překvapilo. Neznalost byla znát. Obzvláště na parech 5. Za normálního počasí to je určitě fajn hřiště. Není to úplná nuda. V podstatě tu najdete všechno. Krátké jamky. Delší jamky. Target jamky. Risk jamky.

Kapučíno nic moc. A co jsem viděl plněné knedlíky uzeným, tak jsem byl rád, že jsem si ten polotovar z Makra nedal...

Tréninkové plochy dostačující. Nepochopil jsem vymezení travních odpališť pouze pro hráče s hcp 27 a méně. Navíc půlka byla do kopce. Hráč s vyšším hcp musí na rohož. Pod střechu. Po schodech. Což je s bagem na vozíku celkem problém.

Nové turnaje

Statistiky fóra

Vlákna
1,472
Členové
373
Nejnovější uživatel
davisdMkeo7m

Různé užitečné odkazy

Zpravodaj 19.jamky

Novinky, akce a zajímavosti 19.jamky přímo na e-mail! Ať vám nic neuteče!

PŘIHLÁSIT SE K ODBĚRU
...nebo viz VÍCE INFO