Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli 2019 - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
Také přidám další hru ve velmi příjemném prosincovém počasí.Tentokráte jsme "zimní Hodkovičky" absolvovali společně ve dvojici
s @NaBednu a byla to pohodová spolhra a relaxační procházka zároveň.Hřiště stále ve velmi slušném stavu,což se samozřejmě
společně s počasím projevilo i na obsazenosti hřiště.Před námi i po nás byli teetime obsazeny dvou i tříčlenými flajty.
Foto tentokráte zobrazuje "zimní grýn" jamky č.10,na který se normálně v letní sezoně nehraje a využíván byl jen někdy v letech
2003-05 kdy Hodkovičky měli pouze charakter šestijamkové akademie.
 

Přílohy

  • IMG_20191218_125307[1].jpg
    IMG_20191218_125307[1].jpg
    188,7 KB · Zobrazení: 260
Také přidám další hru ve velmi příjemném prosincovém počasí.Tentokráte jsme "zimní Hodkovičky" absolvovali společně ve dvojici
s @NaBednu a byla to pohodová spolhra a relaxační procházka zároveň.Hřiště stále ve velmi slušném stavu,což se samozřejmě
společně s počasím projevilo i na obsazenosti hřiště.Před námi i po nás byli teetime obsazeny dvou i tříčlenými flajty.
Foto tentokráte zobrazuje "zimní grýn" jamky č.10,na který se normálně v letní sezoně nehraje a využíván byl jen někdy v letech
2003-05 kdy Hodkovičky měli pouze charakter šestijamkové akademie.
připojuji se k popisu s tím, že @Martin73 hrál. Já to plácala 😀. Byl to perfektně strávený čas a po hřišti super golfové poklábosení u kafe.
 
Já vám tak závidím , že můžete ještě někde hrát :confused: kolem naps je vše zavřený již od října :D
 
Ahoj.

Tak jsem myslel, že už budu trpět jenom na simulátorech a ono nic.

Dneska 10 stupňů, sluníčko a hostivařská devítka.

Prostě když to letí I s řízkem,... 😂 a když hledáš míček pod stromem. 😂
 
tesne pred Vanocama celkem dobre pocasi ... kolem 10st, dest nastesti zacal kdyz jsem dosel k autu.
IMG_0258.jpg


Zacatek nebyl nic moc ale druhe hriste jsem dal za +1 . Dal jsem dohromady 21 jamek (cas 2:20, sel jsem jako prvni zoufalec dnes ) :)
Country course (12 jamek) 16 brutto
Park course (9jamek) 17 brutto

Premyslim, ci neni lepsi zacit sledovat vysledky v brutto. Jaky je nazor nato?
 
tesne pred Vanocama celkem dobre pocasi ... kolem 10st, dest nastesti zacal kdyz jsem dosel k autu.
Zobrazit přílohu 9280

Zacatek nebyl nic moc ale druhe hriste jsem dal za +1 . Dal jsem dohromady 21 jamek (cas 2:20, sel jsem jako prvni zoufalec dnes ) :)
Country course (12 jamek) 16 brutto
Park course (9jamek) 17 brutto

Premyslim, ci neni lepsi zacit sledovat vysledky v brutto. Jaky je nazor nato?
kde jsi hrál? A to jsi zahrál 12 jamek na 16 ran?
 
Tak to bych byl king :)

Brutto se pocita ... par 2 body, bidrie 3, bogey 1 bod, double bogye 0
Proč si vynechal eagle (albatros chápu) ;)

My hrajeme takovou kamarádskou tůru a jedna z vedlejších soutěží (neb se hraje na STB bez rozdělení kategorií a tím pádem mají výhodu vyšší hendikepy) je „Brutální čistič” - je to také na stejbly, jen se sčítají Brutto+Netto STB, takže šanci mají i nízké hendikepy (tentokrát je výhoda na jejich straně). To jen tak pro případnou inspiraci.
Na ten název mám copyright 🤭
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom