Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli 2019 - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
Nekecej, chválil jsem tě hned, jak si to zahrál. Zato mých 83 ran a 40 STB tu nikdo nezmínil ani omylem...
Ty se umíš pochválit sám 🤭
 
Zato mých 83 ran a 40 STB tu nikdo nezmínil ani omylem...
Nemohl tě nikdo zmínit, páč na papíře to má akorát náčelník, tudíž je jediný kdo tě mohl zmínit a evidentně se na tebe vyignoroval..:D;)
 
Dneska ráno hostivař.

Hráli jsme dva a potom spousta pánů, co se starají o trávník.

Ale kombinace mokré trávy, nízkého sluníčka a listí (a samozřejmě mého umu) zapříčinila velkou spotřebu míčků.

Prostě nechápu - 8. jamka, první rána krásně rovná, doprostřed fairway, na úroveň červené skluzavky a než tam dojdu, tak tam ten míček není.

Ale hřiště k dobrém stavu, jako vždy.

8E44D1A2-CFC2-4F6D-AEF3-9CBC32CE61C3.jpeg
 
Tak středeční trénink s @requo , @karlos a @honza62 měl smysl. Sice dnes o ránu hůř (na greenech jich zůstalo o dost víc), ale 3. místo v turnaji a nový HCP 10,8 (zatím můj nejnižší). Solidní zakončení sezóny!

AC663F93-00EB-4AAF-822B-E845663B17F3.png
 
Dnes 9ka Hrádek . Hřiště v solidním stavu,
obzlášttě greeny. Milé překvapení. Moje hra: 3x paras, na mě docela dobrý 🏌🏼‍♂️😁🏌🏼‍♂️A co se stalo : Vzal jsem s sebou manželku a za celou dobu jsme se ani
jednou nepohádali. Přičetl bych to počasí
a velkému počtu laviček. Rozhodně je to
důvod k napití.😅
 
Dnes Beřovice jen železy. Protože jsem se už 14 dní netrefil železem do míčku. První jamka trápení, a pak to začalo jít. Myslel jsem, že jsem přišel na to, kde je problém. Ke konci zase bída.
Ale co hlavně, 14 jamek mlha, že by ani ukrojit nešla. 60m od greenu nejen ze nebyla vidět vlajka, on nebyl vidět ani ten green.
Poslední dvě jamky už za plného slunce.
 
Vcera jsme dali s Matym Kacov. Vyhra v turnaji, neomezena hra... tak to preci vyuzijem! Skoda, ze byl Forest zavreny. Kazdopadne 33 jamek (trosku se to zaseko, tak jsme to fikli at stihnem posledni jamky) je vykon slusny... River za 47 beru vsemi deseti. Norma paru splnena tez vrchovate a spousta prostoru pro zlepseni!! :)

Vyhoda toho, kdyz jdete 18ku dvakrat v jeden den je moznost vytvorit nasledujici foto: :D
957DBEAC-0E1F-4668-9F0F-846082942B90.jpeg
 
Já dnes na Barboře konzistentně ... ale ve smyslu mé obvyklé úrovně konzistentnosti ... Na dvou čtyřparech 7, na jednom 9, a na jednom jsem to včas vzdal při náběhu na dvojcifru. Jinak ale 7 parů a jednou zaspíval ptáček. Asi budu muset zapracovat na mentální stránce hry. A nebo ne ... to bych nemohl hrát ty heroický záchraný rány a to by mě nebavilo ... ;):p
 
Já dnes na Barboře konzistentně ... ale ve smyslu mé obvyklé úrovně konzistentnosti ... Na dvou čtyřparech 7, na jednom 9, a na jednom jsem to včas vzdal při náběhu na dvojcifru. Jinak ale 7 parů a jednou zaspíval ptáček. Asi budu muset zapracovat na mentální stránce hry. A nebo ne ... to bych nemohl hrát ty heroický záchraný rány a to by mě nebavilo ... ;):p
Jak je na tom Barbora? Jedeme v úterý
 
Dnes znovu Hodkovičky. Nádherné počasí. Můj výkon? Pod psa.
Nápodobně, já dnes hendikepku, počasí super, flajt bezva, moje hra šrot .
 
Nápodobně, já dnes hendikepku, počasí super, flajt bezva, moje hra šrot .
je mi blbý dát shot: ale popravdě jsi mě potěšila :confused::cool:o_O byla jsem tak zklamaná. Nicméně jsem už našla důvod: nov 28.10. to je ten škodič:D
 
je mi blbý dát shot: ale popravdě jsi mě potěšila :confused::cool:o_O byla jsem tak zklamaná. Nicméně jsem už našla důvod: nov 28.10. to je ten škodič:D
Já sem moc často nepíšu jak jsem hrála, ono to fakt často nestojí za řeč. Ale den na golfu s bezva lidmi a s pár povedenými ranami je prostě fajn. Hod to za hlavu a buď ráda za ten pěkný den ;)
 
Upraveno:
Doufám, že to nebylo naposledy, ale pěkně popořadě... V sobotu Grabštejn a IX. poslední turnaj, už předstartovní příprava u sklenky Metaxy a plzínky dávala tušení hezkého dne, flight s @Mirda, @PEDRIN a Martin, počasí a vůbec - lidi to vám byla taková paráda. Par na první a třetí jamce, nearest a birdie na 13 a dokonce a toho si cením obzvlášť, na 14 jsem netrefil vodu! Nakonec 96 ran a 36 stablů. Ještěže se šlo tak pomalu a mohli jsme si užít krásný den celý na hřišti. ;)
Pak rychlý přesun a návštěva hlavního města, musím dát zapravdu @requo, v Barabizně mají opravdu výborný steaky.
Ráno sluníčko a hurá na Štiřín, věděl jsem, že na podzim to není žádná sláva, ale zůstaly mi ještě 2 vouchery tak bylo potřeba je využít. Krásný den na golfu s @MartinaX, spousta míčů v čudu, přepálený rybník na 9 druhou ranou, trefený strom hned za cestičkou, odraz pochopitelně přímo do vody a poprvé správně použitá dropzona za vodou. Jinak jsem toho moc netrefil, zapiskované greeny, spousta listí ani hřiště plné velmi pomalých hráčů mi nemohly pokazit skvělý dojem z plnohodnotně využitého víkendu. Tak a teď hole připravit na indoor a sundat lyže z půdy.
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom