Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli 2019 - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
Svůj předjarní golfový sen (4 dny skorogolfu na 4 různých hřištích v únoru) jsem včera 18.2. završil Motolem s @kristyna. Týnka končila v práci v půl jedné, tak jsme se po předchozích společných sobotních Hořehledech domluvili, že využijeme jarního sluníčka a odběhneme si proběhnout devítku, než budeme muset vyzvednout syna ze školky na Petřinách. Stála ta moje půldenní dovolená za to?

Jak se to vezme. Samozřejmě, vždycky dobrý, když jdeme spolu a netrajdá k tomu kolem náš prcek, kterého to nebaví už po třetí jamce a když k tomu svítí sluníčko, paráda. Motol - 350 Kč/9j., zimní greeny, místy hodně jamky zkrácené. Např. 9.jamka je ukončena snad sto metrů před jamkou, přesně v záhybu. I jinde jsou zimní greeny spíše blíže, než dál. společná jednotná odpaliště. Nevzal jsem si dálkoměr, takže na všech tříparech jsem byl dlouhej, vůbec jsem netušil, jak ten zimní praporek je daleko. Povrch asi jako všude v tuhle dobu, zmrzlo, ale hratelný. Ve stínu bez šance zapíchnout týčko. Jako procházka fajn, ale za hru to v těchto podmínkách na tomto hřišti za 350 Kč za devítku nestojí. Můj golf nic moc, tedy, ale procházka prima. Smolík byl, že byl i sanitární den, takže ani kafe. Pech. Týnka hrála fajn. Zase jí to lítalo rovně a daleko. :)

6572
 
Kde jsou ty časy kdy jsem také byl takhle nedočkavý a byl ochoten hrát i za nízkých teplot. Hlavně abych hrál. Ani náhodou!!!
 
Kde jsou ty časy kdy jsem také byl takhle nedočkavý a byl ochoten hrát i za nízkých teplot. Hlavně abych hrál. Ani náhodou!!!
Nic nenahradí ten pocit první hry na trávě po zimě. Nejlépe hned první den co se hřiště otevře a úplně nejvíc je vychytat si první tee time. I když je zima, tráva divně hnědá, greeny nejedou, většinou se zahraje šrot, ale je to VENKU a už je to zase ten pravý golf. Pokaždé je to pro mě zážitek.
 
v pondeli zimni devitka na Cernaku na letni greeny, super pocasi a teploucko :)
hriste ve slusnem stavu, greeny pomale, ale je unor, takze dobry, jen zacinaji chytat nejakou plisen :(
 
Dnes Motol, zimni greeny, platit bych za to nechtel. Vetsina jamek hodne zkracena, odpaliste na modrych, nejvetsi fraska je 8 a 9 :D:(
1-270m, 2-240m, 3-95m, 4-455m, 5-95m, 6-280m, 7-270m, 8-65m, 9-300m
6584

6585
 
Dneska odpoledne 12 stupňů a protože manželce z dětí hrabe, vzal jsem je i sebe provětrat. Já hrál jako vždy 8ku a putter a obě jamky jsem dohrál stejným míčem, takže fantazie. Obě děti hrály líp než já!

Hřiště už relativně suché, byť greeny pořád čvachtají. A sou chlupatý jak kráva, rychlost je tak 1,5 stopy. Za ty prachy bych sem už znova nešel!

6614
6615
6616
 
Jednou z nich něco velkýho bude, jestli je něco malýho nesežere...:):):)
 
Jednou z nich něco velkýho bude, jestli je něco malýho nesežere...:):):)

Jj, taky si myslim, že malej bude hodně úspěšnej krasobruslař a malá bude patrně lovit ondatry na Borneu!
 
Dnešní Benátky: Grýny trochu pomalejší, nedokázali jsme je číst, ale to neumíme ani jindy. Všechny byly stejně rychlé. Zrovna po hřišti jezdila údržba, něco dosekávali kolem grýnů a přepíchávali jamky. Na dvou tříparech (#14 a #7) se hraje z rohožky. Odpaliště pro muže jsou různě posunutá, jednou se hraje jakoby z modrých, podruhé z černých - pak je to znatelné prodloužení jamky. Červená jsou pořád stejně, kde obvykle. Hrály se obrácené devítky, začíná se na #10. Restaurace - testovali jsme kafe, pivo, česnečka, klobása. Vevnitř větší zima, než venku (dneska teplo, ale velký vítr). Na poslední den v únoru paráda.
 
Dnešní Benátky: Grýny trochu pomalejší, nedokázali jsme je číst, ale to neumíme ani jindy. Všechny byly stejně rychlé. Zrovna po hřišti jezdila údržba, něco dosekávali kolem grýnů a přepíchávali jamky. Na dvou tříparech (#14 a #7) se hraje z rohožky. Odpaliště pro muže jsou různě posunutá, jednou se hraje jakoby z modrých, podruhé z černých - pak je to znatelné prodloužení jamky. Červená jsou pořád stejně, kde obvykle. Hrály se obrácené devítky, začíná se na #10. Restaurace - testovali jsme kafe, pivo, česnečka, klobása. Vevnitř větší zima, než venku (dneska teplo, ale velký vítr). Na poslední den v únoru paráda.
Pokud jsou ráno “šediváče”, tak je v Benátkách běžné, že se startuje z 10.
Druhá devítka totiž dříve rozmrzá ;)
 
Dneska Cernak. Prvni hra letosniho roku... me schopnosti nezraji jak vino... ale jeden par, dva skoro-chip-iny... a mnoho ran, co by slo zahrat lepe :)
 
Dnes na nejvetsim drivingu v CR, tedy v Molitorove, porad ze zimnich odpalist, ale da se to hrat, greeny v dobrem stavu, hriste bude hratelne tak do zacatku kvetna, pak ocekavam beton :D Dnes vubec bahnite jako drive v tomto obdobi :)
 
  • Pobavilo, díky!
Reactions: jan
První letošní runda odehrána.
Beroun - návrat na toto hřiště po mnoha letech. Je vidět, že je ještě brzo po zimě. Fairwaye v pohodě, roughy spíše lysiny a zřejmě čerstvě vytrhaná stará tráva. Greeny jako dalmatýn - flekaté, každý jinak rychlý. Potřebují ještě dost času na dozrání. Hraje se na většině jamek z modrých odpališť, ženy z červených. V tuto chvíli to za ty prachy nestojí, dřív než v květnu se tam znovu nepodívám :)
 
První letošní runda odehrána.
Beroun - návrat na toto hřiště po mnoha letech. Je vidět, že je ještě brzo po zimě. Fairwaye v pohodě, roughy spíše lysiny a zřejmě čerstvě vytrhaná stará tráva. Greeny jako dalmatýn - flekaté, každý jinak rychlý. Potřebují ještě dost času na dozrání. Hraje se na většině jamek z modrých odpališť, ženy z červených. V tuto chvíli to za ty prachy nestojí, dřív než v květnu se tam znovu nepodívám :)
Až to bude za ty prachy stát, bude pro veřejnost zase zavřeno.
Ty máš možnost se tam dostat v sezóně?
 
  • Pobavilo, díky!
Reactions: jan
Až to bude za ty prachy stát, bude pro veřejnost zase zavřeno.
Ty máš možnost se tam dostat v sezóně?

Joo :)
S tamním členem jako host ;)
ale od letoška zdražili na 1300,- pro hosty členů (to jsem dnes fakt neplatil, to bych tam nešel :-D )
 
Joo :)
S tamním členem jako host ;)
ale od letoška zdražili na 1300,- pro hosty členů (to jsem dnes fakt neplatil, to bych tam nešel :-D )
To mi došlo..
Jen nenápadná snaha se někdy v sezóně vetřít [emoji16]
 
První letošní runda odehrána.
Beroun - návrat na toto hřiště po mnoha letech. Je vidět, že je ještě brzo po zimě. Fairwaye v pohodě, roughy spíše lysiny a zřejmě čerstvě vytrhaná stará tráva. Greeny jako dalmatýn - flekaté, každý jinak rychlý. Potřebují ještě dost času na dozrání. Hraje se na většině jamek z modrých odpališť, ženy z červených. V tuto chvíli to za ty prachy nestojí, dřív než v květnu se tam znovu nepodívám :)
Zase se dá zahrát slušné skóre a dva berdíci taky potěší. ;)
 
Tak včera Pyšely :). Protože D1 byla na hodinu zašpuntovaná, tak jsem přijel pozdě a stihl jen 16 jamek :(, ale i když foukalo jako prase a občas to s balonem dělalo psí kusy, bylo to super bejt znova "doma" :D.
Hřiště v super stavu jako obvykle, i když greeny logicky stále pomalejší.
Na většině jamek (třeba 3ka nebo 15ka o_O) jsem hrál spíš cross country než tím směrem, kterým se to obecně očekává, ale celkově 2 birdie a klasickej bogie golf... I´ll be back! :cool:

http://www.gamegolf.com/player/MarekCepl/round/2509386
 
Svůj předjarní golfový sen (4 dny skorogolfu na 4 různých hřištích v únoru) jsem včera 18.2. završil Motolem s @kristyna. Týnka končila v práci v půl jedné, tak jsme se po předchozích společných sobotních Hořehledech domluvili, že využijeme jarního sluníčka a odběhneme si proběhnout devítku, než budeme muset vyzvednout syna ze školky na Petřinách. Stála ta moje půldenní dovolená za to?

Jak se to vezme. Samozřejmě, vždycky dobrý, když jdeme spolu a netrajdá k tomu kolem náš prcek, kterého to nebaví už po třetí jamce a když k tomu svítí sluníčko, paráda. Motol - 350 Kč/9j., zimní greeny, místy hodně jamky zkrácené. Např. 9.jamka je ukončena snad sto metrů před jamkou, přesně v záhybu. I jinde jsou zimní greeny spíše blíže, než dál. společná jednotná odpaliště. Nevzal jsem si dálkoměr, takže na všech tříparech jsem byl dlouhej, vůbec jsem netušil, jak ten zimní praporek je daleko. Povrch asi jako všude v tuhle dobu, zmrzlo, ale hratelný. Ve stínu bez šance zapíchnout týčko. Jako procházka fajn, ale za hru to v těchto podmínkách na tomto hřišti za 350 Kč za devítku nestojí. Můj golf nic moc, tedy, ale procházka prima. Smolík byl, že byl i sanitární den, takže ani kafe. Pech. Týnka hrála fajn. Zase jí to lítalo rovně a daleko. :)

Zobrazit přílohu 6572
Na golfu je přeci líp, jak na světě!!!!
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom