Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli (2022) - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
Já měl včera krásné golfové odpolednev Prosečném. Nejdříve jsem se rozputtoval a pak následovala lekce s trenérem zaměřena na krátkou hru a chvíli i na puttování. Pak následoval driving a hurá na 2x9 jamek. Cíl jsem měl samozřejmě zahrát alespoň jednu devítku lépe než 67, což byl můj dosavadní rekord.

1. devítka: +6,+4,+1,+2,+5,+3,+4,+6,+4 celkem 70 ran, 21 puttů a 13 Stable
2. devítka +2,+3,+1,+6,+2,+3,+5,+4,+2 celkem 63 ran, 17 puttů a 18 Stable

První devítka mi moc nešla, pral jsem se s novou technikou především na puttování a celkově se nějak nemohl dostat do tempa. Na druhou stranu druhá už mi připadala jako golf. Puttování si celkem sedlo, měl jsem radost z pitchů, kde jsem sice moc green netrefoval ale vypadaly hezky :D Celkově si myslím, že kdybych nevytahoval dřeva a hrál jen od 7I níž, tak na každé devítce jsem ještě tak o 3 rány lepší :D Nicméně celkově cítím progres a asi už bych i zvládl ZK, když nebudu vytahovat dřeva, ale já bych při ZK rád hrál se dřevy, takže se na to chci na další lekci zaměřit.
 
Dnes hezky. Nejdřív Šilheřovice, 93 ran, 30 patů. Nebejt kokot a nenasbírat na prvních dvou tříparech +6, bylo by to super.
Pak Hukvaldy, 11 jamek za 48, což je +10, tak taky ok.
 
Pondělí - úterý turnajový Beroun. Výsledkově 19. místo, herně 75, 78 - zradilo mě puttování, hůř jsem v životě neputtoval. Druhý den 15 greenů v regulaci a scóre +6 o něčem svědčí, jinak hřiště super stav, pokud máte tu možnost, běžte si tam teď zahrát.
 
Pondělí - úterý turnajový Beroun. Výsledkově 19. místo, herně 75, 78 - zradilo mě puttování, hůř jsem v životě neputtoval. Druhý den 15 greenů v regulaci a scóre +6 o něčem svědčí, jinak hřiště super stav, pokud máte tu možnost, běžte si tam teď zahrát.
Ale zase ten eagle v prvním kole 👍
 
Minulý týden Penati, nejhezčí nejen hřiště, ale i celkový areál, co jsem kdy viděl. Člověk si připadá jak ve Španělsku, nebo někde u moře, kvalita hřiště vynikající, greeny TOP, jak to člověk přečetl, tak to jelo. Hřiště kratší, ale o to těžší, protože je každá jamka obklopena stromy, takže ideální pro rovné hráče, což já nejsem - viz skórka na první devítce (5 ztracených míčů z odpaliště) :D

Určitě, kdo nebyl nebo váhá, tak jednoznačně doporučuji výlet alespoň na 3 dny. Hřiště je celkem náročné terénem, tak to zas nepřehnat, jsem zvyklý na zátěž, ale i tak mě dost zmohlo.
 

Přílohy

  • g1.jpeg
    g1.jpeg
    153,5 KB · Zobrazení: 126
  • g2.jpeg
    g2.jpeg
    84,8 KB · Zobrazení: 118
  • g3.jpeg
    g3.jpeg
    116,3 KB · Zobrazení: 107
  • g4.jpeg
    g4.jpeg
    126,5 KB · Zobrazení: 107
  • g5.jpeg
    g5.jpeg
    154,1 KB · Zobrazení: 113
  • g6.png
    g6.png
    17,5 KB · Zobrazení: 115
Minulý týden Penati, nejhezčí nejen hřiště, ale i celkový areál, co jsem kdy viděl. Člověk si připadá jak ve Španělsku, nebo někde u moře, kvalita hřiště vynikající, greeny TOP, jak to člověk přečetl, tak to jelo. Hřiště kratší, ale o to těžší, protože je každá jamka obklopena stromy, takže ideální pro rovné hráče, což já nejsem - viz skórka na první devítce (5 ztracených míčů z odpaliště) :D

Určitě, kdo nebyl nebo váhá, tak jednoznačně doporučuji výlet alespoň na 3 dny. Hřiště je celkem náročné terénem, tak to zas nepřehnat, jsem zvyklý na zátěž, ale i tak mě dost zmohlo.
Jj........hrál jsem tam loni a pro mě taky zatím to nejlepší kde jsem byl a hrál:up:
 
Dnes devítka na Ropici (první je zavřená a třetí staví). Odehráno v hustém dešti a občas větru za 50 ran a 20 patů. Hlavně na greenech a v bunkerech jsem se s podmínkami nedokázal vypořádat, v poli jsem nehrál špatně. Teď jsem vylil vodu z bot, převlékl fusekle, dám oběd a přesun na Lipiny.
 
Minulý týden Penati, nejhezčí nejen hřiště, ale i celkový areál, co jsem kdy viděl. Člověk si připadá jak ve Španělsku, nebo někde u moře, kvalita hřiště vynikající, greeny TOP, jak to člověk přečetl, tak to jelo. Hřiště kratší, ale o to těžší, protože je každá jamka obklopena stromy, takže ideální pro rovné hráče, což já nejsem - viz skórka na první devítce (5 ztracených míčů z odpaliště) :D

Určitě, kdo nebyl nebo váhá, tak jednoznačně doporučuji výlet alespoň na 3 dny. Hřiště je celkem náročné terénem, tak to zas nepřehnat, jsem zvyklý na zátěž, ale i tak mě dost zmohlo.
To je podle fotek Heritage - hráli jste i Legend? Jinak souhlas s kvalitou i náročností!;):up:
 
Dnes cvičné kolo na Darové.Panorama + Anna 99ran a 36 patů.První devítku hezky pršelo.Hřiště je v super kondici.Ferveje a greeny nádhera.Rafy a semirafy kousavé.Písek v bankrech dobrej,jenom hodně nacucanej a těžkej.Jezírka pískovali greeny a sekali.Nebejt 2 autů a dvou vod tak by to bylo super.
 
Tak Lipiny no. Zkusil jsem hrát bum bác jak to leží a hned dabláč. Tak jsem se uklidnil a postaru dohrál veřejnou devítku za +4 s dvěma berdíkama.. pak mistrovká, zase pokus o bum bác, takže druhá místo do greenu do rákosí, odtud dvě na green a dabláč. Říkám si nevadí, jedu bum bác dál. Drive, pak super 5i odraz do vody, pokus o vyhrání se voda, další do bordelu u bunkeru u greenu a nakonec 11. Třetí už zase pěkně po svém, pat do birdie vyrazila tyčka.
Zahráno za 87 (34+53).
 
25.5.2022 • Kaskáda: 87 ran, 34 patů, 37 STB (by mGolf). Železná + kamenná.
Moje první návštěva v rámci turnaje. Hřiště v naprosto perfektní kondici.
Když jsme vystoupili z auta začalo poprchávat, na jedničce už chcalo jak prase a nepřestalo celých 18 jamek:vomit:. V životě jsem ještě v takýmle humáči nehrál.
Hned na dvojce druhá do rafu, kalhoty mokrý po kolena, v jedný botě Orlík v druhý Slapy, takže jsem se takhle sympaticky pročvachtal až do konce:mad:.
Doufám, že věci do neděle, kdy jdu turnaj v Beřovicích usuším.
Vzhledem k podmínkám je výsledek malý zázrak, falešná jarní forma zatím drží - snížení na 12,8:up:. Škoda dvou neproměněných půlmetrových patů.
Na Kaskádu se určitě rád vrátím.
Po té co jsme odevzdali skórky přestalo pršet a celou cestu zpět po D1 nám sluníčko pralo do ksichtu o sto šest - celkem slušnej výsměcho_O.
 
… - snížení na 12,8:up:
Opravím tě, snížení na 12,7 🤝

Server ti „dal” jednu ránu k dobru 😉
A2859FBC-D1E6-487A-85AE-EF450F984FBB.jpeg
 
Upraveno:
Díky za info. Říkal jsem si, že by to mělo nějakou ránu přidat. Jak tohle vlastně funguje? Pořadatel zadá obtížné podmínky a server to dodatečně (přes noc) přepočítá?
Server tohle řeší sám právě podle odevzdaných výsledků - jsou-li podprůměrně špatné, vyhodnotí turnaj jako obtížný a přidává rány.
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom