Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli (2021) - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Jak jste naposledy hráli - nejoblíbenější téma na Jamce snad i pro rok 2021 :)

Předchozí ročníky: 2016, 2017, 2018, 2019, 2020

---
Kdo bude letos prga, mno? Hezkou hru! 🏌️‍♂️🏌️‍♀️⛳
 
Prvni letosni hra v Bitozevsi, zmrzle hriste, greeny pod snehem, 0 stupnu, na trojce jsem potkal @PFP a @RomanL, ktery si ke me pridali a byli svedky novorocniho eaglu na nove predelanem 5 paru 5. jamky, samozrejme je to proto, ze me Roman tocil na drivu (ve videu) :D
PS. @PFP @RomanL kdo vyhral?
 
Prvni letosni hra v Bitozevsi, zmrzle hriste, greeny pod snehem, 0 stupnu, na trojce jsem potkal @PFP a @RomanL, ktery si ke me pridali a byli svedky novorocniho eaglu na nove predelanem 5 paru 5. jamky, samozrejme je to proto, ze me Roman tocil na drivu (ve videu) :D
PS. @PFP @RomanL kdo vyhral?

Hele kolik stojej míčky co dělaj takovouhle čáru ve vzduchu?
 
Hele kolik stojej míčky co dělaj takovouhle čáru ve vzduchu?
Hlavně má ty míčky hacknutý. Není normální, aby lítaly takhle rovně 🤭😂
 
A jak ze se jmenujou? Akorat teda ja budu muset mit mobil na sirku😀
 
Prvni letosni hra v Bitozevsi, zmrzle hriste, greeny pod snehem, 0 stupnu, na trojce jsem potkal @PFP a @RomanL, ktery si ke me pridali a byli svedky novorocniho eaglu na nove predelanem 5 paru 5. jamky, samozrejme je to proto, ze me Roman tocil na drivu (ve videu) :D
PS. @PFP @RomanL kdo vyhral?
Pánové a dámy, prostě jamkaři.
On ten @JanKostalCZE fakt nekecá = počkal si na @RomanL , aby ten svůj první letošní eagle zahrál. A netrvalo to ani tak dlouho - to video je ze třetí jamky, kterou jsme šli společně.
On to totiž @RomanL přitahuje. Jen co vezme záznamové zařízení do ruky, tak padají super rány a skóre. @ati může tuto schopnost potvrdit, a to s vlastní zkušeností se skoroalbatrosem z Tarvisia.

Ta křivka drivu není fake, není ani 31.12. ani apríla. A balónem to taky není, na 7ce jsem @JanKostalCZE vnutil "kvůli😆viditelnosti" svůj oranžovej a ten lítal stejně.

P.S. O jednu jsem prohrál na poslední jamce, holt zdvojené bodování na posledních jamkách mi tentokrát nepřálo ani trochu. A zmrzlej jsem jak sobolí h.... ještě teď.:(
 
Prvni letosni hra v Bitozevsi, zmrzle hriste, greeny pod snehem, 0 stupnu, na trojce jsem potkal @PFP a @RomanL, ktery si ke me pridali a byli svedky novorocniho eaglu na nove predelanem 5 paru 5. jamky, samozrejme je to proto, ze me Roman tocil na drivu (ve videu) :D
PS. @PFP @RomanL kdo vyhral?
Takž teď každá hra s eaglem?
Podle hesla "jak na Nový rok, tak po celý rok"?
 
Dnes ice golf v Berovicich. Odpaliste zmrzla, fairwaye dejme tomu, greeny totálně zmrzlý.
Podle me na tom nemelo smysl hrat ale i tak me to bavilo.

20210103_101603.jpg
20210103_111744.jpg
20210103_122425.jpg
 
Jsem poslední dobou těmi železy celkem přesný 🙈 rána 99m do jamky - wedge 52°
99m to PIN
 
Dnes konečně první letošní hra (po dvou zrušených pokusech kvůli zavřenému hřišti). Stav jak psal @Seppper - čím lepší rána do greenu, tím horší výsledek. Pokaždé zazvonilo a míček buď za greenem nebo v bunkeru.
Dnes vůbec nešel driver, zato neskutečně šel putter. Celkem 29 patů, a to z těch 18 na první devítce bylo cca 5 z poměrně daleko mimo greenu (to se noc neosvědčilo).
Nakonec na mě hooodně dobrých 90 ran včetně dvou birdie. Podruhé v životě v jedné hře. Jsem si nasadil slušnou laťku..
 

Přílohy

  • 87DD7651-D79D-4D4E-9071-3C4A6F5350CA.png
    87DD7651-D79D-4D4E-9071-3C4A6F5350CA.png
    36,8 KB · Zobrazení: 348
Tak jsem odpálil rok 2021 i já. A přece nezačneme rok nějakou obyčejnou hrou, ale vezmeme si s sebou někoho na své úrovni, takovej @JanKostalCZE ideální. 😂
Benátky jsou stále dobře hratelné, trošku bláta, ale na leden? :up: Greeny podle Honzy pomalý, skákavý, mokrý a já nevím co všechno mu ty eagly kazilo. 😂 Na moje patování to vliv nemělo, všechno v pohodě. Byla to řežba do poslední jamky, ale nakonec jsem o kousek vyhrál, protože jsem Honzovi na dálnici, cestou domu, ujel! 😂
Honzo, díky za hru, bylo to skvělý! 👏

Moje Hra: 5.1.2021 - Jen tak • Česko - Benátky (18j, PAR 72) • 93 ran (+21, žluté odpal., HI 17,5) • 43 patů (⌀2,39) • bogey: 10x, par: 3x (...MůjGolf by 19.jamka)
 
Včera jsem si dal na drivingu 150 míčků a pak na dom. hřišti 12 jamek ( 2 x 6 mých oblíbených). Hřiště vlhké až mokré,ale stále ješte hratelné . V prvním kole mi balónek na 5ti paru přistál
po třetí ráně 1m od fangle. 😃 Na mně víc než dobrý.
No a v druhém jsem po odpalu na dvojce šel k jamce která z odpaliště nebyla vidět. Koukala jen fangle.
Nikde jsem míček neviděl, až jsem
ho našel v jamce !! Hned jsem si na oslavu cvaknul z placatky. 🤪
20210105_152312.jpg

Je to druhé ESO v mé golfové "kariéře". Pravda zimní odpaliště a grýny vzdálenost k jamce zkracují,
ale i tak jsem měl radost.
Jako vstup do nového roku super.
 
Včera jsem si dal na drivingu 150 míčků a pak na dom. hřišti 12 jamek ( 2 x 6 mých oblíbených). Hřiště vlhké až mokré,ale stále ješte hratelné . V prvním kole mi balónek na 5ti paru přistál
po třetí ráně 1m od fangle. 😃 Na mně víc než dobrý.
No a v druhém jsem po odpalu na dvojce šel k jamce která z odpaliště nebyla vidět. Koukala jen fangle.
Nikde jsem míček neviděl, až jsem
ho našel v jamce !! Hned jsem si na oslavu cvaknul z placatky. 🤪
Zobrazit přílohu 15525
Je to druhé ESO v mé golfové "kariéře". Pravda zimní odpaliště a grýny vzdálenost k jamce zkracují,
ale i tak jsem měl radost.
Jako vstup do nového roku super.
Congratulation👏
 
Včera jsem si dal na drivingu 150 míčků a pak na dom. hřišti 12 jamek ( 2 x 6 mých oblíbených). Hřiště vlhké až mokré,ale stále ješte hratelné . V prvním kole mi balónek na 5ti paru přistál
po třetí ráně 1m od fangle. 😃 Na mně víc než dobrý.
No a v druhém jsem po odpalu na dvojce šel k jamce která z odpaliště nebyla vidět. Koukala jen fangle.
Nikde jsem míček neviděl, až jsem
ho našel v jamce !! Hned jsem si na oslavu cvaknul z placatky. 🤪
Zobrazit přílohu 15525
Je to druhé ESO v mé golfové "kariéře". Pravda zimní odpaliště a grýny vzdálenost k jamce zkracují,
ale i tak jsem měl radost.
Jako vstup do nového roku super.
Gratuluji a jen to potvrzuje, že míčky voda přitahuje :)
 
To já jsem o své 3. ESO předevčírem takto přišel 🙈
Instagram
To bylo o fous. To hraní v triku Ti
závidím.
U nás Trackman zahálí.
Jen mi nejde do hlavy koho bych
mohl nakazit, když jsem tam chodil sám.😕
 
Gratuluji a jen to potvrzuje, že míčky voda přitahuje :)
Dík, dnes je celé hřiště pod sněhem. A máme po ptákách. Odpol se tam
zajedu podívat, jestli by to nešlo alespoň na běžky. Ale moc tomu
nevěřím.
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom