Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli (2021) - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
Po včerejším výprasku ve Mstěticích (hlavně první devítka) jsem si dneska při čekání na synově tréninku střihnul rychlou (58 minut) domácí devítku. Výsledky na jamkách jsem si symetricky rozdělil a byl z toho PAR hřiště 🙈

01EDFB4C-FCCE-4E4F-866D-245B461FD588.jpeg
 
V sobotu jsem si střihnul Olomouc. Projížděl jsem jí z pánské jízdy ve sklípku na nedělní finálovou kukačku na beachový turnaj v Ostravě. Plán byl jednoduchý. Po náročném večeru, noci a ránu ve sklípku, se na pohodu projít a vyčistit hlavu (a krev) na rovinách úrodné Hané. Jak já se spletl.
Hřiště je nahoru dolu, snad jen jamky 10, 11 a 18 jsou relativně po rovině. Aspoň tu jsou hezké výhledy dolů do údolí. Mají tu celkem hodně doglegů. A to je pro první návštěvu slušná výzva. Zvláště když jdete sami. Na hřišti bylo minimum lidí, nebylo se ke komu přifařit.
Hřiště je v super kondici, pěkně zelené, přesto trochu sušší než ty v Čechách. Grýny více než slušné, zdáli se mi trochu pomalejší, resp. nechával jsem paty kratší. Ale možná to bylo tím rýňáčkem, vlašáčkem či blauburgerem? Rafy nijak vysoké, tak akorát, aby potrápily, ale míč se dal najít. Jedinou výtku bych dal odpalištím. Často se týčkovalo do již rozmlácených ploch. A na to jak je hřiště rozlehlé, tak nerozumím, proč některá odpaliště vytvarovali tak malá. Na každou stranu mohli přidat 1-2 metry, a bylo by to super.
Šel jsem si jen zahrát, poznat nové hřiště, netlačit na sebe a pokusit se aspoň trochu dodržet rad trenéra (širší postoj, kontrolovat začátek prošvihu, jít po té správné linii). Upřímně, šlo mi to tak 50 na 50. Pár jamek jsem zahrál suprově a pár jich skonil. 4 odpaly jsem na týčku topnul a povětšinou už to nezachránil. Na 12, pravý dogleg za les, mi při nápřahu vyjely z poza stromů bugyny se svatebčany. Jsem frajer, přeci nezastavím švih, a nakulil jsem tam monster šlajs banán 100 m vpřed a 150 m doprava kamsi k lidojedům.
Sečteno podtrženo to bylo v sobotu za 90 (2 trestný), s 34 paty (2x trojpat), 6x paras, 7x bohouš, 4x dabláč a 1 triple-kripl, FIR 5/14, GIR 3/18 a dva ztracené míče.
Dojem ze hřiště mám velmi příjemný, který navíc umocnila velmi, ale velmi příjemná a ochotná obsluha. Jediný malý zádrhel jsem měl na hřišti při přechodu z 1. na 2. jamku, ukazatel jsem asi přehlédl a skórku bez brýlí jsem nerozluštil. Maršála jsem za 4 hod. na hřišti nepotkal.

Při další cestě na severní Moravu si sem jdu rozhodně zase zahrát.​
 
Tak dneska jsem dal mladé buky, čekal jsem spíš něco parkoveho, a ona je to louka.. Spousta slepých jamek, hned jedničku jsem hrál úplně vedle (doprava).. Jelikož jsem měl káru tak na další jamky jsem se jezdil podívat.. hřiště jako takové žádný luxus, ale hrát se to určitě dá, všednodenní fee 900.. výsledek +16, odehráno one bals.. takže dobrý boggie player...a na domácím hřišti se těšte, jsem ve formě..:D:D:)
 
Dnes seniorka v Terezíně za pěkného golfového počasí, pěkných 38 Stb a 3.místo.....na rány ale opět přes kilo, neb se vyskytlo několik qadruplů:(. Moc nešly odpaly - FIR 5/14 není nic ke chlubení. Ale spíš chci poukázat na jinou statistiku, a to počet patů.......pouze neuvěřitelných 27!!. S tím bych se mohl směle měřit s hráči PGA:D......ale všichni víme, že tato statistika o ničem moc (na rozdíl od FIR a GIR) nevypovídá když se nepočítají údery patrem mimo green.....na každé druhé jamce mi totiž buď vyšel pat z forgreenu + doklep nebo čip + doklep. Ale i tak to potěší....:)
 
Tak dneska jsem dal mladé buky, čekal jsem spíš něco parkoveho, a ona je to louka.. Spousta slepých jamek, hned jedničku jsem hrál úplně vedle (doprava).. Jelikož jsem měl káru tak na další jamky jsem se jezdil podívat.. hřiště jako takové žádný luxus, ale hrát se to určitě dá, všednodenní fee 900.. výsledek +16, odehráno one bals.. takže dobrý boggie player...a na domácím hřišti se těšte, jsem ve formě..:D:D:)
tam nebudou povolený káry a ty to jinka než s ní neumíš....;)
 
  • Pobavilo, díky!
Reactions: PFP
Dnes jsem vyrazil na domaci hriste. Nechal jsem se ukacat na hru o pivo. A hned to byla silnejsi motivace nez nejaka seniorka :):):)
A vyhra byla nakonec moje ….
Po vice nez roku se objevily opet prvni CZ auta, vypada, ze uz se uvolnil pohyb. Sice je predepsane 3G, ale nastesti to nikdo nekontroluje pri normalni hre. Pri turnajj je ale kkntrola dusledna
 
Dalsi kolo seniorky, tentokrat na GC Schönfeld. Nadherne pocasi, paradni fairwaye, vysoka trava ale misty celkem ridka a docela ruchle a tvrde greeny. Upatlal jsem 33 STB.
Zobrazit přílohu 24604
Zobrazit přílohu 24605
Tady jsem si vyfotil vysokou travu a co se nestalo po odpalu z tee - poslal jsem tam driverem micek
Ten krizový telefon na defibrilátor je tam jen pro seniorky 🤔
 
11.6.2021 • 9j. Hořehledy: 44 ran (by mGolf)

Odpočinkově. Honzík na tréninku a my s @kristyna jedno večerní pohodové kolo na čerstvě deštěm zalitém hřišti. Vyloženě mě potěšily dva berdíci, jeden na dvojce, druhý na šestce, na šestce k tomu naprosto parádní drive. Kež by to tahle lítalo pořád... Ne jako dvakrát předtím out (trojka).
Hezkou procházku jsme měli. Konečně chvilku zase po dlouhé době alespoň na hřišti sami - bez dětí. Má to něco do sebe 😇

3A35C448-9AD5-4C8E-92CC-9E7AE6609671.jpeg
 
Upraveno:
Včera seniorka v Bolce......a protože na golfu se děje stále něco nového, tak jsem poprvé za skoro 13 let hraní zažil, že byl turnaj pro nekončící sérii bouřek předčasně ukončen:(. Odehráno jen 10 jamek, docela to mrzelo, ale fakt by to bylo o život......tak snad nás nic takového nepotká příští týden na RC na Konopišti.
 
Včera jsem měl pracovní cestu do Krkonoš a na oběd se stavil v Benecku. Na Hančově boudě mělo být malé 6ti jamkové hřiště, ale už 5 let není - lidi prý nechodili a údržba byla drahá 😕
Nicméně naproti hotelu Skalka si majitel tohoto hotelu postavil "hřiště" - 4 jamky s krásným výhledem na Krkonoše.
Za hodinu hry se platí 100 Kč a půjčí 7i, patr a míček (já měl svoje - bag je přece povinnou výbavou auta 😉).
Byla to fajn siesta po obědě 👍

20210610_133746.jpg 20210610_134425.jpg 20210610_134604.jpg
 
Jen si to vyplácej v Östereich a na Konopí si zase dej to tradiční slzavý údolí 😢😢😢😢

Hezkou hru chlapci a i to počasí všem ;)
 
Dnes odehrane hriste Golfclub Linz St. Florian. Pocasi super, trochu vic pofukovalo ale mezi temu strmy to bylo v pohode. Zahral jsem 18 brutto nebo 34 STB.
ale docela mne nastvali nebot jsem si udelal rezervaci na 8:00, nebot byly zabukovane jen 2 mista. Prijdu rano a klidne mne posunou o deset minut. Domaci mafie na hristi zvitezila :)

BAEA8069-FB67-4A5F-A9D7-8838F8F51C23.jpeg
75D99291-DFD4-492F-9D28-E19B155680CD.jpeg
E37C68F2-970A-408D-93C4-BA7C5A6BCDBA.jpeg
A2526C16-81A3-48D3-9182-32C5F54CE490.jpeg
FDD9B8D6-D6B8-42D4-9AE5-292D2B53F2F1.jpeg
1B279E66-EE0B-4FA8-9593-A99B7594E41B.jpeg
6837DD78-3787-4097-AA5B-F66D32DCC10F.jpeg
897ED8E5-5AA4-49CF-A169-CBA18D5C7205.jpeg
 
V neděli opět Ypsilonka - vybral jsem si velmi takticky nejblbější den z pohledu počasí, foukalo jak v listopadu, pěkná kláda...ale komu není rady...2/3 hřište driver v lepším případě max. 160 m do rafu, ale aspoň jsem si vyzkoušel hru z rafu :) bylo to na psychiku nádherný, šel jsem s klukem, co drivoval průměrně 250 m, což v porovnání s mými drivy vždy krásně pohladilo mé ego...doháněl jsem to příhrama do greenu, ale pocitově je to očistec, neustále dohánět první ránu...lepší výsledek jsem si pohřbil na greenech - 2x trojpat, 3x jsem nedal z 1,2 m a prackticky mi tam nespadlo nic z 1,5-4m, ale lautr nic...celkem 87 ran (35 patů) a byl jsem zbytečně hořkej...nulový driver se dá vykompenzovat jen nadstandardním patováním a to nebyl tento případ...hřište v super stavu, fairwaye paráda, rafy tolik nekousaly, daly se hrát, ikdyž na některých jamkách dosti ubrali z fairwae (tak 2x to bylo o zápěstí, ale jelikož jsem tam byl prakticky stále, tak dobrý ;))...jen ty greeny ještě nejsou úplně ono, přišlo mi, že některé jsou pomalejší/chlupatější, ale je otázka, zda si tím jen neomlouvám svoji nechopnost :cry: - v MB vypadají greeny na pohled oproti Y dosti nestandardně, ale jezdí a drží krásně a konzistentně....už se těším, až tam zase pojedu ve 24 °C a ne v pocitových 5 °C se silným větrem...jídlo na jedničku, obsluha standardně bez problémů...
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom