Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli (2021) - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
Vecerni druha devitka na Cernem Moste. Trochu se to lepsi, tri pary a dve bogie. Radost mi udelala druha rana na 13, kde jsem skoncil metr pred grynem na petiparu. Nakonec sice par, ale doted to byla moje nejmene oblibena jamka.
Hriste vecer prazdne, pocasi nic moc ale neprselo. Prosel jsem se trochu vycistil hlavu.
Parkoviste plne, rekl bych ze nejaky tajny turnaj/akce probehla.
sportie_ac265e7f757cea13a54f327bbe9f7288.jpg
 
Dneska ranní rychlovka Hostivař.

@requo to vzdal hned na začátku, takže o naší hře raději nebudu psát (ikdyž já jsem hrál fakt dobře, dokud jsem se nepodíval na telefon a nezačal u toho pracovat).

Ale bylo fotogenické počasí (nepršelo)
0169245B-605B-4B74-9B44-3C3778369D4B.jpeg


Jinak stav hřiště super. Fakt jo.
 
@requo to vzdal hned na začátku

Jaký vzdal... Zkoušel jsem nové kolonky ve statistikách. Nofir, nogir, nopar. Konečně hodnoty, které dávají nějaké pořádně výsledky :)

A jednu ránu z těch skoro šedesáti jsem náhodou trefil moc pěkně :p
 
Upraveno:
V úterý Hrádek. Hřiště ve velice dobrém stavu.Trvalo mi 7 jamek
než jsem se alespoň trochu popasoval s místními grýny. Velice rychlé a ani jeden není rovný. Samá nakloněná rovina. Druhou devítku
už to bylo lepší. I driver mě poslouchal. 1x berdý, 3x paras a když už jsem si začínal myslet, že
mi to docela jde, tak jsem na poslední jamce, po odpalu na vedlejší fervej nenašel míček :down:.

Včera Grosshof. Hřiště pěkné, grýny
po aerifikaci a dost pomalé. Počasí
značně různorodé. Jediné, co bylo
stálé, byl dost silný a studený vítr. Nejdřív nás to propláchlo, pak ještě kroupy. Když se blížila další vlna slejváku raději jsme zdrhli do klubovny na gulášek a pivko. Na závěr druhé devítky se vyčasilo a tak jsme si s kolegou dali ještě jednu, tentokrát prosluněnou devítku. Hrál jsem docela dobře, berdý opět padlo , asi 5 parasů. 3x aut sice až v třetí devítce, kdy už jsem toho začínal mít dost, ale stejně to zamrzelo.

Celkový dojem: je to dost nahoru dolu. Chybí tomu konzistence. Jdu
si zítra postěžovat trenérovi:(. Jsem zvědav, co s tím bude dělat.;)
 
Dnes odpolední Hostík - po posledním dešti bylo slunečno, byť foukalo. Grýny super, FW moc hezké, odpaliště nic moc...
Překvapilo mě, že na Teetimu bylo hřiště téměř plné, ale přede mnou dva flajty volné a jinak max 2 hráči ve flajtu. Asi flajty plné mrtvol...
20210507_145950.jpg 20210507_152605.jpg 20210507_163601.jpg 20210507_163650.jpg
 
Nádherný víkend je tu! Konečně! Krásný sváteční den a všem hezkou hru! Pochlubme se tu, kde hrajeme: Jak to tam padalo a přidejme fotku, pokud si vzpomeneme.

Užijme si to! Ještě jednou Hezkou hru a golfu zdar!
 
8.5.2021 • Terasy - Ústí n.L.: 107 ran (by mGolf)

Naprostý zmar a zoufalství. Byl to jeden z těch dnů, na jehož konci vážně uvažujete, že prodáte hole a na hřiště už nikdy nevkročíte. 😭👎🤮
A ještě něco ke hřišti. Pokud bych bydlel v Ústí a chtěli za 18-ku do 400,- , možná bych tam občas zašel. Vše nad tuto cenu si klidně můžete odepsat z daní jako příspěvek na charitativní činnost. Ferveje hodně špatný a grýny naprosto tragický až tragikomický. Na horších grýnech jsem ještě nikdy nehrál.
 
Dnes Písek Kestřany, díky za doporučení Izanagi mkopcak a Toka....měli jste pravdu...nádhera...luxusní počasí, greeny tvrdé, jezdily krásně...fairwaye také v poho...jedině bych vytknul nerovnost na některých odpalištích, ale celkově nadprůměr...dlouho jsem tam nebyl a určitě tam opět pojedu...výborné lokální pivo Olaf...výsledek nic moc, mršil jsem rány do greenu a patovani...dal jsem s kámošem 18tku a sám pak ještě 9tku...vřele doporučuji...ještě jednou díky chlapi za doporučení...
 

Přílohy

  • 20210508_101712.jpg
    20210508_101712.jpg
    164,3 KB · Zobrazení: 120
  • 20210508_112343.jpg
    20210508_112343.jpg
    201,6 KB · Zobrazení: 126
  • 20210508_115925.jpg
    20210508_115925.jpg
    208,1 KB · Zobrazení: 125
  • 20210508_110150.jpg
    20210508_110150.jpg
    196,1 KB · Zobrazení: 132
8.5.2021 • Terasy - Ústí n.L.: 107 ran (by mGolf)

Naprostý zmar a zoufalství. Byl to jeden z těch dnů, na jehož konci vážně uvažujete, že prodáte hole a na hřiště už nikdy nevkročíte. 😭👎🤮
A ještě něco ke hřišti. Pokud bych bydlel v Ústí a chtěli za 18-ku do 400,- , možná bych tam občas zašel. Vše nad tuto cenu si klidně můžete odepsat z daní jako příspěvek na charitativní činnost. Ferveje hodně špatný a grýny naprosto tragický až tragikomický. Na horších grýnech jsem ještě nikdy nehrál.
nemas nejake foutou?
 
Jsem na tom podobně jako @Jerry , mám chuť to prodat a vykašlat se na to:(. Dnes Albatross za příšerných 100 ran, nefungovalo skoro nic. "Krásných" 5 trojpatů i když tady trochu zlepšení oproti čtvrtku na Konopišti kde jsem jich vyrobil 7:cry:. Fakt nevím co s tím. Dělá někdo u nás fiting patru včetně měření radarem, nebo čím se to dělá?
Jinak hřiště v super stavu. Grýny po aerifikaci a pískování, ale přesto pekelně rychlé a míčky drží směr. Co mě překvapilo je, že ruší spoustu bankrů a další zmenšují. Nevím jestli to má přispět k hratelnosti hřiště, ale moc se mě to nelíbí. Albatross prostě beru těžké hřiště a toto mi k tomu nesedí.
 
nemas nejake foutou?
Nemám, z toho by prasknul objektiv. 🤪
Tisice skvrn vyžraných od plísně na hlínu. Míček poskakoval jak po vlnitym plechu.
 
Včera hra v Olomouci. Počasí krása. Hra ve výsledku obstojná - ale průběh nahoru dolů. Radost udělal ptáček na 12té jamce, kdy mi asi poprvé sedl driver jak měl a to bylo radosti 😁... Zbytek 5xpar, 5x bogey, 4x double a zbytek hrůza.

Hřiště je po nájezdu divočáků, nicméně to dopadlo ještě dobře, páč se fervejím vyhnuli. Ferveje jsou jinak v dobré kondici. Grýny ještě potřebují čas, ale hratelné i vcelku rychlé jsou již nyní. V horším stavu jsou odpaliště - hodně zapískováno.

Restaurace uzavřena, k dispozici je pouze lednice s pitím na terase a kávovar v otevřeném okně. Hřiště se mi po každé odehrané hře začíná líbit víc a víc. Baví mě pestrost a unikátnost zdejších jamek.

IMG_20210508_083153.jpg
IMG_20210508_100133.jpg
IMG_20210508_111831.jpg
IMG_20210508_112145.jpg
 
Dnes Ypsilonka, brzy ráno než se vrátí manželka s dětmi od tchýně ;) hřiště si po zimě sedá, již trochu více vyrostlé rafy, což mé zápěstí několikrát zakusilo...jediné co špatně, tak greeny, skáčou, skáčou, skáčou...dnes pro změnu nešla dlouhá železa (pěkně se mi to střídá 🤫), na oplátkum 4 jednopaty z 2-4 m (ne,ne, nebyly to jednopatydo birdii), ale platit pití jsem nemusel, takže spokojenost...opravdu hodně foukalo, na 12tce 7i do protivětru a byl jsem na prvním platu 150 m do greenu...až se zlepší greeny na Y-standard, tak to bude jako vždy pecka...
 
Včera odpoledne Svratka, jen devítka, hřiště je super, grýny jezdí slušně. Počasí taky vyšlo i když 9 stupňů nic moc, zato svítilo celou dobu slunko, tak to šlo. Na trojce jsem vyzkoušel dva drivery, dopadlo to pěkně, viz foto, no další pak je,
IMG_20210508_115629.jpg
IMG_20210508_125133.jpg
jak skončil pat do birdii z cca 6m, takže jen par. Hra dopadla dle mého HI, jeden dabláč, tři pary a jedno birdii co potěšilo, zbytek vždy +1. Celkem 23STB.
 
Tak já dnes poprvé letos na hřišti:D.........a to v Benátkách. První devítka na moje poměry docela slušná (51, 18 Stb.), ale na druhé devítce se mi úplně rozpadla krátka hra a patování......a tudíž celkový výsledek není vhodný ke zveřejnění:D
Ale nějak mi to ani nevadilo, byl jsem rád, že zase hraju, počasí fantastický...i když silný vítr (ale ten je v Bentlích furt), hřiště plný, ale docela to odsejpalo. A hlavně jsou Benátky celkově ve skvělé kondici:up: - můžu jen doporučit. Jo a v restauraci i vařili......terasa sice zavřená, ale lidi tam jedli u stolečků v trávě.
 
Dnes poprvé na hřišti, klasicky Slapy :D A měl jsem fakt strach, půl roku jsem nehrál.
Nakonec jsem byl mile překvapen, jak dobře fungoval driver (tedy až na 18ku). Vzdálenost dobrá a i směr se po několika jamkách srovnal.
Problém byla zejména hra do greenu, tak by to chtělo dost vylepšit.
Prostě sice dobře začnu, ale pak vyrobím zbytečné rány.
Ale dost potěšila 12ka, druhou ranou na greenu, ale zvoral jsem první putt, tak nakonec jen par.
Ale mám z toho celkem dobrý pocit, jen se ještě trochu rozehrát.
Spoluhráči a spoluhráčky super, fakt jsem si to užil :D A hřiště taky dobré, greeny mi přišly pomalejší (až na putting green), fairwaye dobré.
 

Přílohy

  • 1620590960324.jpg
    1620590960324.jpg
    181,5 KB · Zobrazení: 103
  • 1620590960332.jpg
    1620590960332.jpg
    116,1 KB · Zobrazení: 102
  • 1620590960337.jpg
    1620590960337.jpg
    107,5 KB · Zobrazení: 107
Jsem na tom podobně jako @Jerry , mám chuť to prodat a vykašlat se na to:(. Dnes Albatross za příšerných 100 ran, nefungovalo skoro nic. "Krásných" 5 trojpatů i když tady trochu zlepšení oproti čtvrtku na Konopišti kde jsem jich vyrobil 7:cry:. Fakt nevím co s tím. Dělá někdo u nás fiting patru včetně měření radarem, nebo čím se to dělá?
Jinak hřiště v super stavu. Grýny po aerifikaci a pískování, ale přesto pekelně rychlé a míčky drží směr. Co mě překvapilo je, že ruší spoustu bankrů a další zmenšují. Nevím jestli to má přispět k hratelnosti hřiště, ale moc se mě to nelíbí. Albatross prostě beru těžké hřiště a toto mi k tomu nesedí.
Týýý jo, jak já ti rozumím.
Tohle je můj přehled posledních her a z trojpatů jsem už šílenej. Každou osmnáctku mám tak 3-6 šancí na berdíka a sotva zachaňuju pary. :cry: A to jsou ty hry celkem 90 - 96 ran a z toho půlka patů. Jenže mě to trénovat tááák nebaví... :rolleyes:🙈

1620592338112.png
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom