Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli (2021) - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
Prvni hra letos, vyrazil jsem na Kunetickou Horu, kterou v tydnu otevreli.
Hriste po zime dobre, nebylo mokro, gryny propichane a zapiskovane. Jeste nebyla pripravena odpaliste. Par lidi na hristi, dokonce svitilo slunce, obcas.
Konecne skore 88, na prvni hru po zime spokojenost, ale chyb bylo dost.
 
Dnes Kuňka, bylo to trápení, ale zároveň obří radost po dvou měsících pauzy. Drajvy o dost lepší železy, než dřevem, chipovaní do greenu krátké🙊. Patů nakonec 37, na to že geeny jsou dost pomalé, tak super výsledek.

Hned jednička potrápila 7krát z jednoho greenoveho bankru do druheho. 🤪 vzhledem k tomu, že hřiště bylo prázdné, tak pro zajímavost a potrénovaní dohráno nakonec za 15 ran 🤫🙈, pak už asi až na 3 vyjímky více méně bogey golf😇
 
Dnes opet 21 jamek ale proti patku, kdy bylo 22 stupnu dnes jen asi 7. Dnes jsem se trapil s driverem a nakonec se vyklubalo jen 9 paru
A7BB20BA-E5B3-47ED-AD25-A0E1AEF1CE45.jpeg

3.3. se konecne otvira hlavni hriste ... uz aby to bylo :)
Kdy konecne to hriste pokorim? V tomto zivote nebo v dalsim :):):)
 
Dneska po dlouhém období sněhu jsem šel 27 jamek na Motole. Během sněžných dnů jsem se snažil si porozumět s driverem na range, a dneska při hře to překvapivě fungovalo a létalo lépe nežli na range. Bohužel jsem na začátku třetí devítky rozlámal své jediné 46mm tee, a už to šlo do kytek :-D Naštěstí 3w mě podržela po zbytek hry :)


1614454547830.png
 
Dnes znova Beřovice. První devítka protrpěná za dvojicí seniorů, kteří spěchali jen na odpalistě, aby se vyhnuli požadavku na puštění.
Moje hra mírné zlepšení oproti včerejšku, ale wedge pořád špatný. Opět birdie na 16, tentokrát odhadem z osmi metrů.
Asi dva drivy úplně mimo moji obvyklou délku a pozici, cítím jakýsi záblesk naděje, že by to mohlo jít.
Skóre 92, což je pro mě naprosto ok.
 
Dnes L. Bohbaneč. Hřiště dost mokré. Ale hrát se dalo. Moje hra:
s první devítkou bych mohl být spokojen. Pak se to nevím proč
posr.lo a bylo to jak na houpačce.
Je na čem zamakat.🏌️‍♂️🏌️‍♂️🏌️‍♂️
 
Dnes Darovanský Dvůr (Anna&Jezírka), počasí snad nemohlo být na únor lepší. Poprvé jsem hrál Sv. Annu a dle mého pocitově nejhezčí 9ka DD.

Patů dneska více, než je zdrávo (40), ale oproti včerejší Kuňce mi to pro změnu lítalo, až jsem nabyl dojmu, že to bude moje rekordní skóre vždy do okamžiku, než mi to hodinky spočetly 😁
 
2.3.2021 • Hořehledy: 85 ran, 32 patů (by mGolf)

No moh bych říct, že jsem se víc kochal tím, že mohu hrát, než hrou samotnou. Taky bych to mohl svádět na to, že jsem se soustředil spíš na to, co ukazuje dálkoměr, než na pocitové odhadnutí vzdálenosti. Ale realita byla taková, že pořád hledám tu jistotu, co jsem měl v loňském roce. Takřka pravidelně výbornou ránu do hry pak pomrvím topinkou do autu. Nebo ze vzdálenosti 6 metrů zahraju 3putt. Nebo si čipnu metr před sebe drbancem o bláto.
 
Dnes jsem dal trénink patování pod rozkvetlými sakurami a konečně nakonec hřiště zahrál bez trojpatu a dokonce dal i jeden 5m zatočený jednopat 😉

82EF9B5F-0931-4BB2-BEBD-B5BE2723F524.jpeg
 
3.3.2021 • Hořehledy: 90 ran, 33 patů (by mGolf)

Dnes jsem do toho šel s novým odhodláním. Přesvědčen, že dneska to klapne. No a neklaplo. To, že jsem trefil první FW až na 15té jamce mě až tak netrápilo, tohle nebude statistika, kde budu mít úspěchy. Dnes mě pohřbila 4ka - 3 outy a celkem +9 ran prostě ani 3 birdie nedohoněj. Tragikomické bylo, že jsem na ní v druhém kole zavěsil přímo do jámy ránu ze 70 m. Škoda že byla na triplebogey. Dnes celkem chodilo puttování a hra 75m do greenu. Ale ta mezihra byla tragická. Nevěřil bych, kolik máme v Hořehledech lesů...

5EDE98E5-4EBC-4B6A-936E-3C1B6F7B589C.jpeg
87D8E0BB-8797-447A-872B-28A0581F7FFF.jpeg
C344B0C1-478D-4A32-BCF0-D69D0C6130C3.jpeg
 
3.3.2021 • Hořehledy: 90 ran, 33 patů (by mGolf)

Dnes jsem do toho šel s novým odhodláním. Přesvědčen, že dneska to klapne. No a neklaplo. To, že jsem trefil první FW až na 15té jamce mě až tak netrápilo, tohle nebude statistika, kde budu mít úspěchy. Dnes mě pohřbila 4ka - 3 outy a celkem +9 ran prostě ani 3 birdie nedohoněj. Tragikomické bylo, že jsem na ní v druhém kole zavěsil přímo do jámy ránu ze 70 m. Škoda že byla na triplebogey. Dnes celkem chodilo puttování a hra 75m do greenu. Ale ta mezihra byla tragická. Nevěřil bych, kolik máme v Hořehledech lesů...

Zobrazit přílohu 16128Zobrazit přílohu 16129Zobrazit přílohu 16130
Asi blbě přilepené hlavy želez, to je pak konzistence ran v čudu 🤭😂
 
3.3.2021 • Hořehledy: 90 ran, 33 patů (by mGolf)

Dnes jsem do toho šel s novým odhodláním. Přesvědčen, že dneska to klapne. No a neklaplo. To, že jsem trefil první FW až na 15té jamce mě až tak netrápilo, tohle nebude statistika, kde budu mít úspěchy. Dnes mě pohřbila 4ka - 3 outy a celkem +9 ran prostě ani 3 birdie nedohoněj. Tragikomické bylo, že jsem na ní v druhém kole zavěsil přímo do jámy ránu ze 70 m. Škoda že byla na triplebogey. Dnes celkem chodilo puttování a hra 75m do greenu. Ale ta mezihra byla tragická. Nevěřil bych, kolik máme v Hořehledech lesů...

Zobrazit přílohu 16128Zobrazit přílohu 16129Zobrazit přílohu 16130
Tak takhle ten pozdimní Texas nevyhrajeme. 🤪
 
Dneska první hra letos. Jako Pražák mám ten luxus, že si dokonce můžu vybírat z více hřišť. Zvolil jsem Zbraslav, která mě nalákala super cenou fee minulý týden - 690 Kč za 18 jamek. Bohužel tenhle týden už je 18 jamek za 1 190 Kč, což jsem v době rezervace teetime nevěděl, škoda. Ale i tak to stálo za to. FW ještě trochu bahnitý, ale úplně v pohodě hratelný, greeny po prvním sekání sice stále trochu pomalejší, ale rovný, takže v pohodě. Hřiště plný, ale díky flightům po dvou super, tohle je pro mě pozitivum současného režimu :)

Výsledek 91 ran nenadchne, ale ani nezklame. Ale když člověk zakončí kolo pěkným birdíkem na poslední jamce, tak nejde odjíždět nespokojen. Žena dneska byla taky spokojená, trefila svůj první green v regulaci na čtyř paru a navíc z toho byl rovnou birdík!

Takže suma sumárum super den v týhle podivný době. Jen počasí mělo být podle předpovědi lepší, ale vlastně i to nakonec bylo úplně ok, jen ty sluneční brýle jsem z bagu nevytáhl. A jako bonus nás při cestě domů na Strakonický "vylosovali" příslušníci a kontrolovali, odkud jsme a kam jedeme. Odpověď, že jedu z Prahy do Prahy, jim stačila :)
 
Dnes Čerňák. Hřiště ve velmi dobrém stavu, včetně grýnů. Sice bylo plno, ale jak se hodí po dvou, tak hotovo bylo hodně pod 3,5 hodiny.
 

Přílohy

  • 20210304_141640.jpg
    20210304_141640.jpg
    79 KB · Zobrazení: 167
  • 20210304_115719.jpg
    20210304_115719.jpg
    142,6 KB · Zobrazení: 169
Dnes letošních prvních 18 jamek v Pyšelích, s půl-bagem z bílých, i když tak 5 jamek kameny spíše na modrých, něco málo přes 3,5 hodiny včetně driving / chipping rozcvičky :eek:, větší část v triku - dušička byla taaak šťastná o_O. Začátek v paru, první nadávky padly u #2 greenu, když jsem ten chip cvičně ze stejného místa 3x drbnul :cry:, u 4. greenu klasika - z bunkeru proti autu jsem se písku snad ani nedotkl a míč v dáli zlomil nějakou větev :rolleyes:. Na devítce jsem z modrých - překvapivě - na grýn nedostřelil :D, ale to je spíš taková výzva jak ztratit hnusnej balon :D. 14ka 5par druhou metr od grýnu (ano z modrých :p) vedlo ke krásnému bogey o_O, 18ka zakončeno parem a jelikož to bylo pod 100 ran, odcházel jsem s úsměvem :)
 
5.3.2021 • 5j. Hořehledy: 21 ran, 8 patů (by mGolf)

Ale ono to půjde. Po 150 míčích na drivingu jsem si oběhl 5 jamek za +1. Bag opět odlehčen, pánč Cobry jsou na rehabilitaci. Spadly tam tři jednoputty za sebou, byť herní podmínky dnes byly drobek náročnější:).

2CB89650-D51C-45D0-B182-8A9AA4A8CEDF.jpeg
B6B27A0B-DF1C-4DA6-BD86-B769384974FC.jpeg
 
To je krásně! Tak kdo má nezamrznuté hřiště v obci? Všem, komu se zadaří o tomto víkendu provětrat hole, krásnou hru a hodně birdíků nebo alespoň párků!

(A podělte se tu o zážitek s námi ostatními ).
 
5.3.2021 • 5j. Hořehledy: 21 ran, 8 patů (by mGolf)

Ale ono to půjde. Po 150 míčích na drivingu jsem si oběhl 5 jamek za +1. Bag opět odlehčen, pánč Cobry jsou na rehabilitaci. Spadly tam tři jednoputty za sebou, byť herní podmínky dnes byly drobek náročnější:).

Zobrazit přílohu 16160Zobrazit přílohu 16161
to jsi šel asi s rýčem na ty zabořené míčky
 
včera jsem se při zpáteční cestě z Hradce Králové zastavil na Kotlině na kávu u okénka....neodolal jsem při pohledu na hřiště a slunečné počasí a půjčil jsem si Péčko a šel na driving.....bože jak to hezky létalo :p:p...tak jsem si šel koupit dva míčky a šel na hřiště,které vypadá skvěle.... neskutečná procházka po té vykrmovací zimě :D:D...zahrál jsem poctivých 58 ran...takže celková spokojenost s odvedenou prací....dneska jdu s kámošem Terasy.... driver,železa,patr a wedge 56 tak uvidíme zda to dám pod 100 ran.... všem hezkou hru přeji :up::up:;);):cool::cool:
 
..tak jsem si šel koupit dva míčky

Ty s sebou při každé příležitosti netaháš alespoň jeden míček a týčko, co kdyby? Koukej si hned tu KZG - krabičku zapáleného golfisty pořídit! :)
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom