Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli (2021) - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
Ten aut vpravo tam prostě nemá bejt, říkám ti to furt:)
Tak on nemá out bejt nikde, když to vezmeme kolem dokola...:)
 
20.2.2021 • Hořehledy: 90 ran, 36 patů (by mGolf)

Trochu se bojím napsat, že nejlepší den na golf byl roku 2021 byl 20. únor. To byla taková nádhera - čepici jsem odhodil už cestou na 1. tee, vestu sundal u 1. greenu a celé jsem to dohrál spocenej jen v triku:). Ta modrá obloha, to slunce, ten svěží jarní vítr, to cvrlikání ptáčků,...Jen ta moje hra to mršila:). Ještěže se mnou byl @requo , díky nemuž byly mé šílené rány v průměru vlastně ještě docela dobré:-D.

Co se statistik týče, začínám být mírně otrávený. Dnes jsem vzal variantu papírek (abych nemusel furt sahat do kapsy pro telefon) a jak vidíte, srovnání potřebných zápisů pro mGolf (vlevo) je v porovnání s TCM.golf o dost snazší:-D. Jsem zvědavý, jestli z toho vypadne po pár kolech nějaké moudro. Ale to že hraju blbě, občas zatáhnu a občas šlajznu, občas drbnu a občas topnu, mám mizernou krátkou hru a moc puttů, to vim i bez papírku...

735576DC-4C54-4C71-BC19-922D4B08ADBF.jpeg
EAC11B8F-3719-408F-A450-1D98A6A726B0.jpeg
515F193B-F6BA-42BA-98D1-A2396911507A.jpeg
 
20.2.2021 • Hořehledy: 90 ran, 36 patů (by mGolf)

Trochu se bojím napsat, že nejlepší den na golf byl roku 2021 byl 20. únor. To byla taková nádhera - čepici jsem odhodil už cestou na 1. tee, vestu sundal u 1. greenu a celé jsem to dohrál spocenej jen v triku:). Ta modrá obloha, to slunce, ten svěží jarní vítr, to cvrlikání ptáčků,...Jen ta moje hra to mršila:). Ještěže se mnou byl @requo , díky nemuž byly mé šílené rány v průměru vlastně ještě docela dobré:-D.

Co se statistik týče, začínám být mírně otrávený. Dnes jsem vzal variantu papírek (abych nemusel furt sahat do kapsy pro telefon) a jak vidíte, srovnání potřebných zápisů pro mGolf (vlevo) je v porovnání s TCM.golf o dost snazší:-D. Jsem zvědavý, jestli z toho vypadne po pár kolech nějaké moudro. Ale to že hraju blbě, občas zatáhnu a občas šlajznu, občas drbnu a občas topnu, mám mizernou krátkou hru a moc puttů, to vim i bez papírku...

Zobrazit přílohu 15980Zobrazit přílohu 15981Zobrazit přílohu 15982

Mno a to jsem těch pět svých škrtů chtěl taktně zatajit... a nějak zamluvit ;-D ale když má člověk kamarády... :)

Bylo to super. Hřiště v dobré kondici, na to že je únor, nemůže to být lepší. A ano, nebylo plno, nechápu. I z té Prahy na otočku to dneska do Hoře stálo. Poznatek - letošní návrat do hry bude obtížnější. Fakt jsem po 18ti jamkach a pulsetu na zádech byl unavený. Holt sportovní kompletní výpadek je znát. A taky první hra po zimě na hřišti s tolika outy - výzva! Kdo trefí všechny outy jako já v jedné hře? Tak zpátky na rohožku. To půjde!

Ale už jsem zase byl na hřišti a to je nádhera. Díky Martine za hru. A pokud nevíte kam, protože máte u vás zavřeno, tak v Hoře je teď prostě krásně. :) Nádherný jarní den na golfu.

9F4BF5AA-8EF5-418A-AA92-E86622A37FF0.jpeg 1CAE9711-CA70-443B-947B-7CCAD745C827.jpeg 42405343-19AB-469C-B137-D387872B6622.jpeg 7F02E956-0FF0-4C52-A9CE-54942413A98B.jpeg
 
Upraveno:
Jsem zoufalý ... Bitozeves ma zavřeno. 😢 Hořehledy jsou daleko, ale kdyby se našel někdo z ústeckého kraje, kdo by tam zítra vyrazil se mnou, tak se ozvi.🙏
 
Počasí super, málo lidí. Ale nějak jsem ty Hoŕehledy pozapomněl hrát. Jediný světlý bod mé hry byl 2x par na osmičce a pár bogey. Taky jsem zvládnul 3x aut (2x na trojce v jednom kole a hned potom na čtyřce), nikdy po odpalu. Plus voda na dvojce, taky ne po odpalu.
A abych nezapomněl, taky jsem nebyl schopnej dát patrem ránu, aby to dojelo k jamce.
Spousta křoví zase víc prořezaná, začíná to být jiné hřiště. Kokšíňáci takhle nepoznají ten pocit, vlézt za míčem do křoví a vylézt s poškrábaným ksichtem a bez kalhot.
 
Beřovice dnes otevřeli, stav ale nic moc, mokro a sníh, greeny zamrzlé, podle mě měli ještě s otevřením počkat. Navíc celý den mlha, takže teplota okolo jednoho stupně. My šli první ale na 6. jsme viděli jak to zasekl flajt tří vietnamců když jsme přecházeli na 9. Zítra otevírá Zbraslav, tak snad se přesunou tam.

20210223_120909.jpg
 
24.2.2021 • Beřovice: 80 ran (by mGolf)

Krásně jsme si zahráli. Grýny už byly rozmrzlý a bez sněhu. Škoda jen tej mlhy. Výsledek můj vypadá excelentně ale bylo to z červených případně modrých odpališť. Povedl se mi ale opravdu husarský kousek na poslední jamce. Je to pětipar. Excelentní drive na 200m od jamky, 3D do autu, 3D 30m před grýn a čip se dokutálel rovnou do jamky. Par. No není ten golf krásná hra?
 
Dnes Dachstein Tauren, 18 jamek, bez mlhy, sněhu, 21 stupňů s @Mirek_62 virtuální hra na Skytrak CG3D. Počasí nádhera, počítač patoval skvěle, občas se i zablýsklo, ale stejně jsem dostal nakládačku o 6 ran ;) Ale super možnost hrát na dálku simulátorovou hru. V této době k nezaplacení.
 
Upraveno:
25.2.2021 • Darovanský dvůr: 83 ran, 39 patů (by mGolf)

Já to nezapomněl! Teda takhle, na první devítce za 46 jsem trochu vzpomínal a na greenech s 5ti trojputty jsem si nerozpomněl za celou 18ku, ale 37 na druhý devítce mě hodně potěšilo. A to slunce, to byla lahoda. Viď @requo ?

AE686E04-C3D2-49DD-BFED-D9BA9D35B775.jpeg
1B5B7D24-B0B6-459F-ACA9-40E06B5D8251.jpeg
 
25.2.2021 • Darovanský dvůr: 83 ran, 39 patů (by mGolf)

Já to nezapomněl! Teda takhle, na první devítce za 46 jsem trochu vzpomínal a na greenech s 5ti trojputty jsem si nerozpomněl za celou 18ku, ale 37 na druhý devítce mě hodně potěšilo. A to slunce, to byla lahoda. Viď @requo ?

Zobrazit přílohu 16037Zobrazit přílohu 16038

25.2.2021 • Darovanský dvůr: 94 ran, 36 patů (by mGolf)

Prd. Bylo hnusně, zima, blátivo, úplnej humus! Měl jsem radši budovat zítřky! :) Viz fotky. Stejně nikdo neuvěří, že jsou to fotky z dneška (únor).

Pět párků potěšilo, 7 bogey taky. Jsem spokojený. Hřiště ve skvělém stavu - na únor. Pokud můžete, jeďte. Stojí to za to.

Díky Marťas za hru!

7310237F-1B54-4783-9361-B387A7C0C31D.jpeg E76CF0E7-6093-426D-8D12-A9063E204CD4.jpeg B5BA2A30-36FA-4A7B-8B4A-5E0057040FF5.jpeg 6AB30ACB-475E-4B67-BC24-62102611EC04.jpeg FDAA632F-9EC3-4339-B0AE-F031252EE395.jpeg B3009F45-F02B-4F4E-8BE7-78979B179D6E.jpeg
 
25.2.2021 • Darovanský dvůr: 94 ran, 36 patů (by mGolf)
Nedělal si tady často @mkopcak srandu z tvého patování? Tak teď mu to můžeš vrátit 🤭😉
 
Nedělal si tady často @mkopcak srandu z tvého patování? Tak teď mu to můžeš vrátit 🤭😉

Radši ne. :) Ten můj "úspěch" byl bohužel díky tomu, že neumím trefit green, takže jsem hodně čipoval z okolí grýnu... A bohužel z toho měly být už pak jednopaty - a to taky moc nevyšlo. Martin ten grýn trefoval že hry mnohem spolehliveji. Bohužel grýny mu pár jamek vzaly - není to úplně zatím homegení koberec. Ale v únoru to člověka tolik za dne venku a na hřišti moc netrápí. :)

Hm, příště mu to ale o hlavu omlatím, to zase jo :-D
 
Upraveno:
26.2.2021 • Beřovice: 81 ran (by mGolf)

Stav hřistě vzhledem k datu parádní. Po první devítce se začlo ochlazovat a na 15-ce začlo lehce pršet. Hrál jsem sice bez berdíka ale taky bez dablu či hůře. Pary a bogie hezky půl na půl. Takže maximálni spokojenost.;)
 
Radši ne. :) Ten můj "úspěch" byl bohužel díky tomu, že neumím trefit green, takže jsem hodně čipoval z okolí grýnu... A bohužel z toho měly být už pak jednopaty - a to taky moc nevyšlo. Martin ten grýn trefoval že hry mnohem spolehliveji. Bohužel grýny mu pár jamek vzaly - není to úplně zatím homegení koberec. Ale v únoru to člověka tolik za dne venku a na hřišti moc netrápí. :)

Hm, příště mu to ale o hlavu omlatím, to zase jo :-D
Darovanský dvůr má otevřeno? Nebo jste tam měli nějakej VIP vstup?
 
Darovanský dvůr má otevřeno? Nebo jste tam měli nějakej VIP vstup?

Včera bylo otevřeno. Bylo to super! A trochu reklama - jako Hořehledskej ve čtvrtek zadarmo (100% reciprocita). Bylo tam dost lidí z Hoře, včera. Stojí to za to. Včera díky počasí by mi to ale stalo i za plné zimní fee - tuším 900,- Kč. 18j, letní grýny.
 
Dnes Beřovice, score lehce pod 100, nic moc. Celkově fungovala dobře železa, hlavně ta delší. Pocitově blbě putter, ale 35 pattů. Největší problém wedge, tam jsem toho pohnojil dost. Náladu trochu vylepšilo birdie na 16, parádní rána metr od fangle a s trochou nervozity putt na komoru.
Zítra vylepším krátkou hru a pak dám výbavu do garáže😭
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom