Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli (2021) - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
Na recepci tomu říkají "sponzoři klubu" ale moc na to nevypadají :D. Ta PG Tour je průser hlavně od doby, co se hraje až od 9h, protože není šance jít před nimi, takže reálně je to hřiště použitelné jen v sobotu a to při rezervaci min. 14 dní dopředu. Mám už z toho takový ranní víkendový rituál, první co udělám po probuzení, rezervuji hru na víkend za 14 dní:D
Ti dva v sobotu rozhodně nebyli sponzoři, ti prý to jen ukecali. A těm co myslíš se říká "investoři":vomit:. Což je prašť jak uhoď. Žádné oficiální vyšší členství nebo tak něco než máme my není, tak ať s tím jdou do kopru. Taky jedna z věcí, které jsem hodlal s ředitelem řešit, nicméně ani na email mi neodpověděl. Prý do klubu něco málo (z doslechu vím, že nijak závratnou částku) investoval ten arogantní chlapek s fajfkou a švýcarskou spz a pak ještě jedna dvojce. Víc nevím. Nicméně, pro mě, buď budeme tranparentní, bude to někde jasně uvedené, že existují jaksi "lepší"a "horší" členi a taky jak a za kolik se stát tím "lepším" a jaká má privilegia. Jinak je to sviňárna a dělá mi velkej problém to tolerovat. A ještě větší dál platit členství. Pak se někdo diví, že má golf pověst jakou má a že nejsou lidi...
 
Po krasne sobote, kdy jsem vysadil 8 novych stromu v sadu ( trnky) jsem vyrazi si zahrat na Celadnou jamkovku. Pocasi mirne horsi a dost foukalo. Hra plna chyb ale pani na recepci potesila a hned nabidla 25% slevu bez vyplakavani :)
FD833EDA-443E-41D2-93CD-1FE0DEA18DFB.jpeg

0C3B5B95-BD30-447E-94FF-7E1140B58515.jpeg

6013948F-EEFF-4892-AB45-89E95BD7A5D3.jpeg

CEE69804-0DB6-42DF-AA4C-927356C06EE8.jpeg

Na osme jamce jsme meli oba perfektni drivery a do greenu nejakych 60m. Nejaci jsme byli zmateni a misto na green osmicky jsme hrali na green 3 a nevsimli jsme si vlajky vlevo :):):)
 
Upraveno:
Dnes po dlouhé době zase eagle (i když jen na indooru) z 53m přímo do jamky na PAR4. Celkem výsledek -2 (70).
Abych nezapoměl, hrál jsem ze žlutých 🤭😂
 
Dnes Kácov - výsledek 5 ztracených míčů a jedno ulomené kolo u vozíku. 😟
Zobrazit přílohu 27106Ran jak u Verdunu 🙈
Vozík opraven. Vyměněna celá převodovka (je to montážní celek i s osami). Nové osy mají větší průměr (evidentně jsem nebyl se zlomenou osou sám, jasná konstrukční vada), tím pádem mi byly vyměněny i zadní kola.

Jinak jsem display měl přepnutý na celkovou vzdálenost (normálně to nesleduji) a svítilo tam 1396 km 🙈
Vzhledem k tomu, že ho používám jen na turnaje, tak je to za 3 roky hezké číslo. Normálně si to člověk ani neuvědomí.
 
Dnes poslední turnaj tohoto roku.
Svatomartinský texas dvojic s husou na závěr. Počasí celkem ušlo.
Hřiště tradičně v dobrém stavu. Na veselé boudičce se podávala škvarková pomazánka a čaj s rumem. Hřiště jsme šli za +1 a skončili jsme na druhém místě. Vítězové ho šli v paru. O ránu. To zamrzí. Ale jen chvilku:).

O5 bezva odpoledne na golfu.
 
Není lepší způsob jak otestovat nové hole než turnajová hra. Po delší době sem poslal drive na první jamce na akademii - O.B., takže klasický dabl na úvod, pak ještě dva dabláčky včetně dvou trojpatů ale jinak zbytek celkem slušně. Ping zatím :up:

1636913157046.png
 
Prachmizerné zakončení prachmizerné sezony, už třetí v řadě :D. Přihlásit se na turnaj znamená pravidelně obsazovat LAST-5 pozice :D, ale tak někdo poslední být musí...
Svatomartinská husa a škvarkovka v Pyšelích, počasí i flight fajn, povedený první (a vlastně jediný) drive bez rozcvičky stačil až na 3. longest, zbytek bída...
Milý Ježíšku, přines mi prosím zpátky schopnost hrát alespoň pod 100 ran :D
 
O víkendu 2x Beřovice ve znamení sžívání se s novým driverem. Sobota byla den rovných ran, ne vždy kam jsem chtěl, ale jako podle pravítka. Neděle přinesla trochu větší rozptyl tvaru ran, ale vše tak nějak jak by to bylo ok.
Zbytek hry odpovídající tempu, sobota 4h za flajtem Japonců, neděle 4,5h za posledním flajtem turnaje (ostatní jim utekli snad o 2 jamky).
Oba dny příšerné patování, nějak jsou ty greeny nezvykle rychlé.
 
Včerejší podzimní vlhké Benátky, přesto bez deště a teplo. Začátek hry byl frustrující. Na prvním tee stál mimo teetime na můj čas flight 4 chlapů. Tak k pánům jdu, pozdravím a oni hned poněkud arogantně, jestli jdu sám. Řekl jsem že ano a jestli je mohu předběhnout. Oni na to, že o tom taky mluví. Tak chvíli čekám, protože na fairwayi šel taky sám nějak kolega. A jeden z nich na mě, že je pán tak 280 m daleko, jestli už nechci jít. Jestli teda nejsem tak dobrý, že bych k pánovi dostřelil... Řekl jsem, že určitě ne a šel jsem tedy na tee. Drive jsem neměl vůbec rozehranej, takže jsem samozřejmě celý nervózní mrsknul ránu tak 30 m před sebe. Poděkoval jsem pánům, že mě pustili před sebe, popřál hezkou hru a vyrazil. Jeden z nich utrousil něco pod vousy a to bylo vše. Nemusím vyprávět, jaká byla moje další rána těch 30 m před nimi a následná 60 m před stejnou skupinou. Brzy jsem se oklepal a užil si pár hodin na golfu. Padl jeden par a moje 2. birdie v životě z neuvěřitelné pozice zpoza vody a rákosu. Krásná náhoda.

257494221_324649559327786_6196397896958051589_n.jpg
 
Včerejší podzimní vlhké Benátky, přesto bez deště a teplo. Začátek hry byl frustrující. Na prvním tee stál mimo teetime na můj čas flight 4 chlapů. Tak k pánům jdu, pozdravím a oni hned poněkud arogantně, jestli jdu sám. Řekl jsem že ano a jestli je mohu předběhnout. Oni na to, že o tom taky mluví. Tak chvíli čekám, protože na fairwayi šel taky sám nějak kolega. A jeden z nich na mě, že je pán tak 280 m daleko, jestli už nechci jít. Jestli teda nejsem tak dobrý, že bych k pánovi dostřelil... Řekl jsem, že určitě ne a šel jsem tedy na tee. Drive jsem neměl vůbec rozehranej, takže jsem samozřejmě celý nervózní mrsknul ránu tak 30 m před sebe. Poděkoval jsem pánům, že mě pustili před sebe, popřál hezkou hru a vyrazil. Jeden z nich utrousil něco pod vousy a to bylo vše. Nemusím vyprávět, jaká byla moje další rána těch 30 m před nimi a následná 60 m před stejnou skupinou. Brzy jsem se oklepal a užil si pár hodin na golfu. Padl jeden par a moje 2. birdie v životě z neuvěřitelné pozice zpoza vody a rákosu. Krásná náhoda.

Zobrazit přílohu 27852
Jj....takhle podobně tam tu sedmičku hraju dost často:).....a stejně tek často až třetí na green, když míček vykoupu:D:D
 
Včera jsem natrefil na vážně parádní hřiště. 50min cesty směrem k Bordeaux, z větší části v lese a se čtyřmi jamkami na pobřeží mezi dunami. Golf de Moliet, od Roberta Jonese ( Spyglass, Valderrama...) Po druhé odpoledne za sympatických 42eur. Šel jsem ten den poslední, parkoviště plné. Fairwaye promáčené, krom links jamek které byly znatelně tvrdší. Greeny naprosto parádní, i přes déšť rychlý. Tvarem často úzká nudle, hodně jich bylo na kopci a pár slepých ran. Většina hřiště v lese oplocená proti zvěři, takže všude OB, ale fairwaye dost široký. 3 třípary z kopce, trochu zbytečně moc. A pár hodně dlouhejch přechodů, 12km celkem. Nakonec sem vybojoval asi 6 parů, z bílých to bylo kolikrát hodně dlouhý. A hlavně sem se spíš kochal:p Snad se mi povede si tam ještě zahrát!
 

Přílohy

  • WhatsApp Image 2021-11-15 at 15.25.12.jpeg
    WhatsApp Image 2021-11-15 at 15.25.12.jpeg
    118,2 KB · Zobrazení: 179
  • WhatsApp Image 2021-11-15 at 15.25.10.jpeg
    WhatsApp Image 2021-11-15 at 15.25.10.jpeg
    99,1 KB · Zobrazení: 170
  • WhatsApp Image 2021-11-15 at 15.25.09.jpeg
    WhatsApp Image 2021-11-15 at 15.25.09.jpeg
    93,5 KB · Zobrazení: 172
  • WhatsApp Image 2021-11-15 at 15.25.09 (1).jpeg
    WhatsApp Image 2021-11-15 at 15.25.09 (1).jpeg
    106,9 KB · Zobrazení: 170
  • WhatsApp Image 2021-11-15 at 15.25.08.jpeg
    WhatsApp Image 2021-11-15 at 15.25.08.jpeg
    98,9 KB · Zobrazení: 176
V Beřovicích "off season" neexistuje, není třeba hole uklízet! Ale béďo na devítce má svou cenu :up:
Mě nelepila železa, vše šlo přes špičku, takže sem to většinou hasil okolo greenu a patrem, na který je naštětí celkem spoleh.
Greeny na listopad jezdí parádně, možná rychleji než během léta.

1637172150768.png
 
Dnes zajímavý turnaj v Mladé Boleslavi, "SAMETOVÝ TURNAJ XII. ROČNÍK - Máme hole v ruce! ".
Golf byl pro dnešek vtažen do doby dávno minulé, oblíbená dobová jídla (PEDRO, vlašák s rohlíkem, kuřecí steak s broskví/smažený sýr) byla, pohraničník v mundůru se zbraní u průchodu závorou na 14.jamce(kolem nešlo, ostnatý drát...), svazačky s rudými šátky v "golfové vrátnici" taky byly.
No prostě vzpomínka jak má být, a to okořeněná jediným přáním určitě většiny, ne-li všech - ať je to Konečná a už se to nevrátí.
20211117_151714.jpg 20211117_151702.jpg 20211117_151651.jpg
Díky organizátorům i touto cestou.
 
Tak se taky pochlubím, dnes dEste s @ati . Zimní odpaliště z modrých , start 10.15 4°, konec 13:40 5°.. Asi mi to horko vyhovuje, osm parů, deset bogie, jeden balón a par na osmnáctce.. Mě ten chlap nějak motivuje..:D:up:
 
17.11.2021 • 9j. Stará Boleslav: 51 ran (by mGolf)

Já se taky pochlubím, abych ty pozitivní výsledky vás ostatních trochu zprůměroval do normálu. Trefil jsem včera 4x vodu, heč. No a ten zbytek to už zachránit úplně nemohl, protože ani tak to nebyla žádná sláva. Nejhorší herní deprese mě nakonec, když vynechám ty tragické příhry do grýnu, potkala snad na osmičce, kdy po povedeném drivu na cca 50 metrů od fangle na kraj ferveje si to přihraju přes grýn za kmen stromu, a pak... no, ve výsledku 7. A abych to korunoval - poslední devátá jamka za luxusních 9. Ale doklepal jsem to hrdinně do konce - jenom díky tomu, že konec to už byl. A 11 stb :) No, nevadí, pár světlých okamžiků bylo, jako prima flajt. :up: Příště to snad napravím.

Hřiště pošmourné, v poli ok, grýny letní, ale mokré, písek a herně fuj... no, lepší to do jara nejspíš nebude.

D6CD068C-F489-49D8-9D06-752BD1E0FAAE.jpeg 4CA40552-D2A8-43E9-8ACC-AE92254B789B.jpeg
 
Upraveno:
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom