Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli (2021) - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
Ne a ne se zbavit mé úžasné formy 😢😢😢 zase jsem hrál super šrot :D:D Kotlina 109 ran, 2 pary, 3 bogí, 7 dabláčů, 4 triplíky a na deváté jamce dvakrát dablpar . Asi je čas se uložit k zimnímu spánku :D:D
 
Zas po nějakém čase se podělím... Včera jsem hrál zas, mé ne moc oblíbené hřiště, Casa Serena. Žena ho má velmi ráda tak jí tam spíše dělám společnost a doprovod. Nicméně abych měl alespoň nějakou zábavu a výzvu, vyměnil jsem své stávající železa za staré Nike žiletky na oceli. A o zábavu bylo opravu postaráno. Železa jsem trefil asi jen jednou. Driver, wedge, nový putter WHITE HOT OG #7 STROKE LAB PUTTER, který neskutečně mile překvapil, fungovaly. Tak nějak. Co mě na té hře nejvíce bavilo, byl salám na nepovedené rány. Provize jsem nehrál. Když jsem míč nenašel, prostě jsem si ho někde hodil a pokračoval dál. Golf jsem si zahrál, prošel jsem se v dobré společnosti v hezkém prostředí. 🥳
 
V neděli v České Lípě s členy @RobertSlajs a @Dana . V klubovně u kávy jsme se s Robertem dohodli, že půjdeme nesoutěžní výsledek. Už na první jamce jsem litoval....
Na první jamce (hrálo se z 10, protože 1 byla zmrzlá), jsem nenašel míč, na 12 triple, pak už se to zlepšilo... Celkově 5 parů a 6 bogey a zbytek nestál za slovo. Nakonec jsem lehce snížil. Hřiště bylo vysekané, až na pár ostrůvků na správných místech, kde se míčky ztrácí.
Moc mi to nelítalo z týčka, dvakrát mi to objelo jamku, spíše nespokojenost s hrou než spokojenost, ale bylo krásně a společnost parádní.
 

Přílohy

  • IMG_20211010_130105.jpg
    IMG_20211010_130105.jpg
    216,4 KB · Zobrazení: 118
  • IMG_20211010_082313.jpg
    IMG_20211010_082313.jpg
    128,8 KB · Zobrazení: 103
My šli včera ten texas čtveřic v Beřovicích, 63 ran ( 32+31 ) po odečtu asi 54 a s náskokem první místo. 9x béďo, zbytek v paru.
Ve středu jdu zkusit Hostivař, poslední hřiště v Praze, kde sem nikdy nehrál.
 
Oba dny po sobě Beřovice. V sobotu charitativní turnaj, kombinace 5:15h dlouhé hry, studeného větru a člověka ve flajtu co ústa nezavřel nic pro mě. Výsledek tomu odpovídal a pocit ze hry i celého dne mizerný. Nějaký vliv mělo asi i to, že jsem se před startem vystřílel na fittingu driveru, tolik ran tím nehraju ani za 3 hřiště.
Neděle za turnajem, čas 4:50, pocit ze hry lepší ale o to víc smůla. Výsledek lepší jen o málo.
Vzhledem k počtu bunkerů, které jsem vymetl mě napadá otázka: proč si ve většině fairwaiových bunkerů v Beřovicích neberu písek do bot vrchem a u greenových je toho písku tak 1cm vrstva na hlíně? Podle mého rozumu bych to čekal obráceně, jinak ten co to udělal musí být sasista🙁
 
Hostivař mile překvapila, šli jsme 12 jamek, hrací plochy v super stavu, hřiště technické a kratší ale i doga se tam uživí. Hodně asiatů ale kupodivu velmi dobře průchozí, bez čekání. Až to bude plných 18, vrátím se. Navíc zadarmo díky voucheru tvrdě vybojovaného v Hořehledech na texasu :).
 
Referuji opožděně, ale přece, pracuju jak šroub -
- v sobotu Ypsilonka - turnaj, odložený start kvůli námraze, pivo a jégřík zkrátili čekání, čekat ještě půl hodiny, tak ani nevyjdeme :D krásné počasí, docházeli jsme v tričku (snad se ještě oteplí)...hřiště nádhera jako vždy, bohužel greeny špatný jako letos vždy...začal jsem nádherně, dva pary, abych si to na 4ce poslal pěkně do vody...takže zpět na zem...na pětce z 20 m do greenu, navrtáno v přední části greenu (první patro), trochu jsem přehrál, dopadl jsem do zlomu, když jsem docházel ke greenu, míč mi roloval zpět, hodně dlouho si to rozmýšlel, skončil 2 m od fangle, ale stejně jsem to nedal...11, 13, 15 zoufalost za double - dlouhodobě mi nejdou, asi budu muset změnit strategii :cool: celkově 88, ale hodně zahraných kravin...už se těším, až budou příští rok dobré greeny, pak bude pět hvězd :up: Ypsilonka si to zaslouží...excelentní oběd po hře, příjemná obsluha, prostě pohoda v říjnu na terase s výhledem...
- neděle MB - turnaj - stalo se mi, co ještě nikdy, přijdu na odpaliště a místo 4 lidí, jsem tam sám se startérem...dva se ráno omluvili (jeden z nich se prý přihlašoval po uzávěrce) a jeden (trenér) bez omluvy nepřišel...vytáhli mi spoluhráče z jiného flajtu a šli jsme ve dvou...stav hřiště poněkud rozpačitý, fw ještě jakžtakž - ikdyž v minulosti podstatně lepší stav, ale greeny vypadají opravdu blbě, občas holiny, občas voda...nejlepší je bohužel cvičný green...mně to ale patovalo, jinak bych měl přes kilo - takhle 95 (auauau to bolí)...hrál jsem jak na horské dráze, většinou tedy dole (rozuměj výkonostně), netrefoval jsem a když, tak blbým směrem :cry: paradoxně nejtěžší jamky 14 a 15 za +1...jinak mé oblíbené jamky katastrofa...kolega ve flajtu (vlastník jiného hřiště) špačkoval od jedničky, jak to stojí za hoxxxno, fw špatný, rafy špatný, greeny špatný, ukázkově se vystresnul z greenů a dal 7 trojpatů...takže pohoda ve flajtu ;) jediné pozitivum, že jsme šli první a obešli to rychle 😉
Nevím, co se s MB děje, ale kvalitativně se horší - nemyslím jen greeny...ikdyž můj výkon by stál za prd i v St.Andrews 😂
 
bohužel greeny špatný jako letos vždy.

To jsem rád, že si můj dojem ze zážitku z předchozí dne z Ypsilonky z grýnů na ypsilonce potvrdil. A že se mi podobný dojem jen nezdál (nehraju tam tak často).
 
To jsem rád, že si můj dojem ze zážitku z předchozí dne z Ypsilonky z grýnů na ypsilonce potvrdil. A že se mi podobný dojem jen nezdál (nehraju tam tak často).
jj, je to škoda, jinak je to tam z mého pohledu absolutní špička...jedniný ty greeny tam do té úrovně nezapadají...
 
Referuji opožděně, ale přece, pracuju jak šroub -
- v sobotu Ypsilonka - turnaj, odložený start kvůli námraze, pivo a jégřík zkrátili čekání, čekat ještě půl hodiny, tak ani nevyjdeme :D krásné počasí, docházeli jsme v tričku (snad se ještě oteplí)...hřiště nádhera jako vždy, bohužel greeny špatný jako letos vždy...začal jsem nádherně, dva pary, abych si to na 4ce poslal pěkně do vody...takže zpět na zem...na pětce z 20 m do greenu, navrtáno v přední části greenu (první patro), trochu jsem přehrál, dopadl jsem do zlomu, když jsem docházel ke greenu, míč mi roloval zpět, hodně dlouho si to rozmýšlel, skončil 2 m od fangle, ale stejně jsem to nedal...11, 13, 15 zoufalost za double - dlouhodobě mi nejdou, asi budu muset změnit strategii :cool: celkově 88, ale hodně zahraných kravin...už se těším, až budou příští rok dobré greeny, pak bude pět hvězd :up: Ypsilonka si to zaslouží...excelentní oběd po hře, příjemná obsluha, prostě pohoda v říjnu na terase s výhledem...
- neděle MB - turnaj - stalo se mi, co ještě nikdy, přijdu na odpaliště a místo 4 lidí, jsem tam sám se startérem...dva se ráno omluvili (jeden z nich se prý přihlašoval po uzávěrce) a jeden (trenér) bez omluvy nepřišel...vytáhli mi spoluhráče z jiného flajtu a šli jsme ve dvou...stav hřiště poněkud rozpačitý, fw ještě jakžtakž - ikdyž v minulosti podstatně lepší stav, ale greeny vypadají opravdu blbě, občas holiny, občas voda...nejlepší je bohužel cvičný green...mně to ale patovalo, jinak bych měl přes kilo - takhle 95 (auauau to bolí)...hrál jsem jak na horské dráze, většinou tedy dole (rozuměj výkonostně), netrefoval jsem a když, tak blbým směrem :cry: paradoxně nejtěžší jamky 14 a 15 za +1...jinak mé oblíbené jamky katastrofa...kolega ve flajtu (vlastník jiného hřiště) špačkoval od jedničky, jak to stojí za hoxxxno, fw špatný, rafy špatný, greeny špatný, ukázkově se vystresnul z greenů a dal 7 trojpatů...takže pohoda ve flajtu ;) jediné pozitivum, že jsme šli první a obešli to rychle 😉
Nevím, co se s MB děje, ale kvalitativně se horší - nemyslím jen greeny...ikdyž můj výkon by stál za prd i v St.Andrews 😂
JJ na Ypsilonce ta blondýnka v restauraci je luxusní! A navíc moc milá a sympatická!
To jim pak člověk odpustí i ty mizerný greeny!:) Věřím, že půjdou kvalitativně nahoru. V Mladé Boleslavi mi ty greeny zase tak nevadí, ale ty ferveje už jsou druhou sezonu špatný. Souhlasím, "něco" se tam děje! :(
 
16.10.2021 • 9j. Hořehledy: 43 ran (by mGolf)

S klukama jen tak, devět jamek. Aerifikované grýny, což jsem věděl dopředu a nic jsem tím pádem od své hry nečekal, nikam se necpal, a ono to až na ty grýny šlo nějak úplně samo. Tedy do šesté jamky, kdy jsem šel "jen" plus tři (na mě dobrý). Pak jsem si to uvědomil, že výsledkově hraju skvěle - mno a rázem na posledních třech jsem zahrál plus jedna, plus tři a plus jedna. Fuj. Na hřišti docela živo. Už to je podzimní, ale listí se zuby nehty stromů ještě drží. Ty grýny jsou aerifikované, ale ještě nebyl pisek, což bude někdy teď. A mladší měl radost, podruhé ze zelených přestřelil vodu na dvojce - úplné sluníčko se z něho stalo v tu chvilku :)

0696BF74-B202-407B-BBB5-478C69499613.jpeg 4E298E64-8AC7-42C4-8EBE-117C3B08845A.jpeg B7186D37-CD60-405A-BC92-FBEFD102724D.jpeg FCD4329A-6B4F-49E6-AE32-2E81EF4C8FA8.jpeg

Btw ještě že ty děti jsou tak uplatitelné - slíbená klobáska je vždy vytáhne od televize/pc/mobil a tatínek může na golf :)

F47BA188-1D4E-4E5E-85C0-6A314B38038F.jpeg

A posledni foto - tohle chceš. :-D

23774345-FDB8-4B01-8E84-B5B835256A9A.jpeg
 
Upraveno:
Dnes Beřovice za 96. Vzpomněl jsem si, že na fittingu driveru mi vyšel shaft mezi regulí a stiff. Tak jsem včera vyměnil za stiff, dnes půjde zase do kouta. Vše totálně blbě.
Radost udělaly třípary za -1 a osmnáctka v paru, kde jsem nechal konečně pokusů s driverem a odehrál to železy. Bylo tam nakonec i několik dalších parů a bogey, k tomu ale i 10 a 9.
 
Dnes na Kotlině turnájek.Bylo hezky,tak proč bych nešel na procházku ;);) Moje prasoforma se mě urputně drží 😢😢 104 ran 35 patů, 1 par ,7 bogí, 7 dablů, 1 triplík a 10 ran na čtyřparu 😢😢 Ruka bolí jako sviňa. Je na čase se zazimovat a přehodnotit mojí zimní přípravu na novou sezónu :D:D:D
 
Dnes opět Beřovice, přes 5 hodin za turnajem. Výměna shaftu zpět na reguli pomohla, ale při tom čekání se mi zase rozbila hra do a na greenu. Výsledek podobný jako včera, jen byla ta blbá hra víc konzistentní. Žádné birdie, méně parů, víc bogey a dabláčů, žádná katastrofa. Letos už za turnajem nejdu, to snad radši nebudu hrát vůbec🙁 Dost mi vadí, kolik těch turnajů třeba PG tour letos o víkendech v Beřovicích je, ale asi jsem vyjímka, mají to plné.
 
Dnes poslední letošní turnajová hra na domácím hřišti - finále celoroční tour - za +5 ran. Bohužel dva nepovedené odpaly znamenaly zbytečné bogie a double bogie 😟
Ale jinak byla hra celkem v pohodě.
Tak zase až na jaře 🤭
 
Neděle neplánovaně Benátky - přijel jsem asi 2 minuty před teetimem, slečna na recepci velmi vstřícná a milá, na jedničce již připravený následující flajt, takže první rána s diváky potěší - naštěstí jen lehce zataženo...fw tvrdé, takže jsem drivoval tak daleko, jak by se mi líbilo i za normálních podmínek...hřiště odpovídá ceně Benátky, mám to tam rád (dělal jsem tam ZK a v začátcích jsem tam jezdil hodně trénovat)...layupy kvalitnější, fw žádný mech, ale v pohodě...velká pochvala, jak jsou zrkráceny rafy, vše vidět, nehledáš a hraje se z toho skoro lépe než z fw (vím o čem mluvím)...greeny napískované, některé strašně moc, některé podstatně méně, ale neřešil jsem, byl jsem rád, že jsem na hřišti...celkově hřiště na tuto dobu a cenový level Benátek velmi dobré (vždy porovnávám z MB, kde jsme cenově někde jinde a bohužel vyhrávají Benátky - cena/výkon)...hřiště velmi plné, jěště že jsem šel tak brzy...čekal jsem jen na devítce a desítce do greenu a pak mě na 11tce pustil s úsměvem pár...prostě pohoda...měl jsem z bílých pána vedle žlutých vpravo a dámu vedle červených vlevo :oops: asi mi hodně věřili, já měl tedy sevřeno pěkně...lehký šlajz do rafu doleva (samozřejmě schválně, abych eliminoval green bunker a měl výhled na green :D ) pak i5 zázračně na green a pěkný trojpat z 6 m (ale tady bylo hodně napískováno, takže jsem omluven ;))...13, 14, 15 blackout a pak 16 par (put do birdii vrazil do tyče a vyskočil ven), na 17 krásný drive 20m za bunker, tak FW5 na 61 m a následuje luxusní topinka wedží, která narazí před greenem do rigolu , od rigolu se odrazí míč 10 m do výšky a ustele si 3 m od fangle :p no birdie jsem nedal (výmluva na zapískované greeny opět použita), a na 18tce drive k písku (z bílých sakra daleko),FW5 běžec 20 m před green a čip in birdie a jde se s dobrou náladou a 89 ranami domů :up: jinak tedy aby to nevypadalo zase tak idylicky - 3 ztracené míče (na 4 drive šlajz do pryč, na 14tce prostě víra, že i5 přes tu vodu půjde, takže do vody a na 15tce drive prostě do nikam :p) počasí paráda, 6 °C, bez větru, ale i bez slunce...obešel jsem to sám za 3:20 úplně na pohodu...doufám, že Benátky budou otevřeny co to půjde :up:
 

Přílohy

  • a2021- 10 - 17 - Benátky.jpg
    a2021- 10 - 17 - Benátky.jpg
    99,1 KB · Zobrazení: 101
Neděle neplánovaně Benátky - přijel jsem asi 2 minuty před teetimem, slečna na recepci velmi vstřícná a milá, na jedničce již připravený následující flajt, takže první rána s diváky potěší - naštěstí jen lehce zataženo...fw tvrdé, takže jsem drivoval tak daleko, jak by se mi líbilo i za normálních podmínek...hřiště odpovídá ceně Benátky, mám to tam rád (dělal jsem tam ZK a v začátcích jsem tam jezdil hodně trénovat)...layupy kvalitnější, fw žádný mech, ale v pohodě...velká pochvala, jak jsou zrkráceny rafy, vše vidět, nehledáš a hraje se z toho skoro lépe než z fw (vím o čem mluvím)...greeny napískované, některé strašně moc, některé podstatně méně, ale neřešil jsem, byl jsem rád, že jsem na hřišti...celkově hřiště na tuto dobu a cenový level Benátek velmi dobré (vždy porovnávám z MB, kde jsme cenově někde jinde a bohužel vyhrávají Benátky - cena/výkon)...hřiště velmi plné, jěště že jsem šel tak brzy...čekal jsem jen na devítce a desítce do greenu a pak mě na 11tce pustil s úsměvem pár...prostě pohoda...měl jsem z bílých pána vedle žlutých vpravo a dámu vedle červených vlevo :oops: asi mi hodně věřili, já měl tedy sevřeno pěkně...lehký šlajz do rafu doleva (samozřejmě schválně, abych eliminoval green bunker a měl výhled na green :D ) pak i5 zázračně na green a pěkný trojpat z 6 m (ale tady bylo hodně napískováno, takže jsem omluven ;))...13, 14, 15 blackout a pak 16 par (put do birdii vrazil do tyče a vyskočil ven), na 17 krásný drive 20m za bunker, tak FW5 na 61 m a následuje luxusní topinka wedží, která narazí před greenem do rigolu , od rigolu se odrazí míč 10 m do výšky a ustele si 3 m od fangle :p no birdie jsem nedal (výmluva na zapískované greeny opět použita), a na 18tce drive k písku (z bílých sakra daleko),FW5 běžec 20 m před green a čip in birdie a jde se s dobrou náladou a 89 ranami domů :up: jinak tedy aby to nevypadalo zase tak idylicky - 3 ztracené míče (na 4 drive šlajz do pryč, na 14tce prostě víra, že i5 přes tu vodu půjde, takže do vody a na 15tce drive prostě do nikam :p) počasí paráda, 6 °C, bez větru, ale i bez slunce...obešel jsem to sám za 3:20 úplně na pohodu...doufám, že Benátky budou otevřeny co to půjde :up:

Neděle neplánovaně Benátky - přijel jsem asi 2 minuty před teetimem, slečna na recepci velmi vstřícná a milá, na jedničce již připravený následující flajt, takže první rána s diváky potěší - naštěstí jen lehce zataženo...fw tvrdé, takže jsem drivoval tak daleko, jak by se mi líbilo i za normálních podmínek...hřiště odpovídá ceně Benátky, mám to tam rád (dělal jsem tam ZK a v začátcích jsem tam jezdil hodně trénovat)...layupy kvalitnější, fw žádný mech, ale v pohodě...velká pochvala, jak jsou zrkráceny rafy, vše vidět, nehledáš a hraje se z toho skoro lépe než z fw (vím o čem mluvím)...greeny napískované, některé strašně moc, některé podstatně méně, ale neřešil jsem, byl jsem rád, že jsem na hřišti...celkově hřiště na tuto dobu a cenový level Benátek velmi dobré (vždy porovnávám z MB, kde jsme cenově někde jinde a bohužel vyhrávají Benátky - cena/výkon)...hřiště velmi plné, jěště že jsem šel tak brzy...čekal jsem jen na devítce a desítce do greenu a pak mě na 11tce pustil s úsměvem pár...prostě pohoda...měl jsem z bílých pána vedle žlutých vpravo a dámu vedle červených vlevo :oops: asi mi hodně věřili, já měl tedy sevřeno pěkně...lehký šlajz do rafu doleva (samozřejmě schválně, abych eliminoval green bunker a měl výhled na green :D ) pak i5 zázračně na green a pěkný trojpat z 6 m (ale tady bylo hodně napískováno, takže jsem omluven ;))...13, 14, 15 blackout a pak 16 par (put do birdii vrazil do tyče a vyskočil ven), na 17 krásný drive 20m za bunker, tak FW5 na 61 m a následuje luxusní topinka wedží, která narazí před greenem do rigolu , od rigolu se odrazí míč 10 m do výšky a ustele si 3 m od fangle :p no birdie jsem nedal (výmluva na zapískované greeny opět použita), a na 18tce drive k písku (z bílých sakra daleko),FW5 běžec 20 m před green a čip in birdie a jde se s dobrou náladou a 89 ranami domů :up: jinak tedy aby to nevypadalo zase tak idylicky - 3 ztracené míče (na 4 drive šlajz do pryč, na 14tce prostě víra, že i5 přes tu vodu půjde, takže do vody a na 15tce drive prostě do nikam :p) počasí paráda, 6 °C, bez větru, ale i bez slunce...obešel jsem to sám za 3:20 úplně na pohodu...doufám, že Benátky budou otevřeny co to půjde :up:
Benátky vs MB souhlas!
 
19.10.2021 • 9j. Stará Boleslav: 42 ran (by mGolf)

Turnaj na devět jamek na Staré Bolce. Ve flajtu s @Romano - což bylo skvělé a moc příjemné, prokecáno. Herně mi to vcelku šlo, 3 pary, 4 bogey a 2 double - jeden úplně zbytečný, ten mě mrzí. Hra v poli až na jednu, dvě výjimky vycházela, na nově aerifikované-pískované grýnech patovani moc ne, dlouhé paty skákaly, ale moc to na tom písku nebrzdilo. Nevadí - počasí vyšlo, tempo solidní a dokonce jsem skončil dneska s 19 stb na třetím místě, plus kosmetické vylepšení HI. Ještě bych pochválil - příjemný turnaj s usměvavým Danem Ebermannem (Klub přátel golfu) a příjemné dámy na recepci. Moc pěkné, líbilo. Díky Romane za hru! Taky se ty birdíky jednou naučím, jako ty! :)

47DB88BE-E912-4A83-B65F-B3A68A7CDCEF.jpeg
9BEFE313-191F-4D9C-8C35-F463C11439AE.jpeg
 
Upraveno:
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom