Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli (2021) - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
1.10.2021 • 9j. Hořehledy: 55 ran (by mGolf)

Hrozný score. Všechny auty snad trefeny. Příšerná cesta z Prahy na chatu, pak jen se starším rychle přesun na hřiště, abychom stihli alespoň devět jamek. A hned na odpaliště. Nemám tohle spěchání rád. Bylo to jen tak tak - plus docela rychle se se soumrakem už ochlazuje. Dali jsme si jamkovku, naštěstí pro mé ego to i přes to strašidelné score na rány pro mě dopadlo nerozhodně. Na poslední Jamce jsem prohru odvrátil, kdy se objevil jediný par. Hřiště fajn, překvapily poměrně rychlé grýny. No a pak... Pár sunset fotek ze sedmičky od Fandy. Má talent - po mamince. :)

79C523B2-7630-4185-A1F0-2128408E197F.jpeg ACCC2CC4-9248-4E75-BB0A-DBD7E891AD19.jpeg EE922DFF-457A-4168-BBD5-CB0873765FDA.jpeg
 
Upraveno:
Jak jsem včera slíbil,pokud přežiju Karlštejn,tak dám befel :D:DPřežil jsem díky rozumnému počasí.Polojasno až jasno,teplota tak 22 . Já přežil,ale moje hra umřela :rolleyes::rolleyes:😢😢 Hřiště je překrásné :up::up: ,jedinná kaňka na kráse byly bankry :vomit::vomit: byl jsem v 8 bankrech jak fervejových,tak i u grýnu.A všechny byly tvrdé a bez písku...jen asi 2 cm zednického. To je hnus velebnosti :D:D Ferveje,odpaliště,rafy a greeny byly super :up::up: Greeny jsem rychlejší ještě nehrál.Suma sumárum hřiště připraveno na zahrání super skóre ;);) A já ho zahrál :cool::cool: 109 ran,26 Stb, 46 patů o_Oo_O 1 par,8 bogí,4 dabláče,3 triplíky a jednou 10 a 11 ran :D:D:D Výkon hodný ručníku do ringu :devil::devil: Je pravda že navrtávky nemohly býti hůř než byli.K tomu vražedná rychlost a členitost. Jsem si myslel že budu na bedně mezi nejhoršími ;);) Ani to mi nevyšlo. Hezký zbytek víkendu :):)
 
Po pracovně vyčerpávajících dvou týdnech a tomu odpovídající hře konečně v normálu. Domovské Beřovice 91 ran, 6 parů, 7 bogey, 3 smolné dably a 2 nesmyslné triply. Nebýt těch dvou nesmyslů, byl bych spokojen.
 
Dnes po letech podruhé Molitorov. Naštval mě tam hned v klubovně. Chlápek na recepci byl trochu zmatený a poněkud arogantní. Voucher na hru od golfadvisor odmítl akceptovat a pak údajně telefonicky ověřil u “šéfa”, že ani on netuší, o co jde. Bordel tyhle dva subjekty mezi sebou mít mohou a netuším, čí je to chyba. Ale určitě ne moje a v podstatě mi to hodil do ksichtu. Chování na přesdržku, což pak platilo i pár golfistech na hřišti. Hra do zad (zdržovali ti před námi, ne my), případně z jiné jamky k nám na odpaliště, “fore” tam křičí spíše vyjímečně. Univerzální odpověď na moje námitky byla “já vás neviděl”. Jak by asi mohl vidět, když to pošle úplně dopr…e přes křoví a stromy? Dementi tam asi měli sraz.
Vzhledem k výše popsanému moje hra celkem dobrá, 87 ran, berdík byl, pary taky, spousta bogey a pár u mě obvyklých nesmyslů také.
Hřiště se za ty roky hodně zvedlo, druhá devítka trochu suchá, ale stálo by za tu cenu úplně v pohodě. Pokud se tam ale běžně děje to co dnes, nejdu tam ani zadarmo.
 
O víkendu turnaj, 46 stb a konečně číslo opticky slušně pod 90.:D Škoda neproměňovaných patů, které normálně ani nevyžadují mou pozornost, zatímco tentokrát mne vytrestaly. Ale zaplaťbůh za to, že jsem konečně nezahrál hůř než jeden triple.
 
Za poslední měsíc jsem si golfu docela užil a zahrál si na kvalitních hřištích. Nebudu psát, že jsem zahrál jedno hřiště např. za 90, další za 95 nebo za 98, ani kolik jsem měl puttů a ztracených míčků, jak jsem šel kolo dlouho a kdo mě naštval:) Myslím, že na to tady jsou jiní.:)
Hrál jsem Ypsilonku, Albatross, Mariánské Lázně, Kynžvart, Mladou Boleslav, Benátky, Machnín a Semily. Jednoznačně nejkvalitnější byl Albatross! O třídu výš. Mám ho rád a a nemám vůbec co vytknout! Ypsilonka má letos nejhorší greeny, co pamatuji, ale jinak ok! Mariánky a Olšovky jsou skvělá hřiště. Každý golfista by si je měl aspoň jednou zahrát! O chlup kvalitnější plochy jsou asi ve Varech. Před pár lety, když bylo to velké sucho, tak jsem měl docela obavy, aby to Mariánky přežily.
Přežily a ta historie tam na člověka dýchá ze všech koutů! Škoda, že to mám tak daleko!
Kynžvart je nádherné hřiště. Řekl bych, že patří k těm nejhezčím u nás! Hrál jsem tam v roce 2014 a tentokrát jsem byl překvapen, jak je to hřiště pořád těžké.
Mladou Boleslav jsem hrál naposledy někdy z jara 2020 a to jsem byl hodně zklamán nekvalitou hlavně fervejí a podstatným zdražením greefee. To hřiště mám celkem rád, i když je dlouhé a tím pádem ve větru hodně těžké. Ferveje jsou pořád méně kvalitní. Třeba s Albatrossem se to nedá vůbec srovnávat! Dokonce si myslím, že i Benátky jsou na tom momentálně líp. Tam se nyní pískují greeny, takže pokud tam chcete vyrazit, pár dní počkejte. No a Machnín a Semily? Machnín: tradičně fantastické greeny!!! A Semily - už na hru moc nebudou, u Jizery ta tráva nemá kvalitu, ale já Semily miluju
Zahrál jsem si na těchto hřištích většinou jamkovku, čtyřhry fourbally i foursomy a taky jeden single, takže o celkový počet uhraných ran většinou nešlo a to mám rád, protože moje výkonnost není konzistentní, ale když se zadaří, občas porazím i o něco papírově lepšího soupeře. A to potěší, zvlášť když hrajeme zásadně bez vyrovnání!
 
Dnes jsem to oslavil závěrečným turnajem východočeské seniorky
Na Vrších. Začalo to slavnostním přípitkem, to neurazí. Kdo znáte hřiště víte, že se co 3 jamky chodí kolem klubovny, potažmo výčepu.Toho jsme také využívali na malé 🍻.Bylo dost větrno, ale jinak bezva počasí na tričko. Jak jsem hrál? 5 parasů 2x derďas, ale taky 1x míček sežrán míčkožroutem a 1 x do kukuřice dalo ve výsledku 33 STB a 6 místo.
Pak výborné masíčko a na závěr
vyhodnocení celé tůry.
7 místo na STB bruto potěšilo. Na STB netto jsem byl první 🤪🤪!!
Rozřířil jsem svou sbírku na poličce úspěchů.
20211005_172919.jpg

20211005_172936.jpg


Doma jsem se dožadoval oslovování : Mistře

Marně☹

Celá tůra byla moc fajn, odehrál jsem asi 22 turnajů poznal jsem krásná hřiště.
Velký dík patří organizátorům.

Ten golf má vážně něco do sebe. Když se daří. 😜🤪😝
 
Včera jsem po práci chtěl jít do Hostivaře na driving, vyčistit si se sluchátky hlavu několika údery stylu - pořádně to tomu kokotovi nandat! Prostě přes den srážka s blbcem.

Naštěstí jsem na parkovišti potkal @Jirka 4 a ten mě vytáhl na zadní 4 jamky, které jsme spolu obešli. Jen díky tomu ty drivingové míče přežily. Bylo to fajn, prázdno. Pár kapek. Škoda, že tyhle jamky jsou poměrně takové fádní (když je jdete vícekrát za sebou) a kratší. Ale na trénink fajn. Je super, když na zkrácené jedničce (4 par) cca 230 metrů skončíte první ránu na grýnu nebo těsně vedle. To si připadáte jako DeChambeau v nejlepší formě :-D Grýny této čtveřice jamek poměrně rychlé.

Díky Jirko za tuto zkrácenou hru!

44160A20-45D0-4C8A-83BC-75192A9C3A11.jpeg 234E853C-AD7C-434C-BC39-652F70BA7CC4.jpeg 8E3AC828-831E-4BE1-A28F-8BBF92AE43DB.jpeg 3FA48F80-6351-4501-AE23-6D61B5EC98E0.jpeg
 
Upraveno:
8.10.2021 • Ypsilon - Liberec: 108 ran (by mGolf)

Takovýto výsledek jsem nechtěl. Využil jsem krásný den a vypadnul z práce na Ypsilonku. A řekl jsem si, že když tu byla nedávná diskuse o Nesoutěžním výsledku, že si to taky musím konečně jednou zkusit. No, zkusil jsem pod pečlivým dohledem @HonzaS a neuspěl. :-D Vybrat si hřiště, ve větru, které jdu maximálně jednou za rok a to ještě když se zadaří, není prostě dobrý nápad - ale chtěl jsem si to obzvláštnit. Vlastně - nehrál jsem úplně špatně, šly rány z týčka (bohužel na fervejích úplně vždy nevydržely), bohužel co nešlo - krátká hra a příhry do grýnů z rafů, které byly velmi, velmi šťavnaté a prostě tam ta přesnost a očekáváné chování chybělo. Párkrát mě i zradilo, že jsem si úplně přesně nepamatoval kontury hřiště, ale prostě ty rafy, nešlo mi dnes z nich tak jak jsem čekal. Škrt jamky protože jsme nenašli míček taky nepotěší. A potom smůla na grýnech, nepadalo mi to. Sice průměr 2 paty na jamku, ale bohužel i ze vzdáleností krátkých a mnohokrát jsem skončil těsně vedle jamky, nebo po hraně sklouzlo a tak. Zvláštně pro mě dnes naprosto nečitelné. A přišlo mi, že některé i trochu skákavé... ale to se mi už možná jen zdálo. Jinak NV - docela dobrý, nutilo mě to úplně nezabalit a pořád se alespoň trochu snažit a soustředit. Nemyslím, že na výsledek to mělo přílišný vliv, ale dobrý. :) Par (jeden ze dvou) na poslední jamce potěšil a trochu pozvedl i náladu, protože bylo zaděláno na birdie... ale prostě to patování dnes, už jsem si nevěřil.

Ale to hlavní - bylo krásně, řekl bych naprosto ukázkově, prokecali jsme s Honzou 18 jamek, pak dobrý oběd... a vyčištěná hlava po tom KOPRu z práce. Hřiště ukázkově nádherné. Honzo díky, i bez ohledu na neslavný výsledek jsem si to užil a jsem rád, že si mě přemluvil! :):up:

CE591ED2-8AA4-4C21-B666-FEAF0799E147.jpeg FEBEE292-4302-48F0-8E5B-0B9514E23CA0.jpeg 3EB76873-6F6C-4B7E-BC86-5BF41E4C705D.jpeg 849EA0B9-ED6A-4779-84D7-4FAD7A52EE62.jpeg 273AD5FB-1CEC-48CA-840B-4CF1A199F5BD.jpeg F5786AC1-D855-4093-8A73-842142015D65.jpeg

PS: Jo a potkali jsme mloka! Další fotoúlovek do mé zoo z golfu!

88F7EE40-263D-4122-B0E2-50D5CBBC190B.jpeg
 
Upraveno:
Jamkovka v Mlade Boleslavi. Hral jsem slusne, takovy bogie golf, nakonec za 89, dokonce jedno birdie. Ale moc jsem netrefoval ferveje z tycka. Souper hral lip, krasne prvni rany do prostred ferveje. Hriste skvele, gryny rychle, pocasi super, trochu foukalo.
 
Dnes dopol. na dom. hřišti s holotou
( vnoučata). Hráli jsme jamkovku.
Bylo fajn. Zuza proměnila pat z 1metru . To na 4 roky vůbec není
špatné. Kryštov v tom nápřahu na fotce také nevypadá úplně marně.
20211010_100104.jpg


20211010_112728.jpg


Jen já jsem jim to kazil, bo jsem poslal míček 2x autu.☹
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom