Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli (2021) - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
Dnes hra na Frühlingu. Nemam to hriste rad, greeny propichane a strasne pomale. Po posledni skvele hre se opet dostavilo vystrizliveni a hra velmi bidna :(
32DE07FC-4A28-45AE-B3BC-D03439A693A6.jpeg

Na teto jamce jsem si osmickou prihral na dva metry od vlajky ale pouze par. Toto byla asi jedina pekna rana.
Jeden hrac zahral HIO - pojisteni nemel, takze ho to stalo 55 piv cili nejakych 200ecek :)
 
Dnes sem hořel podobně, na první jamce v silném dešti double po druhé ráně do těžkého a mokrého písku. Další "meltdown" přišel na 10-13., napřed voda - triple, pak zbytečný bogey, následně triple na lehké 12., povolily nervy a dva jednoručáky minuly jamku :vomit:. Zítra bych rád tak 5-6 ran ubral, uvidíme.

Zobrazit přílohu 26910

Dnes svou hru vyjádřím pomocí emoji :eek::sick::vomit::mad::down::cry:o_O
Po dlouhý době mě to těžce nebavilo tak od 4. jamky, dokonce sem chtěl zase po devítce jít ale nějak sem to dokousal do konce.

1631451510407.png
 
12.9.2021 • Bitozeves: 91 ran (by mGolf)

Tak zlepšení se nedostavilo. Jediná statistika, která dopadla líp než včera, byl počet utopených míčů. Byly jen dva. No ale alespoň nebudu pod tlakem příští rok. Horší to snad nebude. Skončil jsem 18. ze 37 zúčastněných.
 
Dnes druhé kolo MK a zlepšení o 11 ran, což znamená celkové 3. místo a poprvé jsem v turnaji pokořil PAR hřiště 😀

F56DD21C-F544-4404-994A-C6EB92CFAE0D.jpeg
 
Poledni Ypsilonka s jednou prutrzi. Hriste skvele, navrty uz horsi. Po dlouhe dobe byl bunkr s hodne piskem. Prede mnou asi 5 flajtu v ramci mistrovstvi klubu.
Nakonec jsem to uvalel za 92. Dokonce jedno birdie na 7. Ale v prutrzi to nebylo ono, snehulak na 15:(

IMG_20210912_110909.jpg

IMG_20210912_123730.jpg

IMG_20210912_123735.jpg
 
Dnes druhé kolo Mistrovství na rány na Kotlině...já včera nemohl a tak jsem jako nejhorší šel v prvním flajtu...super počin,protože jsem zmokl až na 18 jamce...mimochodem čtyřpar a já ho hrál za 10 ran :D:D:D dnes jsem zahrál na 4 čtyřparech 34 ran 😢😢 masakr...má hra měla dvě tváře... super,nebo masakr :D:D:D 102 ran,2 berdíky,dokonce za sebou ;);) 3 pary, 5 bogí, 3 dably a ten zbytek 7 jamek byl tripl,dablpar a šrot ....přesto mám pořád ten samej hcp 😢😢 nevím co musím zahrát,aby konečně pořádně zhoršil ten hcp :D:D už se těším do království Hořehledského,kde se mi hraje dobře a hlavně poznám nové lidi osobně, a né jenom podle přezdívek na 19 jamce :up::up::up: hurááááááá
 
12.9.2021 • 9j. Hořehledy: 50 ran, 25 patů (by mGolf)

Jako jo. Chtěl jsem si zkusit nejtěžší možný setup Hoře. Takže když skončilo mistrovství, místo kterého jsme opečovávali zahradu na chatě, vyrazili jsme. Dneska odpoledne nádherný počasí, hřiště prázdné. Jen my s @kristyna a Honzíkem a s hromadou patů! Jako nechat polovinu ze všech ran na grýnu, to se mi už dlouho nestalo. Co na tom, že jsem dneska až na dvě jamky dal GIR, když na grýnech se dalo bruslit. A návrty tak metr až dva od okraje, samozřejmě v kopci. Drsná sranda. :) Je hezké vidět, že setup každého i venkovského hřiště může být likvidující. Tyhle pin pozice smrtící jsou a co jsem zaregistroval - pěti i sestipat nebyl na mistrovství před námi úplnou výjimkou. Potěšila mě celková moje hra v poli, ale jenom proto, aby frustrace z patování dodala vrcholu pocitu zmaru a připomnělo mi mé golfové začátky... Jo, málem bych zapomněl, birdík na šestce byl moc fajn. ;)

Jinak hřiště ve skvěle kondici. @mkopcak mi říkal, že na tom personál drel týden od rána do večera aby to bylo top a na hřišti je to vidět. O level výš. Snad nám to vydrží na příští víkend, protože to za to stojí vidět a hrát. Hezké. :up:

119D62B9-A800-484A-A6ED-01ECE70CF6E8.jpeg 76DD1EE5-5CC3-4599-B4C3-FE21B783CA17.jpeg BC4F996A-7A20-46AE-B9BE-6EFDF913AF2D.jpeg 1FF6A5BC-9184-4EAC-B90B-279E675FC427.jpeg 89476472-E4F1-4FBD-BE62-F56A8D377348.jpeg CEFC0867-9836-4100-88F4-2243E66F94A8.jpeg DDF2F0A0-85DB-4E50-91D6-41CCB808C959.jpeg

PS: Jedna fotka růže z naší chaty z víkendu pro radost. :)

814F2A39-67B5-473C-A1E7-508E395157C7.jpeg
 
Upraveno:
12.9.2021 • 9j. Hořehledy: 50 ran, 25 patů (by mGolf)

Jako jo. Chtěl jsem si zkusit nejtěžší možný setup Hoře. Takže když skončilo mistrovství, místo kterého jsme opečovávali zahradu na chatě, vyrazili jsme. Dneska odpoledne nádherný počasí, hřiště prázdné. Jen my s @kristyna a Honzíkem a s hromadou patů! Jako nechat polovinu že všech ran na grýnu, to se mi už dlouho nestalo. Co na tom, že jsem dneska až na dvě jamky dal GIR, když na grýnech se dalo bruslit. A návrty tak metr až dva od okraje, samozřejmě v kopci. Drsná sranda. :) Je hezké vidět, že setup každého i venkovského hřiště může být likvidující. Tyhle pin pozice smrtící jsou a co jsem zaregistroval - pěti i sestipat nebyl na mistrovství před námi úplnou výjimkou. Potěšila mě celková moje hra v poli, ale jenom proto, aby frustrace z patování dodala vrcholu pocitu zmaru a připomnělo mi mé golfové začátky... Jo, málem bych zapomněl, birdík na šestce byl moc fajn. ;)

Jinak hřiště ve skvěle kondici. @mkopcak mi říkal, že na tom personál drel týden od rána do večera aby to bylo top a na hřišti je to vidět. O level výš. Snad nám to vydrží na příští víkend, protože to za to stojí vidět a hrát. Hezké. :up:

Zobrazit přílohu 26927Zobrazit přílohu 26928Zobrazit přílohu 26929Zobrazit přílohu 26930Zobrazit přílohu 26931Zobrazit přílohu 26932Zobrazit přílohu 26933

PS: Jedna fotka růže z naší chaty z víkendu pro radost. :)

Zobrazit přílohu 26935
No když to tak čtu, já se tam fakt dost těším, ale říkám si, jestli spíš nezůstat u recepce nebo v hospodě 🍺🥃 a nechat jiné blázny bruslit na greenech.
Protože s mojí hrou to bude očistec a všechny lituju. :cry::cry:
 
Dnes Mstětice za 80 ran se třema dabláčema 🙈
Sice 35 patů (2x trojpat), ale i tak spokojenost s patováním s ohledem na to, že jsem dva dny na MK patoval na pomalých grýnech.
13 parů taky těší 😉 (bez driveru 🤭)
 
Dnes turnaj na Ypsilonce. Hřiště jsem hrál poprvé. Což asi i odrazilo na výsledku. Moje dojmy: Počasí super, odpaliště krásně rovná, ferveje moc pěkné. Bunkry také celkem hratelné, ale bylo jich tam na můj vkus víc než dost. Navštívil jsem asi 3 a celkem slušně jsem se z nich dostal. Greeny to je asi o názoru. Mně se zdály , že jezdil každý jinak, ale mohlo to být i tím jak na ně kde svítilo sluníčko . Každopádně celkový dojem z hřiště
velice dobrý. Absolutní klid, jen vláček občas zapískal.Rád se tam budu vracet.:up::up::up:
No a jak jsem hrál? 35 STB a zlepšení HI z 22,4 na 22,3 není sice
žádná sláva, ale co bych chtěl napoprvé. Že;)

20210913_110051.jpg


20210913_114442.jpg



20210913_122941.jpg


20210913_122950.jpg


20210913_133343.jpg


A nakonec se objevit i het ten oný Ještěd . :)
 
Právě jsme to k tobě s bráchou regli taky. Martine, mám ještě voucher na polévku z minulého roku, nezbyl na nás volný stůl, dá se to refundovat? :)
 
Právě jsme to k tobě s bráchou regli taky. Martine, mám ještě voucher na polévku z minulého roku, nezbyl na nás volný stůl, dá se to refundovat? :)
Dostaneš polévku - také z minulého roku 🤭😂
 
Právě jsme to k tobě s bráchou regli taky. Martine, mám ještě voucher na polévku z minulého roku, nezbyl na nás volný stůl, dá se to refundovat? :)
Jak jako nezbyl volny stul?
 
My koncili daleko od klubovny a když jsme dosli, uz si nebylo kam sednout :) Akorát probíhalo vyhlašování, takže jsme sebrali ceny a vypadli:)
 
13.9.2021 • 9j. Zbraslav: 51 ran (by mGolf)

Jeden skrt, 3 pary, 2 bogey. Ve výsledků však 19 stb a o desetinu lepší HI. Ale jo, to že úplně se svým herním projevem jsem nebyl spokojen, nakonec se na koncovém výskedku zas tak moc negativně neprojevilo, jak jsem se v průběhu hry bál. Starší synator taky 19 stb a rovněž drobné snížení HI, takže doma nas za odměnu čekaly naše oblíbené karbanátky od @kristyna - jen prcek synator si vydyndal cestou domů za kedění dva cheesburgery. Dnešní hra s Fandou, @Marklar a @macdav byla pohodová. Poslední flajt, posledního letošního sunsetu, jen se samými přáteli. Co víc si přát. Díky kluci za hru :up:

4E828E13-32A5-443A-9578-D41FC73CA3C7.jpeg
 
My koncili daleko od klubovny a když jsme dosli, uz si nebylo kam sednout :) Akorát probíhalo vyhlašování, takže jsme sebrali ceny a vypadli:)
V restauraci, na terase a v salonku mam celkem 150 mist k sezeni, hralo vas 50🧐
 
13.9.2021 • 9j. Zbraslav: 51 ran (by mGolf)

Jeden skrt, 3 pary, 2 bogey. Ve výsledků však 19 stb a o desetinu lepší HI. Ale jo, to že úplně se svým herním projevem jsem nebyl spokojen, nakonec se na koncovém výskedku zas tak moc negativně neprojevilo, jak jsem se v průběhu hry bál. Starší synator taky 19 stb a rovněž drobné snížení HI, takže doma nas za odměnu čekaly naše oblíbené karbanátky od @kristyna - jen prcek synator si vydyndal cestou domů za kedění dva cheesburgery. Dnešní hra s Fandou, @Marklar a @macdav byla pohodová. Poslední flajt, posledního letošního sunsetu, jen se samými přáteli. Co víc si přát. Díky kluci za hru :up:

Zobrazit přílohu 26967

Ještě doplním fotky od @Marklar, které mi poslal k včerejší hře:

bc65e1d5-3ed9-466a-ae1c-f59f231d69f4.jpg
Foto 1, Zbraslav 4j po ráně z tee - tak když máte kamarády, tak vám míček najdou tady. A když ho nenajdou kamarádi, tak ho najde nejmladší synátor, který s upřímnou dětskou radostí sobě vlastní volá "Mám, tatínku, mám, tady!". No a vy na to kouknete a musíte ho za to ještě pochválit. Dobře, nějak se vyhrajete a další ránou pošlete do kopru - škrt jamky, ani zanadávat si před ním nemůžete (by to prásknul doma mamince). A přitom ta provize ležela tak krásně uprostřed ferveje... :( A ještě pak navíc k tomu od nadšenýho synka s upřímným výrazem: a když jsem ti tatínku našel ten míček, můžeme na cheesburgera? Ach, ta láska ke golfu, to je nádhera. :up:

11b1cc49-d697-470e-a8a9-1036df563072.jpg
Foto 2: Prostě hezká fotka ze sunsetu, k ní žádný příběh nemám. To je jamka číslo 7, ten dlouhý pětipar, těsně za bunkerem někde uprostřed.

9f6a8370-c024-4e8f-97ba-bcc2f8f04561.jpg
Foto 3: Děkujeme, zavíráme. Poslední flajt, posledního letošního sunsetu, poslední jamka - tedy jamka č. 9. A my v pořadí zleva: Fanda, já, @macdav a @Marklar. Stihli jsme to nakonec ještě za světla. :)

Tak zase za rok. ⛳;)
 
Upraveno:
Tak halt hochu budeš muset víc snažit. 🤪
A já myslel, že budem tentokrát hrát i některý tvoje míče. Ach jo...🤣
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom