Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli (2021) - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
24.7.2021 • Telč: 90 ran (by mGolf)

Hra žádná sláva. Jako při RC na Konopiští. Klasický horký letní slunečný počasí mi prostě nějak nesvědčí.:( A taky rychlý grýny mě dost potrápili. Jedno jediný positivum bylo, že jsem výrazně víc míčků našel než ztratil.😜
 
Dnes jsem vyrazil na Adamstal. Obesel jsem to pesky za 3 hodky. Na 15 jamce jsem si nameril tep 130 asi ….
4 pary a jinak nic moc :(
Tak alespon fotky
08772860-F899-4E5A-8A93-E91FEA616763.jpeg
13525026-A6C2-41A9-ADCA-25951BF74838.jpeg
C9883200-63D0-4C82-9D4D-302402660F51.jpeg
1B6766C8-5F22-4CD3-9CEC-DD30E070CEE3.jpeg
A561BB2A-0EA4-4BD3-B979-AC8560FEA5BD.jpeg
05D97DBB-0853-45A1-BD60-FCC31C2DE321.jpeg
49085DE8-DB5B-4AA2-9F18-4B59CFC299E6.jpeg
 
Po dlouhé době jsem zvládl jít hrát oba víkendové dny.
V sobotu v rámci Jamkovky se @Seppper Slapy. No prohrál jsem, takže hra nic moc. Asi bych fakt měl zajít za trenérem a velmi intenzivně trénovat patování. Mimo jiné. Druhé rány po drivu také nejsou ono.
na druhou stranu birdie na trojce velmi potěší, par taky někde byl. A obešel jsem to s jedním míčkem, to mě velmi potěšilo.
Hřiště dobré, odpaliště rozbitá, ale to je už dlouhodobý problém.
A dnes Líšnice, abych se ještě více vydeptal a měl tendenci končit. Ano, to bylo úplně tragické, začalo to sice parem, ale dál už není moc co psát. 5 jamek škrt, tři ztracené míče, fakt mě naštve, když trefím dobrou ránu a míček stejně nenajdu. Podařilo se mi pár drivů, jinak to bylo celkem smutné.
Asi mě trochu zničily práce na zahradě :cry:
Hřiště je takové rozporuplné. Fairwaye celkem dobré, podle mě jedny z nejlepších, co pamatuji. Greeny taky v pohodě, přišly mi ultrapomalé. Ale odpaliště, to už je fakt tragédie. Trochu rozbité, ale hlavně totálně nerovné, Aby člověk stál na rovině společně s míčkem, to je v podstatě neproveditelné. Slapy taky na tom nejsou u odpališť kdovíjak dobře, ale tohle je ještě o řád horší (možná i víc).
 
Včera poprvé Radecký, a paradoxně asi díky ostychu z první návštěvy jsem si zahrál na své poměry slušný výsledek -92. Možná to bylo dáno tím, že driver je t.č. v karanténě aby mi nenakazil další hole a tak jsem odpaloval maximálně 3H. A ono to bohatě stačilo, hlavně když jsem nebrouzdal v rafech, GIR se s tím dá uhrát taky:) Hřiště lehce ucpané, ale s ohledem na tu povětrnostní prádelnu mi nevadilo ani to pomalé tempo. Co mi nesedělo(krom v jiném vlákně zmiňovaných ne úplně 100% odpališť) ta spousta "slepých" jamek. Já to nějak nemám rád, když nevidím na flight přede mnou a když povědomě čekám, kdy to přiletí za krk mně. Greeny flekatější, ale to asi za těch pár trojpatů nemůže, tam bude jiný faktor, dovezený.:D
 
Včera Česká Lípa na vyzkoušení před úterním turnajem. No, ambice už nemám, tím spíš, že s 20.5 bych v kategorii 19.1-54 musel zahrát bombu. Driver furt rozbitý, k tomu se přidala železa a putter. První devítka za hrozných 51, druhá za 46 i s 10🤮na dvanáctce.
Greeny pěkné ale nerozumím si s nimi, fairwaie na to, že před týdnem bylo hřiště vytopené a uzavřené, na můj vkus hodně suché a tvrdé. Příjezd od MB i od Mělníka naprosto tragický, s uzavírkami na semafor s dlouhými intervaly, už teď se mi tam zítra nechce.
 
Dnes začal můj Jihočeský trip ;) Mnich teetime 9,10 hod. Krásných 92 ran a 40 stb :up: škoda dvou míčů ve vodě před greenem 6 jamky. Par 4 a já 10 ran a hned na 7 jamce dabláček. Zbytek 5 parů a 11 bogíček.Polojasno cca 28 stupňů a neskutečná prádelna. Po včerejší průtrži mračen bankry plné vody....čerpadla jeli na bomby...já se naštěstí bankrům vyhejbal :p:p...jinak dost popadaných větví všech velikostí...ve hře nijak nevadily....zato bylo dost hovad,komárů a těch malejch kousavejch mušek 😢😢 na fervejích dost tvrdých fleků vypálených od slunce...zbytek dobrá měkká fervej....greeny rychlé ale měkčí...držely míčky do 50 cm od pičmárků....celkový dojem :up::up::up::):):) nádherně zasazené hřiště do překrásné krajiny...a po dobrém výkonu super oběd... jatýrka s rýží 155 kč a Plznička...
 
Přemýšlím co zbylo.... a mám to: vozík !!!! :up::up::D:D
Ten se rozbije příště😁
Parťák mě uklidňoval, že vždycky, když hraju před turnajem tužku a on dobře, v turnaji se to otočí. Tak uvidíme, zatím to tak fungovalo..
 
Dneska devitka na Cernem Moste v ramci Sunset Tury.
Slo mi to obstojne, nakonec 42 ran a 24STB. Po vlažném uvodu, přišly ve prostred tři pary a na závěr birdie. Obstojne jsem daval prvni rany, povedly se dve prihry cca 1m od vlajky. Bohuzel na tri parech byly trojputty.
Ale jen tak dal:p
 
26.7.2021 • 9j. Černý Most - BB: 53 ran (by mGolf)

Úplně se mi to dneska nepovedlo. Bohužel škrt na poslední deváté Jamce znamená plus 11 a tím pádem ty dva povedené pary jsou rázem fuč. Ale i tak mě ale potěšil par na osmičce. Hezky jsem trefil grýn z první a byla to i vizuálně pěkná rána. Pak mě ještě potěšil drive, resp jeho délka na sedmičce. Co mě nepotesilo, bylo patovani - když první i druhá jamka je gir a pak následují 4 paty/resp tři, rázem je po náladě a po ambicích.

Jsem ale moc rád, že jsem viděl ve flajtu dneska hru @macdav. Velmi inspirativní klidné švihy, hra z týčka jistá, stejně jako příhry k fangli. Davide, super - bylo mi poctou tě vidět takhle hezky hrát! Snad se něco z toho naučím.

Hřiště prima, počasí nám vyšlo, nepršelo - skončili jsme těsně před bouří. Na posledních jamkách se probudili komáři. Grýny docela rychlé. :)

A39165E1-8A9B-4BFB-BC4A-8818BB9CD6E6.jpeg 16B01A86-991C-4382-96CB-9267B2035169.jpeg 027A4237-F75A-4425-80D6-DAF12453A757.jpeg
 
Upraveno:
Včera Česká Lípa na vyzkoušení před úterním turnajem. No, ambice už nemám, tím spíš, že s 20.5 bych v kategorii 19.1-54 musel zahrát bombu. Driver furt rozbitý, k tomu se přidala železa a putter. První devítka za hrozných 51, druhá za 46 i s 10🤮na dvanáctce.
Greeny pěkné ale nerozumím si s nimi, fairwaie na to, že před týdnem bylo hřiště vytopené a uzavřené, na můj vkus hodně suché a tvrdé. Příjezd od MB i od Mělníka naprosto tragický, s uzavírkami na semafor s dlouhými intervaly, už teď se mi tam zítra nechce.
Doporučuji zkusit po D8 k Lovosicum a pak po patnáctce přes Úštěk, v Zahrádkách zadem kolem zámku a po staré pražské přes Sosnovou, za Sosnovou zpátky na hlavní a pak už rovnou na hřiště. Jela jsem odpoledne do Prahy a waze mě na tuhle trasu rovnou navedl.
 
Tak dnes plánovaný turnaj v České Lípě. Rozbité vše podobně jako v neděli, ale lépe jsem se zachraňoval z potíží. S první devítkou stále nespokojenost (taky byla ukrutně pomalá, cca 2:50), druhá už byla za mě ok (maršál to trochu před námi popohnal, 2:10). Pekli jsme se 5 hodin. Turnaj pro mě dopadl jak jsem předpokládal, s vysokými hcp v kategorii bych musel zahrát dobře i první devítku. Nakonec celkem spokojenost s pátým místem.
 

Přílohy

  • 6A2E5E56-36AD-4837-AF8F-B859BB94888B.png
    6A2E5E56-36AD-4837-AF8F-B859BB94888B.png
    71,8 KB · Zobrazení: 127
  • CAF06C5A-F8B0-4B4E-8A37-36E983BD86B0.png
    CAF06C5A-F8B0-4B4E-8A37-36E983BD86B0.png
    38,4 KB · Zobrazení: 137
  • 2B46140D-E4E9-4DBE-8BD8-4A73059CAF83.png
    2B46140D-E4E9-4DBE-8BD8-4A73059CAF83.png
    38,8 KB · Zobrazení: 138
Tak dnes plánovaný turnaj v České Lípě. Rozbité vše podobně jako v neděli, ale lépe jsem se zachraňoval z potíží. S první devítkou stále nespokojenost (taky byla ukrutně pomalá, cca 2:50), druhá už byla za mě ok (maršál to trochu před námi popohnal, 2:10). Pekli jsme se 5 hodin. Turnaj pro mě dopadl jak jsem předpokládal, s vysokými hcp v kategorii bych musel zahrát dobře i první devítku. Nakonec celkem spokojenost s pátým místem.

Gratulace k překonání jednoho z HI rubikonu.... už ti to začíná jedničkou! :up:
 
Gratulace k překonání jednoho z HI rubikonu.... už ti to začíná jedničkou! :up:
Děkuji. Nesebekriticky musím přiznat, že jsem to očekával. Plán byl sice jiný, snížit pod 19 na Loretě abych se tady dostal do vyšší kategorie, ale loreťáci mi to rozkopli s přeložením turnaje. Mohl jsem za stejný výsledek brát ve vyšší kategorii bednu a při správné konstelaci i vítězství. Njn, tak příště, snad se na nějaký turnaj zase někdy dokopu😁
 
24.7.2021 • Telč: 90 ran (by mGolf)

Hra žádná sláva. Jako při RC na Konopiští. Klasický horký letní slunečný počasí mi prostě nějak nesvědčí.:( A taky rychlý grýny mě dost potrápili. Jedno jediný positivum bylo, že jsem výrazně víc míčků našel než ztratil.😜
tak dnes jsem šel Telč...greeny byly opravdu dost rychlé a také jsem je šel za 90 ran :D:D na rozdíl od tebe jsem ztratil 2 míčky ale žádný nenašel 😢😢
 
Dnes turnaj Loreta Pyšely. Krásné
hřiště, citlivě zasazené do krajiny. Pravda, rychlost greenů byla
proměnlivá , ale jinak vše super.
20210727_121057.jpg

20210727_125115.jpg


20210727_125120.jpg

Na druhou devítku zalezlo sluníčko
a i sem tam trochu fouklo. A jak jsem hrál? 35 STB 101 ran. No žádná sláva. Ale když už teď vím čím to bylo ( červený triko z RC ),
tak si příště vezmu jiný a bude
to určitě o 10 ran lepší. 🤪
 
Tak dnes jsem si odskočil z Jižních Čech na Vysočinu do Telče...moje hra byla dá se říci vyrovnaná....driver byl nevyzpytatelný...doprava,doleva a občas rovně...držely mě železa,krátká hra a patování na velmi rychlých greenech...90ran,39 stb,3 pary,13 bogíček a dva dabláčky...trochu mne překvapilo,že green 9 jamky je tak kilák od recepce :D:D... delší přechod do kopce na 13 jamku 😕😕 pro mne tlouštíka v tom pařáku bylo posledních 6 jamek dost vyčerpávajících :D:D:D celkový dojem hřiště super....rád se někdy vrátím :up::up:
 
Dnes turnaj Loreta Pyšely. Krásné
hřiště, citlivě zasazené do krajiny. Pravda, rychlost greenů byla
proměnlivá , ale jinak vše super.
Zobrazit přílohu 25890
Zobrazit přílohu 25891

Zobrazit přílohu 25892
Na druhou devítku zalezlo sluníčko
a i sem tam trochu fouklo. A jak jsem hrál? 35 STB 101 ran. No žádná sláva. Ale když už teď vím čím to bylo ( červený triko z RC ),
tak si příště vezmu jiný a bude
to určitě o 10 ran lepší. 🤪
To jiný bude asi modrýýýýýý.... Sorry, to nešlo jinak.

Modrá je dobrá
 
na rozdíl od tebe jsem ztratil 2 míčky ale žádný nenašel
Musíš si umět nastavit priority. Když jsem začal být frustrovaný (po jamce 6 a po třetím trojpatu), řek jsem si, že pokud na sedmičce pošlu míček doleva do lesa, udělám si radost a nasbíram tam alespoň pět balónů. Poslal a nasbíral 7 (dokonce jsem našel i ten svůj)😜
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom