Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli (2021) - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
@Dana Jedu tam s @FrantaH v neděli, teetime v 15.00. Hřiště v podstatě neznáme (jen jednou jsme hráli na podzim v dešti, nepamatuju si nic kromě vody v botách). Jestli chceš a můžeš, přidej se a udělej nám průvodce.
 
@Dana Jedu tam s @FrantaH v neděli, teetime v 15.00. Hřiště v podstatě neznáme (jen jednou jsme hráli na podzim v dešti, nepamatuju si nic kromě vody v botách). Jestli chceš a můžeš, přidej se a udělej nám průvodce.
Je mi to fakt líto, šla bych s vámi moc ráda, ale jsem do úterý na Karlovarsku. 🙄
 
Ahoj.

Včera Kuňka. Hřiště je parádní. A 18 jamek za 600. Prostě fajn.

Dopoledne měl být nějaký turnaj, kvůli bouřce nebyl a odpoledne na hřišti taky moc lidí nebylo. Navrtáno bylo.... No prostě hnusně 😂 ale aspoň to bylo těžší. Ale jinak vysekáno, vysoký hnus jenom tam, kde to vypadá dobře nebo když jsi fakt dost jelito. Takže krásně hratelné. Stojí za návštěvu.

Jooo a sice pršelo, ale nikde velké louže nebo náhodná voda, to fakt paráda.

Moje hra.... To by bylo na dlouho, ale pár ran potěšilo. (A pro ty co hrají stejně blbě jako já, tak žádný ptáček. Ale bavil jsem se).

Dávám fotky pro představu
F0561900-F7AB-4EA5-A2F1-AE00DBA25E92.jpeg
90B1C550-DC47-4721-AE81-EA8107DA62C4.jpeg
F7945BA8-EDBE-48BA-9570-F8C003075B1B.jpeg
 
15.7.2021 • 12j. Hostivař: 53 ran, 23 patů (by mGolf)

Asi jedna z těch her, na které bych mohl být pyšný. Jsem rád, že jsem šel s @Jirka 4 a že to byl moc pohodový podvečer. Trochu jsem se bál, co po včerejší hře v Beřovicích předvedu, tak jsem pro jistotu driver nechal odpočívat. A dobře jsem udělal. Zahrál jsem na 12ti jamkach celkem 7 parů a 3 bogey a dva dabláče. Jak jsme celou dobu kecali, tak byl klid a pohoda na téměř prázdném hřišti a přeneslo se to do mé hry. Díky kratším jamkám jsem se nemusel nikam tlačit a bohatě stačila železa... A se štěstím jsem šel i po vlastních fervejích. Vyloženě mě dneska mrzí jen jeden zbytečný trojpat, kdy jsem odfláknul "jistý" doklep z půl metru. Kéž bych toto mohl říct častěji.

Takže očekávám, že zítra s @kristyna na Čertově Břemeni zahraju alespoň 120, aby rovnováha světa byla zachována!

Hostivař místy dost podmáčený. Ferveje malinko někde vyšší, ale chápu, že v tomhle se to sekat nedá. Mnohem lepší, než případně holiny a vyjeté koleje. Grýny pěkné, ty na nových jamkách mi dnes přišly trochu rychlejší, než ty "staré".

Jirko, díky za hru a těším se na naše "pracovní" příště 👍

7152AA0C-AC87-42D4-ADF8-BDB57BF6784E.jpeg 590E8CFE-AA7D-4247-AEC6-E947B5011BEE.jpeg 0E28A459-6AD0-4CAD-8194-17CE9C915BA0.jpeg

PS: Na první fotce je pískoviště na druhé Jamce. Mám pocit, že velkých kamenů je tam mnohem méně. Že by se našly konečně volné ruce? Super!
 
Upraveno:
16.6.2021 • 9j. Stará Boleslav: 41 ran, 13 patů (by mGolf)

Měl jsem tu velkou čest účastnit se letošního Mistrovství mistrů klubů v jamkové hře na Staré Boleslavy. Rozlosování mi přiřklo mistra zrovna ze zdejšího klubu, navíc s HCP 1,5. Zvažoval jsem, zda ty 2 hodiny za uhrání 5 jamek stojí, ale přesvědčilo mě kafe a oběd zdarma.

Už dlouho jsem nebyl před hrou nervózní, dnes se mi vrátilo to krásné rozklepané těšení a malý hlásek šeptal, že kdyby to náhodou vyšlo, bude ze mě bůh.

No a já vyhrál první jámu. A zkurvil druhou. A vyhrál třetí a zkurvil čtvrtou. No na 9ku jsme šli square, on druhou poslal do vody před greenem a já měl 35m k tyči na jasné vítězství. Kam myslíte, že jsem ho já kokot roztodivný namrdal?

Kdyby do vody, bylo by to supr. Patrně bychom to došmoulali stejně a šli na rozstřel. Já, hovado nebeské, jsem to prdnul na hranu vody do rákosu. Přesně na místo, odkud to ještě šlo tak trochu hrát. Tak jsem to odtamtud vyhrál na 3. ránu, sklapnul podpatky, pogratuloval vítězi a jel doprdele😄!

Hřiště bylo parádní, především greeny jsou skutečně famózní. Moc děkuji místním za skvělou akci a atmosféru, za rok jsem zpět!
Tak jsem si vzpomnel na to jak jsi psal, ze je to ve Stare Boleslavi paradni a jel tam na UA 9j. turnaj. Hriste bylo hezky, kratsi a zdalo se mi jednodussi, greeny v peknem stavu na vetsine jamek, ale pomalejsi. Bohuzel sem si asi podvedome vzpomnel na 9. jamku. Takze po 8. sem byl +2 a smrdelo to moji nejlepsi devitkou. Tak sem pro jistotu druhou poslal pres green do vody, abych nahodou nebyl v predni vode a ctvrtou do toho rakosi, kterou sem tam pak tak zarval ze z toho bylo nakonec krasnych 9:p Pritomnost dvou marsalu byla sice pravidlove napomocna, ale herne mi moc nesvedcila. Vcera me to jeste trochu stvalo, na turnaj jezdim tak jednou za mesic a sance na napravu bude za dlouho, ale dnes uz se jen musim smat:) celkove 6paru, 2 bogey a jedna 9, 20stb. Ted uz jen budu celej vikend koukat jak se to hraje na Open:cool:
 
16.7.2021 • Beřovice: 86 ran (by mGolf)

Déšť slabý kusy vyhnal ze hřiště. Byli jsme na buggy a nikdo nás neblokoval takže jsme to zvádli pod tři hoďky. Rafy krásně nakrátko, takže malý nepřesnosti nevadily.;)
 
Ve ctvrtek Pyšely. Hřiste celkem mokre, obcas jsme museli dropovat, gryny mekke, rychlost standardni. Celkem bylo vysekano.
Moje hra vzhledem k výsledku dobra, v druhe pulce me opustil rovny drive, ale pak jsem to zachranoval druhou ranou. Dvakrat mi micek objel jamku, mohlo to tak byt i lepsi. Ale bez deste, jen drobny pred zacatkem. Hriste plne, dva turnaje, kdyz jeste musi povinne po devitce do hospody, je to otrava, musite totiz taky.
IMG_20210715_184708.jpg


IMG_20210715_193506.jpg


IMG_20210715_174746.jpg
 
16.7.2021 • Čertovo Břemeno: 96 ran, 40 patů (by mGolf)

Tragédie to nebyla, ale moc jsem se před svoji @kristyna nepředvedl. Že by už únava z příliš golfu? Takhle skoro na začátku letního golfového maratonu? Snad ne! Fuj, to je ale ošklivá myšlenka. Co dneska šlo - driver a obecně hra z týčka (divný). Co nešlo - cokoli od druhé rány dál. Nejvíce mě zradily dneska paty - 7 trojpatů. To už se mi dlouho nestalo. Přijde mi, že některé grýny jely prostě jinak. Byl jsem na některých krátký - tak o metr, ale jen někde - stejná vzdálenost jako jinde.. Jsem trdlo. Neuměl jsem to poznat. Nevadí, byl to skvělý den, při krásném počasí, na dnes krásně fotogenickém hřišti, s mojí úžasnou a k mému zelenej koníčku velmi smířlivou a tolerantní ženou - dnes jsme v rámci společného víkendu dali Čertovo Břemeno, zítra, pokud to alespoň trochu půjde a počasí dovolí, Bechyni. :)

66CA2525-7FF4-4A5D-B1D3-92CD008DFF12.jpeg A9A1B9A6-0C11-4495-A44B-C3DD4CA59C67.jpeg 46CC48FF-635D-420B-AC40-8F65D5502B5B.jpeg
 
16.7.2021 • Kynžvart: 122 ran (by mGolf)
Hřiště poprvé, nejdřív sama, takže navigace s pomocí vlastní fotky plánu hřiště. Flajty kolem mě po dvou. Někde kolem 8. jamky se to začalo zahušťovat, takže na delších jamkách jsme byli najednou ve třech. A za mnou už podupávala nervózně další dvojice. Přede mnou starší pár z Pardubic, nejdřív jsme se navzájem omlouvali, že mě zdržují a já, že je ohrožuju, až jsme se na 12. jamce dali dohromady. Pro mě to bylo fajn, hráli tam už podruhé, takže jsem občas dostala dobrou radu kde je jaká zrada. (Ne, že by to na výsledku bylo vidět, klasicky hraju vždycky tam, kam nejvíc nechci) Šli jsme na čas, přesto ta dvojka (Němci, nic proti nim) nám neustále pálila do zad. Moje hra stále stejná, pár parádních ran a spousta krtků, gagarinů a jarmil. No. Ale,! ani jeden trojpat. Všechno jsem to stihla nasbírat cestou. Příště až bude sucho. 🙂
DSC_0764.JPG
DSC_0766.JPG
DSC_0770.JPG
DSC_0772.JPG
 
Já ve středu vyrazil na Molitorov (mám to kousek z chaty). Říkal jsem si, že bych chtěl tohle hřiště už zahrát nějak rozumně, za což bych považoval výsledek pod 90. No a nakonec za 84, takže spokojenost, i když... První devítka za +5, což mi přišlo fajn, litoval jsem jednoho trojputu z cca pěti metrů, to by se stávat nemělo. Člověk v koutku duše pomýšlí na birdie a je z toho bogey:/ Druhá devítka začla dobře, birdie na 11, pak sice bogey na 13, ale po 14 jamkách stále +5. Pak se to bohužel zvrtlo. Na 15 odpal do bunkru, tam příliš čistě trefený míč, který skončil v džihádu, kde jsem ho nenašel. Takže tripple bogey. Pak bogey, bogey a na 18 odpal sedmičkou, trochu zátah doprava, kde to bylo ale vysekaný, tak jsem s říkal, že v pohodě. Jenže v tom vysekaným míček nikde nebyl, tak asi musel skončit až v džihádu za greenem, což bylo 200 metrů! To sedmičkou opravdu normálně nehraju, asi nějak fouklo nebo něco :) Tak jsem mazal zpátky na odpaliště a bylo z toho zase tripple bogey. Takže celkově +13, ale z toho +8 na posledních 4 jamkách, škoda.

Jinak Molitorov je každým rokem lepší. Odpaliště už nejsou z "betonu". FW už zdaleka nejsou jen posekaný louky a greeny jsou konzistentní, bez chyb. Jenom bunkry se mi moc nelíbí, tam by to chtělo trošku vylepšit. Jinak nemám žádnou námitku, navíc za 500 v týdnu. Zdá se mi, že to je jedno z nejlepších hřišť z pohledu cena/výkon, alespoň v okolí Prahy.

1626545429809.png
 
Tak já dnes po více jak 5-ti letech navštívil "golfové lázně":D Starou Bolku, hřiště hezky povyrostlo, npvé parkoviště s příjezdovou komunikací taky dobrý...............a zahrál si tam poprvé v životě turnaj na 3 x devítku formátem eklektik (vím že tu jsou samí znalci......ale jen tak pro formu, zapisuje se na jamce vždy nejlepší výsledek uhraný během těch tří kol). Je to docela zajímavý formát, člověk má další pokusy na opravu (což se mi zrovna moc nevedlo:(, 42 ran tímto formátem není nic k chlubení), pro každé kolo se losovaly nové flighty, takže si člověk zahrál se spoustou lidma.......jen těch 27 jamek byl docela záhul.
 
17.7.2021 • Bechyně: 94 ran, 30 patů (by mGolf)

Jsem moc rád, že jsme dneska do Bechyně zavítali. Velmi příjemná devítka, po Čertově Břemeni krásně rovinatá. Hřiště se mi moc líbilo - očekával jsem úplně něco jiného. Slabšího. A ona to plnohodnotná dospělá devítka, kdy rovné parkové jamky s krásnými obrovskými duby obohacují dvě technické jamky v lese. Hřiště nás s @kristyna moc bavilo - až tak, že místo výletu jinam (nějaký zámek někde) jsme dali raději ještě jedno kolo. Hrál jsem obstojně - 9 párků, bohužel s jídlem roste chuť, takže taky tři outy, tři ztracené míče v džihádech a tak. Grýny slabší - chlupaté, rovinaté, nezáludné. Ale hodně pomalé. Nevadilo nám to. Jak to byla rovina a na hřišti jsme byli skoro sami (hrozily deště - ani nakonec nekáplo), bylo to skvělé - povídali jsme si (nelapali po dechu, jak den před tím) od první jamky až po poslední a když k tomu je druhá devítka výsledkově lepší, než první a zakončíte hřiště třemi jamkami v paru po ukázkových ranách, tak s radostí zapomenete i na jamku 6/15 - třípar, kde v prvním i druhém kole z týčka ztratíte míč a pak se nemůže vyhrát z bunkeru. Obě kola skoro jak přes kopírák - jednou za 8, druhé kolo výrazné zlepšení = 7 🙄 Áaaaach jo. Třípar!

F2A2E33E-61C2-4EA2-86FF-2A600839B7F6.jpeg 6FEDAB51-6C57-4156-B27F-17B02AC070FA.jpeg E4D938FB-5676-4FDC-BDEF-74EA200B9C29.jpeg 36B78A8D-A933-4B4B-9388-8A7A1D15FA42.jpeg 5CD654E0-69AD-4B1B-A376-6E888C7B9D10.jpeg

PS: díky @mkopcak že jako členi Hořehled máme tohle hřiště letos v sobotu 100% reciprocitu. Moc pěkné. :)
 
Upraveno:
Jak už Michal psal, tak dnes krásný den v Bechyni. Objednáno příjemné počasí bez deště. A vypadalo to, že i hřiště @requo zamluvil celé jen pro nás a spoustu🦋🦋. Moc příjemné hřiště.
Po včerejší hře, která působila tragicky, kdy jsem zahrála 9jamek dobře a 9jsem snad ani hrát neměla. Tak nastala změna. Ne úplně ve výsledku (10dobrých jamek). Ale hru jsem si oproti včerejšku moc užila. (žádné kopce, míček létal vzduchem).
Po Konopišti je to druhé hřiště, kde jsem dokázala v jedné hře zahrát dva pary.:) (7/15třípar)
 

Přílohy

  • P_20210717_124327_vHDR_Auto.jpg
    P_20210717_124327_vHDR_Auto.jpg
    87,7 KB · Zobrazení: 104
  • P_20210717_121406_vHDR_Auto_HP.jpg
    P_20210717_121406_vHDR_Auto_HP.jpg
    113,1 KB · Zobrazení: 100
  • P_20210717_120229_vHDR_Auto_HP.jpg
    P_20210717_120229_vHDR_Auto_HP.jpg
    153,8 KB · Zobrazení: 109
18.7.2021 • Čapí hnízdo: 66 ran, 33 patů (by mGolf)

Ó osude, je to tu. Cestou z víkendu domů jsme tu odbočili no... No a prohrál jsem jamkovku se svoji ženou. A tím pádem jsem platil velmi dobrý oběd v restauraci Čapí hnízdo. Jeli jsme kolem, tak jsme se zastavili, dokud to ještě funguje (bůhví, co bude po volbách někdy v budoucnu, byla by obrovská škoda, kdyby tohle hřištátko mělo někdy zaniknout - ať už z jakéhokoli důvodu). Moc se nám hřiště Čapí hnízdo líbilo, akademické hřiště s povrchy, ze které by se nemuselo stydět mnohá další hřiště z kategorie top. 9 jamek/par 28, všechno tří pary, jedna jamka krátký 4 par. Geniální na trénování krátké hry. Byli jsme na hřišti dvě hodiny úplně sami, šli jsme to dvakrát. @kristyna jsem dal na každé jamce ránu k dobru. Nehrál jsem špatně, dokonce dvě birdie sem tam posadil, pět parů, zbytek bogey a jeden dabláč. A stejně to dnes nestačilo. Na rány s přehledem, ale o to v jamkovce, jak vidno a všeobecně známo, nejde. Takže poslední jamka rozhodla... Týnka zavěsila za 4, musel jsem dát par. Metr a půl pat. No a nedal jsem. Pět cm ten šnek nedojel. Takže taky 4. Už jsem si věřil na rozehrávku a ono nic! Sakryš a krucipísek (to jsem se rozčílil!) :) Chválím, že k fee jsme dostali automaticky vodu. Super. No, to na mnoha hřištích úplně jiné cenové relace v ČR nezažívám.

Moc se nám tam líbilo. Úplně klidně si dokážu představit, že podobně návštěvu někdy zopakujeme. V jednom by to asi byla nuda, ale takhle ve dvou jsme si to užili. A tím, jak je to krátké, tak jedno kolo trvá něco kolem hoďky pohodového tempa. Super to bylo. A jídlo chutnalo (to hodím pak do gurmánského vlákna).

Gratuluju k vítězství, Týnko a díky za hru! :up:

BE2BE2FE-099E-454D-BE13-CCE7E22CFB51.jpeg B47978FC-1F37-4F14-BE93-60109D788FF4.jpeg

1C9CAAC4-85AC-4D1D-9D66-1374595DEF0B.jpeg C7644077-C15F-4BF3-8F81-ADF2D5F849E8.jpeg
 
Upraveno:
Čtvrté hřiště a zároveň poslední, které jsme si s Michalem zahráli o našem víkendu bez dětí, byl Štiřín. Trochu jsme se báli, že bude hřiště hodně podmáčené, ale nebylo. Bylo krásné zelené se spoustou živočichů. Bohužel jsem nezahrála žádný par (už jsem si jich dnes 6 vybrala v Čapím Hnízdě :)), ale mimo 2 vodních vodních jamek mi hra šla. Jednou z nich byla 5.jamka. Dva utopené míče stačily. Ve vodě bylo také hodně spadaných stromů. 9.jamku jsem zahrála také s vyšším počtem ran, ale přehrála jsem vodu. ;) Poprvé! Hurá!!!

P_20210718_171509_vHDR_Auto_HP.jpg P_20210718_181354_vHDR_Auto_HP.jpg P_20210718_162713_vHDR_Auto.jpg P_20210718_180712_vHDR_Auto_HP.jpg
 
Dnes opět Slapy, po roce jsme konečně zvládli vyrazit ve třech (kamarádi, kteří jsme společně začínali).
Hra byla jak na horské dráze, to mě asi teď štve nejvíc ze všeho. Zase dvě jamky škrtnuté, ale dokázal jsem se z toho oklepat.
A chtěl jsem potrénovat hod holí, nakonec jsem ty emoce zvládl a nic neletělo.
Hřiště dobré, po deštích na jedničce stále malé jezírko a sem tam vlhčeji, ale nic zásadního. Odpaliště by chtěl trochu vylepšit, fairwaye i greeny v pohodě.
 
18.7.2021 • Cihelny: 122 ran (by mGolf)
Hřiště opět poprvé, tentokrát s Dášou.
Začátek tristní, postupně se zlepšily drivy (hybrid místo driveru) a začaly přibývat ztracené míče díky totálně nepřesné další hře, slušné patování už to zachránit nemohlo. Potěšil par na devítce, před obecenstvem u stánku. Hybrid do správného místa na fairwayi, hybrid na green, a, bohužel, 2 paty. 🙂 Kecám, tahle jamka mi udělala radost.
DSC_0782.JPG

Musím se na hřiště vrátit, abych si, poučeně kam hrát, spravila sebevědomí.
 
Včera po práci MB - opět s manželkou, letos již po třetí...hřiště v pohodě, trochu více vyrostlé rafy, hůř se hledá...greeny občas flekaté, ale v pohodě, jen byl dopoledne turnaj a na paté jamce mě přestalo bavit vypichovat pět,šest pitchmarků :mad: nechápu, vždyť je to tak krásný pocit (tedy pokud nepřejedu green)...šel jsem z bílých - foukalo tentokrát na 15tce do zad, drive jako obvykle nic moc, ale potom 5i z rafu (prostě jsem to narval :) ), 4i z FW a PW z FW, ale nedal jsem do paru ze 2m...škoda...prostě krásný večer na golfu :up: (číslo nenapíšu, zas tak krásný to nebylo:p)
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom