Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli (2021) - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
To ve mě nebudí takovou závist jak vlastní indoor k dispozici kdykoliv chci a jen pro mě :) To musí být super, já na to bohužel nemám prostory, jinak bych už stavěl taky.
Taky nemám své prostory, musel jsem najít vhodný (a levný) pronájem. ;)
Bohužel v době, kdy jsem stavěl dům, tak jsem golf nehrál. Dnes už bych tam tu jednu místnost navíc nějak propašoval 🤭
 
To ve mě nebudí takovou závist jak vlastní indoor k dispozici kdykoliv chci a jen pro mě :) To musí být super, já na to bohužel nemám prostory, jinak bych už stavěl taky.
Tak pro většinu nejsou ty prostory asi největší problém.😤
 
Tak pro většinu nejsou ty prostory asi největší problém.😤
Domácí indoor vyjde na zhruba stejnou cenu jako „prémiový” el. titanový vozík. A při tréninku 3x týdně à 2h to je za dvě sezony „šúr to šúr”.
 
Dnes první letošní Eagle 🤭
Driver sice trošku stávkoval, ale chodily železa do grýnu 🙈
Eagle video
 
10.1.2021 • Bitozeves: 89 ran (by MůjGolf)

Dvě naprosto odlišné devítky (49, 40). Nutno podotknout že až do sedmé jamky trvalo než se rozpustil sněžný poprašek. Žlutý míčky mi evidentně nesvědčí. Když jsem konečně vyndal bílý ProV, úplně se to otočilo. A to i finančně 😉. Diky @PFP a @RomanL za příjemný den ... a příspěvek do fondu 😇
 
Včera jsem byl na otočku z Polska (kde jsou hřiště i drivingy zavřený) doma a prostě jsem tam musel vmáčknout 11 jamek v Bítozevci kam jste mě navnadili, za což díky. Nikdy jsem na zmrzlym hřišti nehrál a za mě je to mnohem lepší než hrát na blátě. Jen na to teečko je lepší nosit kladívko :D Líbí se mi že co hřiště přidá v metrech na drivu, přidá taky na odskoku na greenu, takže je to nakonec fér. Krátkej třípar z kopce, tuším čtvrtá jamka, to je jak když hodíš hopíka o beton:D O puttování nemohla být řeč, hlavně dole ve stínu jinovatka a zmrazky, ale to prostě beru a jsem rád že jsem si vůbec v tuhle dobu mohl zahrát.:up:
 
Dneska opět Stará Boleslav. Bylo trošku více sněhu nežli před týdnem, takže hledání míčku krapet horší :-D
 
Dneska opět Stará Boleslav. Bylo trošku více sněhu nežli před týdnem, takže hledání míčku krapet horší :-D
Až potaje sníh, tak to budou hrozný žně balónů. :D
 
Dnes Bítozeves. Dal jsem si předsevzetí, že u toho nebudu nadávat, což se mi až na dvě výjimky podařilo 😊. Na to že jsem hrál skoro po měsíci to docela šlo. Jamky dole trochu zmrzlé, ale celkově hřiště super 👍. Kdyby mě někdo ještě předloni řekl, že budu někdy hrát golf v zimě, myslel bych si že je magor. Nicméně musím přiznat, že se mi povedlo vybudovat si celkem pěknou závislost😊
 
20.1.2021 • 27j. Bitozeves: 124 ran (by MůjGolf)

Šel jsem sám a přede mnou 4 větve. Tak jsem hrál dvěma míčkama celou devítku a pak jsem si dal za nima ještě lázeňáka (horních 5 jamek). Většina grýnů podmáčených ale přesto zazpíval jeden ptáček.
 
20.1.2021 • 27j. Bitozeves: 124 ran (by MůjGolf)

Šel jsem sám a přede mnou 4 větve. Tak jsem hrál dvěma míčkama celou devítku a pak jsem si dal za nima ještě lázeňáka (horních 5 jamek). Většina grýnů podmáčených ale přesto zazpíval jeden ptáček.
za nima jsem asi šel minulý pondělí, každej putt na zmrzejch a zasněženejch greenech pečlivě četli z několika úhlů ale po asi třech jamkách mě naštěstí pustili:D
 
V patek jsem pretrpel x meetingu a ve 12 vyrazil na hriste. Dnes 21 jamek, ale hra nic moc. Drivery chodily rovne, ale kazil jsem kratkou hru nebot jsem poprve zkousel nove wedge, co mi nadelil jezisek. Zacal jsem hrat s Cleveland RTX4 - pocitove super.
alespon jeden berdik potesil
3CA800CD-4C6A-4FA5-8DF1-D0DB5BDE591B.jpeg
 
Dnes po cca 12 ti dnech o5 na Roudničce. Nejdřív 2 košíky na rozpinkání. To mi celkem šlo. Horší
to bylo na hřišti. Na jedničce z odpaliště 2x do autu.😬 To nase.e. Na trojce už jenom 1x. Pak už se to srovnalo, a docela dobrý. Tam, kde jsem se před 4dny proháněl na běžkách, po sněhu nebylo ani památky. I sluníčko nám chvílemi
bliklo.
20201229_152951.jpg


Hřiště sice ješte trochu mokré, ale hratelné. Dal jsem si svých oblíbených 2x6 jamek, pak ještě 1 vyklusávací košík a se západem slunce jsem jako poslední opouštěl
hřiště. Bezva odpoledne golfu.
20201229_154924.jpg
 
No ty kráááso, když to čtu, tak si říkám, že bych na vás už měl začít trénovat (nechce se mi sbírat pětikoruny pro Jerryho). Z absolutního zaměření pouze na pracovní věci mě vytáhl až Michal dnešním mailem a po pár měsících jsem se vráti ke golfu (zatím tedy jen u PC), ale když vidím kolik toho někteří mají odehráno, tak možná půjdu najít hole, na které se od října jen práší, vymotám je z pavučin a vyrazím potrénovat :-D

pardon za offtopic, ale musel jsem se podělit o vliv vašich her na můj golfový život :cool:
 
Dnes po cca 12 ti dnech o5 na Roudničce. Nejdřív 2 košíky na rozpinkání. To mi celkem šlo. Horší
to bylo na hřišti. Na jedničce z odpaliště 2x do autu.😬 To nase.e. Na trojce už jenom 1x. Pak už se to srovnalo, a docela dobrý. Tam, kde jsem se před 4dny proháněl na běžkách, po sněhu nebylo ani památky. I sluníčko nám chvílemi
bliklo.
Zobrazit přílohu 15711

Hřiště sice ješte trochu mokré, ale hratelné. Dal jsem si svých oblíbených 2x6 jamek, pak ještě 1 vyklusávací košík a se západem slunce jsem jako poslední opouštěl
hřiště. Bezva odpoledne golfu.
Zobrazit přílohu 15712
No páni, úplně mě to láká! Dneska jsem byla v Hradci a kolem poledne fakt jak na jaře...u nás bude šílené mokro na hřišti, ale ta Roudnička...sakra!
 
V patek jsem pretrpel x meetingu a ve 12 vyrazil na hriste. Dnes 21 jamek, ale hra nic moc. Drivery chodily rovne, ale kazil jsem kratkou hru nebot jsem poprve zkousel nove wedge, co mi nadelil jezisek. Zacal jsem hrat s Cleveland RTX4 - pocitove super.
alespon jeden berdik potesil
Zobrazit přílohu 15696
Koukám, že u tebe naděloval Ježíšek stejně jako u nás u staršího syna ;)
 
Po tydenni prestavce dnes dalsich 21 jamek. Pocasi super, 9 st ale brutal vitr, obdivuju Scoty jak se s tim vetrem umi vyporadat
Prvnich 12 jamek hruza ale parkova devitka vypadala lepe - 5 paru a zbytek vzdy plus jedna
500FAA1E-7AF7-49A7-BC41-BB721DAC3FC7.jpeg


Vlajka 120m a presto ze jsem vzal 8 tak mi chybely na green jeste 2 m. Tak silny byl protivitr
99559381-F435-4B50-AD12-E1EC66BEDD65.jpeg
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom