Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli (2021) - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
Dnes Beřovice, druhý flajt, kluci nás pustili hned na dvojce, takže za 3.31 i s kafem. Začal jsem pěkně, za +2 po čtyřech jamkách, další dvě za +5 a tak se to střídalo až do konce. Až na jednu výjimku jsem slušně patoval a i krátká hra šla. Postupně se mění můj mega šlazj driverem na mírný fade nebo rovnou ránu, dnes přišlo i jedno draw. Tak asi jdu správným směrem. 5w po roce na hanbě taky hrála statečně. Teď jen proč v každé hře mám pár jamek, kdy netrefím jedinou ránu:(
Nakonec 93, což je pro mě dobré číslo.
 
Teď jen proč v každé hře mám pár jamek, kdy netrefím jedinou ránu:(
Jedno slovo - HLAVA 😉
 
Na 1.máje první letošní hra. S celou rodinou, tradičně Hořehledy. Hodně autů, některé rány vydařené. Nemělo význam něco zapisovat:). P_20210501_105350_vHDR_Auto.jpg P_20210501_111201_vHDR_Auto.jpg P_20210501_105316_vHDR_Auto.jpg P_20210501_111547_vHDR_Auto_HP.jpg
 
Jedno slovo - HLAVA 😉
Ti nevím, hraju to rukama, ne hlavou. Neženu se nikam, pohnojím obvykle jednodušší jamky. Když jdu už náhodou turnaj, podělám to většinou míň..
 
Ti nevím, hraju to rukama, ne hlavou. Neženu se nikam, pohnojím obvykle jednodušší jamky. Když jdu už náhodou turnaj, podělám to většinou míň..
Jenže rukám dáva pokyn hlava 😉
A sám si vlastně odpovídáš - „pohnojím obvykle jednodušší jamky. Když jdu už náhodou turnaj, podělám to většinou míň..” - takže koncentrace 🤔
Nejhorší je, že si to člověk běžně neuvědomí. Ale projdi si zpětně v hlavě zkaženou jamku a zkus si vzpomenout, na co jsi při každé ráně myslel.
Navíc tréninková hra na domácím hřišti také ubírá na soustředění. Už se na rány mentálně nepřipravuješ tak, jak by bylo třeba.
Při turnaji se nejspíš víc soustředíš, proto i lepší hra - evidentně netrpíš trémou, což je naopak „brzda” pro většinu ostatních hráčů 😉
 
Dnes Beřovice, druhý flajt, kluci nás pustili hned na dvojce, takže za 3.31 i s kafem. Začal jsem pěkně, za +2 po čtyřech jamkách, další dvě za +5 a tak se to střídalo až do konce. Až na jednu výjimku jsem slušně patoval a i krátká hra šla. Postupně se mění můj mega šlazj driverem na mírný fade nebo rovnou ránu, dnes přišlo i jedno draw. Tak asi jdu správným směrem. 5w po roce na hanbě taky hrála statečně. Teď jen proč v každé hře mám pár jamek, kdy netrefím jedinou ránu:(
Nakonec 93, což je pro mě dobré číslo.

To kafe sis dal kde? My když šli okolo stánku, tak měl zavřeno, chudák Míla neměl v bagu ani trochu vody.
 
To kafe sis dal kde? My když šli okolo stánku, tak měl zavřeno, chudák Míla neměl v bagu ani trochu vody.
Po hře měl otevřeno…Aplikaci jsem vypínal až po kafi cestou k autu, proto čas včetně. Chudák Míla si možná měl koupit vodu na recepci;-) nebo se zeptat, nosívám něco do rezervy..
 
2.5.2021 • 9j. Hořehledy: 40 ran, 16 patů (by mGolf)

Poslední týden jsem se věnoval rozvolňování švihu v našem slepičím království (stavím zcela nové výběhy, mám na to půl kilometru dřeva a 150 m pletiva), takže na golf nebyl čas. Ale dnes jsem se západem slunce po slejváku stihl na bugině velmi fajnovou 9ku...

83672F82-7AB2-446A-A4BB-1414D71E63C8.png
A4994988-49F4-46BF-A37D-7AC9E5E1286E.jpeg
86AF9043-D858-4877-A25E-C8CEAF90B69D.jpeg
 
Tak včera konečně jsem se dostala pořádně na golf! S manželem (a po třech jamkách se přidal i starší syn) jsme si dali prvních letošních 12 jamek. Heleďte se, já jsem to všechno přes zimu zapomněla!!! Já netrefím snad vůbec nic...:cry: :cry: Ale bylo krásně, sice pak navečer zalezlo sluníčko a docela studeně foukalo, bylo to odpoledne na golfu. A to je důležité!
 
Tak včera konečně jsem se dostala pořádně na golf! S manželem (a po třech jamkách se přidal i starší syn) jsme si dali prvních letošních 12 jamek. Heleďte se, já jsem to všechno přes zimu zapomněla!!! Já netrefím snad vůbec nic...:cry: :cry: Ale bylo krásně, sice pak navečer zalezlo sluníčko a docela studeně foukalo, bylo to odpoledne na golfu. A to je důležité!

Na Vrších? Tam je krásně! Každé tři jamky je tam naprosto nádherně. :) Geniální architekt!

Neboj, to půjde. Příště to bude už ukázkové! Neklesat na mysli. :up:
 
Dneska jsem podruhé vytáhl hole ven (sobotní „aklimatizace” byla katastrofa) na jednu devítku, a celkem spokojenost. 5x GIR (což je vzhledem k velikosti grýnů na Janově slušný počet), zbylé grýny jsem minul max. o cca 5m. Všech 5 GIR byl také útok na birdie, bohužel grýny jsou ještě syrové a hodně chlupaté, takže jen 2x birdie a 2x lipout 😟. Dva dabláče byly trošku kaňkou, ale výsledek +3 beru 😉.
 
V pátek ráno poprvé letos venku, Konopiště - Radecký. TT 8:27, takže místo drivingu velkej Jägermeister😀
Hřiště luxusní, greeny celistvé a poměrně rychlé. Poloprázdno, sluníčko, pohoda.
Tuším dva pary, postupně se hra zlepšovala a na konci, po radě spoluhráče, 3 super drajvy. Takže velká spokojenost.
 
4.5.2021 • 12j. Hostivař: 60 ran, 24 patů (by mGolf)

Ale jako jo. Dneska předpracovní ranní rychlík dobrý. 12 jamek ve dvou za necelé dvě hodiny, po hodně dlouhé době nebylo horší skóre, jak 6 na jedné jamce. Bohužel to blbě dopadlo triplacem i na posledním triparu (poslední, 12. jamka)... Blbá voda a koukání před tím do skorky, že dneska dobrý. :)

Hřiště párádní, stromy a keře pomalu už ve květu, pěkné. Velmi příjemný maršál / přijel, úsměv, pozdrav... Jestli něco nepotřebujeme. Přesně takhle je to skvělé.
Ferveje hezké, grýny parádní, husté, bez fleků a jedou. Nádhera (viz foto). Trochu slabší odpaliště, rozryto množstvím řízků, asi důsledek celozimního provozu.

Hostík podle mého za golfovou návštěvu teď stojí. Díky @Jirka 4 za hru i za to, že jsme dneska při hře moc nepracovali. :up:

E4FD4C33-0B27-49C9-9863-E30026B9DA88.jpeg 9F461AD9-A81D-447A-A189-90A9DC6CC632.jpeg
 
Upraveno:
4.5.2021 • 12j. Hostivař: 60 ran, 24 patů (by mGolf)

Ale jako jo. Dneska předpracovní ranní rychlík dobrý. 12 jamek ve dvou za necelé dvě hodiny, po hodně dlouhé době nebylo horší skóre, jak 6 na jedné jamce. Bohužel to blbě dopadlo triplacem i na posledním triparu... Blba voda a koukani před tím do skorky, že dobrý. :)

Hřiště párádní, stromy a keře pomalu už ve květu, pěkné. Velmi příjemný maršál / přijel, úsměv, pozdrav... Jestli něco nepotřebujeme. Přesně takhle je to skvělé.
Ferveje hezké, grýny parádní, husté, bez fleků a jedou. Nádhera (viz foto). Trochu slabší odpaliště, rozryto množstvím řízků, asi důsledek zimního provozu.

Hostík podle mého za golfovou návštěvu teď stojí. Díky @Jirka 4 za hru i za to, že jsme dneska při hře moc nepracovali. :up:

Zobrazit přílohu 17072Zobrazit přílohu 17073
Jo, dneska dobrý.
3BCFE7CC-6FDE-449B-9385-C2D19C8A013A.jpeg

Ještě štěstí, že @requo patoval tradičně, jinak bychom tady měli dlouhý příspěvek, o úžasné hře 😉

Ale musí se nechat, dneska mu to šlo.
 
Dnes zase 94 ran. Nasel jsem asi 15 micku a mezi nimi tento dvoubarevny. jak se kutali tak oci prechazi :)
Pouziva nekdo takove barevne divociny?

Zobrazit přílohu 17079
Tento míček je dobrý na trénink patování. Hned vidíš, zda jsi míček správně trefil s 0° odchylkou úderové plochy od cesty hlavy hole.
Pokud necháš líc hlavy hole otevřenou (zavřenou), tak dojde k tomu, že „oči přecházejí” 😉
 
viděl jsem, že je to novinka od Srixonu, pokud je to on
1620194699729.png
 
Dnes opět Grabštejn. Nejprve 9 jamek s trenérem a zisk Zelené karty. Takže aktuální HI 54.
Odpoledne jsme si potom s kamarádem dali 18 jamek. Dneska to byla trochu větrná loterie. Na některých jamkách foukalo hodně proti, nakonec nás na posledních 3 jamkách doprovodil docela silný déšť.Při příchodu do klubovny už nás opět doprovázelo sluníčko.
Hřiště v dobrém stavu,akorát jamka č.2 a 3 se hraje stále na zimní grýny.
A vlastní hra? Pocitově jsem očekával horší výsledek než 112 ran.
 
Dnes jsem si za pětistovku pronajala sama pro sebe hřiště Háje. 😁 Nikde ani noha, aby ne, 6°, vítr a mrholení/déšť. Ale já byla šťastná. Protože na golfu. No, není to úplně lehké hřiště. A jako vždy, paradoxně, čím těžší jamka, tím lepší výsledek. Ale taky naopak, že. 🤦‍♀️ Nakonec za 59, což je u mě tak normál. Nezmrzla jsem, ztratila jsem jen jeden míč na ostrovní jamce, nikoho jsem nepotkala, takže spokojenost. Zkusím napsat hodnocení k hřišti. Fotky budou taky tam, tady jen ten ostrov. 🙂
DSC_1992.JPG
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom