Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli (2021) - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
Někdy jedna z devítek uletí správným směrem 😊, jako dnes v Mladé Boleslavi. Hráno s Ferrym a Dejvem z 19.jamky.Hřiště pekelně tvrdé, hlavně greeny, ale v MB to pomůže. Stav hřiště
 

Přílohy

  • Screenshot_20210427_150847_com.garmin.android.apps.golf.jpg
    Screenshot_20210427_150847_com.garmin.android.apps.golf.jpg
    29,7 KB · Zobrazení: 157
Někdy jedna z devítek uletí správným směrem 😊, jako dnes v Mladé Boleslavi. Hráno s Ferrym a Dejvem z 19.jamky.Hřiště pekelně tvrdé, hlavně greeny, ale v MB to pomůže. Stav hřiště
Tyhle mám nejradši. Neukážou se jak je rok dlouhej a když jim tam náhodou padne pár 🌭🌭, tak tu hned machrujou. 😂 A ještě jsi usnul v půlce psaní příspěvku... 😂
Já tam nasázel tohle. 4x Par, 11x bogey a 3x strašný 💩.
27.4.2021 • Mladá Boleslav: 95 ran, 38 patů (by mGolf)

Ale třeba 15. jamku (viz foto), jsme zahráli celkem podobně... 🤷‍♂️

Díky za hru, bylo to jako vždy, skvělý! 👏
 

Přílohy

  • CollageMaker_20210427_152934959.jpg
    CollageMaker_20210427_152934959.jpg
    188,8 KB · Zobrazení: 167
Dnes se zlepsila hra zelezy a driver. Furt nemuzu pochopit, proc clovek zacne delat chybky jako prestane rotovat telem a nasledna hra rukama, spatna rotace ramen atd....
Dnes docela vetrno. Na 12 jamce super drive do vzdalenosti 255 m cili k vlajce trapnych 50m. Cip prilis dlouhg nebot vlajka byla pred bunkrem, micek odjel az na fringe a byly treba 3 rany .... cert aby to vzal :)
Dokonce i 5 zelezo fungovalo ... z teecka po vetru do vzdalenosti 210 m

Dnes tu mam na porovnani dva pohledy na stejnou jamku. Jeden je ze zlutych a druhy z cernych odpalist.
8C282DC5-DB48-4CF3-BAA3-EE986D261732.jpeg

F732CCF3-EE14-4FE8-92A2-A336F438C31B.jpeg

Da se rozeznat rozdil?
 
Tyhle mám nejradši. Neukážou se jak je rok dlouhej a když jim tam náhodou padne pár 🌭🌭, tak tu hned machrujou. 😂 A ještě jsi usnul v půlce psaní příspěvku... 😂
Já tam nasázel tohle. 4x Par, 11x bogey a 3x strašný 💩.
27.4.2021 • Mladá Boleslav: 95 ran, 38 patů (by mGolf)

Ale třeba 15. jamku (viz foto), jsme zahráli celkem podobně... 🤷‍♂️

Díky za hru, bylo to jako vždy, skvělý! 👏
Ty jo, při pohledu na obrázek jsem si říkal, kdo je kdo, ale po dopočtu ran jsem se chytil hned :D:D
 
V neděli první letošní Slapy, ale i na to, že forma kamsi zabloudila, tak to ve výsledku nebylo tak zlý... celkem +1 bez 9 a 18, které jsem škrtal z důvodu vyslání dvou nesmyslných outů na obou jamkách, při snaze o heroické rány... :D Někdy je lepší držet se při zemi.
 
28.4.2021 • 9j. Bitozeves: 40 ran (by mGolf)

Krásné počasí, krásná hra be excesů. Původně jsem chtěl jít ještě druhou devítku, ale bylo mi horko, tak se raděj válím u bazénu.
 
Včera jsem byl na Darovanském dvoře a musím doporučit. Hřiště je ve velice dobrém stavu. Perfektní odpaliště, fw i grýny. Ty jsou kompaktní a docela rychlé.
Určitě nyní stojí za návštěvu.:up:
1619705363596.jpg
 
Včera jsem byl na Darovanském dvoře a musím doporučit. Hřiště je ve velice dobrém stavu. Perfektní odpaliště, fw i grýny. Ty jsou kompaktní a docela rychlé.
Určitě nyní stojí za návštěvu.:up:Zobrazit přílohu 17013
Dá-li AB & goverment comick company, tak 12.-13.6. III. liga 🤪
 
V úterý18 jamek Na Vrších. Stav hřiště , když to srovnám s Roudničkou, tak to se srovnávat opravdu nedá. Specielně bankry a hlavně grýny. Sněžná plíseň jim dala pořádně na prdel.:(
A aby v tom hřiště nebylo samo,
tak podobnou úroveň měla i moje
hra. 101 ran.😪 2x ve vodě, 1x v autu
a neproměněné min. 3 paty z 0,5m.
Jediné co vyšlo na jedničku bylo počasí.
Takhle nasranej jsemz golfu už dlouho neodcházel.
Včera očkování.Dnes mě sice bolelo
rameno, ale musel jsem si na domácím hřišti spravit chuť na golf a na Vrchy rychle zapomenout.
Trvalo to pravda asi 40 odpalů na drivingu, ale srovnalo se to:)
A na hřišti už to byl zase můj golf.;) Sice jsem taky skončil ve vodě,
ale parasy a ptáčci to vyrovnali.:)
 
Nevidím míček, neni vlevo za plotem? :)
Kupodivu ne:). Nevím jak jsem to udělal, ale tady jsem zahrál drajv 270m. Sice je to z kopce, ale takovýhle metry fakt nehraju. Drajvr včera fungoval téměř nadpozemsky. Až jsem z toho měl trochu strach;)
 
Dnes poprvé v životě Mladá Boleslav, s osvědčenou průvodkyní @Marcela. Bez ní bych tam bloudila adi ještě teď. 🙂
Musím se tam ještě vrátit, zatím jsem stihla zkontrolovat jen polovičku bankrů (s tím mi občas @Marcela pomohla 😇), pár rybníků a úspěšnost zakořenění většiny stromů... 🥴. Chybí mi prohlídnout fairwaye.
Teď vážně, na odpalištích se rojily divné mušky, greeny byly flekatý a často docela poskakovací. Hřiště poloprázdný. Počasí super, až příliš. Asi mám úžeh/úpal. 🙈
 

Přílohy

  • DSC_1932.JPG
    DSC_1932.JPG
    135,7 KB · Zobrazení: 144
  • DSC_1931.JPG
    DSC_1931.JPG
    104,8 KB · Zobrazení: 141
  • DSC_1938.JPG
    DSC_1938.JPG
    77,4 KB · Zobrazení: 137
  • DSC_1940.JPG
    DSC_1940.JPG
    195,9 KB · Zobrazení: 145
30.4.2021 • Karlštejn: 87 ran (by mGolf)

Nádherně akurátní golfové počasí. Tři berdíky za 18 jamek je nový osobní rekord. Škoda že bylo příliš mnoho dabláčů a příliš mnoho neproměněných dvoumetráků. Hřiště ve velmi dobrém stavu, teda až na bunkery. Ty jsou zoufalý. Tvrdá zemina pod centimetrovou vrstvou písku, není úplně dobrá vizitka "VIP" resortu.
 
Vcera po praci opet devitka #Cerny Most. Ferveje zapiskovane, gryny mokre, ale rychle. Jak pise @alda hra nestala za nic, tak alespon par fotek. Pocitove jsem hral dobre, dokonce ctyrikrat na grynu v regulaci, ale pak to patovani.... hruza ale bylo krasne a hriste plne lidi.
IMG_20210430_164342.jpg


IMG_20210430_180031_1.jpg


IMG_20210430_165108.jpg
 
1.5.2021 • 9j. Hořehledy: 48 ran, 21 patů (by mGolf)

Ne úplně hurá výsledek, ale první letošní celorodinná hra potěšila i tak. Naučil jsem všechny zkratku DDKK. :) Potěšily mě první dvě jamky, a pak povedený drive na šestce - škoda, že "jen" par. Ferveje parádní, grýny malinko slabší... A bylo prázdno. A ještě pochválím milou a ochotnou novou posilu na recepci. Na dovolenou ještě jako rodina nemůžeme, protože zbytek rodiny nezahrál pod 50. Musí se víc snažit!

2516E65F-7C9B-4606-A241-A1053AFE930F.jpeg
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom