Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli (2021) - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
Neví někdo jak teď vypadá Motol?
Byl jsem v neděli a celkem ok. FW slušné i když tráva zatím nijak moc hustá. Grýny barevně flekaté, ale celkem jedou a paty drží slušně. Tedy pokud někdo není blb jako já a namíří na jamku:(. Já jsem spolehlivě zahrál 3 trojpaty:cry:. Bunkry jsou bez písku a označené jako půda v opravě.
 
Byl jsem v neděli a celkem ok. FW slušné i když tráva zatím nijak moc hustá. Grýny barevně flekaté, ale celkem jedou a paty drží slušně. Tedy pokud někdo není blb jako já a namíří na jamku:(. Já jsem spolehlivě zahrál 3 trojpaty:cry:. Bunkry jsou bez písku a označené jako půda v opravě.
Neví někdo jak teď vypadá Motol?
Motol, jak píše Izanagi, je celkem OK. Grýny tochu chlupaté, přesto docela jedou. Bohužel místy fleky "jiné trávy" a ty pak míček rozhodí / rozeskáčou. Ale na půli dubna více než dobrý.
V Hodkovičkách jsem už 2 týdny nebyl, neumím aktuálně porovnat s Motolem. Rozhodně to hřiště netrpí kvantem hráčů, tak jako Hodkovičky.

Přidám příhodu s bratry Vietnamci. V neděli stojím v Motole na 1. odpališti. V kleci nad odpalištěm jeden soudruh buší do tréninkové sítě, v tom přibíhá druhý od klubovny. Rychle natýčkuje a odpálí kamsi dolů na driving. Nijak ho nestresuje, že mám asi za minutu teetime. Pravda, chrlí na mne cosi, čemuž nerozumím, ale vykládám si to jako omluvu a že jde pozdě. Než mrknu, už má natýčkováno borec, co se rozcvičoval v kleci. Řekl jsem jim k tomu pár hezkých českých slov, ale bylo jim to celkem šumák. Úsměv od ucha k uchu, nerozuměli ani Ň. Počkal jsem 5 minut a šel za nimi. Na dvojce v protisměru už tito Větnamci byli 3. A když jsem došel na odpaliště 3. jamky, flight tvořili 4 Vietnamci. Reprodukci mají soudruzi z jv. Asie zmáknutou na výbornou.
Na 4 mne po drivu pustili a pro mne zazvonil zvonec a pohádky...
 
21.4.2021 • Písek - Kestřany: 103 ran, 36 patů (by mGolf)

Já prostě ten Písek neumím. A přitom je to tak hezké hřiště. Druhá devítka je pro mě vždy tragická. První za 45 ran, což by šlo, druhá za 58 - což by mírně řečeno nešlo. Asi to už tam mám v hlavě, že jsem tam vždy, když jsem byl, zahrál tu druhou devítku špatně vyloženě špatně. Hřiště je ale v dobré kondici - to za můj výkon nemůže. Mají ještě zimu, nebo covid (chyběly hrábě u bunkerů) a přišlo mi, že i některé kolíky u vodních překážek. Čehož jsem si nutně musel všimnout, narozdíl od lepších hráčů, které tyto záludnosti zdaleka míjejí. Grýny v pořádku. Jo, a bylo hezky. Pršelo jen asi třikrát, z toho dvakrát pidikroupy. V mezičase sluníčko. Aprílové počasí, jak má být.

No co, příště to bude buď horší, stejný nebo lepší. :up: A s odstupem času se svému výkonu jednou snad upřímně zasměju. Ani ty kachny s omladinou se na to dnes nevydržely koukat! ;)

9753E047-D2A6-48A0-9F61-2A10CFD8B032.jpeg 89348F9B-B584-4844-82C0-90A99ECD2C58.jpeg 3F172C33-3102-4B62-AC42-14F85E06523B.jpeg 60F6D397-3E98-48F5-8DC8-5E041A81939D.jpeg

PS: To @mkopcak - potřebuju do hořehledských 100% reciprocit hřiště, které mi jde! :)
Ale chápu, tato podmínka značně omezuje výběr. :(
 
Upraveno:
Včera po práci, no spíš jsem utekl :), opět Benátky...hřiště překvapivě skoro prázdné, počasí luxusní, slunce, vánek, v tričku, chyběla jen plznička na devítce...prostě paráda...greeny trochu pomalejší, chlupatější než v neděli, asi neseknutý, ale konzistentní a pohodové...greeny za moje patování nemohou - 3x trojpat a 2x nedám do metru :mad: prostě patr dostane vytýkací dopis (to je teď populární)...fairwaye dobré, layupy nádhera, mech...drive jsem dal buď skvělé nebo špatné, chyběla většinová průměrná rána - 2x ztráta míčku, ale při hlednání jsem 3 našel, takže 3:2 jsem vyhrál :cool: na osmičce raritka - trefil jsem driverem větev stromu vedle dámských odpališť, to nevymyslíš :p železa a do greenu velmi dobré, ale voda na 7 a 8....uáááááá....celkem 90, vzhledem k výše popsanému a z bílých (6 252) celkem spokojenost...Benátky rozhodně stojí za hru a bylo prostě nááááádherně
 
22.4.2021 • 12j. Hostivař: 65 ran (by mGolf)

Tak když vy po práci, tak já před prací. :) A to byla ráno kosa. Sice sluníčko, ale zima. Bohužel nedělá mi dobře, když si nedám ani jednu ránu na drivingu před hrou, takže jsem se tři jamky zastřeloval a na Hostivaři to není úplně k chybě o pár desítek metrů milosrdné. :-D Ale bylo poměrně prázdno - naštěstí, takže žádné ztráty na životech. Na Hostivaři po nás od půl deváté byla holčičí akce, která sic zařazena mezi turnaje, tak deklarativně to nebyl turnaj - na čgf ošetřeno lišácky větou "NEJEDNÁ SE O KLASICKÝ TURNAJ, POUZE O MOŽNOST ZAPÁNÍ NESOUTĚŽNIHO VÝSLEDKU." Díky tomuto ne/turnaji ale byly špičkově připraveny grýny. Letos zatím nejlepší, co jsem viděl. Krásné, kompaktní a poměrně stabilně rychlé. Stojí to za návštěvu. Moc hezké, super. Škoda (pravděpodobně díky covidu) chybějícímu čajíku v průchodu - dneska by něco teplého ráno bodlo. A špatné odpaliště - žluté. Chtělo by to už přepíchnout. Neva - alespoň byla výmluva. Dík @Jirka 4 za hru. :up:

A55F8D36-393D-4D25-8733-22555710EA1E.jpeg 492849FE-C475-455B-A50D-281D9C8380C9.jpeg DDA4CA50-471F-4F48-86A5-E82987B5EEE6.jpeg
 
Tak uz mam taky odznacek... az tam vyrostou rafy, tak to bude masakr.
Cteni greenu je zde uplne jina disciplina.
Garmin mapy v hodinkach byly uplne mimo a chybejici koliky tomu daly novy rozmer. Tolikrat jsem za green nezahral za cely lonsky rok. 😂

C0817850-493D-4BFF-8595-342AF051669E.jpeg
 
Upraveno:
Tak uz mam taky odznacek... az tam vyrostou rafy, tak to bude masakr.
Cteni greenu je zde uplne jina disciplina.
Garmin mapy v hodinkach byly uplne mimo a chybejici koliky tomu daly novy rozmer. Tolikrat jsem za green nezahral za cely lonsky rok. 😂

Zobrazit přílohu 16953
Rafy vyrostle budou, ale uz ne v takove mire jako loni, to se zahrani do rafu rovnalo ztracenemu mici :D
 
Rafy vyrostle budou, ale uz ne v takove mire jako loni, to se zahrani do rafu rovnalo ztracenemu mici :D
@JanKostalCZE, to je asi dobra zprava... ale jelikoz to pises ty, tak je mi jasne, ze pro me to bude proskrt 😂
 
Tak uz mam taky odznacek... az tam vyrostou rafy, tak to bude masakr.
Cteni greenu je zde uplne jina disciplina.
Garmin mapy v hodinkach byly uplne mimo a chybejici koliky tomu daly novy rozmer. Tolikrat jsem za green nezahral za cely lonsky rok. 😂

Zobrazit přílohu 16953
Odznáček mám už od minulé sezony. Je pravda, že Garminy šly na 4. jamce do bagu a krokoval jsem od sprinklerů jako když jsem s golfem začínal. Jinak je to krásný zážitek.
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Odznáček mám už od minulé sezony. Je pravda, že Garminy šly na 4. jamce do bagu a krokoval jsem od sprinklerů jako když jsem s golfem začínal. Jinak je to krásný zážitek.
Po posledni aktualizaci uz je to v Garminech cele :)
 
Včera nečekaně Molitorov

Moje první letošní 18.

Zkusím zhodnotit.

Personál jako vždy příjemný .

odpaliště - chtělo by to posunout kameny, ale člověk si místečko našel

fairway - krásná, zelená, ale pozor na řízky. Spoluhráč to jednou blbě trefil, normálně by z toho byl řízek jak ve Vídni. Ale tady je to řízek velikosti deseti koruny a bolavá ramena.
3C313F52-33F6-4410-BEB0-EDD0A369D0CF.jpeg


greeny - posekáno, zelené, ale se spoustou fleků beru trávy. hrbolaté. Prostě hopsa hejsa do jamky. Jo a asi jsou nové vlajky
275E3E78-B40D-485D-807A-C08F3CD99857.jpeg

803A0456-FB0C-4737-95FA-8DFD1CE09A0D.jpeg


Snad to srovnají, je to škoda.

Moje hra - asi dobrý.

104 ran z toho 44 patů. To je prostě moc. Ale s ohledem na stav greenů jsem spokojen.
 
Upraveno moderátorem:
Včera poprvé Ypsilonka. Hodinu a půl před teetime, tréninkové plochy excelentní, hrachová polévka a pivo ve stánku na 10tce stejně tak. Odpalistě luxusní, fairway krásný, občas fleky po sněžné plísni, ale absolutně nevadilo. Greeny ještě nejsou na Y-standardu, ale v pohodě...mají otevřeno 2 týdny a počasí je nejarní...sice slunce,ale studený vítr a zima jak v Rusku...Y je prostě paráda v každé situaci to hřiště je prostě krasné...
k mojí hře - driver lehký nadprůměr, první devítku jsem trefoval krásně železa, do greenu lehký nadprůměr, patr nic moc - jeden trojpat,nic mi tam nespadne, všechno jen líže jamku...ale 84 super a hlavně - platili kámoši 👍
20210424_130950.jpg
20210424_182720.jpg
20210424_133118.jpg
 
V sobotu #Mladá Boleslav. Nakonec pocasi krasne, sice foukalo, ale prijemne. Nevim jake jsou ted oravidla, ale prede mnou sly skupinky po trech a ctyrech.
Hriste dobra, gryny dost tvrde ani nezustavaly pitchmarky I rychle. Ferveje dost tvrde.
Moje hra porad nic moc, dneska jsem nebyl schopny trefit z pole drevo. Potesily pary na triparech, na 2 a 14. Stanek po devitce byl plny lidi.
IMG_20210424_132342.jpg


IMG_20210424_112009.jpg
 
Dnes nadherne pocasi s trochou vetru. Netusim kde se flakal muj golfovy andel, ale dnes to bylo cire zoufalstvi. Jeden par, berdik, par bogee a zbytek skrt :(
alespon foto z 15 jamky, micek 10 cm od jamky
Zobrazit přílohu 16971
Vyšlo to aspoň na bogey??? Ta jamka je krásná...
 
Včera po delší době Molitorov a moje 1. letošní 18ka. Hra nic moc, takový bogye golf. Když se zadařilo do paru, nějaký výlet do luhů a hajů to s dabláčem dorovnal. Kromě kratších ran a patů jsem si nebyl vůbec jist, kam mi to poletí. Člověk tak nachodil aspoň více kilometrů na čerstvém luftu (zážitek nemusí být příjemný, ale musí být silný). Krásně byly vidět Krkonoše a nevadí, že foukal konstantně studený severák.
Grýny, tak to je nyní jedno velké ALE. Jezdilo to na nich parádně, dařilo se mi číst směr i tempo. Ale jakmile bylo třeba hrát přes zničené území (sněžná plíseň ?), a to nebyl rozhodně jeden dva případy, byla to jen loterie a ne golf. Mne to dost kazilo dojem ze hry.
Ještě sem přidám jedny výtku, a to k jejich odpalištím. Jsou jak beton s vysoko střiženou trávou. Dřevo trojka či hybrid se mi v těch 3-4 cm fakt blbě týčkoval (a bez tak to byl důvod, že mi to létalo všude jen ne rovně dopředu :)) Dle mého trochu laického názoru by snad stačilo trochu tu vrchní jílovitou zeminu odlehčit pískem, provzdušnit. Snad by se pak mohlo sekat i na kratší kartáč.
Nicméně hřiště/klub na mne působí velmi sympaticky. A je radost vidět, jak to tam postupně budují (asi co jim tržby dovolí).
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Ty si byl hrát s @JanKostalCZE? Příště vyfoť jeho. A ne jeho míček. Určitě nadával, že mu fouklo... :-D

Super! Btw. kde a jak? Hřiště, jamka, hole?
Doma (Luby). 450 metrů z kopce. Trochu foukalo do zad. Druhá rána 168 m. Lehká 7. 😃
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom