Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli (2021) - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
Zacal tvrdy lockdown 1+1. Hriste pred EuropienTour vypada dobre
7136091B-30A7-444D-ACEE-14C1B3B44574.jpeg
 
Dneska hrozné, jen tri pary a 6 bogie, celkem za 97. Ale hrali jsme jamkovku...
Pysely ve skvele kondici, pridelany rybnik na 6 vlevo, teda na 10 vlevo;)
IMG_20210402_112550.jpg


IMG_20210402_113017.jpg
 
Česká Lípa, první den otevřená osmnáctka. Odhodlání velké, ale vítr byl přesvědčivější. Po devítce jsem to potupně vzdala. Přesto hra slušná, dokonce na dvojce par, což je můj životní výkon na téhle zatrolené jamce. Jindy voda, strom, voda, bankr.... :cool:. Nový rybník za greenem čtyřky bude zřejmě dobrý strašák. ;)
DSC_1711.JPG

Bílá odpaliště na pětce taky vypadají zajímavě :).
DSC_1712.JPG

A nakonec pohled na nový rybník s ostrůvkem od greenu šestky.
DSC_1713.JPG
 
Česká Lípa, první den otevřená osmnáctka. Odhodlání velké, ale vítr byl přesvědčivější. Po devítce jsem to potupně vzdala. Přesto hra slušná, dokonce na dvojce par, což je můj životní výkon na téhle zatrolené jamce. Jindy voda, strom, voda, bankr.... :cool:. Nový rybník za greenem čtyřky bude zřejmě dobrý strašák. ;)Zobrazit přílohu 16653
Bílá odpaliště na pětce taky vypadají zajímavě :).
Zobrazit přílohu 16654
A nakonec pohled na nový rybník s ostrůvkem od greenu šestky. Zobrazit přílohu 16655
Dani ten rybník je tak 10 m za greenem? A co je ten písečný flíček vpravo na poslední fotce? Bunker nebo nové odpaliště?
 
Dani ten rybník je tak 10 m za greenem? A co je ten písečný flíček vpravo na poslední fotce? Bunker nebo nové odpaliště?
Vzdálenost za greenem nevím, nebyla jsem se tam kouknout a navíc nemám odhad na vzdálenost. Přijde mi, že je to prostě "za greenem". A usoudili jsme, že hladina vody má být pravděpodobně ještě výš.
Toho flíčku jsem si pořádně všimla až teď. Netuším. Každopádně odpaliště jsou tam co byla, vlevo podél rybníku ve směru hry, na téhle fotce podél předního okraje. To hliněné se světlým flekem je hráz rybníka. Zkusím na to kouknout až tam příště půjdu.
 
Vzdálenost za greenem nevím, nebyla jsem se tam kouknout a navíc nemám odhad na vzdálenost. Přijde mi, že je to prostě "za greenem". A usoudili jsme, že hladina vody má být pravděpodobně ještě výš.
Toho flíčku jsem si pořádně všimla až teď. Netuším. Každopádně odpaliště jsou tam co byla, vlevo podél rybníku ve směru hry, na téhle fotce podél předního okraje. To hliněné se světlým flekem je hráz rybníka. Zkusím na to kouknout až tam příště půjdu.
Z tý jedný fotky to vypadá, že na čtyřce ten rybník nebude moc ve hře (možná pro hodně topnutou ránu do grýnu) a z tý další zase že docela jo....a kór jestli se hladina bude zvedat. A taková to byla jednoduchá jamka:D
 
Z tý jedný fotky to vypadá, že na čtyřce ten rybník nebude moc ve hře (možná pro hodně topnutou ránu do grýnu) a z tý další zase že docela jo....a kór jestli se hladina bude zvedat. A taková to byla jednoduchá jamka:D
Myslím, že kolikrát stačí ten pocit vody. 😁
 
Myslím, že kolikrát stačí ten pocit vody. 😁
Nesmíš si tu vodu připouštět, pokud reálně nevstupuje do hry. ;)
Ale jsem zvědavý, až to uvidím na živo. Zatím jsem tam grýn spíš nedohrával nebo míjel vlevo.
Za grýnem jsem víc jak 5m asi nebyl nikdy. 🤔
 
Od 1.4.2021 v AT nastoupil tvrdy lockdown, takze na hriste jen 1+1 (pokud 2 rodiny, tak po 4). Dnes se pekne ochladilo na 8st s brutalnim vetrem. Do 7 jamky jsem hral pekne, par a bogie a pak se mi to rozsypalo :(
Rekl bych, ze ten vitr strasne ovlivnuje psychiku a clovek se snazi trochu vic a vse jde do kytek

Jinak nevim co udelal z greenama, ale jsou tak tvrde, ze mnohdy nelze najit pitchmark

D50BEB5C-CB8B-4CE9-9469-053C5B88247D.jpeg

Fotka z 12 jamky, ktera je upravena. Zmizel strom vpravo a drop zona , a vsude je vytycena trestna oblast
Foto je z puvodnich cervenych, nebot i odpaliste je upravene - schody a oblozeni kameny
 
Dneska je ale krásný den! Sluníčko, trochu tedy chladno, ale na golf, jak dělané. Všem, co se dostanou na hřiště, přeji krásnou hru a pochlubte se tu, jak jste hráli. Pokud si vzpomenete na nějakou kýčovito-golfovo-dokonalou momentku, tak ji udělejte a sem s pochvalou sebe sama mrskněte.

Hezkou hru a hezké Velikonoce!🍹📸🌞
 
dnes hra opet nic mic ale potesil alespon jeden berdik ... tak alespon foto
Zobrazit přílohu 16682

a pozor - zadne loveni micku na 9. takze jsem nasbiral jen 21 micku na druhe devitce, nebot jsem zapomel lovitko v aute
Zobrazit přílohu 16683

Tyjo, teď mě díky tobě napadlo, to by mohla být někdy prča, soutěž v lovení míčků. :)
(samozřejmě ve vší počestnosti mimo hru 🍻)

Krásná fotka. Btw. ten šutr v tom bunkeru, mají ho nějak místně pravidlově ošetřený? Nejenom, že člověk skončí v bunkeru, ale ještě úplně vidím, jak skončím těsně u toho šutru.
 
Dani ten rybník je tak 10 m za greenem? A co je ten písečný flíček vpravo na poslední fotce? Bunker nebo nové odpaliště?
Fotka ze zadního okraje forgreenu, k hroudě hlíny u okraje vody uprostřed vpravo 8 m (laserem).
DSC_1722.JPG

Světlý flek na hrázi, zřejmě jen jiný materiál.
Na bunker to nevypadá. Ani by tam neměl logiku, je to od greenu daleko.
DSC_1723.JPG
 
Na žádost náčelníka přidávám pár fotek z dnešního Hostíku,🙂
Hřiště ještě trochu syrové, ale grýny jezdí.
A 12 jamek za 2 hodiny se také"počítá" 😉
20210404_165608.jpg 20210404_163620.jpg 20210404_160153.jpg 20210404_151015.jpg
 

Přílohy

  • IMG-20210404-WA0010.jpg
    IMG-20210404-WA0010.jpg
    105,7 KB · Zobrazení: 133
Dnes ráno opět Benátky...šel jsem z bílých...bál jsem se zimy, ale počasí luxusní, slunce, bez větru, od 3.jamky jsem odkládal oblečení (včas jsem zastavil)...flajt před byli bohužel stáří známí - hlemýžď a šnek...od 2.jamky jsem je vždy došel na odpališti, ale nic...na šestce jsem procedil: to snad není možný, a tak mě pustili...nemám nic proti HI 30+ ale ku..a nedávám si bag před green, nepíšu score na greenu a nemáchám u toho rukama všemi směry, jak ženista na pontonu, jak počítám rány...
Hra byla nahoru dolů, stále problém rána do greenu...2x bunker, 2x trestná, 2x chip in...na 7.jamce voda a pak 15m chip in...nová FW5 se stále snaží, na dvojce pěkně na green...na 18tce (z bílých 416m 4 par) 7m jednopat, tak se má odcházet z hřiště 👍 celkem 87, stále s potenciálem ;) a bylo fakt krááásně...
 
Taky jsem dnes neplánovaně dal "rychlé" Benátky, počasí super. Hřiště se postupně zlepšuje, ikdyž rafy jsou teda tvrdé, hrbolaté a trochu víc tráv by taky snesly. Greeny mi dnes vyloženě sedly, tolik dlouhých patů a obecně jednopatů už sem dlouho nedal. Hra letos snad poprvé aspoň trochu dle mých představ, celkem stabilní a nic horšího než jeden tripl. Navíc berdík na trojce, tak super. Nakonec solidních 94 ran, ale je na čem pracovat 🙂 jinak prvni devitku sem dal časově za hodinu dvacet, druhou za dvě dvacet 🙃...to neustále čekání bylo peklo, ale bylo krásně :D
 
5.4.2021 • Hořehledy: 84 ran, 34 patů (by mGolf)

Dopoledne jsem s miniKopčákem oběhl ves a vykoledoval zásoby sladkostí na několik světelných let dopředu a měl v plánu odpoledne očekávat konec světa. A byť vítr ohýbal stromy metr nad zemí do pravého úhle, očekávaný déšť se sněhem v nedohlednu. Tak jsem přeci jen vyrazil, především v předtuše sněhových kalamit, které hřiště na příští 3 dny zavřou. A na drivingu jsem potkal Jirku, takže jsem na to nebyl sám.

Vítr nás i s buginou asi 4x převrátil, přišli jsme o několik čepic, coverů na hole a ke konci už byl problém udržet i míček na týčku nebo na greenu, ale byla to sranda. Především v místech, kde běžně hrajete driverem 250 m a teď vám muselo stačit 120 m. Na druhou stranu, na 3ce jsem poslal míček carry do vody, na 8ce přepálil aut po pravé straně až ke 3. bunkeru, takže se to vyrovnalo. Suma sumárum slušná hra a jako bonus přikládám důkaz, že

1. Fakt foukalo
2. Písek jsme do bunkerů skutečně přidali...

 
Upraveno:
5.4.2021 • Hořehledy: 84 ran, 34 patů (by mGolf)

Dopoledne jsem s miniKopčákem oběhl ves a vykoledoval zásoby sladkostí na několik světelných let dopředu a měl v plánu odpoledne očekávat konec světa. A byť vítr ohýbal stromy metr nad zemí do pravého úhle, očekávaný déšť se sněhem v nedohlednu. Tak jsem přeci jen vyrazil, především v předtuše sněhových kalamit, které hřiště na příští 3 dny zavřou. A na drivingu jsem potkal Jirku, takže jsem na to nebyl sám.

Vítr nás i s buginou asi 4x převrátil, přišli jsme o několik čepic, coverů na hole a ke konci už byl problém udržet i míček na týčku nebo na greenu, ale byla to sranda. Především v místěch, kde běžně hrajete driverem 250 m a teď vám muselo stačit 120 m. Na druhou stranu, na 3ce jsem poslal míček carry do vody, na 8ce přepálil aut po pravé straně až ke 3. bunkeru, takže se to vyrovnalo. Suma sumárum slušná hra a jako bonus přikládám důkaz, že

1. Fakt foukalo
2. Písek jsme do bunkerů skutečně přidali...

Ta první rána byla s trestnou - vylepšení pozice míče 😂
 
Tak i já využil prodlouženého víkendu zejména ke golfu :) Nebyly to mé první letošní hry, ale s ohledem na počasí už to byly mnohem regulérnější hry. V sobotu pouze driving - aktuálně již nějaký týden testuji úzký výběr holí z fittingu. V neděli jsme s kamarádem vyrazili na 18 jamek (Kaskáda - Železo/Kámen) a jelikož jsme zahráli oba naše nejlepší kola (83 ran - a to jsem na první devítce pár jamek ještě dokázal i dost zazdít), tak jsme obratem po dohrání chytili ještě místo na 9 Dřevo, pro ověření formy. Danou devítku jsem došel za 39 ran 😁 Že půjdu 27 jamek a k tomu takto skvěle o tom se mi ani snad nikdy nezdálo :) V pondělí jsme šli dalších 18 opět Kaskáda - Železo/Kámen. A byl to nářez v takovém větru jsem nikdy nehrál. Po prvé v životě jsem viděl co pořádný vítr dokáže udělat s míčkem ve vzduchu. Takže ano tentokrát nám hřiště nakopalo zadek. Ale když vezmu v potaz ty poryvy větru tak i 92 ran docela slušný - pár jamek jsem propatoval.

Nicméně mohu s klidem prohlásit, že stálý trénink i v zimě, ikdyž omezen spíše na driving se sakra vyplácí. Teď už jen dopilovat některé vzdálenosti u krátké hry s novými wedgemi (Cleveland ZippCore) a začít opět trénovat patování na trávníku a věřím, že letošní sezóna bude krásná. A navíc okořeněná novými železy, které se již vyrábí. Měl jsem možnost pořádně otestovat zejména i na hřišti trojci želez a z nich vybral ty, co mi nejlépe sedly. Jaké to jsou? Tím se pochlubím až dorazí. Snad do konce měsíce.

Zde čísla z neděle prvních 18 jamek:
1617714871336.png


Opět neděle následná devítka:

1617714908757.png


A pondělní masakr ve větru :)

1617714942352.png


Tak asi tak a golfu zdar :)
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom