Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli 2020 - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
V sobotu [HASH=511]#Pisek[/HASH] v ramci Requo tury. Vysledek nakone uchazejici, ale pocit ze hry spatny. Bylo z toho nakonec jedno birdie a dva pary.
Pohoda ve flightu s @Jerry a @Pitching .
IMG_20200912_121840.jpg

IMG_20200912_140832.jpg
 
Dnes, aby toho nebylo málo, turnaj na [HASH=3]#Slapy[/HASH]. Bylo teda pekelné vedro, asi i horší než včera.
Po čtyřech jamkách jsem si říkal, že to nemám zapotřebí a jdu domu, že už se stresovat nechci (na 1ce nenalezený míč, na 4ce dva utopené v té deb.... vodě po levé straně), nicméně par na 5ce to trochu uklidnil a nakonec jsem to došel s celkem 32STB. Nakonec i birdie na 16ce (3par, není možné) byl. Na první devítce mě štvaly 3pary, na druhé mi to šlo (par, birdie). Ale nakonec jsem i spokojený, bohužel konzistentnost ve své hře nejsem schopen najít.
 
Meltdown jinak to asi popsat neumím, v rámci mistrovství klubu v Beřovicích sem odehrál na své poměry slušné první kolo za 82 - kdy mě hlavně na druhé devítce kde sem netrefil jediný green v regulaci držel scrambling a patování, celkem 10 patů za druhou devítku. Takže nabuzený na neděli sem jel domů. V neděli to začalo už na první jamce, 2x sem trefil oskar bravo a zapsal 9. Na dvojce sem to poslal do vody a tím ztratil asi poslední zbytky motivace. Abych to zkrátil, došel sem na devítku do bunkru u greenu, kde sem se nedokázal vyhrát první ven a po ráně z týčka do křoví bych šel asi na 7 ránu, takže sem radši roztrhal skorku, popřál spoluhráčům pěkný zbytek dne a jel domů.
Shit happens :)

1600076208278.png
 
Báječně :) V pátek firemní turnaj na Zbraslavi, hřiště před LET Access parádně připraveno, grýny jezdily jak blázen a mně to vyhovovalo :cool:
Takže rekordních 91 ran, 44 stb a první místo v kategorii. Takovéhle pátky by se mi líbily :-D
 
V sobotu navečer jsem šel Českou Lípu. Můj osobní rekord o jednu ránu, 98. :) Do 15. jamky jsem fakt věřil, že bych atakoval něco kolem 90 ran i přes to, že jsem během předešlých jamek vyslal dvakrát míč do outu (včetně terasy ubytovacích domků na 9. jamce - díkybohu jsem nikomu neublížil, terasy byly celkem plné). Bohužel kolaps na 16/17 mě připravil o, na mé schoppnosti, krásný výsledek. :( Na 16ce dvakrát míč do outu z odpaliště a na 17ce chip, který přeběhl na druhou stranu až do vody. Jinak bylo krásně a šlo se mi hezky. :D A i tak jsem spokojenej, 5x par jsem nikdy za 18 jamek nedal.

Výstřižek.JPG
 
Báječně :) V pátek firemní turnaj na Zbraslavi, hřiště před LET Access parádně připraveno, grýny jezdily jak blázen a mně to vyhovovalo :cool:
Takže rekordních 91 ran, 44 stb a první místo v kategorii. Takovéhle pátky by se mi líbily :-D

Ty jo! Dobře ty! Příští rok PGA! Btw. gratulace k dvěma birdíkům! Copak si vyhrál? :-D
 
V sobotu navečer jsem šel Českou Lípu. Můj osobní rekord o jednu ránu, 98. :) Do 15. jamky jsem fakt věřil, že bych atakoval něco kolem 90 ran i přes to, že jsem během předešlých jamek vyslal dvakrát míč do outu (včetně terasy ubytovacích domků na 9. jamce - díkybohu jsem nikomu neublížil, terasy byly celkem plné). Bohužel kolaps na 16/17 mě připravil o, na mé schoppnosti, krásný výsledek. :( Na 16ce dvakrát míč do outu z odpaliště a na 17ce chip, který přeběhl na druhou stranu až do vody. Jinak bylo krásně a šlo se mi hezky. :D A i tak jsem spokojenej, 5x par jsem nikdy za 18 jamek nedal.

Zobrazit přílohu 14243
Teda se Svijanskou 11° :) a čtyřma triplama zahrát pod kilo je husarský kousek.......
 
Dnes opět Krumlov. Pokračování v zahazování birdie šancí. Hra v poli na první devítce super, na druhé jsem to ke konci podělal podobně jako včera. 41+49=90. Kdo má furt snášet ty trojpaty. Bych si dal přes držku.
Tři dny po sobě, 44,41,41 patů. Takhle blbě patuju tak maximálně dvakrát za sezónu, když nasněží nebo tak něco.
Blbá hra tohle.
 
Dnes turnaj na Molitorově. Hřiště mě
mě nijak nenadchlo, stejně tak, jako moje hra. V paru jsem dával pouze 3pary.
A to ostatní, hanba mluvit. 103 ran
a 31 STB. Chvílema jsem se před spoluhráči i styděl. To už se mi dlouho nestalo.Raději na to rychle zapomenout.☹
 
V neděli turnaj o mistra klubu na jamky. Takové turnaje beru jako klubovou záležitost bez jakýchkoliv ambicí (pochopitelně). Hrát jamkovku bez vyrovnání s holčinou s hcp 4,6 je trošku sranda. Prostě jsme si každá hrála to svoje 😁 😁 I tak, myslím, že mívám světlé dny, kdy hraju krapet líp. Ale byla to velice fajn klubová záležitost, plná humoru, vzájemného špičkování a hecování, dobrého jídla ( jako vždy) a super počasí.
 
Včera [HASH=509]#Beřovice[/HASH]. Jen tak, s @Jirka 4 a Honzou. Docela jsem se těšil, mám Beřovice rád. Jirkovi a Honzovi jsem je předtím vychválil, jak jsou skvělé (trochu nakonec včera zklamání, více v hodnocení). Pro oba kluky hřiště poprvé, tak jsem je prováděl... No, k mojí hře: začátek špatný, skutečně jsme stihl teetime na poslední chvíli (pohužel předchozí konference se protáhla) a tohle mi fakt nesvědčí. Takže i když se bez jakéhokoli rozcvičení prví rána na jedničce povedla, tak jsme skončil v bunkeru no a jak ještě zvýšenej tep z adrenalinové jízdy v autě, tak jsem se v bunkeru předvedl... zasypat a pohřbít prosím. Díru jsme si tam už vykopal.

Jinak postupně to ale bylo už lepší. Krásné počasí, tak jsem znovu vyvětral driver - Beřovice jsou k mému rozptylu výsledných ran vcelku milosrdné. Takže tohle potěšilo. Ale pořád - jakmile budou stromy, průstřely a tak - bude to kamarád na vycházce v bagu. Největší radost jsem vyjma pár parů si udělal birdikem na jamce číslo 13, to potěšilo moc. Těch pár parů taky, ne že ne. Bohužel 32 výsledných STB není nic, co by mě těšilo - 4 jámy formálně škrt, na třech jsem nenašel míček, který na těch brutálně suchých okolí fervejí odskákal někam do pr... a těch hrabošů je tam skoro jak v hororu. Kradou určitě ty míčky!

Ale každý den, kdy neprší a je člověk na golfu, je vlastně dobrý. :)

Zobrazit přílohu 14202 Zobrazit přílohu 14203 Zobrazit přílohu 14204 Zobrazit přílohu 14205
Jen malou poznámku k STB: jeden můj známý, zkušený golfista říká, že když se zahraje 30 stb ( a samozřejmě víc ), znamená to, že jsi hrál DOBŘE!
32 stb přece není žádná ostuda! Copak si všichni myslí, že se budou každou hru zlepšovat a sázet 40 stb opakovaně. U rekreačního hráče, který není 7x v týdnu na hřišti to je nesmysl. Pořád platí, než to srovná nový hcp systém, že většina z nás hraje hůř, než vypovídá jeho hcp. A někdy to je o docela dost ran! Ani nebylo potřeba čekat na nový systém, stačilo si spočítat svůj průměr za rok. Ano, souhlasím a taky se mi to už mockrát stalo, že jsem se za svou hru před spoluhráči styděl, ale rozhodně to nikdy nebylo při uhraných 30. stb nebo více! :) Navíc: každý máme svou hranici výkonnosti a znám pár lidí, kteří když se přestali zlepšovat, golf je nebavil a následně ho pověsili na hřebík. Proto prosím, aby nás neubývalo, nesmutněte nad občasným "horším" výsledkem a nehoňte se za hendikepem!:)
 
Dnes turnaj na Molitorově. Hřiště mě
mě nijak nenadchlo, stejně tak, jako moje hra. V paru jsem dával pouze 3pary.
A to ostatní, hanba mluvit. 103 ran
a 31 STB. Chvílema jsem se před spoluhráči i styděl. To už se mi dlouho nestalo.Raději na to rychle zapomenout.☹
Viz výše: 31 stb = není absolutně důvod ke studu! A na tom trvám!!!
 
Dnes turnaj na Molitorově. Hřiště mě
mě nijak nenadchlo, stejně tak, jako moje hra. V paru jsem dával pouze 3pary.
A to ostatní, hanba mluvit. 103 ran
a 31 STB. Chvílema jsem se před spoluhráči i styděl. To už se mi dlouho nestalo.Raději na to rychle zapomenout.☹
Hrací hcp pro 24,9 je na Molitorově 100 ran, tak proč hanba mluvit??????
 
Tak letos snad poprvé co sem můžu něco napsat.. :) . A říkám to pořád, je to holema, tímto díky @Šnek a @Míša že jsem u nich nafitoval Cobry..;). Bez jakýchkoliv narážek upozorňuji že lité..:). A na grafitu 55gramů.. A to jsem ještě já nemehlo nedal půlmetrový putt do paru na 18tce..:eek:. Zato fungoval úplně neskutečně driver, 11 x FIR..

TT.JPG
 
Super hra, jen tak dál.
 
Dnes charitativní turnaj [HASH=3]#Botanika[/HASH]. Hra celkem slušná a třetí místo. Škoda, že jsem se neubránil demenci na 1. a 3. jamce, mohlo být ještě lépe:).
Střídal jsem genální rány s naprostou zhovadilostí, takže tak nějak nevím co si o té své hře myslet. Prostě golf:)

1600192942023.png
 
Dnes [HASH=43]#Hodkovičky[/HASH] v rámci [HASH=45]#Sunset[/HASH]. Bohužel dnes jsem hrál neskutečný šrot. Sice tam byl jeden par, ale to díky dlouhému drivu. Celkově 9STB, to fakt není potěšující. Bral jsem to jako trénink na [HASH=1]#Hořehledy[/HASH], ale jestli tam takhle budu hrát, tak to abych zajel rychle ještě nakoupit nějaké míčky, jinak to ani nedojdu.
Ale flight super, to mě vždycky zvedne náladu, když je pi hře klídek a pohoda.
A ani jsem se nějak moc nerozčiloval, asi jsem s tím byl od první jamky smířen, že to bylo na ....
 
Dnes [HASH=43]#Hodkovičky[/HASH] v rámci [HASH=45]#Sunset[/HASH]. Bohužel dnes jsem hrál neskutečný šrot. Sice tam byl jeden par, ale to díky dlouhému drivu. Celkově 9STB, to fakt není potěšující. Bral jsem to jako trénink na [HASH=1]#Hořehledy[/HASH], ale jestli tam takhle budu hrát, tak to abych zajel rychle ještě nakoupit nějaké míčky, jinak to ani nedojdu.
Ale flight super, to mě vždycky zvedne náladu, když je pi hře klídek a pohoda.
A ani jsem se nějak moc nerozčiloval, asi jsem s tím byl od první jamky smířen, že to bylo na ....
Neboj. Martin bude určitě mít na plotě míčků dost. 😁
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom