Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli 2020 - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
Mě se hrálo celkem dobře. V pátek neplánovaně Benátky, celkem se mi dařilo, i když by to mohlo být lepší. Potěšil zejména drive na 8j., kdy jsem díky doběhu skončil metr od greenu a kdybych se nebál, mohl to být eagle, ale putt by krátký. Takže birdie. Na, myslím, 13j na 3paru třikrát do vody, prostě d.....A spousta dalších jamek propatována, což mě trochu naštvalo.
Vedro bylo celkem úmorné, ale naštěstí celou hru foukalo. Hřiště celkově suché, greeny dobré, fairwaye sušší.
Včera v ještě větším vedru Alfrédov s @Dana, což bylo úplně super, strašně mě to bavilo a díky tomu jsem se skoro vůbec nevztekal. Trochu jo, jinak bych to nebyl já. Hra celkem dobrá, zejména druhá devítka, tam se mi dařilo. První devítka byla horší.
Co se týká hřiště, fakt dost suché, první devítka vyprahlá, druhá, protože je více u vody, tak lepší, i když už taky suchá. Celkově se mi ta druhá devítka líbila výrazně více než ta první, ta mi přišla taková nudná.
 
Forma je pryč, takže u mě je svět opět v pořádku 😊. V sobotu turnaj na Barboře za 100. Příšerná krátká hra, asi 6 tropatů, ach jo☹️. Jinak [HASH=151]#Barbora[/HASH] ve skvělém stavu, kromě nezavlažovaných míst mimo ferveje, ty už jsou suchá, ale kdo by tam hrál, že?😊 U některých grýnů se mi zdálo, že jezdí rozdílnou rychlostí, ale upřímně si spíš myslím, že jsem prostě jelito 😊
 
Střídavě oblačno.
Včera Čapí hnízdo za 55 minut za +6. Celkem ok, měl jsem sebou 3 zeleza, wedge 56 a putter. Žádné birdie nepadlo, protože jsem jelito. A dabláč na nejkratší 60m dlouhé jamce se narodil tak, že to poprvé v životě letělo wedgí 56 snad 90m carry přímo do kopřiv za greenem. Dvojité jelito.
Potom Český Krumlov. 91 ran. S totálně rozbitým driverem a nic moc putováním. A totálními kolapsy na jamkách 7 a 16 (ta 16 je už tradice), na obou tripláče.
Dnes opět Český Krumlov. Nedohráno, ukončeno po patnácté jamce z důvodu spoluhráčovo mokrých trenek (a všeho ostatního co jsme na sobě měli).
Pozitivem pro mě je, že oba dny jsem jamky 8 a 14, na něž herně nestačím, dal v bogey po neproměněných puttech do paru.
 
Tak minulé čtyři dny jsme s mojí drahou polovičkou a mladým zaparkovali v Lázních Kostelec - info i v hodnocení. Počasí super hra každý den také stála za to. Kdo toto hřiště zná určitě ví, jak skvělý má finiš a to v podobě 9 jamky :D Už po první hře jsem s ní měl nevyřízené účty. Naštěstí v poslední čtvrté hře, jsem ji pokořil a to krásným chipem z toho bláznivého stoupání přímo na komoru. Pod greenem v tom svahu je malinkatý plácek, kde je rovina, tam jsem posadil svoji druhou ránu a pak to tam poslal :D (ještě další dva berdíky krásným chipem jsem na tomto hřišti zapsal).
Hrál jsem v podstatě podobná kola 43, 44, 42, 43. Co mne určitě drželo ve hře, byla krátká hra kolem greenu. Opět jsem si potvrdil, že není nutné být vždy GIR a nebo hrát stále jen dlouhé rány - neměl jsem sebou kompletní výbavu holí, takže ani moc nehrozily ústřely do stran :)
Tak uvidíme jaké budou další hry.
 
Dnes [HASH=45]#Sunset[/HASH] ve [HASH=63]#Zbraslav[/HASH] a zase jako obvykle jako na houpačce. První jamka celkem dobré (bez drivingu asi i nad očekávání), další tři jamky super, pak tři jamky totální šrot (polovinu všech ran jsem nasbíral právě na těchto třech jamkách), pak jedna super a pak jedna zase šrot. Ale co mě potěšilo, byly třípary, oba jsem zvládl v regulaci a paru, což se mi už strašně dlouho nepodařilo. A tak pěkné rovné rány.
Jinak to byla hra i s počasím, celkem pršelo na cca třech jamkách. Nebudu se na to vymlouvat, ale určitě za ty chyby mohl ten déšť :D :D :D A spoluhráč ve flightu taky super, akorát jsem celkem často šel po druhé straně fairwaye či roughu :(
 
Já věděl, že mi těch 15 let závodního plavání ještě udělá službu. Dnešní jamkovku v hořehledském aquaparku jsem vyšnorchloval k vítězství 4/3!

701239A2-472F-4962-B985-4DA6A6D3E22D.jpeg
251ABD53-778C-45CE-ADDD-192D8317C6BD.jpeg
 
Já dnes Kácov v nelidských podmínkách.....kombinace zimy, větru a deště....fakt humus😕. Hřiště kompletně podmáčený, takže zákaz bugyn.....a tím pádem dorazilo ze 120 přihlášených seniorů jen něco přes 30 nás statečných (nebo blbců?😀). Vzhledem k podmínkám tedy beru 105 ran jako celkem solidní výsledek.
 
Dnes turnaj Prosečné. Počasí, flajt a
hřiště super. Byl to můj 4tý turnaj na tomto hřišti. 3x jsem dostal na prdel
až dnes se to zlomilo. Lítalo mi to
kam jsem chtěl, druhou 9ku jsem hrál
tuším za 42 ran. V podobném duchu
probíhala i 9 první, až jsem se na 9té jamce dostal druhou ranou těsně pod hranu bankru. A jak učedník jsem se snažil dostat míček na grýn. Ran nepočítaně jak debil. 🙁
Výsledek : zlepšení HI , 42 STB, tak že
na mě dobrý 😜 Poprvé jsem se s hřištěm rozešel min. remízou.🙂
 
Celkem dobře. Zajel jsem si na tréninkovou hru na [HASH=3]#Slapy[/HASH] před zítřejším turnajem a jsem celkem spokojenej. Kdybych neměl zase 40 patů, tak bych byl pod 90. 😭 Ale jinak spokojenost.
Ke kvalitě hřiště jen krátce, deště moc nepomohly, voda chybí a na fervejích už je to znát. Hratelný jsou, ale už jsou spálené fleky. Greeny zatím moc pěkný, tak snad to zvládnou i v těch následujících vedrech.
 

Přílohy

  • IMG_20200807_103125.jpg
    IMG_20200807_103125.jpg
    128,2 KB · Zobrazení: 166
  • IMG_20200807_104604.jpg
    IMG_20200807_104604.jpg
    93,1 KB · Zobrazení: 168
  • Screenshot_2020-08-07-15-31-13-491_cz.mobilesoft.teetime.jpg
    Screenshot_2020-08-07-15-31-13-491_cz.mobilesoft.teetime.jpg
    43,6 KB · Zobrazení: 170
  • Screenshot_2020-08-07-15-31-21-097_cz.mobilesoft.teetime.jpg
    Screenshot_2020-08-07-15-31-21-097_cz.mobilesoft.teetime.jpg
    44,2 KB · Zobrazení: 181
Včera hra s @HonzaS na hřišti Česká Lípa v rámci jamkovky, krásné počasí.

Byl to boj od začátku až do konce, hezké rány střídaly ty horší, @HonzaS mne úplně přepatoval a musím uznat, že jeho čip a pat je smrtící. Dohráli jsme všech osmnáct jamek a byla to velmi příjemná hra. Spoluhráč hraje golf tři a půl roku a má perfektní krátkou hru. Bylo mi potěšením.
 
Jj včera v [HASH=13]#ČeskáLípa[/HASH] spolu s @Trenér velmi pěkné odpoledne, některé paty a chipy chodily nečekaně, ale bylo i dost minel a sem tam i krteček. Na delší hole se budu muset zaměřit a srovnat je. Jen to vedro bylo úmorné. Bylo fajn poznat se na živo a bylo mi ctí.
 
Nic moc. Byl jsem v týdnu po 4 letech u trenéra opravit šlajz na driveru. Po 3 minutách opraveno. Ale na hřišti to není bohužel stejné jako na drivingu jak všichni víme, takže dnes to bylo tak půl napůl.
Poznali jsme nové lidičky ve flightu v domovských Beřovicích, fajn to bylo, i když můj výsledek nic moc.
Hnáni vidinou vychlazeného birelu jsme to dali ve čtyřech za 3.38.
 
Smíšeně.
Prezidentův pohár v [HASH=365]#MladaBoleslav[/HASH] s kámošema. Vedro neskutečný, ale postaráno o nás bylo výborně! Nalosovali nám start kanonem na 17. jamku, kterou společně s 18. nemám rád. Moc vody, málo trávy. 😂 Nakonec jsem start nějak doplácal, ale bláto přišlo na jedničce. Drive super, kolem 200 a pak 4! několika metrový poskoky wedží až do greenu, klasický můj trojpat a sněhulák byl na světě. 😠 To bych blil! Naštěstí se pak hra celkem srovnala a až na 7 na devítce, jsem se moc nerozčiloval. 😋 Sedmičku na 15. jamce beru jako ok, protože tu kilometrovou jamku na míň nezahraju do důchodu. 😂 32 stejblu stačilo na 7. místo, ale kdo by se s tou trofejí v tom vedru chtěl tahat, že jo?! 😂 Lehounce jsem snížil, mám radost. 😍
Ferveje jsou naprosto v pohodě a velmi dobře hratelný, ovšem greeny, ty jsou perfektní a jezdily jak plovoučka. 👏 Byl to parádní den, jsem rád že jsem to vedro přežil a teď to jdu spláchnout. 🍺😉
 

Přílohy

  • IMG_20200808_202121.jpg
    IMG_20200808_202121.jpg
    140,6 KB · Zobrazení: 170
  • Screenshot_2020-08-08-16-35-08-821_cz.mobilesoft.teetime.jpg
    Screenshot_2020-08-08-16-35-08-821_cz.mobilesoft.teetime.jpg
    46,5 KB · Zobrazení: 166
  • Screenshot_2020-08-08-16-35-18-068_cz.mobilesoft.teetime.jpg
    Screenshot_2020-08-08-16-35-18-068_cz.mobilesoft.teetime.jpg
    46,6 KB · Zobrazení: 151
Dnes narozeniny na slapech s @TP_79 ,vedro parádní, hřiště musím říct taky👍To už se nedá říct o mém vstupu do turnaje,kde jsem se na 1.po....a na 2.to ještě vyklepaval 🙈Ale zabojoval jsem,oklepal se a nakonec to nebyla zase taková hrůza. Jen ta stovka nepadla.Tome @TP_79 díky za hru,jsem rád, že jsi dorazil 👍
 

Přílohy

  • Screenshot_20200808-213203_TeeTime.jpg
    Screenshot_20200808-213203_TeeTime.jpg
    48,3 KB · Zobrazení: 169
  • Screenshot_20200808-213209_TeeTime.jpg
    Screenshot_20200808-213209_TeeTime.jpg
    49,1 KB · Zobrazení: 157
Dnes turnaj na Kacove s matym. Hral se Forest a Meadows. No nebudu to natahovat, 45 stbl stacilo jen na druhe misto. 😂
O jednu ranu a sel jsem se koupat. Uf uf.
Zajimava hra.. 4 hezke pary, i legendarni [HASH=367]#8F[/HASH] jsem zahral slusne (bogie). Pochvalil bych svou 5i, te to dneska slo. :)
Vedro bylo silene a jsem spalenej jeste ted. Navic cele po svych, takze dobrou noc :)

D96CBBC7-BDBC-4A5C-969A-7E21D06252B4.jpeg
1FD1C9CC-A7AB-406F-AC2D-65D6630E495C.jpeg
E79BAA2A-3D8F-4D7F-9F93-89336F0FC06E.jpeg
FD298BDD-CFD5-4206-B955-11DBD8F0A32A.jpeg
 
Upraveno:
Včera večer [HASH=369]#Motol[/HASH]. Hra kamarádská, bez zápisu skore. Šlo to. Sem tam. Par na trojce potěšil. Ostatní lepší bogey golf. Grýny vizuálně krásně zelené - jako koberec. Jen chlupatý a poměrně pomalý. Ferveje ještě vcelku ok. Pořád tam není rovný vůbec nic. :) Foto bohužel nemám. Bylo vedro k na focení. Možná doplní pak hodnocení @mkopcak :)
 
Dnes poprvé Kácov (forest a river). Zaplatil jsem na pár jamkách za neznalost hřiště, na pár dalších za špatný odhad vzdálenosti k vodě/chybějící laser v kapse. Než jsem si zvykl na greeny, byl v podstatě konec. Šance na birdie byly, birdie ne. O několik parů jsem přišel trojpaty, nakonec jen 5 parů. A taky dvě devítky. Celkově za 100. Musím se tam vrátit, líbilo se a už budu vědět jak na to a kudy.
Btw. Kdysi tu někdo psal o Krumlovu, že je tam spousta slepých jamek. Na Kácově by ho asi trefil šlak.
 
Dnes turnaj GD v Kynžvartu. Celkově hra jedna tragédie (5 míčků ztraceno). Nicméně jedna rána se nepovedla jen o 4cm - tolik mi chybělo k mému druhému HIO 🙈

D09981AA-E89E-4D97-8213-7A978DECDD2D.jpeg
 
[HASH=371]#naVrších[/HASH]? Super. Prohrál jsem všechno. A co @mkopcak? Jedinej na zítra trénuje. Já zhodnotil, že mi chutná pivo. :)

23C5EA65-5DAE-4BB0-B0E5-514BAA48C95C.jpeg
 
Upraveno:
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom