Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli 2020 - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
Dejve, chápu že tě můj famózní včerejší výkon na Slapech zaujal natolik, že ho chceš mít i ve svém příspěvku, ale nijak to nekoresponduje s tvým dnešním úžasným výkonem... 😂😂😂
Holt na to v tom telefonu blbě vidím🤣🙈
 
Včera [HASH=45]#Sunset[/HASH] v [HASH=43]#Hodkovičky[/HASH]. Fakt se mi to líbilo, spoluhráči ve flightu absolutně na pohodu, dobře se na rány koukalo, mám se ještě co učit :D
Moje hra klasicky houpačka, bohužel jsem si ověřil, že nemohu přemýšlet o negativech, neboť jakmile jsem na něco pomyslel, hned se to stalo (míček ve vodě, šlajs atd.) Ale byly i světlé chvilky, to je taky pravda.
Hřiště paráda, je vidět, že je u vody, protože zelené a nevyschlé skutečně je.
 
Přidávám se k @TP_79, flajt byl na [HASH=45]#Sunset[/HASH] skvělej, opět! Hra už trošku haprovala. Neskutečný výkon ze Slap jsem samozřejmě nepotvrdil, ale na mě vlastně pořád dobrý. Nejpozitivnější moment se odehrál na 9. jamce, kde jsem nejen že nezastřelil nikoho na cyklostezce, ani na řece, ale dal jsem ji v paru, což se stává maximálně jednou za deset let. 😂 Nakopal bych si za jamku č. 8, par 5. Trefím tři super rány za sebou (230 metrový drajv na střed ferveje, 5 železo 160 metrů na fervej a wedží 90 metrů do greenu) a podělám to 3 paty. :cry: Jamku č. 4 nekomentuju radši vůbec. Jakmile jdu z týčka třetí (první je někde v africe 🙈), nikdy to nedopadne dobře.
[HASH=43]#Hodkovičky[/HASH] jsou i v těchto vedrech skutečně ve vynikající kondici, zelený, hustý, greeny rychlý a rovný. Super!

1596099124217.png
 
Přidávám se k @TP_79, flajt byl na [HASH=45]#Sunset[/HASH] skvělej, opět! Hra už trošku haprovala. Neskutečný výkon ze Slap jsem samozřejmě nepotvrdil, ale na mě vlastně pořád dobrý. Nejpozitivnější moment se odehrál na 9. jamce, kde jsem nejen že nezastřelil nikoho na cyklostezce, ani na řece, ale dal jsem ji v paru, což se stává maximálně jednou za deset let. 😂 Nakopal bych si za jamku č. 8, par 5. Trefím tři super rány za sebou (230 metrový drajv na střed ferveje, 5 železo 160 metrů na fervej a wedží 90 metrů do greenu) a podělám to 3 paty. :cry: Jamku č. 4 nekomentuju radši vůbec. Jakmile jdu z týčka třetí (první je někde v africe 🙈), nikdy to nedopadne dobře.
[HASH=43]#Hodkovičky[/HASH] jsou i v těchto vedrech skutečně ve vynikající kondici, zelený, hustý, greeny rychlý a rovný. Super!

Zobrazit přílohu 13437
Myslím, že ten míček na 4 není v Africe, ale někde na Ukrajině :D :D Ale rychlost měl, to je pravda ;)
 
Dnes prvni flajt na [HASH=131]#OAKS[/HASH], diky rade marshalla @JanKostalCZE jsem hral do grynu o hul kratsi. Hodne tvrde a to i ferveje. Asi to tak ma byt, dle standardu PGA. Gryny rychle. Pokud se clovek netrefi na fervej nema cenu hledat. Bankry jsou velice dobre umisteny, vymetl jsem vetsinu:confused:. Bylo i par paru:)
Krasne hriste
 
Forma drží, až mě to trochu děsí 😊. Včera rychlá devítka na Botanice za +4. Přemýšlím, že zítra vyrazím na turnaj na Barboře. Nepřidá se někdo?
 
Forma drží, až mě to trochu děsí 😊. Včera rychlá devítka na Botanice za +4. Přemýšlím, že zítra vyrazím na turnaj na Barboře. Nepřidá se někdo?

Udělej please recenzi, jestli muzes. :) Každý, kdo dle mého na Botanice zahraje takové číslo, by měl tam mít sochu vedle toho děla, co tam je. :)

Gratuluji. :up:
 
Včera s rodinkou [HASH=134]#Svratka[/HASH]. Jak jsme hráli? Skvěle. V podstatě od třetí jamky jsem je díky svým zatahům neviděl, takže @kristyna s Fandou si hru užili. :)

Při letmém pohledu na výslednou skore kartu jsem zhodnotil, že mají blbě nanormované hřiště a z nějakého důvodu tam ty sedmipary chybí, asi stará skorka. Počasí bylo nádherné, kofola taky dobrá a hřiště se nám líbilo vizuálně. Je ve velmi dobrém stavu. Zelené a docela rychlé, tvrdé grýny. Dneska dáme Svobodné Hamry - jsem zvědav, jestli tady je taky blbě nanormováno! :)

C13FC19B-ADCA-4662-B1F7-BE74A0A3622C.jpeg 99DFBD49-41C4-4464-8B02-6FD4209D5710.jpeg 32C92006-35B2-44F5-9079-B1918C1F9DA5.jpeg F425A967-71CD-432B-9DE5-3CEB54BE89F6.jpeg
 
Dneska po dlouhý době na hřišti - Slapy.
Hrál jsem pocitově fakt dobře, dneska až na jednu dlouhou ránu vše lítalo rovně, příhry mohly bejt sem tam lepší, ale bohužel jsem to pohnojil při puttování a to zkazilo celkový dojem...
Celkem 90 ran a 40 puttu!! 😱
Hřiště je pořád ve formě, jen pár odpališť bylo úplně vysušených...
 
Dnes ve mně nějak bouchly saze... Golf Digest Open na Zbraslavi. Byť jsme čekali už od prvního odpalu, čtvrtý flight v pořadí, a sluníčko o sobě dávalo vědět víc než bych v 9 ráno čekal, jsem nakonec zahrál opravdu hezký počet stable. Více birdie v jednom kole jsem ještě nezahrál. Nový driver Ok, wedge Ok, patr kouzlil. Když to shrnu - 41 stable, 5 birdie, nezměněný HI. Tomu obzvláště nerozumím. Uvidím zítra. Navíc je mi to vlastně jedno. Zajímavé je, co si z té dnešní hry odnáším - zklamání. Že jsem jamku 16 nedohrál. Byť to už byl jen doklep a zapsal bych 7. Za 4 nad stejně stable nemám. Proto škrt. Jenže... měl bych číslo a to by bylo 76. Hezké. Hezčí než 41. Jeden škrt a mám prd. (Bůhví co bych zahrál dál kdybych to neškrt) 😆

Podivná hra.

IMG_20200801_115213449_HDR.jpg
 
Upraveno:
Když to shrnu - 41 stable, 5 birdie, nezměněný HI. Tomu obzvláště nerozumím.
Vypadl ti výsledek s PO (přepočtená odchylka) 3,7
a nahradil ho dnešní PO 3,5.
Takže vzhledem k tomu, že ty 0,2 rozdílu se rozmělní v 8 výsledcích, se nelze divit, žes zůstal „na svém” ;)
 
Dneska dáme Svobodné Hamry - jsem zvědav, jestli tady je taky blbě nanormováno! :)

Ano, je! [HASH=136]#SvobodnéHamry[/HASH] - zase blbá norma, počasí a k tomu posunutej sever. Nedokážu si jinak vysvětlit, proč jsem zahrál 110 ran a k tomu jeden škrt. Jako vedro dneska brutální, ale @kristyna to se mnou dala a Fanda neměl na výběr, takže taky. Šli jsme v pravé poledne, druhá devítka od dvou už byla úmorná. Ale! Já zaválel skvělého birdíka na 12j. Z týčka 190m s doběhem, pak cca dva metry od grýnu a čip sedmičkou přímo do jamky! To bylo radosti! Přesně do té doby, než jsem na 15j poslal míč dvakrát z týčka do autu mým oblíbeným zátahem - nic to nechce, jen narvat lehce, že. Obojí vyhlídkový let Sputnik DeLuxe. Nic. Potěšilo mě, že pracujeme na rychlosti a že v podstatě obě kola jsme dali pod dvě hodiny každé (nečekali jsme, ale sem tam hledali a pak už ani nehledali - protože vedro a žízeň).

A na poslední Jamce par a Týnka s Fandou bogey. Ok, dobře ty jedno hřiště zpropadený! Přijedeme někdy znovu! Máš nás dobře na háku!

Hodnocení hřiště dodám později. Jen krátce: Bylo to hratelné. Zelené ferveje, hnědší grýny, v posekaných rafech krtince a nesesbíraná tráva. To byl opruz, v tom občas hledat.

BF85CAE0-12DB-4810-A228-251EE4DFFA27.jpeg 6707B55B-111C-4693-BB02-9E821AA4DB84.jpeg 0F642EEB-FACF-40DA-B3BC-02424CD8D6D8.jpeg 590DB1AA-E3A0-4D37-8FBF-038D5D27A889.jpeg
 
Upraveno:
Včera [HASH=5]#Grabštejn[/HASH] a šlo to celkem dobře, zapomenuty jsou krušné chvíle z [HASH=11]#LázněBohdaneč[/HASH], dřívko začalo chodit zase docela dobře až tak, že mi na 18 vystřelilo longest. 36 stablů, 3 místo v kategorii a dobrý pocit.
 
Dnes s @requo opět [HASH=134]#Svratka[/HASH]. Sluníčko se nám dnes pořádně neukázalo. Na několika odpalech nám dělali diváky cyklisté a zrovna se to povedlo. Michal zahrál 96ran a já 121.

Na osmé jamce zahrál krásnou ránu na green, metr od jamky, ale bohužel to nebyl ten náš.😉 Když odehrával druhou, já byla pod kopcem a jen mě napadlo, že letí přímo na jamku. Pak jsem odehrála já a šli jsme na green. Michal se nemohl najít, tak jsem koukala do jamky a byl tam👍
Hráli jsme jamkovku, prohrála jsem 0:2, ale birdie jsem si také zahrála.🙂 Na 10jamce. 😉

P_20200802_100607_vHDR_Auto_HP.jpg
P_20200802_100621_vHDR_Auto_HP.jpg
P_20200802_132511_vHDR_Auto_HP.jpg
 
Dnes Mladá Boleslav,31 stb.110 ran-méně jsem v Bolce ještě nezahrál🙈Měl jsem výpadky na jamce 3.,17.,18,mohlo to být veselejší. Jinak hřiště supr, je poznat,že vodou nešetří, vše zelený, upravený. Já jsem si to dnes užil 😉
 

Přílohy

  • Screenshot_20200802-143905_TeeTime.jpg
    Screenshot_20200802-143905_TeeTime.jpg
    51,8 KB · Zobrazení: 139
  • Screenshot_20200802-143916_TeeTime.jpg
    Screenshot_20200802-143916_TeeTime.jpg
    52,4 KB · Zobrazení: 130
Dnes s matym ranni druha devitka na Zbraslavi, muj oblibeny referencni okruh.
Stbl jsem uhral na sve... poctem ran spise vis (55 je dost), ale pocitove naprosto super... proc? Mozna je to tim, ze nebylo vedro a ani neprselo. Tim, ze jsme sli vice mene prvni po naprosto skvelem hristi. Tim, ze mi opet fungoval driver a byl jsem herne tam, kde uz dlouho ne... takze ani to, ze jsem zapsal 2x8 na #12 a #17 me vlastne vubec nerozhodilo... na 12 jsem se zamotal zejmena v bunkeru (takto jsem to uz fakt dlouho nepodelal) a na 17 to same v hustem roughu (coz nechapu, po velkem a uspesnem ”skoleni” z Albatrosu pred dvema tydny...). Navic jsem dal i oba PAR3 za double... ale to vse je mi jedno... par na 13 nebo pro me cenne bogie na 14... krasne rozehrana 12 nebo pekne zahrana 11 to vsechno vymazalo. Navic greeny v super kondici... puttovani jedna radost...
Neni to krasne na tom travniku? :D

PS: oba nas rozhodilo, kdyz k nam prijizdela marshallska bugina ve ktere sedel asiat. Je to az smesne, ale prvni co nas oba napadlo je, ze si nejaky klient spletl buginu. Docela nas to pobavilo. Zahy se ukazalo, ze je to opravdu Marshal chovajici se a delajici presne co ma. Timto se mu omlouvam za priblbe-xenofobne-predsudkove myslenky. Nejsu ja nekdy p***? :p

D40407ED-2358-49C2-9417-5CCC05E0D7AF.jpeg 198D0BE6-BE80-47F2-B9C6-B171B6884990.jpeg
 
PS: oba nas rozhodilo, kdyz k nam prijizdela marshallska bugina ve ktere sedel asiat. Je to az smesne, ale prvni co nas oba napadlo je, ze si nejaky klient spletl buginu. Docela nas to pobavilo. Zahy se ukazalo, ze je to opravdu Marshal chovajici se a delajici presne co ma. Timto se mu omlouvam za priblbe-xenofobne-predsudkove myslenky. Nejsu ja nekdy p***? :p
Není to na Zbraslavi prakticky nutnost..?
 
  • Pobavilo, díky!
Reactions: jan
Včera turnaj na UNO Hnátnice, v rámci turnajů tří klubů (Na Vrších, Osyčina, UNO). Jezdíme tam kvůli atmosféře, kvůli potkávání se s členy spřátelených klubů. Jinak já osobně to hřiště ne moc ráda hraju. No, výsledek 107 asi hovoří za vše...ztracené 3 míče...dva nalezené, hrozný vedro, ale moc fajn flajt a prima posezení po turnaji. Měla jsem ve flajtu 3 chlapy, s jedním z UNA už jsme spolu šli vloni, byli naprosto v pohodě. A já mám moc ráda, když mi chlapi chválí mé drivy (pokud nedělám debiloviny a daří se mi). Drive na 9. jamce v druhém kole se mi povedl báječný, letěl krásně na střed ferveje a skončila jsem hnedle vedle míčků chlapů - ze společného odpaliště ;) Den jsme zakončili grilovačkou u bráchy.
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom