Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli 2020 - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
Doufam, ze dnes nekoho nastvu:):):):)

573BF378-5684-413E-BEE6-21B682A30E47.jpeg

21A9DF2C-7682-4384-B1DB-83B4D5ADD557.jpeg


Dnesni pocasi -mirny vitr, 10 stupnu, na spooning fotce by mel byt videt vzadu na kopcich snih.
v prvni 12 nactce 1 berdik ale druha devitka byla celkem dobra.
Ale vcera jsem si pripadal jak zoufalec, ta Vetrna dama docela foukala a ja byl Sam na hristi jeste s jednim panem ....
 
Doufam, ze dnes nekoho nastvu:):):):)

Zobrazit přílohu 10017
Zobrazit přílohu 10018

Dnesni pocasi -mirny vitr, 10 stupnu, na spooning fotce by mel byt videt vzadu na kopcich snih.
v prvni 12 nactce 1 berdik ale druha devitka byla celkem dobra.
Ale vcera jsem si pripadal jak zoufalec, ta Vetrna dama docela foukala a ja byl Sam na hristi jeste s jednim panem ....
Me urcite ne :D
E80CEA69-058E-4069-8CB1-7FABC4A72D19.jpeg
63DF074C-2B34-49DD-AE7E-A6DCA26E147E.jpeg
 
no, myslím, že u ní blbě stojím... blízko nebo daleko
zítra se asi nedostanu ale o víkendu to zkusím vychytat, 5i mi připadá příliš praktická na to, abych ji neuondala ☺
Není lepší zažít si techniku, rytmus apod kratšími holemi a postupně přidávat delší?
Mně se to osvědčilo.
A pro po: dvě hodiny mi přijdou dost. Raději odpalim jen 50 míčků, ale kvalitně...s více cvicnymi švihy, přestávkami. I tady se mi vyplatilo upřednostnit kvalitu nad kvantitou...
 
Není lepší zažít si techniku, rytmus apod kratšími holemi a postupně přidávat delší?
Mně se to osvědčilo.
A pro po: dvě hodiny mi přijdou dost. Raději odpalim jen 50 míčků, ale kvalitně...s více cvicnymi švihy, přestávkami. I tady se mi vyplatilo upřednostnit kvalitu nad kvantitou...
nemlátím do toho bezhlavě... jedu s každou ze 3 holí vždy 5 míčků a před tím i mezitím podle potřeby dělám cvičné švihy nebo části švihů
když udělám košík (cca.30 min.) jdu s 10 míčky puttovat (kružnice, lajny, vlnky) to je také na cca. 20 až 30 minut
pak chvilku přestávka atd.
ty dvě hoďky strašně rychle utečou
 
jdu s 10 míčky puttovat (kružnice, lajny, vlnky)
[/QUOTE]
Co to je? To používáš více druhů patrů, nebo to je pojmenování postavení míčků?

 
jdu s 10 míčky puttovat (kružnice, lajny, vlnky)
Co to je? To používáš více druhů patrů, nebo to je pojmenování postavení míčků?

[/QUOTE]
pojmenování druhu :up:
lajna
výchozí pozice
 
nemlátím do toho bezhlavě... jedu s každou ze 3 holí vždy 5 míčků a před tím i mezitím podle potřeby dělám cvičné švihy nebo části švihů
když udělám košík (cca.30 min.) jdu s 10 míčky puttovat (kružnice, lajny, vlnky) to je také na cca. 20 až 30 minut
pak chvilku přestávka atd.
ty dvě hoďky strašně rychle utečou
Já se Tě bojím:eek:...dneska jsem vytřel prach z drážek...bylo to za 10 minut hotové i s kafem:D
 
Co to je? To používáš více druhů patrů, nebo to je pojmenování postavení míčků?

pojmenování druhu :up:
lajna
výchozí pozice
[/QUOTE]
A vždy začínás s tím nejvzdálenějším míčkem od jamky?
 
Jelikož je dnes den "zamilovaných" a jsem už dlouho zamilovaný do golfu,zkrátil jsem pracovní dobu a stihnul hru v Hodkovičkách.
O počasí se nemá cenu rozepisovat,s únorem to nemá moc společného a za nějakou dobu to tu bude jako v Maroku:D.
Hra celkem ucházející a málem se povedlo i to na co stále marně čekám a to "ESO!".Chyběl jen kousek:rolleyes:.
 

Přílohy

  • IMG_20200214_145433[1].jpg
    IMG_20200214_145433[1].jpg
    141 KB · Zobrazení: 191
  • IMG_20200214_152329[1].jpg
    IMG_20200214_152329[1].jpg
    97,8 KB · Zobrazení: 208
  • IMG_20200214_154842[1].jpg
    IMG_20200214_154842[1].jpg
    115,4 KB · Zobrazení: 206
Jelikož je dnes den "zamilovaných" a jsem už dlouho zamilovaný do golfu,zkrátil jsem pracovní dobu a stihnul hru v Hodkovičkách.
O počasí se nemá cenu rozepisovat,s únorem to nemá moc společného a za nějakou dobu to tu bude jako v Maroku:D.
Hra celkem ucházející a málem se povedlo i to na co stále marně čekám a to "ESO!".Chyběl jen kousek:rolleyes:.
To se všichni ” leváci” fotí přes zrcadlo(tsieltiT)??
 
Když fotíš sám sebe,(selfie), tak je obraz zrcadlový.. dost mě překvapuje že to nevíš..
 
Když fotíš sám sebe,(selfie), tak je obraz zrcadlový.. dost mě překvapuje že to nevíš..
Tu fotku co jsem si vyměnil a mám ji v profilu jsem si fotil taky sám a nápis je🤭🤔Titleist, asi nevím jak to mám udělat aby to bylo naopak. Takových selfie mám spousty protože chodím vesměs sám, rád se nechám poučit, používám sice čelní fotoaparát, asi budu používat zadní ten lepší a zrcadlo , potom budou sice fotky lepší , ale nevím kde koupit tu selfie tyč s tím zrcadlem😀😄😆 pošli mi odkaz, děkuji.
 
Když fotíš sám sebe,(selfie), tak je obraz zrcadlový.. dost mě překvapuje že to nevíš..
ne vsechny telefony to tak maj. iphone ti to automaticky otoci
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom