Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli 2020 - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
A první je: :oops: :D :up:
@NaBednu
Dnešní novoroční Hodkovičky - krásné počasí vylákalo kdekoho, šla jsem sama. Vytvořila se fronta. A i když mě předchozí flight pustil před sebe, bohužel jsem musela utéct a poslední jamku už jsem nestihla.
Ke hře: jsem nadmíru spokojená, ač neutrénuji driver, šla jsem do něj pomalu a s rozvahou a s výjimkou jedné rány jsem míček měla vždy minimálně o 1/4 dále, než bych čekala.
Zkoušela jsem několik želez - viz foto.
Snažila jsem se (nabalená jak sněhulák) poctivě o dobrou techniku, z 80% se dařilo :up:
Rány byly sice nejisté a krátké ale rovné!
Prožila jsem krásnou dobu na hřišti (a celkově mám krásný den).
 

Přílohy

  • B1577794-A729-478A-B0D9-8999718B28A5.jpeg
    B1577794-A729-478A-B0D9-8999718B28A5.jpeg
    243,4 KB · Zobrazení: 448
  • AF3832ED-71C2-4F38-84C8-100AA188DF6B.jpeg
    AF3832ED-71C2-4F38-84C8-100AA188DF6B.jpeg
    175,6 KB · Zobrazení: 437
  • 2DC29381-5F82-4748-9CFD-F6E9F5294B83.jpeg
    2DC29381-5F82-4748-9CFD-F6E9F5294B83.jpeg
    273,9 KB · Zobrazení: 459
Upraveno:
Sice venku bylo krásně, ale jsem „zazimovaný”, tak jsem si dal 18 „novoročních” jamek na indooru.
Začal jsem birdie-birdie-bogie 🤭
Ale celkově spokojenost - 1x eagle, 7x birdie, 2x bogie, zbytek par; celkem tedy -7 ;)
Nojo je to jen indoor, ale i tak začátek roku asi dobrý 🥳
8E2B89AC-85E4-410C-9E56-144BABBA31F8.jpeg
11192586-2CEC-4C3B-9B59-8ADD8F9E75F8.jpeg
 
U nás novoroční odpal. Já po 9 týdnech znovu hole v ruce (a v mozku vykřičník u prasklého menisku _ nějaká výmluva se hodí), vzala jsem 9i, na kterou spoléhám: výsledek? odhaduju tak 30m v úhlu 120° doleva (ano, hraju napravo), no, když všichni odešli na čočkovou polévku, tak jsem vzala 10 dalších drivingáčů, které tam zbyly a šla to bez svědků přemluvit. Od osmého míče už to i vypadalo jako golfový švih. Tak snad to tam někde ještě najdu. :cry:😱
DSC_0378.JPG

Ale, bylo krásně.
 
Tak i já přes lehké domácí protesty dal devítečku na Este, počasí nádherný, ale kosa, hřiště ve stínu zmrzlý na kost, na některých odpalištích by to chtělo vrtačku na týčko, ale hlavně jsem byl, takže jak na Nový rok tak po celý rok.. :D :D :D

IMG_20200101_132409.jpg

IMG_20200101_142709.jpg
 
U nás novoroční odpal. Já po 9 týdnech znovu hole v ruce (a v mozku vykřičník u prasklého menisku _ nějaká výmluva se hodí), vzala jsem 9i, na kterou spoléhám: výsledek? odhaduju tak 30m v úhlu 120° doleva (ano, hraju napravo), no, když všichni odešli na čočkovou polévku, tak jsem vzala 10 dalších drivingáčů, které tam zbyly a šla to bez svědků přemluvit. Od osmého míče už to i vypadalo jako golfový švih. Tak snad to tam někde ještě najdu. :cry:😱Zobrazit přílohu 9418
Ale, bylo krásně.
ten meniskus máš z golfu? :(
krušné chvíle :(
držím všechny palce ✊✊✊✊
 
Dnes ač bylo nádherné prosluněné počasí na golf jak stvořené,jsem kvůli rodinnému obědu nevyrazil na hřiště.
Stačil jsem jen na chvíli odskočit na tradiční Novoroční odpal v Hodkovičkách přes Vltavu,který se konal od 13h.
(pro neznalé,odpaluje se z pravého břehu u cyklistické stezky na druhý břeh ke komunikaci Strakonická cca 200 cary)
Naštěstí nebylo přimrznuto a i drivingovým míčkem se to povedlo asi na šestý pokus.Neúspěšné padly do řeky před protějším
břehem.Samozřejmě objevily se i špičkový hráči,jako Radek Kohout,který to myslím na třetí pokus dal 3FW.
Jinak účast i vzhledem k lepšímu počasí,byla určitě lepší než v minulých letech a mým odhadem se sešlo ke stovce golfistů.
 

Přílohy

  • IMG_20200101_125907[1].jpg
    IMG_20200101_125907[1].jpg
    149,9 KB · Zobrazení: 411
  • IMG_20200101_130039[1].jpg
    IMG_20200101_130039[1].jpg
    195,2 KB · Zobrazení: 455
  • IMG_20200101_134045[1].jpg
    IMG_20200101_134045[1].jpg
    192,5 KB · Zobrazení: 427
ten meniskus máš z golfu? :(
krušné chvíle :(
držím všechny palce ✊✊✊✊
Asi únava materiálu věkem (a celoživotním sportem : balet, volejbal, sjezdový lyžování, softball, flamenko...) a ten golfový typický pohyb to zřejmě jen dorazil.... Vnitřní na levým koleni. 🥴
 
Asi únava materiálu věkem (a celoživotním sportem : balet, volejbal, sjezdový lyžování, softball, flamenko...) a ten golfový typický pohyb to zřejmě jen dorazil.... Vnitřní na levým koleni. 🥴
a co lázně?
 
🏌️‍♀️takže dnes hodinka se 7 železem (trénink švihu v indooru)
pekelně jsem se soustředila na správný postoj a nápřah a...
3/4 hodiny na prd :(
pak jsem začala v nápřahu konečně lomit zápěstí a rotace se rozjela a lítalo to samo 😃 :up:
celkově: super trénink + zlepšení + těším se na zítra
(doufám, že budu moci trénovat 2 hodinky, aby si i pěkně zapatovala) 👌⛳
 
Dnes spolhra s @Martin73.
Pro mě super zážitek ( @Martin73 se mnou vydržel hrát celé dvě a půl hodiny :)).
Poctivě se snažím pochytat postřehy a poznámky takového superhráće. 👍
A poctivě se snažím o správný švih.
Snažím se taky řešit trému a nervozitu ze spolhry. Jako přípravu na hru na hřišti.

celkově k dosavadnímu vývoji od loňského ledna
Mám před sebou od začátku jasně stanovený cíl.
Přibližuji se k němu daleko pomaleji, než jsem myslela a s daleko větším úsilím, než jsem čekala.
Jsem vděčná za jakoukoli podporu a naději.
A úplně kašlu na dobře míněné střízlivé odhady mých možností s ohledem na moji konstituci a věk.
Já vím, že se dějí zázraky! A určitě i při golfu. :)
A já chci zažít ten pocit, když se míček odlepí z driveru a dopadne přes 130m daleko a když se dostanu k jamce častěji pod par, než v paru.
Pak dám možná teprve pokoj :cool:
Možná je to na bednu, o co mi jde.
A možná je to parádní jízda. :)😉 Já jsem fajnšmeker. A parádní jízdy jsou moje gusto.:)
 
Upraveno:
Dnes jsem byl o5 na Trackmanu a náhodou jsem se tam sešel s trenérem. Měl volno a tak jsem ho hned na půl hoďky schmatnul. Přestalo se mi dařit švihat zevnitř ven. Poradil mi vytočit boky a ramena do nápřahu a ono to jak zázrakem zase fungovalo.
Pak mě nutil mlátil plochou hole do polštářů a posléze ještě práskat jakýmsi bičem. To vše proto abych zmenšil úhel ve kterém míček startuje z odpaliště. Je to logické, zvětší se tím vzdálenost. Úhel se mi podařilo výrazně zmenšit, až u jedné
dost povedené rány začal pochvalně
mručet .😃 Asi mi to opravdu povedlo
bo jsem měl většinu měřených hodnot v modrých políčkách.
20200107_103933.jpg

Tak teď to hlavně nezapomenout.
Vytáčet boky a práskat bičem.🤗😛🤗
Nejvíc jako osel si připadám, když mi
něco vysvětluje a na závěr poznamená: Ale to už jsem ti říkal posledně.☹
 
Dnes jsem si dala 18
hezky sama někde v teple ve světě (název hřiště nevím ale rostly tam palmy). :up:
Podařil se mi jeden odpal driverem na 140m (z toho 120 vzduchem - v tabulce byl nejdelší dokonce 155m) a celkově jsem i přes aktuální čerstvé změny dala hřiště za brutto 130 ran.
Pocitově mi to celkem šlo.
Před a po malý trénink, dohromady na Čechii super tři hodinky. :up:
 

Přílohy

  • BE5963C6-3A49-4BB4-BC5B-03AEC39158BD.jpeg
    BE5963C6-3A49-4BB4-BC5B-03AEC39158BD.jpeg
    180,8 KB · Zobrazení: 385
Upraveno:
takže dnes hodinka s trenérem (trénink švihu v indooru) :up:
zaměřili jsme se na správnou trajektorii hole v nápřahu (viděla jsem to jasně na videu)
při ukončení tréninku mě trenér ještě jednou nahrál a 🤩 viděla jsem to, o co mi jde, přesný šviho_O
---
pak 2 hodinky sama (trénink švihu v indooru) :rolleyes:
pekelně jsem se soustředila na správný postoj a nápřah a...
po cca. hodině pán z vedlejší kóje najednou říká Jojo, je to boj... (pozn. :oops: jemu šlo mu to perfektně)
---
dělala jsem si krátké přestávky, patovala, svačila, čučela na ostatní... dřela jsem jako vůl
a v jednu chvíli, kdy jsem už nemohla, tak na mě (vduchu) promluvil golfovej pánbůh a že prý mi to fakt jde fajn a že to jsou velký pokroky a ať se tak nestresuju
a hele 🤪 šlo to chvíli líp
celkově: super trénink + zlepšení + těším se na zítra
(doufám, že budu moci trénovat 2 hodinky, aby si i pěkně zapatovala) 👌⛳
zdraví NaBednu :eek:
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom