Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli 2020 - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
Jak? No takhle:

3 - DOUBLE
4 - PAR
5 - PAR
6 - BIRDIE
9 - BIRDIE chip-inem ze 30 metrů

A bylo hnusně!

 
Upraveno:
Dnes nadherne, kolem 5st, bezvetri
Dnes jsem se snazil zamerit na course management ale vysledky nic moc.
ovsem spoluhrac mel sebou grappu udelanou z zeleneho veltlinu.... vyborna vec .... dal jsem tlacil a uz zadne dalsi berdii :(:(
7C8FD5E8-146D-4CBD-8ED7-0A7D6414E857.jpeg

Treba zde. Prvni rana doprava mimo fairvey , asi 50cm, pak utility na vlajku pres stromy :) ale medal jsem 2 m putt :(
 
Jak? No takhle:

3 - DOUBLE
4 - PAR
5 - PAR
6 - BIRDIE
9 - BIRDIE chip-inem ze 30 metrů

A bylo hnusně!

nekdo ti usekl hlavu :D
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Je lepsi, kdyz se mi hlava do hry vubec neplete😄
Je fakt, že už spousta lidí psala, že to řežeš hlava nehlava 🤭
 
Tak dneska jsem ven musel.

Rychlá 9 v Hostivaři.

Zobrazit přílohu 9955

První jamka PAR. A potom jak na houpačce.

Nějak neodhadnu vzdálenost ran. Litá mi to dál než čekám (když se trefím).

Nene. Neříkej mi, že nebudeš Hostivař začínat svým tradičním autem. To je už tradice! Neměl bys to měnit! :up:
 
Nene. Neříkej mi, že nebudeš Hostivař začínat svým tradičním autem. To je už tradice! Neměl bys to měnit! :up:
Michale asi ne. 🏌️‍♂️ Bylo to rovných víc jak 200 metrů. Nechtělo se mi tomu věřit.

Prostě se budeš muset víc snažit (asi ale jenom na první jamce 😉).
 
Dnes Molitorov, grýny opět super, připletl jsem se k Evženovi a Davidovi...

Jako profíka mne proflákl už recepční, tak nezbývalo než se snažit hrát golf. Na první jamce tlustá 4i mě dostala na 105m od jamky, oba drajvovali až ke grýnu, na jamku jsem vytáhl 50° a drze k tyči... Hned na první jamce berdie není výhrou. Spoluhráči zahráli par a bogey. Na druhé jamce už se vše srovnalo a nebylo nouze o krásné rány.

Krásné, na závěr trochu větrné, počasí nám udělalo radost a hráli jsme dobrý golf. Už se těším na jarní Texas.
 
Upraveno:
Dnes po obědě jsem ven rovněž musel,prostě nebylo možné nechat toto odpoledne bez golfu.Shodou okolností jsem se přimotal k Radku Kohoutovi(HI 0,5) a Karlu Květoňovi(HI 8,0) a rozhodně nelituji.Spoluhráči předváděli skvělé rány a jelikož jsem dopoledne mohl vidět
Phila Mickelsona jak řádí na svém oblíbeném hřišti Pabble Beach,měl jsem dnes opravdu celodenní golfový zážitek.
 

Přílohy

  • IMG_20191128_130852[1].jpg
    IMG_20191128_130852[1].jpg
    130,6 KB · Zobrazení: 195
včera zimní liga v Motole - hřiště Bighorn golf club - odpaliště PRO. Výhra pro náš tým 2:1. Musím si pochválit drajvy, kdy na jeden ani nestačila fairway (328m) 🤭 a velký dík místním greenkeeperům za stav greenů :D na kterých se úžasně patovalo, dokonce i počasí přálo. Kéž by ta patovací forma vydržela i ven :D
 

Přílohy

  • stats2.jpeg
    stats2.jpeg
    173,2 KB · Zobrazení: 197
  • stats.jpg
    stats.jpg
    92,4 KB · Zobrazení: 207
tak jsem včera byla po vynucené týdenní pauze (krk) na Čechii.
Poprvé jsem vyzkoušela W52 od @karlos = krásně pasuje a připadá mi komfortnější (ale nevím proč, to snad někdy odhalím) - jmenuje se Madlenka
Ke švihu: je to jak pytel blech ☺:
nápřah mám relatIvně pod kontrolou, z nápřahu dolů a v impaktu to zatím nekontroluju, o protažení se snažím - jak se začnu soustředit na nějaký detail, tak se švih rozhodí úplně nebo mi to uteče jinde
já vím, měla bych to brát nějak jednoduše atd. ale mě jakási golfová pohybová intuice nefunguje a potřebuji čas na zautomatizování - ale zautomatizovat si potřebuji správný pohyb
důležité pro mě je, že už se to začíná podobat švihu :) bohužel jsem po 2,5 hodině už taková nespecificky utahaná, že mi to jde hůř a hůř a nemá to cenu, tak to zkouším teď víc prokládat puttováním a chvilku i posedět.
V rámci tréninku jsem si vlezla na půl hoďky na simulátor, abych měla nějakou pŕedstavu o ranách.
Měla jsem s sebou Madlenku, i9 a i5.
Madlenka cca 35 m
i9 cca 55m
i5 cca 75m
Rány šly relativně rovně.
Dobré je, źe Madlenka i i9 jdou při plném švihu hodně vysoko a že se docela často daří zvedat i i5.
Tak uvidím dneska :cool:🏌️‍♀️
 
... jak se začnu soustředit na nějaký detail, tak se švih rozhodí úplně nebo mi to uteče jinde ....
A pak, že ženský stihnou víc věcí najednou 🤔 🤭

@Seppper má pravdu, s únavou roste náchylnost k chybám, golfový švih je především záležitost techniky a ta potřebu „čistou mysl a svěží svaly”;)
Takže radši 50 odpalů správně technicky zvládnutých, než jít „přes závit” a odpálit 100 míčů nesprávně.
Ja se říká „všeho s mírou” (nebo s Mírou?) 🤔 😂
 
díky za reakce :)
dnes jsem dala už jen dvě hodinky, nemělo smysl tam být dál :up:
pořád jedu ty tři hole, největší problém dělá 5i (ale to se dá čekat)
k technice: snažím se být přesná - uvidím, co řekne příští týden trenér
 
S i5 jsem tez nekamos, Lezi doma v koute za trest
no, myslím, že u ní blbě stojím... blízko nebo daleko
zítra se asi nedostanu ale o víkendu to zkusím vychytat, 5i mi připadá příliš praktická na to, abych ji neuondala ☺
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom