Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli 2020 - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
V sobotu [HASH=5]#Grabštejn[/HASH] a můj oblíbený Morgevogel - start v 6, vstávání ve 4 ale má to své kouzlo.
DSC_1396.JPG


Fairwaye krásně husté a měkoučké, jen ty greeny jsou teď divné. Parádnífflight s kámošem a jeho synem. Birdie, 5 parů a 5 bogey. Celkem se mi dařilo z tee a příhry do greenu. Nakonec 91 ran, 41 stablů a 3.místo
Navnaděn jsem se nakonec přihlásil do Lípy abych se tam potkal s @Marklar @Šnek @Míša a nakonec i @PFP. Hřiště ve velmi dobrém stavu, greeny klamou tělem - vypadá že pojede jak po skle, ale nejede skoro vůbec a už vůbec neuhne ani když je tam sklon jak blázen 🤪
První 9 3x z tee těsně za červené a dost double i triple se ukázalo. Na 7 navíc ztracený míč po krásné ráně na fairway. Dost jako hrůza. Před druhou 9 občerstvení a panáčkovi tulamore jsem neodolal. A najednou to bylo zpět - 4 pary, 4 bogey a double. 25 stablů na 9 jamek potěší. Hezký víkend to byl
 
Upraveno moderátorem:
Včera a dnes [HASH=3]#Slapy[/HASH]. Řekl jsem si, že má být pěkně, tak zkusím dva dny za sebou.
V neděli přátelská hra s kamarádem, co se kvůli Covidu konečně dostal do Čech. A nakonec z toho nebyl špatný výsledek, sice zase sinusoida počtu ran na jamkách, ale 5 parů potěšilo, jen co je pravda.
V pondělí jsem vyrazil na svůj druhý letošní turnaj a přišlo mi, že jsem tak rok nehrál. Absolutně šílené rány, totální nesmysly a do toho ještě 15ti minutový slejvák s vichrem,. až se mi z toho vozík převrhl (protože jsem v.. a dám si na něj deštník ač pršelo vodorovně). A neskutečné šlajsy, až jsem málem zase ohýbal hůl. Ale abych si pořád nestěžoval, i pár pěkných ran se povedlo.
Hřiště dobré , nikde suché, rafy pořád vysoké. To jediné mi asi fakt začíná vadit, míček se nedá najít, natož pak vyhrát.
 
Upraveno moderátorem:
Tradiční trip po hřištích v Karlovarském kraji.
4.7. Háje - nové hřiště, score 97 (48+49). Na rozehrání po cestě. V prvním kole některé jamky pokažené z neznalosti, ve druhém tytéž z blbosti.
Večer tour de bier za účelem objevení nejlepší občerstvovny v centru Marianských lázní, konkurz vyhrál Irish pub.
5.7. Mariánky - oblíbené hřiště, score 101 (49+52). Brutální vítr a rough udělali svoje i přes dobrý pocit z vlastní hry.
Večer ověřování platnosti konkurzu na best knajpu.
6.7. Hazlov - oblíbené hřiště, score 110 (63+47). Mám tohle hřiště moc rád, ale asi nemělo náladu. Žádné ohledy k mým 8 kouskům z Irish pubu, mokro, brutální rough, debil se sekačkou a německá babka na bugy v zádech a než jsem se rozkoukal, 63 na devítku bylo zapsáno. Vzpamatoval jsem se u kafe v domečku na desítce a pak už to bylo ok.
6.7. Luby - nové hřiště, score 46. Paráda, hra v poli na speciálním hřišti na mě super, greeny jsem po Hazlovu moc nedával.
Večer Irish pub, jen zlehka, nebyla už síla.
7.7. Sokolov - oblíbené hřiště, score 94 (44+50). Už před startem jsem věděl, že chcípnu. Na tohle nemám. Zapíchnout týčko je problém, všechno je problém. A ono to nějak šlo. Birdie na místní signature hole č.5 po třímetrovém patu přímo na komoru. Škoda sněhuláka na sedmnáctce po nesmyslném drivu do lesa.
7.7. Racing KV - nové hřiště, score 45. Z auta mi nešlo vylézt, cajk z kufru nešel vyndat. Nohy se klepaly, záda k ničemu. Místní chlápek s dítětem na tee 1 nas nutí před sebe, i když protestuju, že nevím kde jsem. Fláknu do toho, 2m od vlajky. Birdie. Zbytek jdu stylem "ať už je konec".
Nachozeno 81.5km, z toho po hřištích 51.5km.
Jak vylezu zejtra do kanclu netuším.
Už se těším na příští rok.
 
Upraveno:
Tak jsem si dnes poprvé vyzkoušel na seniorce v Č.Lípě jaké je to hrát celou rundu 1 - 18 v nepřetržitém dešti! Fakt nepřestalo ani na chvíli.......takže všechno mokrý, ale kupodivu jsem se poprvé letos dostal pod 100 (nutno ovšem podoknout, že se hrálo z modrejch)
 
Já včera hrál v [HASH=43]#Hodkovičky[/HASH] v rámci [HASH=45]#Sunset[/HASH]. Jsem @Marklar psal, že máme pech, že zase bude pršet. Mi odpověděl, že 50% šance na déšť není nic dramatického a že lejt má až od osmi večer. V práci koukám od 13:00 na radar a vidím ten 50% mrak přesně nad Prahou, jak se pomalu sune, a dělá to, co deštivé mraky dělají - velmi pomalu a intenzivně a hlavně trvale. Jinak, samozřejmě pršelo asi do 19:30 a potom přestalo. Když jsme docházeli s Pavlem v prvním flajtu (díky Pavle) za hru a za ukázku moc pěkné krátké hry, závidím!

Já ale náhodou hrál v poli moc pěkně, přečetl jsem si v anketě Co ovlivňuje výsledek od @bohumil.koval v následné diskusi - cukr a jídlo. Tak jsem místo rozehrání nelenil, narval se teplou polévkou, k tomu kafe s třemi kostkami cukru plus tučná kola, do pusy cucací hroznovej cukr a hele, přestala mi být zima, usměv se objevil na tváři, prázdné hřiště (skoro) no a šlo se na to. Dlouhé hole jsem do ruky vůbec nebral, nefunguji mi v bundě. A docela dobrý - pěkný bogey/double golf, až na poslední dvě jamky, tzn. 8 a 9, kde už jsem to zazdil. Došla energie - takže až ze mě bude jednou kvůli golfu tlustej kulatej dědek, můžete za to vy! HCP jsem si udržel, 26,6, STB 18.

Výstřižek.JPG



PS: Skoro to vypadá, že jsem ty poslední dvě jamky vypustil schválně. Ale prd. Po dvou parech jsem byl namachrovanej, takže jamka č.8 - vzal jsem dlouhé železo, které do té doby odpočívalo a šup do vody u odpališt. Pak tedy třetí ranou kousek za červenejma povedeným zátahem jsem málem zabil Ilju z dalšího flajtu, abych si pak přihrál na stovku - ok a pak si "kvalitně" nahrál ke grýnu - do bunkeru, ze kterého jsem to vyhrál ukázkovou topinou na druhou stranu grýnu do šťavnatého rafiku. A tak. Takže devět. Ok, pokora, služebníček. No a další jamka poslední... kde se dá hrát na jistotu... tak jsem to znovu z odpaliště zatáhl do outu vlevo první ranou. To je tak debilní sport, tohle!
 
Upraveno:
To je tak debilní sport, tohle!
Přidávám se. 😂
Šel jsem dva flajty za Michalem s @Marklar a Alicí. Alici nekomentuju, ta se procházela po fervejích, jako by se nechumelilo (nepršelo). My si to "jednoduchý" hřiště dělali schválně těžší, proto jsme vymetli nějaký rafy, bunkry, vedlejší ferveje, auty atd. 😂 Sice jsem se trefil na tříparech do greenu a i nějaký drajv vyšel, nicméně co jsem předvedl na 9 nemá obdoby.
9 v Hodko poslední dobou hraju rozumem, takže predstava je jasná. 6i 150m na layout 100 a pak P do greenu. Realita?
6i drbanec, 50 metrů doprava a míček nenalezen. Takže rozum stranou a jdu třetí z týčka napálit drajvem do greenu. Potopil jsem výletní parník na Vltavě. Pátá z týčka stejná strategie, druhej Titanic. 🙈 Ukládám hůl do bagu, škrtám, beru si prášek na nervy a jdu aspoň Jirku s Alicí vyfotit na green. 😂
Takže jak píše @requo
To je tak debilní sport, tohle!
Moc děkuju za super flajt, bylo to super!
Jirko, uprav mi prosím v tabulce Sunsetu počet stejblů, nemám 18, ale 16. 😉
 

Přílohy

  • IMG_20200708_215911.jpg
    IMG_20200708_215911.jpg
    152,5 KB · Zobrazení: 228
  • IMG_20200708_215930.jpg
    IMG_20200708_215930.jpg
    172,9 KB · Zobrazení: 242
  • Screenshot_2020-07-08-21-28-06-009_cz.mobilesoft.teetime.jpg
    Screenshot_2020-07-08-21-28-06-009_cz.mobilesoft.teetime.jpg
    43,1 KB · Zobrazení: 205
Přidávám se. 😂
Šel jsem dva flajty za Michalem s @Marklar a Alicí. Alici nekomentuju, ta se procházela po fervejích, jako by se nechumelilo (nepršelo). My si to "jednoduchý" hřiště dělali schválně těžší, proto jsme vymetli nějaký rafy, bunkry, vedlejší ferveje, auty atd. 😂 Sice jsem se trefil na tříparech do greenu a i nějaký drajv vyšel, nicméně co jsem předvedl na 9 nemá obdoby.
9 v Hodko poslední dobou hraju rozumem, takže predstava je jasná. 6i 150m na layout 100 a pak P do greenu. Realita?
6i drbanec, 50 metrů doprava a míček nenalezen. Takže rozum stranou a jdu třetí z týčka napálit drajvem do greenu. Potopil jsem výletní parník na Vltavě. Pátá z týčka stejná strategie, druhej Titanic. 🙈 Ukládám hůl do bagu, škrtám, beru si prášek na nervy a jdu aspoň Jirku s Alicí vyfotit na green. 😂
Takže jak píše @requo
To je tak debilní sport, tohle!
Moc děkuju za super flajt, bylo to super!
Jirko, uprav mi prosím v tabulce Sunsetu počet stejblů, nemám 18, ale 16. 😉
Ahoj @Ferrry, o úpravě zauvazuji.... aby to nebylo matoucí. Je to celoroční tour a do té máš 16 bodů za stb z turnaje + 2 za trefené greeny na 3parech. 18 je tedy dobře, byť to na první pohled tak nemusí vypadat :)

a k včerejší hře.... hezky bylo. Nepršelo moc @requo tomu přidává na dramatičnosti, takže se to dalo zvládnout ve vestě. Samotnou hru budu ilustrovat na první jamce. Zbytek hřiště byl jak přes kopírák.......na dvě zkažené rány Připadá jedna geniální. Ta tam je konzistence z neděle :) .... z tee vpravo pod stromy, Fanda mi zázračně nachází míček, super nízkou ranou se vyhraju z “bordelu” krásně na výhled přesně 100m od greenu. Bohužel to zabiju krátkou prihravkou i chipem. Bogey jsem zachránil 5metrovym puttem z foregreenu. A takhle to bylo s nějakou tou variací celých 9 jamek :) mám kliku na spoluhráče, tak mi to kompenzuje frustraci z moji hry a jdu domu s dobrou náladou 👍😂
 
Dnes letos poprvé Štiřín. S Michalem. Počasí ideální, hřiště prázdné, hra jako na houpačce, mnoho ztracených míčků. Hřiště nic moc, hlavně gryny a odpaliště. Ale pro mě příjemná procházka v příjemném prostředí.
P_20200709_153735_vHDR_Auto_HP.jpg
P_20200709_152740_vHDR_Auto_HP.jpg
P_20200709_170921_vHDR_Auto_HP.jpg
 
Tak zjevně mě koukání na rány @Mirek_62 , @Šnek a @ati na Karlštejně dostatečně namotivovalo - dnes jsem v spolu se zapadajícím sluncem poslal domů v Mistrovství klubu v jamkové hře největšího favorita, Tomáše s HCP 4. Po prvních 2 jamkách jsem tekl o 2 a vypadalo to na jasnou záležitost. Ale zvedl jsem se a už od 5. jamky jsem vedl a byť se mé vedení o 3 jamky smrsklo na konci na 1, tak na 17ce jsem další drama nepřipustil a vyhrál 2/1. Mám skutečně radost, protože tohle vítězství má pro mě obrovskou cenu, dokázal jsem u toho udržet koncentraci, nedělat kraviny a ještě u většiny hry byl syn jako caddy a k 18ce mi přišla pogratulovat i manželka!
 
Tak včera spolhra s @Radim a @Jacob na Penati - Legend. To hřiště je naprosto luxusní :D Hra byla skvělá, nejdelší jamka 15 par 6 - bohužel minutý par o pár milimetrů, ale i Bogie se počítá. S @Radim jsme si dávaly vložené sázky (longest drive, počet ran do greenu, počet patů atd) a tak jsem jej mohl aspoň obrat o drobné na svačinu :D Nicméně nakonec po přepočtení na STB byl vítězem právě @Radim a zaslouženě si odvezl pohár - nutno podotknout, že jej i zakupoval, takže jsme mu nechtěli kazit radost a obrat jej mimo drobáků na svačinu i o pohár :D Pár fotek níže.
 

Přílohy

  • IMG_1486.JPG
    IMG_1486.JPG
    140,7 KB · Zobrazení: 229
  • IMG_1496.JPG
    IMG_1496.JPG
    112,7 KB · Zobrazení: 232
  • IMG_1511.JPG
    IMG_1511.JPG
    148,9 KB · Zobrazení: 233
  • IMG_1517.JPG
    IMG_1517.JPG
    174,7 KB · Zobrazení: 238
  • IMG_1522.JPG
    IMG_1522.JPG
    152,6 KB · Zobrazení: 237
  • IMG_1524.JPG
    IMG_1524.JPG
    217,4 KB · Zobrazení: 240
Upraveno:
Jo, tak proto není ještě doma? Ještě, že má ty kamarády🙂
No ja nevim kde je... skoncili jsme uz asi v 11 dopoledne. 😂

Ale budes mit doma moc peknou vazu! 😉
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom