Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli 2020 - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
Dneska Svítání na Albatrossu. Poprvý na tomto hřišti a 37 stejblů, takže jsem posunul hcp/hi z 23,1 na 20,6. 😍 Vstávání ve tři masakr, v půl pátý první drajv směrem někam na lampy, občas déšť, ale celkově super. 18. jsem škrtnul (startovali jsme z 11.), protože mám jedny nervy a třikrát voda je silný kafe i na mě. 🙈
 

Přílohy

  • IMG_20200621_043840.jpg
    IMG_20200621_043840.jpg
    73 KB · Zobrazení: 194
  • IMG_20200621_042347.jpg
    IMG_20200621_042347.jpg
    69,5 KB · Zobrazení: 211
  • IMG_20200621_081448.jpg
    IMG_20200621_081448.jpg
    91,4 KB · Zobrazení: 219
  • IMG-20200621-WA0003.jpg
    IMG-20200621-WA0003.jpg
    48,2 KB · Zobrazení: 212
  • IMG-20200621-WA0004.jpg
    IMG-20200621-WA0004.jpg
    48,5 KB · Zobrazení: 204
  • Screenshot_2020-06-21-12-07-59-553_com.garmin.android.apps.golf.jpg
    Screenshot_2020-06-21-12-07-59-553_com.garmin.android.apps.golf.jpg
    62,3 KB · Zobrazení: 200
Po deštivých dnes konečně příjemné počasí. A tak jsme se vydali do Hořehled. Hrála jsem s @requo jamkovku proti našim dětem. Honzík šel ze zelených a společně s Františkem nad námi vyhráli. Jak moc raději psát nebudu. 😉 Moje hra se od Telče hodně změnila nebo spíš v Telči mi míčky skvělé lítaly. Nyní opět netrefuji téměř žádný míč správně. Bez trenéra to nepůjde.🏌️🙂
Kluci dostali odměnu. Klobásky. A nemusí dnes mýt nádobí 😉
 
Darovansky dvur v nonstop dešti s bagem ktery ma byt delen po cele delce ale neni, ma byt vodeodolny ale neni, takze to aqua v nazvu asi znamena, ze si pak musis vylejt kapsy :) Na hřišti jsme nevím proc nikoho dalsiho neviděli, vsude nahodna voda, greeny jedou, hra bidna. Takze susim.
a zrovna tento bag byl jeden z kandidatu na koupi za ukradeny :)
Takze jeste asi prehodnotim :)
Jake ma presne oznaceni, prosim?
 
Včera Františkovy lázně společně s @Dana a @NaBednu. Bylo velmi příjemné, rád jsem obě spoluhráčky poznal a užil jsem si to :up: :up:
Výsledek bych asi moc nekomentoval, 118 ran, ale byl jsem tam poprvé, tak člověk úplně neví, co si kde může dovolit. Ale byl tam i nějaký ten par, takže dobré.
Hřiště dobré, fairwaye zelené, ale přišlo mi, že na některých je hodně drnů a vypadaly spíše jako rafy, to bylo trochu zklamání. Greeny rychlé, tedy aspoň na mě a takové nečitelné. Rafy husté, asi jako všude, míčky se sem tam daly najít, ale vyhrát se z toho bylo dost složité.
Jinak hřiště v pěkné krajině, to je pravda, ale těžké a hlavně dlouhé. Moc dlouhé. Těch pětiparů přes 500 m a lehce pod je tam fakt dost. A třípary jsou ze žlutých straně dlouhé, 190 m atd. je podle mě moc. Pro hráče jako jsme já je to obtížně hratelné.
Upřímně si nejsem jist, jestli bych tam ještě někdy chtěl jet, asi by k tomu musel být sakra dobrý důvod. ale chápu, že se tam @JanKostalCZE líbí, pro takové hráče je to určitě zábavnější :D Pravda, doporučil mi to.
 
Včera Hazlov s @NaBednu a @TP_79 , díky za pozvání a za společnost. Hřiště mi nesedlo, takže nehodnotím. Moje hra tragická, jako v poslední době téměř vždy, frustrace maximální. Ale zatím hole do rybníka neházím.
 
Včera Františkovy lázně společně s @Dana a @NaBednu. Bylo velmi příjemné, rád jsem obě spoluhráčky poznal a užil jsem si to :up: :up:
Výsledek bych asi moc nekomentoval, 118 ran, ale byl jsem tam poprvé, tak člověk úplně neví, co si kde může dovolit. Ale byl tam i nějaký ten par, takže dobré.
Hřiště dobré, fairwaye zelené, ale přišlo mi, že na některých je hodně drnů a vypadaly spíše jako rafy, to bylo trochu zklamání. Greeny rychlé, tedy aspoň na mě a takové nečitelné. Rafy husté, asi jako všude, míčky se sem tam daly najít, ale vyhrát se z toho bylo dost složité.
Jinak hřiště v pěkné krajině, to je pravda, ale těžké a hlavně dlouhé. Moc dlouhé. Těch pětiparů přes 500 m a lehce pod je tam fakt dost. A třípary jsou ze žlutých straně dlouhé, 190 m atd. je podle mě moc. Pro hráče jako jsme já je to obtížně hratelné.
Upřímně si nejsem jist, jestli bych tam ještě někdy chtěl jet, asi by k tomu musel být sakra dobrý důvod. ale chápu, že se tam @JanKostalCZE líbí, pro takové hráče je to určitě zábavnější :D Pravda, doporučil mi to.
Já tam hraju moc rád a nejsem dlouhý. Jsem rád, kdyz driverem přehraju ten rybník.
Když mi to sedne, jsem tam schopnej hrát bogey golf, kolem 90 ran. Co si pamatuju, stačí se netlačit na green v regulaci, ale to víš sám.
 
Já tam hraju moc rád a nejsem dlouhý. Jsem rád, kdyz driverem přehraju ten rybník.
Když mi to sedne, jsem tam schopnej hrát bogey golf, kolem 90 ran. Co si pamatuju, stačí se netlačit na green v regulaci, ale to víš sám.
Jj, to vím, akorát hlava na hřišti to nechce pochopit :D :cry: A pravdou je, že mi to včera asi úplně nesedlo (že by to strašně brzké vstávání 🤔), ale vymlouvat se na to nechci.
Ale stejně si pořád myslím, že je to hřiště strašně dlouhé, ale asi je to tím, že jsem zvyklý na Slapy ;):D
 
Jj, to vím, akorát hlava na hřišti to nechce pochopit :D :cry: A pravdou je, že mi to včera asi úplně nesedlo (že by to strašně brzké vstávání 🤔), ale vymlouvat se na to nechci.
Ale stejně si pořád myslím, že je to hřiště strašně dlouhé, ale asi je to tím, že jsem zvyklý na Slapy ;):D
Delší je, to je pravda. Kdybych hlavu dokázal přesvědčit, že se nemám tlačit na green v regulaci ranami, které neumím a taky neriskovat při chipování k vlajce když je navrtáno hned za bunkerem, hraju pod 90 furt. Takhle spíš omylem 😄
Před 14 dny jeden kolega ve flightu hodnotil hru druhého slovy: mr*ka, mr*ka,zázrak,par. Na tenhle styl hry je hazlov moc dlouhej..aspoň pro mě tedy určitě.
 
Dneska pro změnu Hořehledy. Našli jsme s rodinkou nějaké rány, abychom je zase spolehlivě v průběhu hry ztratili. Hřiště prima, zelené, grýny pomalejší... užívám dovolenou, dokud to jde a nebude z toho letní prérie. Já dva pary. Týnka dnes dva skoropary - prý to mám takhle napsat. S Týnkou proti naším dětem jsme vyhráli, nádobí myjou ony. :) Nejmladší Honzík dneska dal 9.jamku ze zelených odpališť za šest - zítra má šesté narozky, tak asi proto. Poklona @mkopcak a jeho pomocníkům při dětských trénincích!

AA02441B-37CB-4206-9874-65ACE96CF35F.jpeg
 
Upraveno:
Teď jsem se vrátil plný dojmů z jamkovky s @Mirda na Grabštejně. Birdie, 4xpar, dva zázračné desetimetráky, jen dvakrát triple celkem 90 ran. Greeny zapískované a nevyzpytatelné, fairway jako mech jen z nich prostě nejsem zvyklý hrát :p , rough hustší ale hratelný. Heavy jsem kupodivu ani nenavštívil. Počasí luxusní a Plzeň výborná, prostě opět krásný den s golfem.
 
Teď jsem se vrátil plný dojmů z jamkovky s @Mirda na Grabštejně. Birdie, 4xpar, dva zázračné desetimetráky, jen dvakrát triple celkem 90 ran. Greeny zapískované a nevyzpytatelné, fairway jako mech jen z nich prostě nejsem zvyklý hrát :p , rough hustší ale hratelný. Heavy jsem kupodivu ani nenavštívil. Počasí luxusní a Plzeň výborná, prostě opět krásný den s golfem.
Honza hrál super golf. Jeho 7 ran k dobru a 2 proměněné dlouhatánké putty mě poslaly do kolen. Gratulujji a díky.
 
Dnes klubová jamkovka. Hrál jsem
s 15ti letým klučinou.A jak? Dokud
z odpaliště posílal míčky spolehlivě
do autu , tak jsem vedl min. o 4 jamky.
Tak jsem ho otcovsky chlácholil, že
se to srovná. A to jsem neměl dělat. Na druhé 9ce se vzchopil začalo mu to lítak rovně a min. o 70 m. dál než mně.
Dohnal mě a předehnal. Sice těsně, o jednu jamku, ale na to nikdo ptát nebude. Bylo to o fous, ale za tu hruhou 9ku si to zasloužil.

Doma jsem byl za výsledek pochválen:
To je dobře , že jsi prohrál, aspoň už s tím nebudeš otravovat 😃
 
zapomel jsem dat par fotek z Hagschlagu ....
71E6F7AA-628F-4946-9E07-99D263A9241F.jpeg

nerest to pin.... z tee jsem hodil mic do vody, z drop zony opet do vody :):):) a bylo vymalovano

0C9C7127-60A8-46CB-A1A8-CE651CC94ACF.jpeg

druha jamka a kontrolni zrcadlo na strome ci je uz volno
DDF591B7-47E7-4387-94B3-94FB99054BE4.jpeg


91D401CC-C7F5-4320-81DB-827E5028866A.jpeg

a tato jamka mne pobavila. cekali jsme nez flight pred nami prohledal kus lesa a rikali jak vznikl ten obraz. Prezident klubu poslal mic do vody co zacina hned za tee a konci mozna 70m za tee. Smali jsme se tomu odpalu jak blbi, a ja jako prvni na odpalu jsem ho poslal na vzdalenost asi 10m do vody .... ach jo
 
Poslední den krátké třídenní dovolené. Využili jsme celorodinně reciprocitu domovského klubu Hořehledy a jeli dneska na výlet na golf do Písku (každou středu můžeme hrát letos v Písku zadáčo).

A nejmladší Honzík od včerejška už šestiletý s námi ušel po svých poprvé 18 jamek. Pravda, hrál jen od modrých kolíků, ale i tak ho to bavilo a držel. Bomba. Fandovi jsem prozradil pár teoretických dovednosti, co se týká švihu no a dopadlo to tak, že na rozdíl odemne je převedl obratem do praxe. Takže mě naštval. Kristýna hrála taky moc pěkně. Prostě takový typický můj den na golfu - jako jediný hraju šrot. A ano, prohrál jsem - takže doma vyndavám zbytek týdne myčku. :(

V restauraci moc příjemná obsluha, líbilo - slečna/paní usměvavá . Polévky byly šmakózní, ovocné knedlíky jakbysmet. Hřiště místy trochu podmáčené, grýny - no holt to roste skoro před očima - dnes pomalejší. Ale nic dramatického. Celkově velmi dobře hratelné. Užili jsme si to. :)

53F3FC66-D3EA-472D-9BBF-5B4BB6F69F71.jpeg
9092AFC4-07E6-4F83-9965-8F3DB7571668.jpeg
3CF3504A-83D3-46A4-AA51-A91B165F78FA.jpeg
DC104F98-DB8A-4E8F-AFCE-D8D684883EB9.jpeg
E3E064DF-5DB5-43DB-93AD-5B2327ABDC7E.jpeg
0CAC88FA-2767-4A61-BCD0-CB60253ECDD5.jpeg
 
Upraveno:
Ještě jednou, @requo , já myčku vyndávám pořád a to nemusím ani prohrát, prostě to mám v popisu práce po návratu domů. :)
Já myčku i plním, vytírat, vysávat a vynášení všech odpadků je samozřejmostí, jakožto všechny technické... ;-) Moje žena má pak čas na golf (chuť)!
 
Upraveno:
Chvíli dobře, chvíli blbě. Dnes poprvé Hodkovičky, 3xpar, 3xtriplac (vlastní hloupostí), zbytek mezi. Spousta hezkých ran, ztratil jsem hodně na greenech. Jeden trouba ucpal hřiště, mladej kluk ale pohyboval se jako invalida. Hřiště se mi docela líbilo, hlavně ty výhledy, spousta krásné přírody kolem (bruslařky, cyklistky..). Ale kraválu tam bylo taky dost, treba stádo asi 20 dětí řvoucí u odpaliště devítky tak, že ani v kovárně v Kolbence nebyl takovej rachot.
Moje 59.hřiště v CZ.
 
Dneska po týdnu opět na hřišti. Hostivař.

Po dlouhé době jsem nikam nespěchal. Fakt nikam. A chtěl jsem si to v klidu užít a výsledek mi byl vlastně jedno. V pondělí se chystám na sunset, tak abych nedělal ostudu.

A hřiště mi přišlo trochu vysušené. Už není takové měkoučké. Dodělává se přechod na nové jamky - trochu ten bagr a tak ruší, ale já měl zenový klid. A pitchmarků na můj vkus nějak moc.

A protože jsem byl úplně v klidu, tak mi to lítalo, kam jsem chtěl. Fakt. Na 2. druhá rána přes stromy na green. Na 4. druhou ranou od vlajky za green. Na 7. průstřel až na green (o kousíček berdie - to putování musím doladit). A na 9. PAR . Doufám, že mi to do pondělí vydrží.
 
dnes interni turnaj senioru na Diamondu. Krasnych 36STB. Zacinam si vazne myslet, ze vytuningovane hole jsou pouze libido.

9DE35203-0118-4DAC-8EDE-871E2E015B24.jpeg

Zacalo se upravovat hriste. Micek je na greenu a fairwaye jsou sestrihane na vysku fringe.Ted je uzasne sledovat jak daleko po fairwaji se muze micek kutalet :)
 
Dnes s kamarádem Líšnice, nakonec jsme si z hecu dali jamkovku, on ji vyhrál, já vyhrál na rány :D Nakonec 6 parů a 1 birdie, celkově 106, bohužel nějak chybí konzistence počtu ran na jamku :cry: Ale neskromně se musím pochválit, spousta ran byla takových, jaké jsem si naplánoval.
Ale bylo to super, sluníčko, teplo, klid.
Kupodivu Líšnice ještě celkem dobrá, je poznat, že dost pršelo, ale obávám se, že se to začne rychle zhoršovat.
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom