Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli 2020 - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
Tak jsem si dal podruhý v životě indoor ve Stepu. A krásně jsem si připomněl, proč ho nemám rád a radši lítám po hřišti v bundě a kulichu. Jako by nestačilo, že sám umím 💩, ale ten simulátor člověku ještě naloží. Chip registroval každej třetí (z rafu žádnej), patování si člověk natrénuje líp na Xboxu a odhad vzdáleností na greenu je taky super. Jediný pozitivní pro mě, jako experta na bunkery, že nemusím otírat hole a odehrál jsem 18 s jedním míčkem. 😂 Suma sumárum, příště se jdu ztrapňovat zase radši na vzduch. 🙈
 

Přílohy

  • IMG-a8b907407af053536295cde71f691b0b-V.jpg
    IMG-a8b907407af053536295cde71f691b0b-V.jpg
    79,3 KB · Zobrazení: 272
Jelikož pro mě indor neexistuje a dneska bylo nádherně tak třetí devítečka v tomto roce..Hřiště trochu mokrý, co by jsme chtěli 10.ledna, dneska se mnou moc nespolupracoval pan driver, ale zase šlo všechno ostatní. Hra bez dabláče, tři pary a náhodné birdie na pětiparu(z cca 70m AW in.. :D ), Takže opět super odpoledne, hraje se pořád na letní greeny..Potkal jsem asi patnáct lidí, takže nejsem úplnej magor sám..;):D


11. Radecký..
IMG_20200110_124145.jpg
 
Jelikož pro mě indor neexistuje a dneska bylo nádherně tak třetí devítečka v tomto roce..Hřiště trochu mokrý, co by jsme chtěli 10.ledna, dneska se mnou moc nespolupracoval pan driver, ale zase šlo všechno ostatní. Hra bez dabláče, tři pary a náhodné birdie na pětiparu(z cca 70m AW in.. :D ), Takže opět super odpoledne, hraje se pořád na letní greeny..Potkal jsem asi patnáct lidí, takže nejsem úplnej magor sám..;):D


11. Radecký..
Zobrazit přílohu 9569
Nejsi sám. Dnes jsem nechtěl čekat
než vysbírají Dv a tak jsem si dal 6 jamek na hřišti. Bylo krásně. Na 4ce
mi sice sluníčko ukradlo 1 míček, ale jinak nádhera. 4x jsem trefil GIR .
Začínám tušit, že to mordování se
na Tcm a na Dv by mohlo být na jaře k něčemu dobrý .🏌️‍♂️😃🏌️‍♂️Snad.🤔
 
Dnes první možnost hrát , bylo docela teploučko až na ten dotěrný vítr, šel jsem se projit s polovičkou a komplet setem, Driver fungoval, fw kupodivu taky a železa a wedge no prostě paráda . Ještě jsem nepřemotal GT hrál jsem loňské GT( cca200her), doplnil jsem o vánoční oteplené neoprénky a hra neskutečná. D cca 200m kam jsem zamířil fw5 cca 180m do pozice a samotná hra 1 birdie 2 bugie jinak par tak na tu zimu a vítr pohodička.( hráno z černých odpališť)
 
Dnes první možnost hrát , bylo docela teploučko až na ten dotěrný vítr, šel jsem se projit s polovičkou a komplet setem, Driver fungoval, fw kupodivu taky a železa a wedge no prostě paráda . Ještě jsem nepřemotal GT hrál jsem loňské GT( cca200her), doplnil jsem o vánoční oteplené neoprénky a hra neskutečná. D cca 200m kam jsem zamířil fw5 cca 180m do pozice a samotná hra 1 birdie 2 bugie jinak par tak na tu zimu a vítr pohodička.( hráno z černých odpališť)
jestli jsi s hcp19 obesel Karvinou z cernych s 200m drivy, devitku, ktera meri 3671m a mel bys ji hrat cca +14, tak klobouk dolu
 
jestli jsi s hcp19 obesel Karvinou z cernych s 200m drivy, devitku, ktera meri 3671m a mel bys ji hrat cca +14, tak klobouk dolu
To je díky těm GT a zapíchnutým míčkům na fervejích a grýnech, to se to pak hraje jak nic 🤭
 
Tak koukám, že dneska nás bylo venku víc. 😂
Byl jsem na Hostivaři. Od 20. prosince jsem chodil občas na simulátor. A nebylo to tak špatné.
Takže první jamka - 4 míčky pryč. Sakra. Asi milion ran.
Druhá jamka - trochu lepší.
Třetí jamka - všechno dlouhý 😞. Nikde mi to neukazovalo, jak ještě daleko.
Čtvrtá jamka - nemám ji rád a najednou bogie.
Pátá a šestá jamka - pár.
Sedmá - bogie, ale těsný pat.
Osmá jamka - aut a potom asi milion chipů. Sakra, byl jsem namachrovaný. A teď....
Devátá jamka - první míček těsně do vody. Druhý - par.

927DF03F-F9B7-4E16-9B24-F484ED932CAB.jpeg

Sakra venku je tak krásně....
Už se těším na jaro, léto, podzim.

PS: @requo mi říkal, jak lépe na driver (paradox, sám ho moc nehraje) a fakt to pomohlo.
Díky
 
Konečně venkúúú. Ne že by to mělo na funkci vliv, ale aspoň jsem nemusel nadávat plátnu, jen sobě. 😂 Zahrál jsem 48 ran, ale vzhledem ke kratším (vzdálenosti jsem si cucal z prstu) jamkám, to mohlo bejt lepší. Počasí super, ferveje velmi dobrý a co mě teda hodně překvapilo, byly zimní greeny. Hratelný a lepší, než někdy někde letní. Jo a kde jsem vlastně byl? Hodkovičky, v rámci mého nového členství bez placení. 😍 To pak ani tolik nebolí ty dva míčky, který jsou v luftu. 😉
 

Přílohy

  • IMG_20200110_155354.jpg
    IMG_20200110_155354.jpg
    84 KB · Zobrazení: 261
  • IMG_20200110_143658.jpg
    IMG_20200110_143658.jpg
    174,8 KB · Zobrazení: 259
  • IMG_20200110_153536.jpg
    IMG_20200110_153536.jpg
    158,2 KB · Zobrazení: 260
Konečně venkúúú. Ne že by to mělo na funkci vliv, ale aspoň jsem nemusel nadávat plátnu, jen sobě. 😂 Zahrál jsem 48 ran, ale vzhledem ke kratším (vzdálenosti jsem si cucal z prstu) jamkám, to mohlo bejt lepší. Počasí super, ferveje velmi dobrý a co mě teda hodně překvapilo, byly zimní greeny. Hratelný a lepší, než někdy někde letní. Jo a kde jsem vlastně byl? Hodkovičky, v rámci mého nového členství bez placení. 😍 To pak ani tolik nebolí ty dva míčky, který jsou v luftu. 😉
vidím, že se tu (my z Hodkoviček) pěkně houfujeme 😃
 
Konečně venkúúú. Ne že by to mělo na funkci vliv, ale aspoň jsem nemusel nadávat plátnu, jen sobě. 😂 Zahrál jsem 48 ran, ale vzhledem ke kratším (vzdálenosti jsem si cucal z prstu) jamkám, to mohlo bejt lepší. Počasí super, ferveje velmi dobrý a co mě teda hodně překvapilo, byly zimní greeny. Hratelný a lepší, než někdy někde letní. Jo a kde jsem vlastně byl? Hodkovičky, v rámci mého nového členství bez placení. 😍 To pak ani tolik nebolí ty dva míčky, který jsou v luftu. 😉
Dal jsem "Super",protože musíš taky napsat,že se hraje 11 jamek a par je 41.Fakt pěkný výsledek a určitě i hezký slunečný den.:):up:
 
Dal jsem "Super",protože musíš taky napsat,že se hraje 11 jamek a par je 41.Fakt pěkný výsledek a určitě i hezký slunečný den.:):up:
Tak to musím dovysvětlit, pardon. Počítal jsem jen devět. 🙈 Pochopím, když Super odebereš. 😉
 
Tak to musím dovysvětlit, pardon. Počítal jsem jen devět. 🙈 Pochopím, když Super odebereš. 😉
Super nechám,protože Ti to zlepšilo náladu po tom simulátoru.:)
 
Děkuji ti, máš u mě kafe, až se domluvíme do Hodko. 😉 Až na jaře, teď je restaurace zavřená.
Určitě se na hře v Hodkovičkách domluvíme,protože jak jsi zaregistroval, jsem tam dost často(členství neomezená hra).
Jak začne přibývat slunečných dnů,dáme si tady na fóru vědět,a něco podnikneme.Jinak,uvidíme kdo se nakonec restaurace ujme,
abychom si po pěkné hře vychutnali i dobrou kávičku. :)
 
Určitě se na hře v Hodkovičkách domluvíme,protože jak jsi zaregistroval, jsem tam dost často(členství neomezená hra).
Jak začne přibývat slunečných dnů,dáme si tady na fóru vědět,a něco podnikneme.Jinak,uvidíme kdo se nakonec restaurace ujme,
abychom si po pěkné hře vychutnali i dobrou kávičku. :)
Domluveno. 😉👍
 
To je díky těm GT a zapíchnutým míčkům na fervejích a grýnech, to se to pak hraje jak nic 🤭
chlapci to je tím, že hraješ domácí hřiště , máš ho nachozené , jinak těch cca200 m je na začátek fw, druhou nehraješ jako normálně ze žlutých 9i , ale 5i nebo h či 5w a potom už je to normální , nic to nechce jen hrát lehce a netlačit na pilu, poslouchat, nebo číst příspěvky na jamce, pravidelně provádět dechové cvičení před jednotlivými odpaly, vizualizovat a potom vám to přijde easy.
Ano , @Mirek_62 má pravdu kombinace GT a tenké zateplené neopremové rukavice v tom počasí bylo TOP, příjemný pocit, teploučko, nic neklouzalo a až překvapivě rovné a dlouhé jednotlivé údery, prostě parádní začátek sezóny.
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom