Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli 2020 - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
 
děkuji :up:
 
V neděli bylo víc páru ale žádný birdik....
Jaro se probouzi ale co bude když začne mrznout?
5CA59F0D-7120-4815-A9D1-1A514213C0A9.jpeg
 
Dnes jsem si naplanoval remote praci
A takhle to zacalo
A1726C52-03ED-4A2D-B5CB-F13BFEE3C56B.jpeg

Ale neni zle pocasi jen spatne obleceny golfista, tak jsme s kamaradem vyrazili na hriste

508784A4-06AB-4A1E-A688-617184EDB3A5.jpeg

Na fotce je trochu videt Jak brutalne fuci. Vubec nechapu skoty jak muzou hravat v tom vetru. Tak jsem se snazil ucit nizke rany.
hriste jsme obehli brzo nebot jen dva zoufalci vyrazili dnes hrat :)
 
Dnes jsem si naplanoval remote praci
A takhle to zacalo
Zobrazit přílohu 10174
Ale neni zle pocasi jen spatne obleceny golfista, tak jsme s kamaradem vyrazili na hriste

Zobrazit přílohu 10175
Na fotce je trochu videt Jak brutalne fuci. Vubec nechapu skoty jak muzou hravat v tom vetru. Tak jsem se snazil ucit nizke rany.
hriste jsme obehli brzo nebot jen dva zoufalci vyrazili dnes hrat :)
pro mě jsi hrdina! :up:
 
Já budu na horách, ale kdo vyrazíte na golf, poreferujte. Jak se jako, kde a stav hřiště - ideálně foto co vydá za tisíce slov. Vyjma sdílené golfové radosti poskytne i inspiraci ostatní, kam se vydat nebo naopak kam raději ne! Díky všem a hezkou hru!
 
Dnes s @FrantaH a @ati Beřovice. Letní greeny, pomalé a skákavé. Plus bohužel plné pitchmarků, je tam asi teď přes zimu výrazně vyšší výskyt debilů :(
Já si vyrovnal svůj nejhorší výsledek na tomto hřišti, když už jsem se náhodou trefil do míče, vítr se postaral o to, aby rána dopadla blbě.
Ale pořád pro mě lepší než do toho mlátit na indooru.
 
Dnes s @FrantaH a @ati Beřovice. Letní greeny, pomalé a skákavé. Plus bohužel plné pitchmarků, je tam asi teď přes zimu výrazně vyšší výskyt debilů :(
Já si vyrovnal svůj nejhorší výsledek na tomto hřišti, když už jsem se náhodou trefil do míče, vítr se postaral o to, aby rána dopadla blbě.
Ale pořád pro mě lepší než do toho mlátit na indooru.

Teď sem se vrátil, hřiště ve stavu jak popisuješ ale opět za 82 ran, navíc na 6. mi uteklo béďo z metru, to mě sere ještě teď, vítr v zádech byl super, longest dneska 264m ( 6. jamka ) - po brutálním krtku na 16. sem topil ale pak z dropu zachránil bogey, na 18. pak z 4m trojpat, takže 80 opět neprolomeno / hráno ze žlutých, které jsou ale aktuálně na modrých.
 
Já si opět po nějaké době uvědomil, jak ten čas letí. Ještě včera na mě z kočáru dělal Gggggg při mém odpalu a dneska sám řídil buginu, vybíral mi hole a puttoval líp než já. A zítra mi v tom masakru chce dělat caddyho, prý abych vyhrál:).

7F364BE4-BA92-4854-BB1E-364DA73D5057.jpeg
 
Dnes Usti, dva roky jsem tam nebyl, ikdyz jsem tam byl pred mnoha lety clenem. Hriste na zimu v ocekavanem stavu, greeny skacou, obcas děravé od ptaku co tahaji zizaly, odpaliste vsechna posunuta na cervena a fairwaye vyssi v mistech, kde se drzi voda.
Pocasi vyslo super, nikdo prede mnou, takze velmi rychle kolo, dokonce i pod par ;) Pro ty co neznaji, hriste je relativne kratke a ikdyz jsem si to pichal na bilych, hral jsem driver jen 4x :)
Zimni fee za 600,-
E40CAC7C-55C5-4DAC-B66C-6585C423F67A.jpeg
 
Dneska střelnice na Molitorově. Pro mě, kterej nepozná kvalitní hřiště od nekvalitního, je Molitorov ve velmi dobré kondici. Trošku foukalo, ale jinak bylo parádně. Letní greeny v pohodě, ty za těch 109 ran nemůžou. Když trefím jenom 4x fervej (určitě za to můžou ta odpaliště, která jsou mimo odpaliště, že jo?! 🙄), těžko na těch kilometrovejch jamkách můžu něco uhrát. 🙈 Ale čím dál víc mě baví mé kouzelné wedge. Na fotce je chip na 60 m wedgi 61° přes bunker do kopce. Pitchmark až do Číny. 😂😍 A dokonce jsem uklidil i následný putt. Klubovnu i zázemí udělali fakt krásně a i kafe super. 👍
 

Přílohy

  • IMG_20200222_130231.jpg
    IMG_20200222_130231.jpg
    203,6 KB · Zobrazení: 196
  • IMG_20200222_100212.jpg
    IMG_20200222_100212.jpg
    95,5 KB · Zobrazení: 205
  • IMG_20200222_125649.jpg
    IMG_20200222_125649.jpg
    212,5 KB · Zobrazení: 206
Teď sem se vrátil, hřiště ve stavu jak popisuješ ale opět za 82 ran, navíc na 6. mi uteklo béďo z metru, to mě sere ještě teď, vítr v zádech byl super, longest dneska 264m ( 6. jamka ) - po brutálním krtku na 16. sem topil ale pak z dropu zachránil bogey, na 18. pak z 4m trojpat, takže 80 opět neprolomeno / hráno ze žlutých, které jsou ale aktuálně na modrých.
Vítr v zádech mi byl dnes k ničemu, vše po větru jsem hrál při zemi (ne že bych chtěl).
Na 16 jsem hrál na levý kraj greenu, skončil větrem napravo a byl to dnešní jediný par.
Trojpatu nepočítaně, z 1 metru nejlepší co jsem dal byl dvojpat :)
 
Dnes Usti, dva roky jsem tam nebyl, ikdyz jsem tam byl pred mnoha lety clenem. Hriste na zimu v ocekavanem stavu, greeny skacou, obcas děravé od ptaku co tahaji zizaly, odpaliste vsechna posunuta na cervena a fairwaye vyssi v mistech, kde se drzi voda.
Pocasi vyslo super, nikdo prede mnou, takze velmi rychle kolo, dokonce i pod par ;) Pro ty co neznaji, hriste je relativne kratke a ikdyz jsem si to pichal na bilych, hral jsem driver jen 4x :)
Zimni fee za 600,-
Zobrazit přílohu 10182
Posekali tam rákosí, že?
 
Posekali tam rákosí, že?
Hřiště bylo celé pročištěno už minulou sezónu. Zmizelo nejen rákosí, ale i roští mezi stromy např. na 1. nebo mezi 12. a 17.
Za grýnem 8. také pročištěno, takže při dlouhé ráně na grýn už nemusíte míček hledat v křovinách, protože je ve vodě 🤭
Myslím, že celkově to hřišti prospělo jak po vizuální stránce, tak i přispělo k rychlejší hře díky lepšímu hledání míčků mimo fervej.
 
Hřiště bylo celé pročištěno už minulou sezónu. Zmizelo nejen rákosí, ale i roští mezi stromy např. na 1. nebo mezi 12. a 17.
Za grýnem 8. také pročištěno, takže při dlouhé ráně na grýn už nemusíte míček hledat v křovinách, protože je ve vodě 🤭
Myslím, že celkově to hřišti prospělo jak po vizuální stránce, tak i přispělo k rychlejší hře díky lepšímu hledání míčků mimo fervej.
Tomáš Kodrle je prostě odborník (člen PGA) a dělá to dobře. Škoda, že všude nenajdeš kvalitní lidi, ale to je snad ve všech oborech.
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom