Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli 2020 - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
Dneska jsem vytahl punkuerky me male do Hostivare. Akademie je jiz opet v plne sile a tak jsme si to pekne uzili. Padaly birdici... dcerka mela i nejake ten par. Skvele. :)
 
Na prosinec dobrý, mohlo to být lepší, chtěl sem to alespoň ještě jednou dostat letos pod 80 ale nevyšlo to, mezi 9.-15. to tam prostě nepadalo.


1608472869406.png
 
Dnes Beřovice. Hrál jsem chvilku dobře, chvilku blbě. První devîtku jsme čekali za jinou čtveřicí, ti byli puštěni, my už ne. Druhou devitku jsme vysloveně protrpěli za dvěma borci a děvčicou odkudsi z Asie. Celkem 4,5h v pěkný zimě. Ještě že jsme byli taky čtyři a byla aspoň sranda.
Já zahrál svůj průměr 96, potěšil berdík na devítce, můj první myslím.
 
Nedele pred Vanoci, a obe hriste nacpana lidni.
Venku, krasnych 4 stupnu a trosku vitr.
Parkova devitka za +5ran (1.4 puttu)
country course (12 jamek) za +9
35D2E66A-D36E-446B-95F0-411B93FA9365.jpeg
B7BF25F1-D359-4E59-9CDC-73EA2C0F5201.jpeg

na teto fotce je videt rozdil mezi petkou zelezem, kde jeden micek trefeny prumerne a druhy perfektne. Rozdil 60m
jedine k tomuto mereni mi chybi hodinky. Nevim jak rozumne merit vzdalenosti ran
 
Dnes akademie na Kaskádě cca 3 x pouze 7i a pár míčků. První kolo 6 jamek kalamita , druhá šestka byla lepší no a ta třetí byla celkem dobrá. Bo pouze se 7i
jsem po 2 měsících zase zkusil pár ran no a na akademii v rozmezí 50 _ 120 m jen 7i mi to dalo dost zabrat. I patování tím železem chce více cviku.
Každopádně skvěle strávené dvě hodiny v tomto zvláštním čase.
 
Dnešní hra v Beřovicích víceméně stejná jako v neděli. Berdík přišel tentokrát hned na první jamce. A abych si moc nemyslel, hned na třetí jamce přišla desítka. Fuj. Další šance na berdíky jsem už zahodil.
Počasí vyšlo oproti předpovědi parádně, teplo bylo, vítr taky, déšť ne. Zase jeden novej spoluhráč ve flajtu, pohodovej chlapík. Bezva den.
 
Golfová zimní esence blaha. Tak tohle byla hláška dnešního dne, když jsme s @mkopcak dnes chvíli po obědě si byly zahrát jako takovou naší malou rozlučku s letošním golfovým rokem - místo ježíška. Vyrazili jsme do Mladé Boleslavi. Martinovo poprvé, mé asi potřetí nebo počtvrté. Zimní podmínky, ale hřiště v dobrém stavu (dík @JanKostalCZE za tip!). A letní grýny. Bylo to prima. Vyšlo nám i počasí, takže mírně poprchalo jen na začátku, ale pak i slunko na chvíli nesměle vykouklo. Super. Tempo slušné, hotovo v pohodové hře ve dvou za cca 3:10. Oba pár pokažených ran, ale taky spousta povedených.

No a jak jsme hráli? Já dobrovolně s půlsetem (D,5i,8i,P,56,62 a P), Martin nedobrovolně taky s půlsetem - D,H,4i,2x wedge a P, páč své Cobry má pořád ještě v servisu - a nakonec jsme oba zahráli celkem svorně 91 ran. Já byl příjemně potěšen, Martin malinko zklamán - jak je ten pohled na golf relativní. Kdybych já s tím jeho rozsahem holí zahrál, to co on, třeba ten jeho klidný par na tom 600 metrovém nesmyslu... a hlavně, ten jeho EAGLE na ostrovní 17, to bylo boží! Drive, H nebo 4i na grýn a pat z cca 5ti metrů přímo na komoru. Nádhera!

Mě mých 6 jamek v paru a 6 bogey upřímně dnes moc těší. Tím jsem si dnes pro letošek golfového ježíška už nadělil. Třebas to vydrží i na příští rok. :) Moc příjemné odpoledne, díkas Martine za hru!

25FDB2A9-1A68-41C2-BF03-71AD548C03F6.jpeg 40B34A6F-F360-4190-963A-67BE4C3EB5A1.jpeg F8574105-DFF8-46FD-A3B4-F34F538F315E.jpeg 9833DEB4-85C0-4BE1-992E-7270ECBE4A77.jpeg 9B0393F4-E153-4872-97D4-235921F87D3F.jpeg 5A955589-D760-4335-9866-EFFC0E10F7F3.jpeg 1090E7D1-B1E5-426B-8C32-5DA1B2EE6DE2.jpeg B614B611-A6F8-495D-B755-BE51254F4A09.jpeg
 
Upraveno:
Dnešní hra v Beřovicích víceméně stejná jako v neděli. Berdík přišel tentokrát hned na první jamce. A abych si moc nemyslel, hned na třetí jamce přišla desítka. Fuj. Další šance na berdíky jsem už zahodil.
Počasí vyšlo oproti předpovědi parádně, teplo bylo, vítr taky, déšť ne. Zase jeden novej spoluhráč ve flajtu, pohodovej chlapík. Bezva den.
Kdybych nemusel být v práci, viděl bych to tak na 86 a nejspíš by mi nechodili paty, přesto bych zahrál dvě birdie a pár parů. Letos sem skončil.
 
Mě mých 6 jamek v paru a 6 bogey upřímně dnes moc těší.

Bylo to super, fakt že jo. Eagle mi zůstane v paměti navěky. A kdo jste s Michalem posledních pár měsíců nehrál, připravte se opravdu na velkou změnu. Drivy mi už slušně šlape na paty, bez problémů sázel 220 m. A jeho přihrávky ze vzdálenosti 50 a méně metrů, to byla radost pohledět!
 
Golfová zimní esence blaha. Tak tohle byla hláška dnešního dne, když jsme s @mkopcak dnes chvíli po obědě si byly zahrát jako takovou naší malou rozlučku s letošním golfovým rokem - místo ježíška. Vyrazili jsme do Mladé Boleslavi. Martinovo poprvé, mé asi potřetí nebo počtvrté. Zimní podmínky, ale hřiště v dobrém stavu (dík @JanKostalCZE za tip!). A letní grýny. Bylo to prima. Vyšlo nám i počasí, takže mírně poprchalo jen na začátku, ale pak i slunko na chvíli nesměle vykouklo. Super. Tempo slušné, hotovo v pohodové hře ve dvou za cca 3:10. Oba pár pokažených ran, ale taky spousta povedených.

No a jak jsme hráli? Já dobrovolně s půlsetem (D,5i,8i,P,56,62 a P), Martin nedobrovolně taky s půlsetem - D,H,4i,2x wedge, páč své Cobry má pořád ještě v servisu - a nakonec jsme oba zahráli celkem svorně 91 ran. Já byl příjemně potěšen, Martin malinko zklamán - jak je ten pohled na golf relativní. Kdybych já s tím jeho rozsahem holí zahrál, to co on, třeba ten jeho klidný par na tom 600 metrovém nesmyslu... a hlavně, ten jeho EAGLE na ostrovní 17, to bylo boží! Drive, H nebo 4i na grýn a pat z cca 5ti metrů přímo na komoru. Nádhera!

Mě mých 6 jamek v paru a 6 bogey upřímně dnes moc těší. Tím jsem si dnes pro letošek golfového ježíška už nadělil. Třebas to vydrží i na příští rok. :) Moc příjemné odpoledne, díkas Martine za hru!

Zobrazit přílohu 15425Zobrazit přílohu 15426Zobrazit přílohu 15427Zobrazit přílohu 15428Zobrazit přílohu 15429Zobrazit přílohu 15430Zobrazit přílohu 15432Zobrazit přílohu 15433
Veliteli, my sli s @JanKostalCZE v 11:30 nevideli jste nas? Jste hrali z damskych? :)
Jak rikas, v Bolce jsou letni greeny stale hratelne.
 
Veliteli, my sli s @JanKostalCZE v 11:30 nevideli jste nas? Jste hrali z damskych? :)
Jak rikas, v Bolce jsou letni greeny stale hratelne.

Viděli, ale přestože jsme na vás asi 20x volali, sprostě jste nás ignorovali. Chvíli jsme mysleli, že se @JanKostalCZE dokonce na 13ce urazil a zamířil k Bezdězu, ale on si jen šel sebrat ten vyhozenej drive na 14ty odpaliště...
 
Viděli, ale přestože jsme na vás asi 20x volali, sprostě jste nás ignorovali. Chvíli jsme mysleli, že se @JanKostalCZE dokonce na 13ce urazil a zamířil k Bezdězu, ale on si jen šel sebrat ten vyhozenej drive na 14ty odpaliště...
na mou obranu jsem na 13 byl 10m pred greenem :D
 
na mou obranu jsem na 13 byl 10m pred greenem :D

No dle směru tvé chůze před greenem 14ky a to není podařená rána:). A měl bys zabrat, protože já 8:).
 
No dle směru tvé chůze před greenem 14ky a to není podařená rána:). A měl bys zabrat, protože já 8:).
stoupni si na bily ;) :D
 
Dneska (den pred Jeziskem) se brutalne oteplilo na 14 st a hriste opet bylo plne. Vcera jsem se dokonce bal na hristi. Za tech 21 jamek jsem v dalce uvidel jen dva lidi.
Nevim co se mi dnes stalo, jestli jsem si vzpomel na prvni zamestnani v JZD, a nato, ze je cas hluboke orby... tak jsem dost uderu vzal pekne do zeme. Ale presto prisly 2 berdiky a to potesilo.

tempImagebF33cl.png

tempImageKOcoI0.png

Sorry za stin.... oskar je docela nizko a nebylo kde uhnout :)
 
Dneska (den pred Jeziskem) se brutalne oteplilo na 14 st a hriste opet bylo plne. Vcera jsem se dokonce bal na hristi. Za tech 21 jamek jsem v dalce uvidel jen dva lidi.
Nevim co se mi dnes stalo, jestli jsem si vzpomel na prvni zamestnani v JZD, a nato, ze je cas hluboke orby... tak jsem dost uderu vzal pekne do zeme. Ale presto prisly 2 berdiky a to potesilo.
Asi Ti to foukalo odér od místního prasečáku a tak jsi si vzpomněl ..... Ale hra na Atzenbruggu v tomto počasí, jen bledá závist... ;)
 
Tak kdo bude mít letošní poslední hry? Za chvíli už začneme s rokem 21. Hrajete teď někdo někde? :)
 
Tak kdo bude mít letošní poslední hry? Za chvíli už začneme s rokem 21. Hrajete teď někdo někde? :)
Cao veliteli, jasny, dnes opet rano Hodkovicky. Super pocasi. Hriste jede na zimni greeny, ktere maji prumer cca 8 m, ze zlutych odpalist.
11 jamek.
Alespon si zahraju taky pod PAR jak Jenda Kostal po cely rok :) P.S. Kdy pujdem ? :)
 

Přílohy

  • C4EAA964-DF6F-4FA7-9439-C2F848798683.jpeg
    C4EAA964-DF6F-4FA7-9439-C2F848798683.jpeg
    189,8 KB · Zobrazení: 240
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom