Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli 2020 - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
Pustili nás na 11, pozdě, ale lepší než nic. Až do konce jsme před sebou nikoho neviděli, takže musely být volné minimálně 3 jamky.
 
Pustili nás na 11, pozdě, ale lepší než nic. Až do konce jsme před sebou nikoho neviděli, takže musely být volné minimálně 3 jamky.
myslim, ze tempo 4:10 ve 4 neni tak hrozne :) na kazde jamce jsme cekali az se hodne priblizite, abychom vas pustili a ono nic
 
  • To se mi líbí
Reactions: PFP
Viděl sem Vás když sem byl na 9. jamce, my šli druzí v pořádí, takže krásně plynulá hra.
Jinak sem dnes trefil jen dva grýny v regulaci, když nebudu počítat chip-in na 10. do birdie, tak jeden trefený green na 16.
Ty návrty 1m od kraje jsou šílený.


Zobrazit přílohu 15357
musis hrat za tyc :)
 
  • To se mi líbí
Reactions: PFP
myslim, ze tempo 4:10 ve 4 neni tak hrozne :) na kazde jamce jsme cekali az se hodne priblizite, abychom vas pustili a ono nic
To já přece netvrdím Honzo. Ale když normálně hrajeme 3.15 ve dvou, byla to trochu nuda. A logicky jsme se nikam nehnali, protože na prvních jamkách jsme neviděli, jestli taky nečekáte. Když ještě k tomu @ati na odpališti jedničky říkal budete čekat, napadlo by tě, že před vámi je díra?
 
Ono je to asi o úhlu pohledu, můj je z toho 4 flightu;). Flighty před náma, byly pokud vím po 2, za náma minimálně 2 taky po 2. Takže rozdíl v tempu je víc než logický, a to chápu i pohled flightu ve 2.

Myslím, že by mohla aktivnější roli sehrát recepce a pospojovat. Lepší hrát ve 4 pomaleji než ve 2 rychle a čekat.... Aspon me osobne to tak vic vyhovuje.
 
@PFP to máš těžké. My se při rezervaci týden předem přidali ke dvojici, která tam byla. A ještě včera jsem viděl, že náš čas byl pořád obsazený. Jestli je to tak, že ti lidi prostě nepřišli, tak s tím recepce nic neudělá. Ti kluci za námi říkali, že je tam po domluvě recepční nacpala mezi plné flajty. Jestli je pak realita jiná, měl by to pořešit marshal, ale ten jaksi chyběl.
 
  • To se mi líbí
Reactions: PFP
Musíš se na to dívat optimisticky, lepší jít ve dvou 10 dní před Vánoci lehce přes 4h, než nejít vůbec :)
Já mám další tee time na 20/12, tak doufám, že letos ještě jednou vyrazím.
 
Díky za radu, zkusím to. Proč se ale cpeš dopředu, když víš, jak se na to má dívat ten co čeká? Poradit někomu jak má být v pohodě když mě se problém netýká umí každej...
 
Dneska dopo jsem byl se podívat na Černém Mostě, bohužel prostor byl jen pro jednu devítku. Hřiště v bezvadném stavu, hraje se na letní grýny, poměrně rychlé . Ferveje byly dnes parádní - ale ano, může to být ovlivněno tím, že už hodně dlouho jsem nehrál venku za sluníčka a bezvětří. Super to bylo, Škoda, že jen jeden par, ale co, do 50ti ran to bylo, takže dobrý. I ten driver vcelku poslouchal - dnes propatováno, člověk odvykne, že to fakt jede. Hřiště bylo plné - i když je pondělí dopo, 4 ve flajtech.

Ta druhá fotka - to je prosím trojka. Poprvé v životě jsem zahrál hezky první na toto místo, klidné dlouhé železo, super. Ano, jen proto abych to následně druhou ránu příslušně zkazil. Ještě že jsem si to vyfotil... alespoň mám radost podruhé ještě při pohledu na tu fotku. Čert všem výsledek - těší mě, když to dopadne tam, kam mířím - alespoň sem tam. :)

BFDB7CFF-B870-47BE-A14F-CE5ECF549D7F.jpeg CC756321-AD23-41F0-8B5E-EB507138B0E9.jpeg
 
Dneska dopo jsem byl se podívat na Černém Mostě, bohužel prostor byl jen pro jednu devítku. Hřiště v bezvadném stavu, hraje se na letní grýny, poměrně rychlé . Ferveje byly dnes parádní - ale ano, může to být ovlivněno tím, že už hodně dlouho jsem nehrál venku za sluníčka a bezvětří. Super to bylo, Škoda, že jen jeden par, ale co, do 50ti ran to bylo, takže dobrý. I ten driver vcelku poslouchal - dnes propatováno, člověk odvykne, že to fakt jede. Hřiště bylo plné - i když je pondělí dopo, 4 ve flajtech.

Ta druhá fotka - to je prosím trojka. Poprvé v životě jsem zahrál hezky první na toto místo, klidné dlouhé železo, super. Ano, jen proto abych to následně druhou ránu příslušně zkazil. Ještě že jsem si to vyfotil... alespoň mám radost podruhé ještě při pohledu na tu fotku. Čert všem výsledek - těší mě, když to dopadne tam, kam mířím - alespoň sem tam. :)

Zobrazit přílohu 15367Zobrazit přílohu 15368
ty náčelníku, to je 200 m ze žlutých... dlouhý železo, jo? nebylo to trochu topnutý 🤔
 
ty náčelníku, to je 200 m ze žlutých... dlouhý železo, jo? nebylo to trochu topnutý 🤔

Nekaž mi to. :) Jenom trošku. :-D
Nemusi se hned říkat, že to je topnutý, přece. Byla trošku nižší, taková malinko brnivá, pravda... no, a ne úplně trefená, a co, důležitý je výsledek. :)
 
Díky za radu, zkusím to. Proč se ale cpeš dopředu, když víš, jak se na to má dívat ten co čeká? Poradit někomu jak má být v pohodě když mě se problém netýká umí každej...

Asi se nechápeme, chtěl sem říct, že už jsme všichni mohli koukat na golf max. v TV nebo bušit do plátna, ale díky velmi mírné zimě ( opět ) hrajeme stále venku a tak by mi rozhodně nevadilo jít to 4h. My startovali v 9:10 a v 9:00 sem nikoho jít neviděl, takže tam bylo nejspíš volno.
 
@Seppper Volno bylo na hřišti, ne na TeeTime. Prostě lidi si to zablokují a nepřijdou. Je jedno, jestli je červenec nebo prosinec, když není hřiště plné, nevidím důvod akceptovat pro mě pomalou hru. Flajt před námi nás nakonec bez říkání pustil, za mě se k tomu už vracet nebudu.
Btw. Beřovice pravděpodobně zavřou bez ohledu na počasí nejpozději 23.12. a do nového roku zůstanou zavřené.
 
Dneska s @jan a Láďou jsme vyrazili do Staré Boleslavy. S Janem jsme se tento týden viděli častěji, než s našimi ženami doma, ale určitě si to nebudou brát osobně. A Láďu jsem neviděl, ani nepamatuju. No, probrali jsme všechno a každého ze všech stran a k tomu sem tam hráli i golf. Roztrpčen se včerejšího svého tréninku jsem přijel trochu dřív, že se zahřeju na drivingu a klukům ukážu - protože určitě půjdou hrát hned z auta. K něčemu to bylo... trefil jsem se při hře do míčku - stoprocentní zlepšení oproti včerejšku, takže super. Budu si dávat reálné cíle! Trefit míček a vyslat ho plus minus vpřed a nezlomit si u toho ruce musí chvíli teď stačit. :)

Zahrál jsem na sebe hezky. Stará Bolka je PAR 34, takže jsem zahrál na devítku 44, tzn. plus deset. Škoda, že těch patů bylo 23 (2,56 na jamku). Grýny aerifikované, zapískované, ale překvapivě docela rychlé - trochu loterie. Dneska 2 pary a 3 bogey, zbytek double a škoda pokažené osmičky za sedm. Hřiště v dobré kondici, dnes se hrálo na letní grýny, ferveje v pohodě. Odpaliště - taky se dalo najít místečko. Díky kluci za hru!

147E1914-155C-4F3B-A18A-FD3FBA6854D8.jpeg 00AFAE66-67CD-4886-84B0-CCFC47FA2D65.jpeg 3055B524-7483-458E-9237-25BAB279835E.jpeg D09AD6DE-B420-4B70-9BE4-08FFB67BB741.jpeg
 
Upraveno:
Ano, dnes jsem byl s @requo na golfu... stejne jako vcera a v pondeli. Tim by vycet pozitiv byl asi u konce.
Hral jsem blbe, ale lepe nez dva tydny predtim.
Nastesti me v tom kluci nenechali a tez moc nepredvedli. :) Velmi kolegialni... dekuji :D... Konec hlaseni.
 
HO tenhle týden má něco sebe - doháním práci tedy po večerech, ale přes den se vyvětrat venku je prima. Zvykl bych si na to. Dneska tedy dopo Hostivař. Bohužel už není v pátek hra na 12 jamek, ale zase jen na devět. 12 jen víkendy a svátky. Kurňa - proč se to furt mění? Moje chyba, těšil jsem se zbytečně.

Takže s @Jirka 4 jsme dneska dali našich klasických devět jamek. Zahrál jsem je za 48 ran, 2 pary, 4 bogey. Vcelku to šlo. Otrávila mě jen poslední jáma (3par), kdy jsem chtěl zamachrovat a predvest se a ano, svět je v pořádku. Zahrál jsem za sedm. Prosím - bez vody, tzn 4 paty. Chjo. :-D

Hřiště ok. Letní grýny - aerifikovane, pisek.

EE93012A-5FC0-4A25-943B-06B2B8E3B2DE.jpeg B39D5AAE-DFE7-4679-BF1C-743BE1F49706.jpeg
 
Upraveno:
Dnes rychlá 9ka v Hořehledech s @requo . Michal hrál asi nejhezčí golf, co jsem ho kdy viděl předvádět. Nebojácně sázel drivy, velmi pěkně přihrával a i putty byly na jeho poměry orientovány správným směrem a tempem. Ale především, nevybavuju si žádnou vyloženě zmršenou ránu, takže palec nahoru za velmi příjemných 48 ran!

Já zahájil triplem na jedničce, ten chip 4kou železem (furt nemám hole) jsem malinkou přetáh a skončil takřka u odpaliště 2ky. A pak už se to celkem srovnalo, končil jsem sérií birdie, bogey, par a birdie, celkem 40 ran.

Hořehledy v odpovídajícím stavu, užívám si možnost vysekávat řízky a být v prosinci na hřišti!

6DDCA832-5999-424C-9E27-CA57250B7801.jpeg
 
Austerlitz stále na letních grýnech, hra odpovídala podmínkám - mrholení, orosené grýny, teplota kolem 2 až 4 stupňů. Jenom 4 pary, ale taky 4 dabláče, zbytek bogie. Příště si sebou beru gumovou stěrku na rosu.

Ale zaplať Tiger, že můžeme stále hrát na letních.
 
Dnes jsem při tréninku na drivingu (indoor) zažil déjà vu.
V úterý jsem ze 150m poslal míček přímo do jamky a dnes - ze 150m jsem míček opět poslal přímo do jamky 🙈🤩🤪
Instagram video
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom