Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli 2019 - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
Včera po práci Zbraslav s @doktordee. Jen první devítka, od 16.20. Na sedmičce už byla docela zima - to se ale rychle stmívá, co? Nehrál jsem moc pěkně, ale zato (nebo možná právě proto) jsem dostal pár rad od Davida, co - lépe: např. hlídat si ramena - a neotevírat tolik postoj. Takze prima, par ran bylo lepsich. :up:

Na osmičce se mi povedlo skončit osmičkou cca dva metry od fangle - stejná vzdálenost jako David stejnou holí, co na tom, že on to zopakuje kdykoli - historie se na to neptá. Oba bohužel jen par. :)

Hřiště ferveje super, grýny mi přišli na Zbraslav tentokrát slabší (nacucané, s viditelnýma stopama po botech) - ale to je fakt drobnost a na mé 4paty to vliv nemělo - ani jeden do jamky nezahnul.

Barabizna - kousek od hřište na Zbraslavi - geniální stejky! Mňam!

Díky Davide za hru!

68D2B629-1471-49EF-AD05-AF42F1DA8032.jpeg 6049CBC2-A761-4DA2-AE8F-07F37EC9FDC7.jpeg 8770E0BC-D1D5-442D-9E3A-55BBEB961987.jpeg
 
Upraveno:
Nehrát včera na Hluboké, je jako nejít na Žofín vyždímat kapesník na božského Káju, jako nenadávat na Erdogana za chudáky Kurdy (o kterých slyšíte poprvé v životě) nebo jako chtít u Tygra neperlivou vodu. A to z mnoha důvodů:

1. Neměli jste šanci jako @honza62 pozorovat ten neskutečnej úplněk za teplé podzimní noci, protože vstával ve 4, aby mě v 5:45 mohl vyzvednout. A to protože jsme měli teetime v 8:00, abychom si užili celej nádhernej slunečnej den na golfu.

2. Neměli jste šanci vychutnat si ten pocit jedinečnosti, kdy je v celé ČR jasno a vedro a jen na Hluboké je mlha, že by člověk Rákosníčka zašláp.

3. Jen závidět můžete tu chvíli, kdy dohrajete poslední jamku, na kterou sotva vidíte a než dojdete do klubovny, tak se nebe roztrhá a slunce i zámek vykouknou na svět.

4. Ale to zcela nejzásadnější - neměli jste šanci vidět koncert mých golfových holí, které dokázaly poprvé v životě nasázet + 10 ran (82), 39 STB a především na 2. devitce (38 ran) zcela deklasovat místní hřiště.

Tak snad si dáte příště bacha a pojedete s náma!
 
Po odstavení holí do hanba koutu si to vzaly k srdci a v pondělí hráli jak mají. Takže doporučuji jim pohrozit, pokud máte chytré hole a pochopí vážnost situace....
Pondělní odpoledne na Konopišti s průvodcem @karlos, moc díky za to. Hráli jsme dÉste. Počasí nádherné a hra jakž takž, nakonec 52 a 48 ran a kupodivu 40 stejblů. Ale na vítězství v jamkovce s bráchou to nestačilo-remíza. Mohla rozhodnout poslední jamka, já krásný drajv na vedlejší fervej, brácha asi pět metrů ode mě :) takže přihrávka přes kopeček a třetí na grýn. Nakonec dvoj pat a remíza.

Hřiště super, sice mokřejší na některých místech, ale krásně šťavnaté.
 
Jsem jim to chlapům přivolal svejma kecama, rozhodnutí na 18 tce, nedali se a v klidu plichtili.. :)
Já taky ještě jednou děkuji za spolhru, bylo to prima..:up:
 
Dneska tréninková devítka v tempu za +1. Překvapil mne celkový čas - dal jsem to za hoďku o_O
4C3DDDAA-633B-4C6F-9D5E-2CEB49C8B88E.jpeg
 
Dneska jsem měl tu příjemnou možnost hrát turnaj "pro zvané" v Hořehledech, ve flajtu s @honza62 a @Michal Prokop. Krásně nám vyšlo počasí, Tereziánské babí léto, nádherný den. A nakonec i pár dokonalých ran. Když bychom spojili naše povedené jamky - mohlo by to být ukázkové skóre. Takto jsme se alespoň radovali z úspěchů postupně, stejně jako jsme si každý prošli nějakou tou drobnou herní krizí. Hřiště bylo dnes ukázkové, nevím, jak to @mkopcak s trávníkáři děláte, ale fakt dneska hřiště bylo povrchově ještě lepší, než když jsem ho chválil naposled. Takhle jedovaté a konstantní grýny jsem v Hořehledech za tři roky ještě nezažil. Škoda takových grýnů pro nás, hobíky! Klobouček - vyřiď jim prosím pochvalu. I když to místy bylo depresivní. Ale co, přeci jen se pochválím - nakonec mi tam na jedné jamce, na dvojce, padnul i birdík - tak myslím, že mě osobně sezóna může skončit. Mám splněno. :)

Kluci, díky za hru, Honzovi gratuluji ke krásnému druhému místu v kategorii. Bylo mi ctí vám jít doprovodem.

DAD396E3-8D1B-4610-8265-235717D11865.jpeg 43B4AA19-8AE7-4926-90BD-7A877CE45905.jpeg A79724D6-DA1E-4580-8F3D-5C1CF290A302.jpeg 38721A8E-E046-46EC-8852-4903EF901185.jpeg 383A9A20-2450-4244-98C2-34A1D52E53B5.jpeg D52D6795-3B09-4DFC-AA63-6BDFC66F5CB7.jpeg
 
Dneska jsem měl tu příjemnou možnost hrát turnaj "pro zvané" v Hořehledech, ve flajtu s @honza62 a @Michal Prokop. Krásně nám vyšlo počasí, Tereziánské babí léto, nádherný den. A nakonec i pár dokonalých ran. Když bychom spojili naše povedené jamky - mohlo by to být ukázkové skóre. Takto jsme se alespoň radovali z úspěchů postupně, stejně jako jsme si každý prošli nějakou tou drobnou herní krizí. Hřiště bylo dnes ukázkové, nevím, jak to @mkopcak s trávníkáři děláte, ale fakt dneska hřiště bylo povrchově ještě lepší, než když jsem ho chválil naposled. Takhle jedovaté a konstantní grýny jsem v Hořehledech za tři roky ještě nezažil. Škoda takových grýnů pro nás, hobíky! Klobouček - vyřiď jim prosím pochvalu. I když to místy bylo depresivní. Ale co, přeci jen se pochválím - nakonec mi tam na jedné jamce, na dvojce, padnul i birdík - tak myslím, že mě osobně sezóna může skončit. Mám splněno. :)

Kluci, díky za hru, Honzovi gratuluji ke krásnému druhému místu v kategorii. Bylo mi ctí vám jít doprovodem.

Zobrazit přílohu 8606Zobrazit přílohu 8608Zobrazit přílohu 8609Zobrazit přílohu 8610Zobrazit přílohu 8611Zobrazit přílohu 8612
Co k tomu dodat. Hřiště fakt super, radost na něm hrát. Byl to krásnej den na golfu. Povedla se nám spousta krasnejch ran, a spousta jinejch. Náčelník parádně patoval, fakt. Prostě jsme si to užili. Martine díky
 
Beřovice jsou v top stavu aktuálně, doporučuji návštěvu, já dnes za 86 s totálním selháním na poslední jamce, 100m třetí rána do greenu končí v levém bunkeru, odtud míč putuje do bankeru za greenem dole abych se následně vrátil zpět do toho bunkeru kde sem skončil tou třetí ranou, pak ještě chip a triple bogey je na světě :)
O to víc to sere, protože sem atakoval nejlepší skóre z bílých letos - 83.

 
Beřovice jsou v top stavu aktuálně, doporučuji návštěvu, já dnes za 86 s totálním selháním na poslední jamce, 100m třetí rána do greenu končí v levém bunkeru, odtud míč putuje do bankeru za greenem dole abych se následně vrátil zpět do toho bunkeru kde sem skončil tou třetí ranou, pak ještě chip a triple bogey je na světě :)
O to víc to sere, protože sem atakoval nejlepší skóre z bílých letos - 83.

Jo, můžu potvrdit. Stav parádní, akorát dnes jsem si těch fairwaí moc neužil :(
 
Doplnim. Konopiste - ferveje super, gryny Radecky nic moc. Pomale. Dost. DEste - zavreno, aerifikace.
 
Doplním. Jelikož mě nikdo nepochválil pochválím se sám, 12 a 14 birdie..:)

Nekecej, chválil jsem tě hned, jak si to zahrál. Zato mých 83 ran a 40 STB tu nikdo nezmínil ani omylem...
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom