Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli 2019 - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
Samozřejmě :) Postupný cíl jsou podobné odznáčky, jako vidím u tvého příspěvku ;)
Tak to je fajn. »A čo také si predstavujetě pod hentým «pár měsíců» vojín Kefalín?” 🤭
Tak držím palce, ať to jsou opravdu jen měsíce.
 
Dneska poprvé Poděbrady.

Na mně docela težké hriště, hodně vody (2 jamky i trochu více pršelo), mokré tráva. Pomalé zapískované greeny. Akorát ještě jezdili a sypali písek kolem greenů. Aspoň jsem z dálky viděl, kam se snažím dostat.

Co musím pochválit -> perfektně uklizené listí, dalo se hrát a v mém případě i najít míček. S ohledem na množství listnatých velkých stromů .... klobouk dolu.

A ještě perlička, která zpříjemníla den. Zavřená restaureace a jako kompenzace u recepce plznička na cestu :up:

Jinak - hrál jsem pod psa :( , ale zkusím si zapamatovat těch pár krásných jamek, které se mi povedli (ještě pár měsíců tréninku a stane se z toho většina).
Jak to tam vypadá s těma lesníma jamkama? Slyšel jsem, že 13 už vůbec nefunguje a 1 a 2 se bude nějak rušit kvůli sporu o pozemky
 
Jak to tam vypadá s těma lesníma jamkama? Slyšel jsem, že 13 už vůbec nefunguje a 1 a 2 se bude nějak rušit kvůli sporu o pozemky

1 a 2 jsou v pohodě, posunul se prý out a je to pod stromy hezky vysekané (hrál jsem hezky po prostředku, tak mi to nevadilo). Takže za mně krásné jamky. Ale jestli se budou rušit ... netuším.

13 je zavřená, hodně vody a zavřený green
 
Využil jsem pracovní výjezd do jižních čech a poprvé navštívil hřiště v Krumlově a Kestřanech. O Krumlově jsem slýchával vesměs kladné reference a o Kestřanech spíše ty horší. Já nabyl úplně jiného dojmu. V Krumlově je spousta pěkných jamek ale taky spousta takových, co na mě dělali dojem nadbytečné zbytečnosti. Kdybych měl shrnout svůj dojem do jedné věty tak řeknu, že by to mohla být luxusní devítka ale je to taková nedozrálá upracovaná osmnáctka. Naproti tomu z Kestřan jsem nadšený a rád se sem vrátím.
 
Byli jsme dnes v Hořehledech, počasí luxus, oběd po hře taky. Jediná kaňka byla první devítka za 2h 35 min, před námi flajt pěti ultra pomalých topinkářů, druhá devítka jak když mavnete proutkem, na hřišti skoro nikdo.
2x birdie na 2. a 11. jamce a jeden sněhulák po hovězím nápadu vzít to driverem.

1570895695645.png


PS: hledáme 4. člena na texas v Beřovicích 27/10, nemá někdo chuť?
 
Byli jsme dnes v Hořehledech, počasí luxus, oběd po hře taky. Jediná kaňka byla první devítka za 2h 35 min, před námi flajt pěti ultra pomalých topinkářů, druhá devítka jak když mavnete proutkem, na hřišti skoro nikdo.
2x birdie na 2. a 11. jamce a jeden sněhulák po hovězím nápadu vzít to driverem.

Zobrazit přílohu 8538

PS: hledáme 4. člena na texas v Beřovicích 27/10, nemá někdo chuť?
Přidal bych se, ale píčuju a hraju blbě
 
Dnes Beřovice, čistý čas hry 5.01 + 10min čekání na startu. Turnaj před námi. Hra tomu odpovídala hlavně na druhé devítce.
 
Byli jsme dnes v Hořehledech, počasí luxus, oběd po hře taky. Jediná kaňka byla první devítka za 2h 35 min, před námi flajt pěti ultra pomalých topinkářů, druhá devítka jak když mavnete proutkem, na hřišti skoro nikdo.
2x birdie na 2. a 11. jamce a jeden sněhulák po hovězím nápadu vzít to driverem.

Zobrazit přílohu 8538

PS: hledáme 4. člena na texas v Beřovicích 27/10, nemá někdo chuť?
Jak se hraje ten texas, flight po osmi?
 
S @Marcela zdravíme z Toskánska. Zatím jen z terasy zíráme přes driving (10€ + 2€ 32 míčů) na jednu z rovinatých jamek :D. Tee Time máme po 14:00(9 jamek 50€,18 jamek 88€). Reportáž bude časem. Dnes Golf Club Toscana Castelfalfi.
 

Přílohy

  • DSC_0520.JPG
    DSC_0520.JPG
    92,2 KB · Zobrazení: 367
S @Marcela zdravíme z Toskánska. Zatím jen z terasy zíráme přes driving (10€ + 2€ 32 míčů) na jednu z rovinatých jamek :D. Tee Time máme po 14:00(9 jamek 50€,18 jamek 88€). Reportáž bude časem. Dnes Golf Club Toscana Castelfalfi.
oni chteji platit vstup na driving ikdyz platite feecko??
 
oni chteji platit vstup na driving ikdyz platite feecko??
To netuším, zjistim zítra. Tohle jsou informace z ceníku, my jsme měly zařízené fee přes cestovku a na driving jsme nešly....
 
Dnes podobné utrpení jako včera, tentokrát v Podborankach. Tři flighty jejich HCP tour dokázali totálně ucpat hřiště. Jestli takhle hrají místní borci vždy, mám jasno, že tam už ne.
Utrpení znásobeno vlastní mizernou hrou, kromě driveru nefungovalo nic, ale vůbec nic. Nepamatuju už několik let hru, kdy bych netrefil doslova ani jednu ránu železem ani wedgí, fakt mazec. Snad jsem vystřílel všechny špatné rany na dlouho dopředu.
 
Včera Moliťák, poprvé hra pod 90 a rovnou 85... 2x útok na eagle, jen kéž by člověk nebyl tak podělanej při 3 metrovém patu... Na 6té jamce o 20cm utekl HIO... Pánbůh nebyl doma, měl jsem si ještě vsadit Sportku...:-D
 
Jestli takhle hrají místní borci vždy, mám jasno
Tak, takhle hrají i u nás místní bojs, bývalé hokejky, když náhodou jedekolem marshall co se stalo?? Tak mu vždy řeknu ať se jede podívat jestli si náhodou nezapomněli sundat brusle.😆😄😳
 
Dnes podobné utrpení jako včera, tentokrát v Podborankach. Tři flighty jejich HCP tour dokázali totálně ucpat hřiště. Jestli takhle hrají místní borci vždy, mám jasno, že tam už ne.
Utrpení znásobeno vlastní mizernou hrou, kromě driveru nefungovalo nic, ale vůbec nic. Nepamatuju už několik let hru, kdy bych netrefil doslova ani jednu ránu železem ani wedgí, fakt mazec. Snad jsem vystřílel všechny špatné rany na dlouho dopředu.


Soucítím s tebou, my šli první devítku v Hořehledech v sobotu 2:49 a podle hodinek sem by v pohybu jen 1:09.
Před námi dokonce flajt o třech pouštěl před sebe flajt s pěti hráči :) Po devítce ale zmizeli a pak už to jelo.
 
Soucítím s tebou, my šli první devítku v Hořehledech v sobotu 2:49 a podle hodinek sem by v pohybu jen 1:09.
Před námi dokonce flajt o třech pouštěl před sebe flajt s pěti hráči :) Po devítce ale zmizeli a pak už to jelo.
Taky hezké, to je cas na dve devitky:)
 
Tak kde jste kdo jeste hrali? Jeden z nekrasnejsich vikendu tohodle roku - to jste preci museli byt na hristi uplne vsichni!
 
Já byl v sobotu hrát devítku na OAKS. Hrají se jamky 1-3 a pak 13-18. Hřiště je opravdu nádherné, celkem kopcovité, každá jamka jinak krásná, nic se neopakuje a kvalita ještě o stupínek výš proti dalším špičkovým hřištím u nás, které jsem měl zatím možnost navštívit (Albatros, Čerňák, Pyšely,...) Fairwaye jako kobereček, bunkery těžké, hluboké a rozeseté vždy na "správných" místech, ale zároveň tak krásně připravené, že se z nich hrálo jedna radost. Za to roughy opravdu přísné, skoro by se dalo říct, že bylo zbytečné v nich něco hledat, protože šance najít míček byla minimální. Greeny měly dle maršála rychlost 11,5 a kolega to ohodnotil docela přesně, když řekl, že je to jako puttovat na ledě :)
Jinak se svojí hrou jsem byl spokojený, šel mi hezky driver, železa a wedge standard a nečekaně jsem si rozuměl i s rychlými greeny, takže ve výsledku 3x par, 5x bogey a jednou jsem netrefil fairway a dal si sněhuláka :)

Pokud budu mít ještě někdy příležitost, tak hru na tomto hřišti určitě neodmítnu.

IMG_0454.jpeg
1571063841015.jpeg
1571063852372.jpeg
1571063870525.jpeg
1571063877547.jpeg
1571063884540.jpeg
1571063888962.jpeg
 
Upraveno:
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom