Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli 2019 - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
To samé u mě v neděli, start v 8:00, na drivingu v 7:30 sám, východ slunce a hřiště v super stavu.

Hra nic moc, odhadem 90-94, spíš sem využil toho, že sem šel sám a trénoval přímo na hřišti, takže sem to šel skoro 4h.

20190922_072636.jpg

20190922_084453.jpg

20190922_085845.jpg
20190922_093746.jpg
20190922_084444.jpg
[/QUOTE]
 
Ahoj,
V úterý a ve středu jsem si dal Kácov .. stručně řečeno, hřiště těžky ale zato strašně krásný .. kdo to neumí po farwayi (tzn drtivá většina :p ) si musí vzít opravdu velkou zásobu míčků, za ty 2 dny jsem jim tam nechal cca 15-20 míčků !! a ne jako v Hořehledech, že se daj najít .. bud tam je voda, biozona nebo hustý les ..

Mno moje hra zas jak na horské dráze .. po paru následoval škrt jamky, poté šance na birdie put, abych na další jamce poslal dva míčky do biošky .. :-/

Jak jsem to někde četl .. "Kdo alespoň jednou za kolo neskončil s golfem, jakoby nehrál" :-D 🙃
 
Jsou dny, kdy trpite jak zvirata. Nejde vam nic, ani to, co ste tak peclive trenovali.

Dnes nebyl ten den. Dnes nebyl golfovy Mohamed doma a na me ruce se snesla aura Tigera Woodse. Co rana, to skvost. Co cil, to zasah. Prisly i slabsi chvilky, ale 4x birdie a 1x eagle proste kazdy den nedavate. Diky moc Romane, na tohle budu zas dalsi dekadu cekat!

9398DB21-1D1E-4198-B9A7-01B7DA1E6199.jpeg
49F7BC7F-031D-40EB-A4DE-5E66CA5FE8B6.jpeg


9398DB21-1D1E-4198-B9A7-01B7DA1E6199.jpeg
49F7BC7F-031D-40EB-A4DE-5E66CA5FE8B6.jpeg
 
Jsou dny, kdy trpite jak zvirata. Nejde vam nic, ani to, co ste tak peclive trenovali.

Dnes nebyl ten den. Dnes nebyl golfovy Mohamed doma a na me ruce se snesla aura Tigera Woodse. Co rana, to skvost. Co cil, to zasah. Prisly i slabsi chvilky, ale 4x birdie a 1x eagle proste kazdy den nedavate. Diky moc Romane, na tohle budu zas dalsi dekadu cekat!


Jsem rád, že sis formu nevyplytval na předchozím turnaji 🤣🤣🤣
 
Protože do nás @mkopcak včera rval pivo pod tlakem, měl to s námi jednoduché [emoji3]
Ale tak jak on s parťákem bysme nezahráli, ani kdyby spadlo všechno co nespadlo. I tak velká spokojenost. Myslím, že i bez odečtu bysme byli třetí, ale neviděl jsem kompletní výsledky...
88101e11ec2898fb88b42360aae5af59.jpg
 
Protože do nás @mkopcak včera rval pivo pod tlakem, měl to s námi jednoduché [emoji3]
Ale tak jak on s parťákem bysme nezahráli, ani kdyby spadlo všechno co nespadlo. I tak velká spokojenost. Myslím, že i bez odečtu bysme byli třetí, ale neviděl jsem kompletní výsledky...
88101e11ec2898fb88b42360aae5af59.jpg

A to sme na poslednich trech jamkach hrali + 3...🤪
 
A to sme na poslednich trech jamkach hrali + 3...[emoji2957]
No, my podělali trojku v prvním kole a to jsme byli druhou 30m pred greenem. Jen ja doklepaval do paru z 10cm na třech jamkách. Ale co, nemůže spadnout všechno..
 
Dnes turnaj na Slapech. Zkazil jsem 3 jamky, jinak to docela šlo. Pár parů, jeden berdik a prima počasí. Po minulém týdnu v Hořehledech super změna v tom, ze jsem donesl do klubovny všechny míčky s kterými jsem vycházel na 1. tee :) Docela dost bunkerů mají vyplavených vodou a označených jako půda v opravě.
 
V sobotu odpoledne narozeninový turnaj u nás na hřišti v netradičním formátu. Takže kvalita hry těžko popsatelná, když odpalujete levou holí, nebo na krátkém tříparu musíte první ránu hrát driverem, jiné odpaliště je v heavy roughu, za panáka na baru nebo u bugynky jste si mohli odečíst jednu ránu atd. atd. :D :D Prostě byla legrace a užili jsme si to i přes asi desetiminutovou důkladnou sprchu z nebes. Cenu získal vlastně každý a ceny byly pěkné. Ale to hlavní, co mi udělalo obří radost, byla soutěž na závěr - pro čtyřčlenné týmy o nejrychleji zahranou jamku. Hráli jsme jamku č. 7 - rovný čtyřpar, jednotliví členové týmu se rozmístili po jamce tak, jak se očekávala rána předchozího hráče a každý odehrál tu jednu ránu. Prvního hráče hned po odpalu vezla ke greenu bugyna, aby případně odehrál další put, kdyby se nepovedl zahrát par. To byl teda mazec!!! Jelikož jsme byli na turnaji s manželem i oběma klukama, utvořili jsme rodinný team a jako první vystartovali. Vojta první - driver (má dlouhé rány), Jíra druhý - příhra na green (on je fakt umí) a my s manželem u greenu a na greenu. Kluci zahráli luxusně, Vojta dal krásný drive, Jíra zkušeně zahrál na green, manžel puttem přiblížil jamce a já závěr - bohužel o max dva cm míček do jamky nespadl, ihned doťukl Vojta, kterého přivezla bugyna. Čas 57,30(tedy pod minutu( a přes zahrané bogie nebyl nikým překonán! Získali jsme putovní pohár, kde budou naše jména a samozřejmě jsme ho nechali na výstavě v klubovně. Jak řekl náš junior - doma to žádná z návštěv stejně neocení:D:D Ale ten pocit, že jsme jako rodina zabojovali a i vyhráli, je moc super.
 
Anžto foukalo jako kráva tak proč utrácet za ostrovní golf když to máme doma, v 16 jsem šel první devítku Radecký, čísla jsem nepočítal, šlo mi o to vyzkoušet hru když opravdu fouká.. No a zjistil jsem že to můžou být až tři hole, opravdu to v takových podmínkách nemají profíci úplně jednoduchý, tady už přichází ke slovu léta praxe a odříkání.. :) :) :)

A jedny panorámata..:)

IMG_20190930_174331.jpg
 
Já dneska dal devítku se švagrem na Líšnici. Foukalo, foukalo jako krava. Vítr kecal do každé rány, kecal i na greenu. O každé raně jsem musel víc přemýšlet. Do greenu z padesáti metrů žádná wedge, ale pod větrem třeba sedmickou. A hele, skóre stejné nebo lepší než mnohdy jindy a pocit super
 
V nedeli jsem opet dal Hostivarskou akademii s dcerkou. Zacina se z toho stavat tradice... tentokrat nam to moc neslo a meli jsme odhadem 6 jamek (z 18ti) nerviky, ale konec dobry vse dobre...
Ja zahral alespon 5 birdies... a 2x jsem se uz nadechoval k radosti z (mini)Hole in One (marne samozrejme). Takze by jeden mel mozna pocit, ze se timto rodicovskym pocinem clovek zlepsi v kratke hre.
H*vno... neb ostatnim jamkami jsem pocet ran korigoval na vetsi, nez bych asi chtel. Nepocital jsem, ale 3 jamky jsem dal 6, a zbytek nebyly jen pary.

PS: Taky vas bavi sem psat tyhle veci, pricemz je vas jasne, ze to vubec nikoho nezajima?? :D
 
V nedeli jsem opet dal Hostivarskou akademii s dcerkou. Zacina se z toho stavat tradice... tentokrat nam to moc neslo a meli jsme odhadem 6 jamek (z 18ti) nerviky, ale konec dobry vse dobre...
Ja zahral alespon 5 birdies... a 2x jsem se uz nadechoval k radosti z (mini)Hole in One (marne samozrejme). Takze by jeden mel mozna pocit, ze se timto rodicovskym pocinem clovek zlepsi v kratke hre.
H*vno... neb ostatnim jamkami jsem pocet ran korigoval na vetsi, nez bych asi chtel. Nepocital jsem, ale 3 jamky jsem dal 6, a zbytek nebyly jen pary.

PS: Taky vas bavi sem psat tyhle veci, pricemz je vas jasne, ze to vubec nikoho nezajima?? :D

Já si to třeba přečetl. Ale máš pravdu, stejně mě to nezajímá:-D
 
V nedeli jsem opet dal Hostivarskou akademii s dcerkou. Zacina se z toho stavat tradice... tentokrat nam to moc neslo a meli jsme odhadem 6 jamek (z 18ti) nerviky, ale konec dobry vse dobre...
Ja zahral alespon 5 birdies... a 2x jsem se uz nadechoval k radosti z (mini)Hole in One (marne samozrejme). Takze by jeden mel mozna pocit, ze se timto rodicovskym pocinem clovek zlepsi v kratke hre.
H*vno... neb ostatnim jamkami jsem pocet ran korigoval na vetsi, nez bych asi chtel. Nepocital jsem, ale 3 jamky jsem dal 6, a zbytek nebyly jen pary.

PS: Taky vas bavi sem psat tyhle veci, pricemz je vas jasne, ze to vubec nikoho nezajima?? :D
ale jo, je to nejosobnější vlákno tady, a lidi mě zajímají
 
V sobotu jsme zavítali do Hořehled, texas dvojic, musím říct, že nás s bráchou hřiště bavilo. O cm nám utekl eagle na pětiparové 6. a na 17. jsme po dvou ranách do autu za plot vpravo brali berdie, můj míček se totiž vrátil zpět do hry, doteď nechápu jak. Jediný co bych asi zkritizoval, bylo to navrtání na jedničce, pěkně svinsky ve svahu :) . Nakonec za 76, not great, not terrible.
 
V sobotu jsme zavítali do Hořehled, texas dvojic, musím říct, že nás s bráchou hřiště bavilo. O cm nám utekl eagle na pětiparové 6. a na 17. jsme po dvou ranách do autu za plot vpravo brali berdie, můj míček se totiž vrátil zpět do hry, doteď nechápu jak. Jediný co bych asi zkritizoval, bylo to navrtání na jedničce, pěkně svinsky ve svahu :) . Nakonec za 76, not great, not terrible.

Máš u mě velmi významné plus, že si taktně pomlčel o mojí hře (šli jsme s vámi s @honza62). Snažím se na ten otřesný zážitek zapomenout. :-D Jediné, co by stálo za pochvalu, byla má vzorná reakce na @mkopcak FÓÓÓÓÓÓREEEEE!

Hráli jste s bráchou parádně, radost pohledět. Mnoho krásných ran jste nám s Honzou ukázali. Díky kluci za hru!
 
V sobotu jsme zavítali do Hořehled, texas dvojic, musím říct, že nás s bráchou hřiště bavilo. O cm nám utekl eagle na pětiparové 6. a na 17. jsme po dvou ranách do autu za plot vpravo brali berdie, můj míček se totiž vrátil zpět do hry, doteď nechápu jak. Jediný co bych asi zkritizoval, bylo to navrtání na jedničce, pěkně svinsky ve svahu :) . Nakonec za 76, not great, not terrible.

Hm, ani jsem si tě tam nevšiml...škoda.
To navrtani na jedničce bejva často, ale osmička v Beřovicích bývá horší..
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom