Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli 2019 - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
No jak bych to popsal. Včera Čeladná, dnes Ostravice. Na sebe jsem zahrál relativně dost parů, dva berdiky, ale vše ostatní bylo nepopsatelné. Ale lepší se to, dnes lépe než včera. Zítra ještě potrénuji. Jsem zvědavý jak rozpadlé to hřiště bude, když mu říkají OldCourse. A forma do hořehled bude vyhladěna 👍

P.S.: @mkopcak, když mohou mít vnitřní auty na Čeladné na každé druhé jamce ( 1. devítka NewCourse) tak se vlastně tímto znakem řadíte k vrcholu golfových resortů v Čechách 😂😂😂
 
Tak letos poprvé snížení v rámci mistrovství GC Beřovice, dokonce sem šel na dvojku s -1 :) ale pak klasicky pár zatažených ran, včetně extrémně zatažené 6i na 7. jamce pod strom za green, škoda těch doubláčů, věřil sem min na 85 a lépe. Nicméně kdyby mi někdo řekl na jedničce, že budu 6 ran za @ati tak to beru :). Škoda, že zítra nemohu, budoucí žena mi řekla, že se mi prý nechce :)

1568477040496.png
 
Hoře o víkendu. 52 ran, ale to schválně, abyste doufali, že za týden budete mít šanci nás s Týnkou porazit, plantážníci! :)

[SHOWCASE=item, 26][/SHOWCASE]
 
Hoře o víkendu. 52 ran, ale to schválně, abyste doufali, že za týden budete mít šanci nás s Týnkou porazit, plantážníci! :)

[SHOWCASE=item, 26][/SHOWCASE]
Tak to buď v klidu. Touhle logikou jsem teď o víkendu vyházel špatné rány na dvě sezóny dopředu a budu hrát všechny kola do konce roku 2020 pod 80. 😂 myslím, ze si za týden touto dobou napíšeme, ze tato hypotéza se nepotvrdila a vrátíme se zpět na zem. (Bude stačit hrát pod 85) 😂😂😂
 
V sobotu jsem zakončil trojboj na hřišti v Hradci. Překvapeně jsem měl 88 ran.. šel jsem se synovcem, takže žádný stres z vlastní hry, spíš z jeho :cool:. Ale hřiště prázdné a krásné počasí...
Hrádek:
IMG_20190913_135427[1].jpg

Kuňka
IMG_20190912_143023[1].jpg

Hradec
IMG_20190914_164052[1].jpg
 
V patek charita v Beroune... jak to rici... hriste v dobrem kondici, az na legendarni 12ku, kde se zjevne opravuje green, takze se hraje na jakysi zimni green a z modrych. Ja jsem se tam ale docela rozsypal... 3x proskrt je moc. Takze 31stbl bylo nakonec jeste ok. Kupodivu jsem odehral se cti vsechny tri pary.

6BD13A49-3943-446C-8C20-46756E1019AB.jpeg


A o vikendu opet s dcerkou... sice tentokrat nedala zadny par, ale 3x GIR je fakt slusne. A me par berdiku udelalo radost tez. :)

1CFE98E7-7A53-4D84-BEA1-66CC15AFAD08.jpeg
 
Tak dneska jsem si šel potrénovat na víkendové boje. Celkem to šlo, ale pak jsem si na 6ce uvědomil, že když si zlepším HCP, tak @Tomáš Kloud seberu šanci v sobotu vyhrát texas. Takže jsem tam hodil jednu heroickou ránu ala @Jerry do autu a po ní hned pro jistotu druhou. Na 7ce se dívala z vokna manželka, takže sem musel machrovat, ale pak už jsem měl před očima jen ten sobotní pohár a poctivě to domrvil do konce.

A teď vážně - může mi dop*dele drát ku*va fix himlhergot někdo vysvětlit, jak můžu bejt tak ultragalaktickej ko*ot a tak krásně rozehranou hru dom*dat tak nehorázným způsobem???!!!

Snímek obrazovky 2019-09-17 v 18.43.35.png
 
@mkopcak proto hrajeme Texas ... je tam nízká pravděpodobnost, že oba uděláme stejnou blbost :-D :-D ikdyž .......

Ty voe, jestli mi po tomhle dnešním utrpení nespadne ta sobota do klína, tak přísahám bohu, někdo si to šeredně vodskáče. Někdo, kdo bude po ruce, uplně nejblíž...
 
Tak dneska jsem si šel potrénovat na víkendové boje. Celkem to šlo, ale pak jsem si na 6ce uvědomil, že když si zlepším HCP, tak @Tomáš Kloud seberu šanci v sobotu vyhrát texas. Takže jsem tam hodil jednu heroickou ránu ala @Jerry do autu a po ní hned pro jistotu druhou. Na 7ce se dívala z vokna manželka, takže sem musel machrovat, ale pak už jsem měl před očima jen ten sobotní pohár a poctivě to domrvil do konce.

A teď vážně - může mi dop*dele drát ku*va fix himlhergot někdo vysvětlit, jak můžu bejt tak ultragalaktickej ko*ot a tak krásně rozehranou hru dom*dat tak nehorázným způsobem???!!!

Zobrazit přílohu 8324
Naprosto snadno..prostě se to rozbije.. :)

Borec.JPG
 
Tak dneska jsem si šel potrénovat na víkendové boje. Celkem to šlo, ale pak jsem si na 6ce uvědomil, že když si zlepším HCP, tak @Tomáš Kloud seberu šanci v sobotu vyhrát texas. Takže jsem tam hodil jednu heroickou ránu ala @Jerry do autu a po ní hned pro jistotu druhou. Na 7ce se dívala z vokna manželka, takže sem musel machrovat, ale pak už jsem měl před očima jen ten sobotní pohár a poctivě to domrvil do konce.

A teď vážně - může mi dop*dele drát ku*va fix himlhergot někdo vysvětlit, jak můžu bejt tak ultragalaktickej ko*ot a tak krásně rozehranou hru dom*dat tak nehorázným způsobem???!!!

Zobrazit přílohu 8324
Je to snadne: tech prvnich 5 jamek si mel stesti :D
 
Výzva: To nikdo nehrajete? Nepovídejte. Pochlubte se, kde jste kdo teď byl, kde budete a jaký je stav hřiště, sem s tím! :)
 
Výzva: To nikdo nehrajete? Nepovídejte. Pochlubte se, kde jste kdo teď byl, kde budete a jaký je stav hřiště, sem s tím! :)

Dnes nejdříve 1 hod. s trenérem. Hmmm,
nic moc hezkého jsem se na sebe nedozvěděl 🤧 Pak hřiště.(Roudnička) Tradičně v super stavu. Rychlost greenů cca.9. Jezdilo to jako blázen. Asi 3 parasy. Na mě docela dobrý.Ale pochybuju o tom , jestli to byl jako trénink na Mlíčenhledy dobrý nápad. 🏌️‍♂️🙄🏌️‍♂️Vystřílel jsem hromadu míčů, teď mě všechno bolí, dozvěděl jsem se co všechno dělám blbě ( to nepřidá) a trénoval jsem na rychlých greenech na pomalé.
Měl jsem být raději doma. Ach jo. Tak zítra 🤗Už se na Vás těším 😐
 
Prakticky bez tréninku :(, ale dnes aspoň rychlá 6ka v Pyšelích... Poslední hra starými železy - doma už na mě čekají nová :). Snad se k těmhle ještě s láskou nevrátím :rolleyes::cool:
http://www.gamegolf.com/player/MarekCepl/round/2766425
Puttování extra mizerné (2,33/jamku) :D, ale hra v poli lepší než jsem čekal 80% FIR, 67% GIR. A na mé oblíbené jamce #6 se to obzvlášť povedlo :). Asi jí začnu říkat Eagle jamka - 251m Drive na FW, 185m 2i na green 6 stop od jamky...
IMG_1502.JPG

No asi nikoho nepřekvapí, že jsem to s tím neposlušným putterem netrefil :devil:, ale pocit i tak fajnovej za easy birdie...

Tak ještě zítra a pak do konce října tak max. na driving v Japonsku :(.
Nečekám, že mě na ty soukromý hřiště v okolí (Ono GC, Hirono GC) někdo ze členů pozve :(, a že by se mi chtělo vypláznout >5000,- za 18 jamek, to taky tvrdit nemůžu :D
I když jsou to skoro nej hřiště v celým Japonsku a ty hole s sebou do letadla prostě propašuju :devil:

Edit: hrál jste už někdo golf v Japonsku? :D Abyste mi řekl, jak jsou ta hřiště hnusná a nestojí za to? :D
 
Výzva: To nikdo nehrajete? Nepovídejte. Pochlubte se, kde jste kdo teď byl, kde budete a jaký je stav hřiště, sem s tím! :)
No tak teda jo... :)
Minulý týden Benátky....myslel jsem, že po Karlštejně už to být horší nemůže, ale v golfu je možné vše (18 Stb !!:()...a ještě k tomu mimořádně hrbolaté greeny, od jara se to vůbec nezlepšilo, hnus....nedoporučuji nikomu již letos tento resort navštívit....
No a tento týden Konopiště-d Éste.....hra lepší (29 Stb), greeny o hodně lepší....a ještě k tomu na hřišti rostou houby!!:)...spoluhráčka ve flightu to nemohla ani pobrat (hřiby, kozáky, bedly....)
 
Včerejší Horehledy. Katastrofa. Ale aspoň radost za pár na devitce.
Screenshot_20190923_103209_com.shotzoom.golfshot2.jpg
 
Dnes Beřovice, trochu jako na houpačce ale nakonec moje nejlepší hra tam, 88 ran, 44 stb. Moc pěknej den, šli jsme první, nikdo nezdržoval, paráda.
223962c32534d07a6a03c2d8edcb3104.jpg
Gratulace k bogey na osmicce, ja to po desatem neuspesnem pokusu, kdy se micek pokazde vratil na stejnou pozici, radsi skrtnul 😀
 
Gratulace k bogey na osmicce, ja to po desatem neuspesnem pokusu, kdy se micek pokazde vratil na stejnou pozici, radsi skrtnul [emoji3]
No, já si blbě přihrál, tak z toho byl trojput. Ale rozumím ti, kolega vydržel čtyři pokusy a pak sebral míček se slovy "nějakej debilní kus trávníku si tady ze mě nebude dělat prdel" [emoji3]
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom