Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli 2019 - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
Tak to mám za sebou, už nejsem turnajový panic. 😉 Sice to nebylo na zlatou, ale pohár (i další ceny), jsou pěkný. Tři parády jsem musel škrtnout, ale vykompenzovaly to tři pary. Upravil jsem hcp a teď už se na vás vrhnu. 😉 Teda snad nevrhnete vy, až se potkáme... 😂 Btw., pět hodin v dešti jsem fakt ještě nehrál, ale hřiště v Bolce (byl jsem poprvé), opravdu parádní!
 

Přílohy

  • IMG_20190810_203853_357.jpg
    IMG_20190810_203853_357.jpg
    152,5 KB · Zobrazení: 313
Já si dnes po dvouvíkendové pauze (když nepočítám hrádek) zlepšil osobák na Beřovicích. 89 ran, 43 stb. Hra moc fajn, protože nikdo nezdržoval, šli jsme krásně svým tempem.
Hra v poli nic moc, hlavně železa špatně trefovaná a všemi směry, patování průměr, ale naprosto super krátká hra. Takhle se mi to ještě nikdy nepovedlo, nezkazil jsem vůbec nic, ani z bunkeru.
Greeny byly chlupaté a pomalé, hlavně ráno, když byly ještě mokré.
25ca9ad9e60d4440f3cff3cf0a43b815.jpg
 
Nektere zabery se proste neookoukaji... jako pohled na tento drive na Stirinske legendary #9 (nize obr.). Par utekl o 2 cm. :)
Stirin v naprosto luxusnim stavu vcetne greenu (byt tradicne pomalejsi). Kdo neveri, at tam bezi. Snad mi daji provizi.

Jinak hra stala jako celek za prd, dekuji za optani. :D

CC5572C3-93F3-4C4C-8FFB-0FA7C6569402.jpeg
 
Já vim, slíbil jsem, že na to do smrti nesáhnu. Ale na dnešek byla domluvená jamkovka s Radkem už dávno dopředu a bez boje se neutíká. Mám několik nových i staronových zjištění:

1. Když 2 hodiny před startem hry zjistíte, že jdete na oslavu narozenin greenkeepera, není to důvod k panice.
2. Půl litru vodky během hodiny zajimávě rozvolní švih i vidění.
3. Předsevzetí hrát max 8kou železem nemá vliv na konstantní hraní PARů s útoky na birdie.
4. Ač jste před týdnem netrefily ani pinďourem do poklopce, v pohodě pošlete domů hráče s HCP 17, co na vás měl k dobru 4 rány už na 15tý jamce.

Díky víkendovým dešťům se Hořehledy krásně zelenají a je radost tu hrát!

26F1F582-FA5E-485C-A92E-EA98B6044221.jpeg
 
Nektere zabery se proste neookoukaji... jako pohled na tento drive na Stirinske legendary #9 (nize obr.). Par utekl o 2 cm. :)
Stirin v naprosto luxusnim stavu vcetne greenu (byt tradicne pomalejsi). Kdo neveri, at tam bezi. Snad mi daji provizi.

Jinak hra stala jako celek za prd, dekuji za optani. :D

Zobrazit přílohu 7974
Na tuhle legendu se taky chystam, jsem zvedavej, co tam predvedu. 🙈😂
 
T
Já si dnes po dvouvíkendové pauze (když nepočítám hrádek) zlepšil osobák na Beřovicích. 89 ran, 43 stb. Hra moc fajn, protože nikdo nezdržoval, šli jsme krásně svým tempem.
Hra v poli nic moc, hlavně železa špatně trefovaná a všemi směry, patování průměr, ale naprosto super krátká hra. Takhle se mi to ještě nikdy nepovedlo, nezkazil jsem vůbec nic, ani z bunkeru.
Greeny byly chlupaté a pomalé, hlavně ráno, když byly ještě mokré.
25ca9ad9e60d4440f3cff3cf0a43b815.jpg


Taky sem byl, dokonce stejné skóre, hrál to po pěti kolech na žlutých zpět z bílých ale ty rány navíc byly spíš díky tragické krátké hře a patování.
Nicméně mě překvapilo, jak se hřiště zvedlo za těch 14 dní co sem tam nebyl.

Ten míček opřený o strom je na 17., na tohle mám mimořádný štěstí a vždy alespoň jednou za kolo se mi to opře někde o stromek.

20190811_073852.jpg
20190811_095241.jpg
20190811_103730.jpg
20190811_093355.jpg
 
T



Taky sem byl, dokonce stejné skóre, hrál to po pěti kolech na žlutých zpět z bílých ale ty rány navíc byly spíš díky tragické krátké hře a patování.
Nicméně mě překvapilo, jak se hřiště zvedlo za těch 14 dní co sem tam nebyl.

Ten míček opřený o strom je na 17., na tohle mám mimořádný štěstí a vždy alespoň jednou za kolo se mi to opře někde o stromek.

Zobrazit přílohu 7976Zobrazit přílohu 7977Zobrazit přílohu 7978Zobrazit přílohu 7979
Jo, hřiště vypadá dobře, ale ty greeny jsou bůhvíproč zase pomalé.
S tím míčkem u stromu to chce talent na hřišti, kde strom skoro nepotkáš :)
 
  • Pobavilo, díky!
Reactions: jan
Dnes seniorka v Prosečné. Kdo neznáte, 9ka kousek nad Hostiném. Hrál jsem tam prvně. Odpaliště nic moc, ferveje spíš na stavění, greeny moc pěkné, rychlé. Na mně
to hřiště bylo až moc technicky náročné.
Zahrál jsem 2 parasy, 1derďase a jinak to
nebyla žádná sláva. Co se mi tam vyloženě líbilo je hra přes poměrně hluboké rokle.
3x se mi to povedlo,1x jsem to po.ral, ale míček jsem našel. To , o co jsem se mohl na jiných hřištích opřít, tedy krátká hra, mi tady na těch krpálech vůbec nešla. Ale
zase mi to začalo lítat rovně z odpaliště.
Kdo se ve mně vyzná🙄
I přes to, že jsem zhoršoval, se mi to líbilo
a určitě se tam ještě letos vydám.Beru to jako výzvu 🏌️‍♂️😀
 
Dnes Ropice, pekne hriste. Moje hra dobra, ctyri pary jinak bogey golf a par vyjimek horsich:) celkem mi litaly drivy, par prihravek se podarilo.
Zahral jsem ve finale na sve, ale mohlo to byt vyrazne lepsi, kdyby......
 
Včera turnaj na Grosshofu. Prvni 9ku jsem
nebyl schopen z odpaliště dát pořádnou
ránu. Samá ušmrncnutá topina. Pak mi
kolega z flaitu poradil ať se nezvedám
a koukám na míček. Dál jsem si říct,
začalo to aspoň trochu lítat, kam jsem
chtěl. Druhou 9ku jsem šel za 44 ran.
Celkově jsem uhrál 39 stb. Trochu jsem
tím pádem zlepšoval. Tak že dobrý .😏
 
Parádně jsme si dnes s @kristyna zahráli devítku na našich domácích Hořehledech. Venku krásně pod mrakem, hřiště v pěkném stavu, spousta prima ran. Já nakonec hrál slušně, nejhůře 7 ran na jamku, ale stejně po devítce to bylo nakonec 51 ran, 17 stb. Zacinalo to ale dobre, bogey a par... no a pak už to bylo horší. S prckem jsme do kopce hráli fotbal zlutym mickem, takze dnes snad poprvé uplne v pohodě jsme to vsichni utapali. :)

Btw Kdo neveri, ze v Horehledech funguji Koksinaci, golfiste z okolnich vesnic, at tam bezi jukne kazdou sobotu kolem desate, najde tam cele rodiny budoucich golfistu... super @mkopcak a spol! Viz nektere foto z dnesniho dne v pozadi...

CAF29926-5AC4-42EE-AFCA-407F529FA54A.jpeg 562679BA-1A32-4748-B404-0685689EF7D8.jpeg ECB909EC-E4E2-48F2-B68B-0C9E2ED732E9.jpeg 53639A9B-F258-4398-B776-B08059BADC6D.jpeg 68DC7CCD-4E45-45B1-880D-3291C304CFDB.jpeg 3E3DC03D-F6EE-4222-AB7A-9C0957C2D6C4.jpeg C363CFD2-9C74-454F-AF5C-E5324C706DEA.jpeg 31FBE20A-73D0-491E-8E3F-A5CAFC79576D.jpeg 35723BBC-C7CA-4996-BE52-939F7DB00ACD.jpeg 71540DCA-7E02-490C-BF80-4F00114EF0F7.jpeg
 
Dnes Grabštejn v rámci G Open spolu s @jan.taraba, @Petr a Pavel - na rozdíl od mých výkonů předvedli kluci hezké kousky a ve velmi příjemné atmosféře jsme si užili krásný den. Sebe jsem překvapil 3W kdy to ani nešlajzovalo. Další rány nekomentuji. Uvidíme zítra...
 
No tak ani nevím co k tomu napsat, prostě to byl opět další krásný den na Grabštejně, kaňky se našly a nebylo jich málo, ale!!!
Přijedeš na hřiště a prší, že se ani z auta nechce, na drivingu byla asi jediná pozitivní věc že nebolí záda a zaslouženě jdu v posledním flightu. Nemyslel jsem si, že se @RobertSlajs připojí hned při první ráně, ale stalo se, naštěstí to ubrzdil ještě před vodou a v podobném duchu se dařilo celý den, na greenech dorazil další dobrý kamarád Fanda Krátký no a po chvíli se objevil i věrný souputník Lukáš Pech.
Abych si nezačal hledat nové kamarády... pánové Dlouhý a Přesný ať se mi ozvou co nejdříve.
S druhou jamkou se rozsvítilo slunce a zalezlo až teď při psaní reportu. Usmažený a unavený po 3 dnech golfu (kdo nepoznal nepochopí) ale spokojený a živý, no a to jídlo na závěr - luxusní grilovaná zelenina a steak
Přijeďte příští rok vyzkoušet co to s vámi udělá... Výsledek není podstatný a zážitek musí být hlavně intenzivní :D :D :D
 
Tak dnes po vynechanych dvou týdnech opět Zbraslav a Sunset. Začal jsem tradičně. Jedničku jsem snad ještě nezahrál dobře, drive vytlačený na dvojku, přihrávka zatažená za green do autu...tripple. A od té doby se střídaly parádní rány s těmi zkazenymi..... a provedenými záchranami. Na trojce odpal snad 40 metru napravo od greenu. Zázračný chip a dva putty. Putter už není nový, ale placebo stále funguje a dal jsem asi 4 záchrané jednoputty. Pohledem na nový HCP a svou standardní hru jsem se dnes odsoudil k tréninku, abych to ještě někdy potvrdil 😂😂😂
 

Přílohy

  • 8FF21BDE-F55E-4A89-B714-5140D2E64B37.jpeg
    8FF21BDE-F55E-4A89-B714-5140D2E64B37.jpeg
    76,8 KB · Zobrazení: 253
Upraveno:
Včera Zbraslav s @kristyna, první soutěžní devítka, pak jsme vzali smutnícího bezdomovce bez flajtu (mě naštval, protože zahrál soutěžně líp jak já) do party na druhou devítku. :) S Týnkou jsme hráli oba dobře, já nakonec 50 ran, 20 stb, takže mírná úprava HCP směrem na hladinu 26. No, fakt mi to docela šlo. S mojí paní se mi jde příjemně, je to pohoda, když je někdo kratší než vy, rázem se nemusíte předvádět a rvát to zbytečně daleko, prostě ego může klidně spát a hraje se víc v klidu, projeví se to na celé hře.

Nemluvě o tom, když jí to sluší a je naprosto neodolatelná a venku je hezký den, dítě hlídá babička, je krásné, hratelné hřiště v super stavu, daří se vám, je to prima. Druhá devítka už byla u nás obou herně slabší, trochu jsme spěchali, ale i tak, prima zážitek, den a vůbec, prima golf. Díky vám @kristyna a @Marklar za pěkný večer!

Hřiště v TOP stavu, aktuálně. Lze jen doporučit. Bohužel snad jen na pár greenech mraky pitchmarku. :(

953ed35e-3832-46fb-8dd1-367a20b0ffc6.jpg d61d0849-35a2-44b1-ae7c-791e340f83f0.jpg IMG-3368.JPG IMG-3372.JPG IMG-3374.JPG IMG-3377.JPG
 
Dnes po delší době ranní devítka na Kotlině se @Sauron - pohodový společník, krásné počasí, moje hra nekonsistentní jako vždy, tak nač si stěžovat. :) Ráda se přidám někdy znovu.
DSC_0412.JPG
 
Včera na Karlštejně, -6 :D Ne míčků, skutečně za -6 ran. OK, v rámci Texasu PRO-AM před víkendovou LET, ale stejně. Dánka hrála pěkně, jen byla dost nekomunikativní :)
Mně se splnil sen už asi na 3. jamce, když vybrala k další ráně MŮJ drive :cool:
Hřiště moc pěkně připravené, po deštích ale dost podmáčené. Greeny dost rychlé, dle jejích slov odhadovala 10 stop. A to byl někdy dost zapeklitý oříšek, obzvláště byl-li člověk nad jamkou:D
 
Včera Poděbrady, prvních 9 jamek +7, po hodně dlouhé době golf, kdy jsem se měl rád, jen pary a bogey...:) Opět se potvrdilo, že to je o hlavě, šel jsem s vědomím, že pokud se ozvou záda, jdu k autu a tak jsem se snažil ten švih hrát co nejuvolněněji a nervat to... A nemusel jsem tak hledat míčky mezi stromy...:D
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom