Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli 2019 - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
Které hřiště? Podle mě si jich tímto popsal tak polovinu v ČR. :-D
Jako obvykle u mě Pyšely :D, ale věřím, že jinde to nebude o moc lepší - po jaru musí hřiště ukázat, jak moc umí kousat... :rolleyes:
To ale nemluvíš o minulé neděli kdy sis mě namazal na chleba ?
To byla nějaká divná výjimka, asi jsem hrál hodně na jistotu :D
 
Dnes jsem byl Štiřin, 41+39=80, hřiště místy podmáčené místy beton, bunkry tragédie pískoštěrk , malá vrstva tvrdý podklad, #6 zkrácené odpaliště. Praporkové tyče tenké/ rozšláplé okraje některých jamek takže, když nevytahujete nevidíte, rostřepený šišojd, okraje nadzvedlé. Vidím, že nášlapnou desku při vrtání nové pozice asi nepoužívají nikde. Co více , sice nevtíravý marshall, ale neustále v patách, na klidu to nepřidá.
Plus, jako vždy restaurace, výtečný vývar a chutná svíčková a neméně doporučená domácí Malinová limča . Tedy celkem restaurace plus jedna a navíc příjemný číšník a recepce/ ruský přízvuk.
 
Dnes Ypsilon v rámci FriendlyCup. Semirough hustý a šťavnatý, rough nám ušetřil spoustu času, protože jsme po 2 jamkách věděli, že to absolutně nemá cenu hledat a rovnou se hrála další rána. Většina trestných oblastí jsou biozony se zákazem vstupu i hry což je při jejich hustotě asi dobře. Překvapila mě spousta drobných holin na fairway a mnoho velkých GuR. Perfektně okrájené hrany bunkerů spolu s mokrým pískem dělaly z plážové hry pořádný oříšek. Greeny rychlejší ale vysoké rány se zastavovaly dobře. Birdie, par, několik bogeys a zbytek šrot. Zítra si to na MID & Sen užijte...
 
Dnes bylo jedno jak, ale především kdo - VŠICHNI!!! Moje žena vzala po 5 letech do ruky hole a celá family jsme obešly/ objely 5 jamek a byla to paráda!

A465647E-85CE-4C0B-8F71-0C5E9F68CC87.jpeg
0CA7F93D-12D6-4CBF-8B9D-8C3AF79D3290.jpeg
193B710E-CC80-455F-B93F-E2816754303C.jpeg
921C1BC9-01EB-43B6-8283-C68AA53866CB.jpeg
 
Včera jsem hrál devítku na Zbraslavi. Jak jsem hrál? Jak bych to tak řekl... nemohl bych spíše popsat ty jamky, kdy jsem škrtal a spíše jsem se jen procházel? Hrál jsem naprosto příšerně. Od Buků jsem na golf ani nešáhl, takže první rána až na týčku - samozřejmě na Zbraslavi drajving daleko a nefunkční warmap je pořád ta samá písnička. No, všechno, kde jsem měl pocit, že jsem se v Bucích rozehrál, rázem bylo pryč.

Nešlo nic. Přesně ten den a golf, kdy ač dokonalé počasí, hřiště ve velmi dobrém stavu (btw. konečně prosekané rafy), si říkáte... jestli jsem se neměl dát spíše na šipky.

Takže pozor, včera uctyhodných 8 stejblů! Panečku, to je výkon. Ach jo. Tak zapomenout a příště to bude lepší.
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Dnes Ypsilon v rámci FriendlyCup. Semirough hustý a šťavnatý, rough nám ušetřil spoustu času, protože jsme po 2 jamkách věděli, že to absolutně nemá cenu hledat a rovnou se hrála další rána. Většina trestných oblastí jsou biozony se zákazem vstupu i hry což je při jejich hustotě asi dobře. Překvapila mě spousta drobných holin na fairway a mnoho velkých GuR. Perfektně okrájené hrany bunkerů spolu s mokrým pískem dělaly z plážové hry pořádný oříšek. Greeny rychlejší ale vysoké rány se zastavovaly dobře. Birdie, par, několik bogeys a zbytek šrot. Zítra si to na MID & Sen užijte...
Diky za report, jeste, ze jsem to necetl predtim nez jsem tam vyrazil na MID tour jinak bych mozna i zvazoval odstoupeni pred hrou a byla by to velka skoda :-D
 
V rámci tréninku Víti jsem si s ním zahrál 6 jamek a byť šťavnaté Hořehledy jsou pro letošek asi minulostí, hrálo se mi líbezně. Greeny jsou sice na pohled hnusné, ale na naše poměry jezdí parádně a míček drží stopu (4 jednoputty). FW už tradičně suché, ale furt se dá jít pod balon, takže to ještě není ta letní tragedie. Rafy stále krásně zelené, husté a vysoké. No a já hrál v PARu se dvěma BIRDIE na závěr, takže forma furt drží!
 
Naposledy Hořehledy..:):):), první devítka taková na oživení, druhá devítka +1, takže to možná taky trochu umím..;), hřiště popsal @mkopcak, jen nemohu souhlasit s rafy, dá se z toho hrát a hlavně najít míček..:):):)
 
Tak bublinky moje, s vesmírem je zjevně něco velmi, ale velmi v nepořádku. Protože dnes jsem si opět pinknul pár jamek během tréninku dopoledne Jirky a odpoledne Markéty. A to v tomto stylu:

S Jirkou:
3 - zátah jako prase - out, šlajs jako prase = škrt
4 - zátah jako prase = škrt
5 - pětimetrový jednoputt = birdie
6 - šlajs jako prase = škrt
9 - osmimetrový jednoputt = birdie
2 - zátah jako prase, chip, jednoputt = par

S Markétou
3 - zátah jako prase,...= bogie
4 - pětimetrový jednoputt = birdie
5 - pětimetrový jednoputt = birdie

Takže i s včerejškem mám během 15ti jamek 6 birdie, což je zhruba o 6 více, než za celý loňský rok. Absolutně odešla dlouhá hra, zato železa, krátká hra a putter hrají americkou PGA.
 
Dneska jsem uhrál rekord v jamkovce (v té klubové) - 9&9 jsem vzdal... A ne, nevyhrál jsem a nepůlil ani jednu jamku, i když tam byl 2x Par 😢 :sleep:
Jako že bych porazil HCP 0,2 jsem si fakt naděje nedělal, ale když ztratím 6 míčků za 9 jamek (z bunkru 3x do outu, 1x z tee push do kopce a lesa, 2 zátah cca o 2 hole delší než jsem měl v ruce a míč na rozloze menšího přehledného letiště k nenalezení...), to je fakt krušný :(
A nejhorší na tom je, že krom 1 driveru a 1 železa jsem trefoval míč naprosto exkluzivně, všechno vystartovalo jak raketa a mizelo v dáli v džihádu apod. :D - holt bych asi měl začít mířením, nestačí ten balon jen trefit :cool: :D

Tak ráno si holt zlepším náladu na 18jamkovkém cannonu ve 4:30 :sleep::coffee::coffee::sleep::sleep::coffee::coffee::coffee::devil::sick::vomit:
 
Dneska jsem uhrál rekord v jamkovce (v té klubové) - 9&9 jsem vzdal... A ne, nevyhrál jsem a nepůlil ani jednu jamku, i když tam byl 2x Par 😢 :sleep:
Jako že bych porazil HCP 0,2 jsem si fakt naděje nedělal, ale když ztratím 6 míčků za 9 jamek (z bunkru 3x do outu, 1x z tee push do kopce a lesa, 2 zátah cca o 2 hole delší než jsem měl v ruce a míč na rozloze menšího přehledného letiště k nenalezení...), to je fakt krušný :(
A nejhorší na tom je, že krom 1 driveru a 1 železa jsem trefoval míč naprosto exkluzivně, všechno vystartovalo jak raketa a mizelo v dáli v džihádu apod. :D - holt bych asi měl začít mířením, nestačí ten balon jen trefit :cool: :D

Tak ráno si holt zlepším náladu na 18jamkovkém cannonu ve 4:30 :sleep::coffee::coffee::sleep::sleep::coffee::coffee::coffee::devil::sick::vomit:
Jó, když se člověk hodně snaží, tak to golfový božstvo náležitě ocení. 😂
 
Zacatkem tydne, uplne uzasne na Ypsilonce. Poprve v zivote ostre kolo na federacnim turnaji v PARu. (Pro vecne zpochybnovace @mkopcak a @doktordee pripominam, ze to bylo z panskych - BILYCH - odpalist).

Bylo to jeden z turnaju serie MID & Senior Tour organizovane CGF. Turnaj je dvoukolove na rany z bilych odpalist.
Zacal jsem dobre, po prvni devitce jsem byl -3 (3x birdie a zbytek PAR), coz vypada na bezproblemovy golf ale zdaleka tomu nebylo tak.

Na druhe devitce uz prisli chyby ktere jsem uz nedokazal zachranit ale celkove 4 birdie stacilo na vykompenzovani chyb abych donesl EVEN PAR do klubovny a tim i zahral nejlepsi vysledek celeho turnaje.

Druhy den jsem se snazil hlavne hlidat si naskok a nejak udrzet prvni misto. V TV jsem videl hodnekrat, ze kdyz se nekdo dostane do podobne situace poprve z zivote tak se sesype psychicky, tak jsem delal vsechno mozne aby se mi to nestalo take. Zacatek jsem mel nastesti dobry, po 5 jamkach uz jsem byl -2, ale pak uz zacali pracovat nervy a citil jsem obrovsky tlak na sebe abych to nezkazil a neudelal nejakou velkou chybu. Samozrejme se stalo pravy opak a zacal jsem chybovat, uz jsem hral 4x bogey za sebou, kdyz se mi povedlo znovu zabrat a zahrat birdie a pripomenout souperum, ze porad hraju. Nakonec jsem dosel +3 coz porad znamenalo naskok celkove 3 rany a tim jsem ziskal svuj prvni vitezstvi na MID tour.
 
Zacatkem tydne, uplne uzasne na Ypsilonce. Poprve v zivote ostre kolo na federacnim turnaji v PARu. (Pro vecne zpochybnovace @mkopcak a @doktordee pripominam, ze to bylo z panskych - BILYCH - odpalist).

Bylo to jeden z turnaju serie MID & Senior Tour organizovane CGF. Turnaj je dvoukolove na rany z bilych odpalist.
Zacal jsem dobre, po prvni devitce jsem byl -3 (3x birdie a zbytek PAR), coz vypada na bezproblemovy golf ale zdaleka tomu nebylo tak.

Na druhe devitce uz prisli chyby ktere jsem uz nedokazal zachranit ale celkove 4 birdie stacilo na vykompenzovani chyb abych donesl EVEN PAR do klubovny a tim i zahral nejlepsi vysledek celeho turnaje.

Druhy den jsem se snazil hlavne hlidat si naskok a nejak udrzet prvni misto. V TV jsem videl hodnekrat, ze kdyz se nekdo dostane do podobne situace poprve z zivote tak se sesype psychicky, tak jsem delal vsechno mozne aby se mi to nestalo take. Zacatek jsem mel nastesti dobry, po 5 jamkach uz jsem byl -2, ale pak uz zacali pracovat nervy a citil jsem obrovsky tlak na sebe abych to nezkazil a neudelal nejakou velkou chybu. Samozrejme se stalo pravy opak a zacal jsem chybovat, uz jsem hral 4x bogey za sebou, kdyz se mi povedlo znovu zabrat a zahrat birdie a pripomenout souperum, ze porad hraju. Nakonec jsem dosel +3 coz porad znamenalo naskok celkove 3 rany a tim jsem ziskal svuj prvni vitezstvi na MID tour.
Je pravda, že většina hrála druhé kolo hůř. Určitě tomu napomohlo i “finálové” navrtání, kdy se projevovaly minibrejky těsně u jamek, často okem nerozpoznatelné (alespoň já je neviděl 🤭). Takže ani dohrávky do 1m nebyly tak easy jako v prvním kole.
Ale jinak gratulace @ati 👍
 
Zacatkem tydne, uplne uzasne na Ypsilonce. Poprve v zivote ostre kolo na federacnim turnaji v PARu. (Pro vecne zpochybnovace @mkopcak a @doktordee pripominam, ze to bylo z panskych - BILYCH - odpalist).

Bylo to jeden z turnaju serie MID & Senior Tour organizovane CGF. Turnaj je dvoukolove na rany z bilych odpalist.
Zacal jsem dobre, po prvni devitce jsem byl -3 (3x birdie a zbytek PAR), coz vypada na bezproblemovy golf ale zdaleka tomu nebylo tak.

Na druhe devitce uz prisli chyby ktere jsem uz nedokazal zachranit ale celkove 4 birdie stacilo na vykompenzovani chyb abych donesl EVEN PAR do klubovny a tim i zahral nejlepsi vysledek celeho turnaje.

Druhy den jsem se snazil hlavne hlidat si naskok a nejak udrzet prvni misto. V TV jsem videl hodnekrat, ze kdyz se nekdo dostane do podobne situace poprve z zivote tak se sesype psychicky, tak jsem delal vsechno mozne aby se mi to nestalo take. Zacatek jsem mel nastesti dobry, po 5 jamkach uz jsem byl -2, ale pak uz zacali pracovat nervy a citil jsem obrovsky tlak na sebe abych to nezkazil a neudelal nejakou velkou chybu. Samozrejme se stalo pravy opak a zacal jsem chybovat, uz jsem hral 4x bogey za sebou, kdyz se mi povedlo znovu zabrat a zahrat birdie a pripomenout souperum, ze porad hraju. Nakonec jsem dosel +3 coz porad znamenalo naskok celkove 3 rany a tim jsem ziskal svuj prvni vitezstvi na MID tour.
Bylo to super, zvlášť když si vzpomenu na ten rozhovor po jamkovce v beřovicích, když jsi říkal, že bys chtěl v budoucnu vyhrát nějakou midamatérku...😂
 
Zacatkem tydne, uplne uzasne na Ypsilonce. Poprve v zivote ostre kolo na federacnim turnaji v PARu. (Pro vecne zpochybnovace @mkopcak a @doktordee pripominam, ze to bylo z panskych - BILYCH - odpalist).

Bylo to jeden z turnaju serie MID & Senior Tour organizovane CGF. Turnaj je dvoukolove na rany z bilych odpalist.
Zacal jsem dobre, po prvni devitce jsem byl -3 (3x birdie a zbytek PAR), coz vypada na bezproblemovy golf ale zdaleka tomu nebylo tak.

Na druhe devitce uz prisli chyby ktere jsem uz nedokazal zachranit ale celkove 4 birdie stacilo na vykompenzovani chyb abych donesl EVEN PAR do klubovny a tim i zahral nejlepsi vysledek celeho turnaje.

Druhy den jsem se snazil hlavne hlidat si naskok a nejak udrzet prvni misto. V TV jsem videl hodnekrat, ze kdyz se nekdo dostane do podobne situace poprve z zivote tak se sesype psychicky, tak jsem delal vsechno mozne aby se mi to nestalo take. Zacatek jsem mel nastesti dobry, po 5 jamkach uz jsem byl -2, ale pak uz zacali pracovat nervy a citil jsem obrovsky tlak na sebe abych to nezkazil a neudelal nejakou velkou chybu. Samozrejme se stalo pravy opak a zacal jsem chybovat, uz jsem hral 4x bogey za sebou, kdyz se mi povedlo znovu zabrat a zahrat birdie a pripomenout souperum, ze porad hraju. Nakonec jsem dosel +3 coz porad znamenalo naskok celkove 3 rany a tim jsem ziskal svuj prvni vitezstvi na MID tour.
Velká gratulace!!!
 
  • To se mi líbí
Reactions: ati
Dnes 9ti jamkový turnaj Slunovratu. Byla jsem druhá, 23 stbl a zlepšení z 32,5 na rovných 30. 6x bogie, 1x par, 1x double, a 1x "other" - ale i ten byl za 1 stbl. Výhra poukázka do restaurace, láhev sektu. Jsem se sebou velmi spokojená, obě jamky (č.1 a 2) jsem přes vodu zahrála čistě, na dvojce dokonce 2. rána na greenu a par. A i na pětiparu (9.j ) bogie, často se s touto jamkou peru. Skvělé ráno! Začínali jsme v šest hodin.
 
Dneska poprvé od Buků na hřišti.
Stihl sem jen rychlou devitku v benátkách a nakonec to celkem i šlo - 5x bogey (u 4 z nich atak na par), 3 pary a jednou "krasnych" 8 :D
Ale dobrý pocit ze hry co sem měl v Bucích sem si zachoval, takže super.
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom