Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli 2019 - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
Včera Mladé Buky, 27jamek. Skvělá hra s @MartinouX. Čím vyšší číslo jamky, tím lepší hra. Trénovala jsem nepoužívané hole. Déšť ustal před našim prvním odpalem. Krásné výhledy z kopcovitého hřiště.
IMG_20190609_032618_110.jpg

Jestě trénink na drivinku pod vedením @PFP, děkuji ti moc.☺
 
Dnes jamkovka singly na Requo cupu s @Paudr skvělý match, napínavé a Pavel nakonec samozřejmě zaslouženě vyhrál 2:0, bojovala jsem do samého konce. ⛳ 🏌️‍♀️:D

Má pravdu předsedo 🏌️‍♂️
 
Upraveno moderátorem:
Včera Mladé Buky, 27jamek. Skvělá hra s @MartinouX. Čím vyšší číslo jamky, tím lepší hra. Trénovala jsem nepoužívané hole. Déšť ustal před našim prvním odpalem. Krásné výhledy z kopcovitého hřiště. Zobrazit přílohu 7451
Jestě trénink na drivinku pod vedením @PFP, děkuji ti moc.☺
Zato my jsme starovali před vámi v tom dešti :eek:. DSC_0458.JPG
 
Dnes už tak nějak zase na svůj HCP, Beřovice, 97 ran. Ale musel jsem hrát na mě fakt dobře v poli, protože z těch 97 ran bylo 40 patů [emoji2961].
Těch půlmetrovejch co já nedal...asi připomínka, že jsem tu psal o té patovací blbině a ještě ji nekoupil.
 
Taky musím něco přidat. Prvně velké díky Michalovi a Týnce. Bylo to SUPER. Trochu jsem se bál formátů hry, které jsem ještě neokusil a že to budu jen druhým kazit. Teď mohu jen říct, že mě to moc bavilo a jsem moc rád, že jsem do toho šel. Taky chci poděkovat Marcelce, se kterou jsem měl tu čest jít společně po dva dny. Bylo mi ctí a potěšením. Prostě golfová paráda
 
Tedy v první řadě doufám, že to nebylo naposledy ;) Shrnuji celý RequoCup - ve čtvrtek přípravné kolo s @requo, @kristyna a @Dana se kterou jsme to zároveň odehráli jako utkání do Jamkovky 19.jamky, celkem obstojné počasí a velmi pěkný stav hřiště, rough hustý až byl občas problém najít míček. @Tomáš Kloud se připojil jako caddy a byl jako tradičně sžíravě ironický. Po čtvrteční welcome party bylo páteční fourball kolo ostrou premiérou i pro něho. Za Red Dragon proti nám @RobertSlajs a @macdav - lítý boj až do poslední jamky kterou jsme získali první bod pro Blues. Celkem mi fungovalo patování i hra do greenů. Atmosféra ve flightu vynikající, kluci já s vámi prostě hraju rád.
V sobotu foursome s @Marklar proti stejnému týmu, od první jamky trhák až po vedení o 5 na 5.jamce které jsme postupně prohospodařili a bod získali až na 16. Fungovaly 56,PW, 7 a občas i putter. Opět super flight a radost.
V neděli single s @Marcela, její drivy mě celkem ničily - všechny do jednoho povedené, ne jako ty moje mrciny těsně za červené. Začaly fungovat železa, odešlo putování. Vlál jsem za Marcelou jako prapor a hlava se ne a ne chytit. Až na 12. jsem se dostal do laufu a po 15. bylo srovnáno. 16. jsem ale opět prohrál, 17. půlená a 18. - FiR, GiR a druhý putt ze dvou metrů do paru, tím srovnáno. Napínavé až do konce. Rád si tebou zase někdy zahraju.
Druhý duel @Tomáš Kloud a @RobertSlajs . Jasná záležitost pro Tomáše. Jenom Tome, prosím, když je člověk z jednoho týmu dole, není tvoje kousavé komentování úplně to pravé.
 
Upraveno moderátorem:
Dneska rychlovka na Zbraslavi... druha devitka... nadherne pocasi a hriste v top stavu. Ma hra takova nemastna, neslana... ale mohu se vymlouvat, neb me bolela nejaka slacha v dlani, coz mi fakt vadilo. Na posledni jamce jsem uz nemohl palit vubec. Ale jinak nejedna rana ale celkem povedena a nasel jsem asi 100 micku. :D
Zato 25 puttu... to je smutny pribeh.
 
naposledy jsem hrál v Buky na RequoCup .... strašně. Zahrál jsem několik vysloveně kouzelných ran, chipů i patů, ale byly to spíš výjimky. Většinou jsem potřeboval na 100 délkových metrů i 50m do šířky (se všemi holemi) a putovat jsem mohl tak do hokejového středového kruhu. Ty přinesené body z jamkovky byly spíš náhoda a soucit soupeřů nad mou frustrací ze hry :)

...... Až jsem se z toho musel, na poslední chvíli, přihlásit na dnešní Sunset na Zbraslavi, abych si ověřil jestli to bylo tou nadmořskou výškou nebo jsem takové kopyto a mám jít hned s pokorou k trenérovi :)

Edit.: a bod ve foursome samozřejmě záchranou hrou @HonzaS, oni nás zas tolik soupeři nelitovali 😂
 
Upraveno:
O víkendu jsem byl informován, že bych měl přidat na aktivitě na místním fóru.
Tak plním slib a v aktivitě značně přidávám. Také mě poprosili, abych nepoužíval vulgarity.
Proto nyní přecházím k tématu samotnému. Jak jsem tedy hrál? Dost na HOVNO a to celé na RequoCupu v Krkonoších.
Tak tím jsem svou aktivitu splnil a zase někdy papa
P.S. Ještě jednou děkuji za pozvání a příjemně strávené chvilky ve společnosti místní komunity.
těším se na brzkou viděnou.
 
Dneska jsem jel, ne šel Este, z bílých odpališť a velká spokojenost, páč mě celkem překvapily zahrané metry, hlavně driverem, je to teplotou..? Hrál jsem prakticky stejně jak ze žlutých a to carry, nebo že bych se naučil něco o čem nevím..? :):):)
 
O vikendu 1. a 2. kolo I.Ligy Západ
Hriste Mlada Boleslav v nic moc stavu, greeny plesnive a nedrzely smer, obcas to uskocilo jinam, nekdy do jamky.
Prvni kolo bylo jak na houpacce, jamky 1-5 jsem sel za +8 a chtel jsem se zakopat v nejblizsim bunkeru, pak jsem se kousl a dohral 79.
Druhe kolo pokracovalo v duchu zaveru kola minuleho, po 13 jsem byl dokonce -3, nakonec vysledek 71 znamenal nejlepsi muzske kolo vikendu. :)
S vysledkem 79 a 71 jsem skoncil o ranu na druhem miste, ale jako tym PCG jsme o 5 ran ve vedeni a budem utocit na postup do Extraligy!!
Drzte palce za mesic na Kynzvartu. :)
AA27FC74-4E8F-4FEB-BB4C-00BF22B6A0DF.jpeg

10BB114E-620D-483E-8FD6-A6583578151E.jpeg
09AEC8C2-313F-48B2-9934-4EC7EAFDD22F.jpeg
 
Upraveno:
O vikendu 1. a 2. kolo I.Ligy Západ
Hriste Mlada Boleslav v nic moc stavu, greeny plesnive a nedrzely smer, obcas to uskocilo jinam, nekdy do jamky.
Prvni kolo bylo jak na houpacce, jamky 1-5 jsem sel za +8 a chtel jsem se zakopat v nejblizsim bunkeru, pak jsem se kousl a dohral 79.
Druhe kolo pokracovalo v duchu zaveru kola minuleho, po 13 jsem byl dokonce -3, nakonec vysledek 71 znamenal nejlepsi muzske kolo vikendu. :)
S vysledkem 79 a 71 jsem skoncil o ranu na druhem miste, ale jako tym PCG jsme o 5 ran ve vedeni a budem utocit na postup do Extraligy!!
Drzte palce za mesic na Kynzvartu. :)
Zobrazit přílohu 7468
Zobrazit přílohu 7468Zobrazit přílohu 7467Zobrazit přílohu 7469

Krásná hra Honzo!
 
Dnešní parný den zakončen hrou na parádně upraveném hřišti, pěkně v podvečer taková rychlá devítka na domácím hřišti.(LIPINY)
Ps. omotávky super není potřeba rukavice na žádnou ruku , nic se nepotí a nesmýká, zatím drží i na drive. Doobjednám na vedge , dřívka ahybrid. Dám vědět, kolik vydrží , po 18 beze změn.
 

Přílohy

  • 56A1FD71-B3F8-49CF-9C7F-7E6DE8D3CF4D.jpeg
    56A1FD71-B3F8-49CF-9C7F-7E6DE8D3CF4D.jpeg
    103,3 KB · Zobrazení: 406
  • BB9792AC-7F07-49BD-9223-748E0B7483CE.jpeg
    BB9792AC-7F07-49BD-9223-748E0B7483CE.jpeg
    54,9 KB · Zobrazení: 404
Párkrát zapršelo a ta hnusná tráva narostla do obludných rozměrů...
A trefit i sebemenší ostrůvek toho největší džihádu se mi daří s pravděpodobností hraničící s jistotou, i když je to třeba místo o 60° jinde než kam jsem mířil - asi nějaký nový typ gofového magnetismu :D.
Skóre jsem radši nepočítal, ztratil jsem cca 10 míčů na 9 jamkách a ponožky se zapíchanou trávou mohl prakticky vyhodit o_O:vomit:
7551
 
Párkrát zapršelo a ta hnusná tráva narostla do obludných rozměrů...
A trefit i sebemenší ostrůvek toho největší džihádu se mi daří s pravděpodobností hraničící s jistotou, i když je to třeba místo o 60° jinde než kam jsem mířil - asi nějaký nový typ gofového magnetismu :D.
Skóre jsem radši nepočítal, ztratil jsem cca 10 míčů na 9 jamkách a ponožky se zapíchanou trávou mohl prakticky vyhodit o_O:vomit:
Zobrazit přílohu 7551

Které hřiště? Podle mě si jich tímto popsal tak polovinu v ČR. :-D
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom