Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli 2019 - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
V rámci tréninku na Buky dnes divoká voda v Rožnově. Hrála se 1.-7. a pak znovu 5. a 6.,protože 8. a 9. byly spláchnuté vodou z lesů nad nimi. Konečně vysvitlo slunce a čvachtající fairwaye ani nevadily. Zda se, že nestandartní podmínky mi svědčí - na tříparech par, na ostatních bogey. Na mě dobrý, a přišla jsem jen o jeden míček - v jednom z dočasných jezer na fairwayi pětky. Zouvat se mi nechtělo ;).
 
Já hrál dnes naprosto skvěle, takže se asi sluší poznamenat, že jamkovka byla úlidba bohům za perfektní zbytek sezóny. Doufám:). S @requo jsme obešli dvě 9ky na Líšnici. Hned na první jámě jsem tam frknul birdie, první devítku jsem doplácal za ucházejících 43 a druhou pak už lepších 41. A to především proto, že se Michal vyhecoval a chtěl hrát o prachy. Je potřeba přiznat, že pro něj to byla motivace velmi funkční, protože se na druhé 9ce zlepšil asi o 280 ran, dokonce dal nějaké PARy a krásně puttoval. Vše to bylo orámováno nádherným počasím, pivem a perfektním pokecáním. Díky moc, Michale!
 
Dnes se čmelákem u @mkopcak v Horehledech, hriste je opravdu v super stavu, fairwaye zelene a greeny mekkoucke, radost do nich hrat wedge, to jsou backspiny :D Odhaduji rychlost 7-8, coz je na devitkou, kterou dela par lidi, skvele.
Nebyl jsem v Horehledech dva roky, kdo by to byl rekl, ale ty stromy rostou!! Na nekterych jamkach jsem docela cumel, jak uz jsou stromy vysoke, predevsim na 1 a na 4 jsem nechapal, co ta priroda za chvili dokaze.
Jsem rad, ze jsem videl skupinove lekce ,,Kokšíňáků'', hodne hrist by se melo ucit, jak se tyto projekty delaji, dnes bylo na akci odhadem 25-30 zacinajicich hracu, jake hriste tohle muze rict :)
Pocasi vyslo uplne skvele a jelikoz kavu nepiju, tak ani cukr do mlicenky jsem nenacpal :D
Jedina vec, Martine, prosim, az pojedu priste hrat, pripomen mi, ze vzdalenostni koliky nejsou na kraj greenu, ale pres roh, neco mi rika, ze se mi to dnes nestalo poprve a ani naposled :D
Fotky ze cmelaka najdete pod odkazem hriste a urcite i v budoucnu na fb a strankach :)
94EB1ED0-9EB3-40EF-BED2-89121B9ED83B.jpeg
 
Vcera jsem mel tu cest si vyzkouset Casa Serenu.
Zahral jsem opet srot, a po zasluze zhorsil HCP. Kde jsou ty casy hry... vzpominky na hru s @requo v Pyselich... slza v oku. No nic, zadny brek. Cele je to rozpadle a bez treninku se to proste nezlepsi. Aktualne proste vubec neumim trefit mic... i kdyz to nekam napalim, tak citim jasne, ze to bylo od sweetu vzdaleno na maximalni moznou delku, aby to jeste letelo na vysnenou svetovou stranu. A s touto vybavou se na Case skore nedela...

K hristi samotnemu...
  • Je dlouhe a zadna rovinka... jamky od sebe casto dost vzdalene, takze se clovek i nachodi. Je to Par 71, ale delkou presahuje mnoho 72jek. 2x 400m par 4 pro zlutaky... to povazuji za podraz nas kratasu. :)
  • Kvalita ploch je top. Greeny rychle, naprosto luxusni fw. Rough je opravdu rough a jihad je jihad. Rozdil jestli hraji z fw nebo ne je opravdu zasadni. Ale to plati o vsech top hristich. Jen pro poznamku, rough a jihad jeste stale nebyl pga level, takze z toho slo hrat.
  • Profilem jsou jamky velmi “vlnite”, zadne placky... ran, kdy stal clovek rovne spocetne na prstech par rukou.
  • Z hriste jako celku mam podobny pocit, jako z prvni hry na Albatrosu x let nazpet... v podstate jsem si moc jamek nezapamatoval. Ale na rozdil od Albace mi jich herne prislo mnoho zajimavejsich a okolni krajinka je proste hezci.
  • High HCPaka nepotesi, ze vsechny PAR3 jamky jsou ze zlutych 140m+ a nikterak lehke. Takze strategie, ze se “nachipuji” na 3 Parech vzala brzy za sve...
 
Včera opět Beřovice. Záměrně jsem nechal doma driver, dřevo i hybrid s tím, že potrenuju železa. Což celkem i šlo.
Nicméně udělal jsem na vlastní kůži porovnání jaký vliv má míč na hru nic moc golfisty jako jsem já (hcp22).
Měl jsem nějakého nalezence topflite, pocit jako bych hrál kamenem (topflite jsem měl spoustu, tento byl extrémně špatnej, čert ví co zažil a kde ležel) a pak nějaký srixon, který byl podobný jak jiné míče co běžné hraju.
První poznatek - špatnej míč do vody nechce, všechny jamky s vodou kromě 16 jsem hrál tím kamenem a žádná voda (na 16 jsem vzal srixon a utopil).
Druhý poznatek - s kamenem se nedá hrát wedgí ani slušně patovat - minimálně jednu ránu na každé jamce přidal.
Nakonec utrápených 101 ran jen železy s pokusy s tím šutrem, to asi na mě jde.
Šutrák jsem nechal na hřišti, ať dělá radost někomu jinému zase, tak ho tam ve vlastním zajmu nechte ležet [emoji846]
 
Tak včera a dneska MID v Telči. Hřiště moc krásný, dneska počasí skvělý, včera na posledních 5 jamkách strašný chcanec:


kromě tří jamek, který jsem totálně zesral, tak jsem hrál spokojený golf :)
 
Dneska druhý velký turnaj sezóny v Hořehledech, 45 hráčů, na rány s 1/2 odečtem HCP. Hra pocitově fakt šílená, vymet jsem kde co, stromů tu vážně máme dost. Výsledek 82 ran a můj rekord v Hoře, navíc i s pohárem za krásné 3. místo!

2E77B732-7078-4F1B-89B7-9559AF604DF3.jpeg
 
Upraveno:
V sobotu klubová jamkovka v Beřovicích, 4 hráči ve skupině, každý s každým na 9 jamek, hrálo se na druhé devítce.
Dostal sem proti sobě hdcp 5,6 - 3,5 a 10,5, cíl byl dostat se vždy na 18. jamku, první match vs 5,6 - dost vyrovnaná hra, několik jamek sem i vedl, nakonec po vyhozené ráně 6i na 18. doprava dolu pod green, prohra. Pak souboj s 3,5 - tady nešlo nic dělat, pokud proti vám hraje někdo 250m z týčka a víceméně v paru nejde s tím s mým bogey golfem moc dělat, nakonec 4/3 ( vyhrál sem 13., alespoň nějaký úspěch ). Poslední match už o nic nešlo ani jednomu, celkem vyrovnaný boj, tekl sem o dvě, na 16. jamce to stáhl na jednu, pak ale na 17. super drive asi 80m před green ale soupeř luxusní topinka na metr k tyči takže ani můj par nestačil, game over 2/1. Atmosféra stejně jako vloni super, protihráči taky v pohodě, takže doporučuji za rok i ostatním místním členům.
 
Tak v sobotu tradiční klání tří klubů (Na Vrších, Osyčina, Uno) - Turnaj tří klubů - tentokrát na Osyčině. Bezvadný flajt, skvělá atmosféra, hřiště vcelku OK. Zahraných 34 stbl. a dobrý pocit ze hry. Je to krátké hřiště, hodně tříparů, ale hezky jsme si zahráli. Největší radost mi udělal put dlouhý pomalu přes celý green (jamka č. 5), tvarovaný, nadehraný hodně nad jamku a odhadnutý naprosto přesně. Vysloužila jsem si pochvalu a plácnutí od celého flajtu :D
A pořád chválím driver Cobra od @jan , chodí mi fakt super.
 
Když to lepí, je potřeba nezastavovat. Takže čtvrtá hra za poslední týden a mohu v klidu jít do důchodu, už to umim. Triple na jedničce mě překvapivě nepoložil a pak už to bylo jak z říše snů. Myslím, že jsem na tři čuníky (@ati , @Yahuu a @Trenér ) dobře připraven!

A74884E6-050F-4238-A94F-9AA61D64922E.png
 
Tak v sobotu tradiční klání tří klubů (Na Vrších, Osyčina, Uno) - Turnaj tří klubů - tentokrát na Osyčině. Bezvadný flajt, skvělá atmosféra, hřiště vcelku OK. Zahraných 34 stbl. a dobrý pocit ze hry. Je to krátké hřiště, hodně tříparů, ale hezky jsme si zahráli. Největší radost mi udělal put dlouhý pomalu přes celý green (jamka č. 5), tvarovaný, nadehraný hodně nad jamku a odhadnutý naprosto přesně. Vysloužila jsem si pochvalu a plácnutí od celého flajtu :D
A pořád chválím driver Cobra od @jan , chodí mi fakt super.
Nech si nějaké putty na Buky :)
 
Včera v ramci rodinné dovolené jsme se s @Marklar trhli od žen a ditek a šli trénovat za modrý tým na Buky. Kapitan @PFP by nas jinak roztrhl, ze se flakame! Zvolili jsme na zahřátí Sueno Pines v Belegu, šlo to. Nejlepší byl dlouhý třípar, 16. jamka, 164 do greenu, oba jsme skončili cca 5 metrů od fangle, já 6i, Jirka 7i. Zadeláno na birdie, ale par potesil. Hriste krásne, hra vlastne za odmenu. Mají vychované borovice, koruny jen nahore, dole holé kmeny. :)

BFF2173D-4353-4947-B878-6FE19DD805BA.jpeg
BEC1C2C7-8D4F-4440-BFDA-D7EFEC43E982.jpeg
6986A136-DF0A-49D7-9D7A-B0F5998D21C6.jpeg
 
Upraveno:
Když to lepí, je potřeba nezastavovat. Takže čtvrtá hra za poslední týden a mohu v klidu jít do důchodu, už to umim. Triple na jedničce mě překvapivě nepoložil a pak už to bylo jak z říše snů. Myslím, že jsem na tři čuníky (@ati , @Yahuu a @Trenér ) dobře připraven!

Zobrazit přílohu 7380

To máš ale vybráno na tři měsíce dopředu, přece nebudeš hrát víc jak tři hry v měsíci...
 
V nedeli jamkovka na Cernem Moste. Dostal jsem po tlame 7/5. Na moji obranu bylo to s o 10 bodu lepsim hracem. Nesla mi vubec druha rana drevem. Naopak sly mi prihravky, to jsem mel radost.
Jinak hriste super stav
 
Když to lepí, je potřeba nezastavovat. Takže čtvrtá hra za poslední týden a mohu v klidu jít do důchodu, už to umim. Triple na jedničce mě překvapivě nepoložil a pak už to bylo jak z říše snů. Myslím, že jsem na tři čuníky (@ati , @Yahuu a @Trenér ) dobře připraven!

Zobrazit přílohu 7380
Škoda že jseš posera a bál si se přihlásit do jamkovky 19. Jamky.
 
Škoda že jseš posera a bál si se přihlásit do jamkovky 19. Jamky.

Máš recht, taky mě to mrzí.
 
Martine, co je 22/37? 🤔

22 jsou stablefordové body (dle nich se vypočítává snížení/ zvýšení HCP), 37 je pak počet zahraných ran na turnajové kolo.
 
Když to lepí, je potřeba nezastavovat. Takže čtvrtá hra za poslední týden a mohu v klidu jít do důchodu, už to umim. Triple na jedničce mě překvapivě nepoložil a pak už to bylo jak z říše snů. Myslím, že jsem na tři čuníky (@ati , @Yahuu a @Trenér ) dobře připraven!

Zobrazit přílohu 7380
Jestlipak tě Fanda s Denisou Faltovi (golf Osyčina) ode mne pozdravovali?
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom