Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli 2019 - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
Včera jsem s @HonzaS po Grabštejnu byl hrát FriendlyCup, malý turnaj party přátel kolem Honzy, kde jsem byl pozván Honzou, abych se v neděli nenudil. Nabuzen po vcelku obstojném výkonu na Grabštejnu (rozuměj - neztratil jsem moc míčku, plus minus to letělo k jamce, nakonec to vždy v jamce skončilo a tak) jsem si dal závazek, že zahraju Mladou Boleslav pod 100 ran. Podařilo se. Po první devítce se to zdálo nahnutý, celkem 56 ran (první jamka aut, třetí rána topinka, prostě máte radost, že jste na golfu...) jsem pro jistotu jamku 10, 11 a 12 škrtl. Proč to člověk vůbec hraje, deprese, skepse, pitomý mladoboleslavský borovice! Ale! Pak mi dala čichnout ke kráse golfu jamka 15, ten 619 metrů dlouhý "nesmyslný" pětipar. Zahral jsem ho jen se železy + putter na krásných celkových 6 ran, 5 ranou na grýnu, proměněný jednopat z cca 8 metrů, radost pohledět - svědci byli! Doufám, že to @mkopcak zkazí den! :) No a to bylo z mého golfového umu ze včerejška tak zhruba vše.

Počasí super, to asi včera všude, hřiště fajn, byl jsem tam po dvou letech... takže spokojenost. Díky Honzo!
 
Upraveno:
No a posuneme se o 2 dny dále. Nikdo z vás sobeckých vyhledávačů cizího utrpení si můj prokletý bag v hořehledské divočině nevyzvedl a protože jsme kvůli malého angíně museli zrušit dovolenou na Sicílii, šel jsem si ho vyzvednout, abych jeho prodejem alespoň trochu zacelil rány v rodinném rozpočtu. Na recepci mne místo vydání peněz bůhví proč přihlásili na dnešní HCP turnaj. Takže:

1. Easy rána na green, PAR.
2. Lehký zátah vlevo, krátký chip, BOGEY.
3. Bezpečný drive na střed FW, GIR -> PAR.
4. Střed FW, GIR metr od jamky, BIRDIE.
5. - 9. Vše propatováno do BOGEY.

Celkem 40 ran, 19 STB, snížení HCP na 12,1 a druhé místo v turnaji. A teď mi, kruva fix drát, vysvětlete, jak je to možný!!!!!!!

P.S.: @Trenér moc dobrý trenér nebude, pánč hřištěm to zjevně není...

Snímek obrazovky 2019-05-21 v 18.05.34.png
 
No a posuneme se o 2 dny dále. Nikdo z vás sobeckých vyhledávačů cizího utrpení si můj prokletý bag v hořehledské divočině nevyzvedl a protože jsme kvůli malého angíně museli zrušit dovolenou na Sicílii, šel jsem si ho vyzvednout, abych jeho prodejem alespoň trochu zacelil rány v rodinném rozpočtu. Na recepci mne místo vydání peněz bůhví proč přihlásili na dnešní HCP turnaj. Takže:

1. Easy rána na green, PAR.
2. Lehký zátah vlevo, krátký chip, BOGEY.
3. Bezpečný drive na střed FW, GIR -> PAR.
4. Střed FW, GIR metr od jamky, BIRDIE.
5. - 9. Vše propatováno do BOGEY.

Celkem 40 ran, 19 STB, snížení HCP na 12,1 a druhé místo v turnaji. A teď mi, kruva fix drát, vysvětlete, jak je to možný!!!!!!!

P.S.: @Trenér moc dobrý trenér nebude, pánč hřištěm to zjevně není...

Zobrazit přílohu 7336

Turnaj na devět jamek, tím se chlubíš? Vždyť je to pro malé děti nebo @mkopcak ?
 
Turnaj na devět jamek, tím se chlubíš? Vždyť je to pro malé děti nebo @mkopcak ?

Na chvilku mě píchlo u srdíčka, protože jsem měl pocit, že to myslíš vážně jako ošklivou urážku. A pak jsem si všiml, že jsi jako PROfesionál hrál ve Slavkově 88 ran a došlo mi, že mě jen škádlivě popichuješ. Protože jinak bys byl pokrytecká frnda a to Jirko víme všichni, že nejsi;)!
 
Na chvilku mě píchlo u srdíčka, protože jsem měl pocit, že to myslíš vážně jako ošklivou urážku. A pak jsem si všiml, že jsi jako PROfesionál hrál ve Slavkově 88 ran a došlo mi, že mě jen škádlivě popichuješ. Protože jinak bys byl pokrytecká frnda a to Jirko víme všichni, že nejsi;)!

No vždyť, jak já nejhůř, ty nejlépe... Frndo! ;-)
 
No vždyť, jak já nejhůř, ty nejlépe... Frndo! ;-)

Že ty si zase pil ten odvápňovač kávovarů, viď?
 
Trenére, promiň. Už delší dobu čtu ty tvé výlevy ke všemu co se děje na Jamce. Můžu ti říct, že se mi to osobně nelíbí. Občas mám takový pocit,že si sežral, omlouvám se, snědl Šalamounovo hovno. Znám mnoho takových lidí co si to mysleli, už jsem pamětník, a vždy se z toho vyklubal tlučhuba a namyšlenej frajer. Možná máš trenérské úspěchy, ale mě si nepřesvědčil. Nejsem perfektní golfista a asi ani člověk, ale aspoň neprudím, teda doufám, své okolí. Nečekám na reakci od tebe, protože ta stejně na pohledu na tebe , aspoň u mne, nic nezmění. Omlouvám se Jamkařům, ale musel jsem
 
Trenére, promiň. Už delší dobu čtu ty tvé výlevy ke všemu co se děje na Jamce. Můžu ti říct, že se mi to osobně nelíbí. Občas mám takový pocit,že si sežral, omlouvám se, snědl Šalamounovo hovno. Znám mnoho takových lidí co si to mysleli, už jsem pamětník, a vždy se z toho vyklubal tlučhuba a namyšlenej frajer. Možná máš trenérské úspěchy, ale mě si nepřesvědčil. Nejsem perfektní golfista a asi ani člověk, ale aspoň neprudím, teda doufám, své okolí. Nečekám na reakci od tebe, protože ta stejně na pohledu na tebe , aspoň u mne, nic nezmění. Omlouvám se Jamkařům, ale musel jsem

Co tím básník myslel?
 
Trenére, možná jsem reagoval ve špatněm vlákně, měl jsem asi založit jiné. Nejde jen o reakce na Kopčaka. Nenašel jsem žádnou tvou reakci na jakoukoli zprávu nebo oznámení Jamkařů, kde by z tvé reakce nečišela arogance, namyšlenost, nadřazenost,....jsme lidí, rádi, moc rádi, hrajeme golf. Někdo dobře, někdo hůř, ale co ti musím říct, vždy se těšíme, že se nám povede, že se potkáme při společné hře. S tebou si tím nejsem jist
 
Trenére, možná jsem reagoval ve špatněm vlákně, měl jsem asi založit jiné. Nejde jen o reakce na Kopčaka. Nenašel jsem žádnou tvou reakci na jakoukoli zprávu nebo oznámení Jamkařů, kde by z tvé reakce nečišela arogance, namyšlenost, nadřazenost,....jsme lidí, rádi, moc rádi, hrajeme golf. Někdo dobře, někdo hůř, ale co ti musím říct, vždy se těšíme, že se nám povede, že se potkáme při společné hře. S tebou si tím nejsem jist

Zřejmě jsi nečetl dost důkladně mé komentáře, ale co už, měl jsi potřebu mi něco nehezkého sdílet. Nicméně mě neznáš, nikdy jsem nehodil holí a vždy ctím etiku a etiketu (na golfu), jenže zde nejsme na golfu. Klidně mi tu napíšeš něco, co vůbec nic nevypovídá o mém golfu...

Je to fórum; sdílet výsledky je součástí golfové výzvy, připomínky a náměty jsou k určené k reakci, ostatně těch mých reakcí tu zas tolik mimo vlákna založených za účelem diskuze moc není. Docela mne tyto reakce mrzí, protože nejsou adekvátní. @mkopcak se zřejmě přes komentář, že za jeho "hru může hřiště" přenesl tím, že poukázal na můj nepodařený den. Tudíž moc nechápu tvoji reakci, je přece normální, že máme rozdílné názory...

Ostatně ironie dotažená až do sarkasmu od @mkopcak se na golf hodí, je to anglická hra a je to tak správně.
 
Upraveno:
Nezlob se, ale svůj názor jsem nechal zrát tak dlouho, co jsem vydržel. Je to dost, možná už moc dlouho. Adekvátní reakce? Každý to prostě máme jinak. Ještě bych toho chtěl napsat víc, ale nechám si to pro sebe.
 
Tedy napíší jak jsem hrál, nejraději chodím na public , ale z pohledu mého, by se toto hřiště nemuselo takto brát protože charakter jamek, délka a překážky jsou pro mnohé nestrávitelné, nyní se přidal jetel za rafem, tj spolkne ti míček a když na něj nešlápneš tak , ztracený míč.
Mistrovská tak , tam je to sportovnější vyžadující dlouhé přesné údery abys měl číslo, grýny a ferveje máme ve stavu PGA, s bunkry je to horší , ale co byste chtěli, když prší a pisek je mokrý , dá se vyhrát, jen je to plus jedna.
 

Přílohy

  • 2BDD0706-CA2E-4CF3-88FC-17D3BB2257D6.jpeg
    2BDD0706-CA2E-4CF3-88FC-17D3BB2257D6.jpeg
    34 KB · Zobrazení: 271
  • C48BDF13-2BBD-4EC4-87E3-B4BFF94A1EDF.jpeg
    C48BDF13-2BBD-4EC4-87E3-B4BFF94A1EDF.jpeg
    31,7 KB · Zobrazení: 276
  • 7877B5BD-5A5A-4E96-84E1-7D1589343E5A.jpeg
    7877B5BD-5A5A-4E96-84E1-7D1589343E5A.jpeg
    31,1 KB · Zobrazení: 275
  • DDD77DA8-64EE-43CD-8992-C1E65FF8D15F.jpeg
    DDD77DA8-64EE-43CD-8992-C1E65FF8D15F.jpeg
    80,8 KB · Zobrazení: 278
  • C0DA8054-5FE8-46F1-84CC-20A73787EA01.jpeg
    C0DA8054-5FE8-46F1-84CC-20A73787EA01.jpeg
    144,7 KB · Zobrazení: 254
  • 1C4C088F-3B16-4232-9A24-16B73C8E79C0.jpeg
    1C4C088F-3B16-4232-9A24-16B73C8E79C0.jpeg
    126,8 KB · Zobrazení: 281
Naposledy jsem hrál jako vždy, tzn. jako vůl.
Terezín 9, dcera na tréninku.

Triple, par, double, par, bogey, double, sněhulák, double, bogey. Tyhle vyrovnaný kola miluju.

Omluvou budiž fakt, že to bylo letos teprve třetí kolo, protože zatímco v rámci přípravy na půlmaraton v Českých Budějovicích 1. června běhám tak 35 -50 km hodin týdně, tak golfová sezona mi začne až koncem června, páč po tý půlce se jedu válet na Krétu.
 
Tak úterní hra ... poprvé na hřišti Austerlitz:


Hřiště moc krásné, ale spíš než golf to připomínalo horolezectví. Dnes jsem se od kolegy dozvěděl a @Tomáš Kloud to asi překvapí, našlapali jsme tam 16,5 km ... asi jsme hodně hledali :D :D

No a k mojí hře:

+ neztratil jsem ani jeden míček, obešel jsem to se žlutým Bridgestonem E6 speed :D
+ vyhnul jsem se fialovému výsledku na jamce, všude jsem hrál nejhůř "dabláč"
+ porazil jsem @Tomáš Kloud na rány i stb :D

- i s elektrickým vozíkem na dálkové ovládání jsem toho měl po 18 jamkách doslova plný brejle, chtělo by to potrénovat fyzičku
- nejkratší drive měřil asi 3 m :D @Tomáš Kloud sarkasticky ocenil velkým potleskem
- neumístil jsem se na bedně :( ceny a hlavně hostesky byly velice zajímavé :D
- HCP zase o 0,1 horší
- a na závěr: měl jsem 40 puttů ... greeny nám daly zabrat neskutečně
 
Tak úterní hra ... poprvé na hřišti Austerlitz:


Hřiště moc krásné, ale spíš než golf to připomínalo horolezectví. Dnes jsem se od kolegy dozvěděl a @Tomáš Kloud to asi překvapí, našlapali jsme tam 16,5 km ... asi jsme hodně hledali :D :D

No a k mojí hře:

+ neztratil jsem ani jeden míček, obešel jsem to se žlutým Bridgestonem E6 speed :D
+ vyhnul jsem se fialovému výsledku na jamce, všude jsem hrál nejhůř "dabláč"
+ porazil jsem @Tomáš Kloud na rány i stb :D

- i s elektrickým vozíkem na dálkové ovládání jsem toho měl po 18 jamkách doslova plný brejle, chtělo by to potrénovat fyzičku
- nejkratší drive měřil asi 3 m :D @Tomáš Kloud sarkasticky ocenil velkým potleskem
- neumístil jsem se na bedně :( ceny a hlavně hostesky byly velice zajímavé :D
- HCP zase o 0,1 horší
- a na závěr: měl jsem 40 puttů ... greeny nám daly zabrat neskutečně
Zarazila mne délka “ našlapání” 16,5km, čím to bylo měřeno a o kolik to je více než délka hřiště , nějak se mi zdá, že golfové hodinky počítají délku nášlapu ze zadané délky kroku a ne z GPS , máte někdo srovnání s klasickou GPS ?
U té délky drive před červené odpaliště , máme na public jamku č 8, když jsou kameny vlevo, tak pravoruky hráč má po ruce, tj vlevo strom( ten už má své jméno po hráči , který ho nejvícekrát trefil) a vpravo docela dobrý džihád s kamarády trefný název jamky” LUONGO”.
 
Mě ukazují Vivoactive z Beřovic půměrně 12-13km nachozených, takže pokud někdo hodně hledá a ještě pomáhá ostatním ve flajtu, tak to klidně může být. Maximum mám dokonce 14,62 km.

7351
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom