Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli 2019 - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
Roudničkou v Hradci chybu 100% neuděláš, protože kombinace cena/ výkon je suprová, hřiště velmi na pohodu, celkem pestré, důraz na kvalitu hracích ploch. Bohdaneč mě osobně trochu nudil těma jamkama v břízách, ale po stránce kvality byl taky super. @requo si tam hned na první jamce zahrál svůj osobní rekord, kdy dohrával do jamky se stejným počtem ran, jako já po 9ti jamkách:). Hamry neznám.
Roudnicka zni dobre. Uvidim, kolik budu mit casu. Takze do Bohdance nejedu, je to tam zaklety a nerad bych zlomil @requo rekord... 😂 Diky za info.
 
Včera první ever vyhraná jamkovka, 3&2 :), i když klubová. Ale bez vyrovnání s HCP 7,6, a v-v-v-vo tom to je :cool:
http://www.gamegolf.com/player/MarekCepl/round/2584717
Pyšely, 88ran, dohrávali jsme jamky :) - první čtyři jamky (+8) hooodně ovlivněné příjezdem na parkoviště za 8min TT, takže bez drivingu, puttingu a jen pár chippů se skoro vyběhnutým kopcem ke klubovně :D.
Pak už to bylo víc než dobrý, 10PARů a GIR 61% o_O.
A asi by to fakt chtělo potrénovat puttování (39puttů :rolleyes:). Musím se poradit s někým zkušeným - zaslechl jsem, že @requo zvládá s putterem věci nevídané? :p
 
Včera turnaj Poděbrady. Troufám si říct že daleko horší než moje hra byl stav hřiště !!! Grýny až asi na 2
úplná katastrofa. Písek, díry, prostě hnus. Během hry padnul názor odpalovat z grýnů a navrtat odpaliště, bo ty byly v daleko lepším stavu.
Doporučuji do výzvy pro příště zakomponovat úkol : ztrátu min. 3 míčků. To bych měl včera bohatě splněno.
:D
 
Než jsem si uvědomil, že hraju dobře, tak dost dobře :D. Nejhezčí ránu mi zkazila vlajka - bunker shot do druhého eaglu v životě si prostě vyrazila mimo a já doklepával jen do birdie, grrr :devil:
https://www.cgf.cz/.../415107741
12 jamek v dnešním turnaji za +3 a už 7 STB nad osobním parem... Ne, nepočítal jsem to v průběhu, ale když hrajete samý pary, tak vám nějak dojde, že to není špatný :D
No a pak začlo foukat a já čekal, že ten svěží vítr bude pracovat s míčem jak s pírkem - ta mrcha se v něm ale ani nehla!!! Když jsem čekal že se stočí, tak letí rovně, a když měl letět rovně tak ho to naopak odválo do h....u :mad:
Takže posledních 6 jamek za +12 a pápá zlepšování :cry::sleep::D
 
Dneska turnaj v Kacove. Poprve jsem sel kombo Forest-Meadows a pekne po svych.
51 ran na forestu se uz nepovedlo zopakovat... celkove takovy sedy prumer plus sileny putting.
Jinak greeny uz nejsou tak kamenne jak minuly rok.
Nakonec ale radost, neb Maty vyhral :)
 
Příšerně. Příliš tréninku se nemusí vyplatit. Trénoval jsem SW na zahradě a zapoměl si jí vrátit do bagu o_O :down:😜. Dluhá hra dobrá, ale péčkem si prostě slušně na grýn přihrát nedokážu. :cry:
 
Evidentně ještě nejsem připraven na takový ty frajeřinky s obcházením hřiště s jednou holí. Byl jsem ze svojí blbosti tak rozhozenej, že mě ani nenapadlo, že bych si tu SW mohl na recepci půjčit. A co hůř, rozhodilo mě to tak, že jsem nezapatoval. Teda až na jednu jamku jsem to nakonec do díry dostal, ale byl to většinou takovej Requostyle. 😜 😜 😜
 
V sobotu druhé kolo jamkovky na domácím hřišti. Letos se to hraje s vyrovnáním. Narazil jsem na 12ti letého
hocha s o 10 vyšším HCP. On odpaloval
z červených a měl 10 ran k dobru. Bylo to neuvěřitelně vyrovnané. Přetahovali jsme se až do 18 jamky, kde jsem nakonec se štěstím o jednu ránu vyhrál.
Moje hra absolutně nekonzistentní!!
Sice 3 pary a jedno berdý , ale proti tomu
hodně pokažených ran. Tak nevím, co si tom mám myslet
Asi to bude taky přetrénováním.😐😐
 
Už jsem tu psal mnohokrát, že jsem soutěživý typ, a to se prostě s tím darem schopnosti netrénovat naprosto vylučuje. ;)
 
V neděli domovské Beřovice za 95 i se sněhulákem na poslední jamce, 37stb. Asi si začínám na hřiště zvykat, že jsem schopen zahrát opakovaně na svůj handicap získaný výhradně na úplně jiném typu hřiště. A to jsou momentálně na Beřovický standart pomalé a chlupaté greeny, což mi nevyhovuje.
Tentokrát moc nefungovala krátká hra mezi 70-30 metry, tam jsem poztrácel dost.
Počasí větrné, i pár kapek spadlo, ale oproti předpovídanému moribundusu ještě paráda.
 
Dnes devitka na Cernem Moste. Jedno birdie, tri boggie a jinak dablace. Vubec mi nesla druha rana drevem. Jinak prihravky byly dobry. Hriste fajn, jen gryny byly nejake kratce strizeny-blativy a pisek. Ale bylo pekne
 
V neděli domovské Beřovice za 95 i se sněhulákem na poslední jamce, 37stb. Asi si začínám na hřiště zvykat, že jsem schopen zahrát opakovaně na svůj handicap získaný výhradně na úplně jiném typu hřiště. A to jsou momentálně na Beřovický standart pomalé a chlupaté greeny, což mi nevyhovuje.
Tentokrát moc nefungovala krátká hra mezi 70-30 metry, tam jsem poztrácel dost.
Počasí větrné, i pár kapek spadlo, ale oproti předpovídanému moribundusu ještě paráda.


Doufám, že ty greeny brzo vyladí, už snad třetí týden jsou v tomhle stavu.
 
Doufám, že ty greeny brzo vyladí, už snad třetí týden jsou v tomhle stavu.
Já byl mezitím i jinde a třeba Čertovo Břemeno je úplně stejná písnička. Obvykle tam bývají krásné rychlé greeny, tentokrát podobné Beřovicím.
 
Dnes s @Marcela, @Jerry a @Pitching na Ještědu. Viděla jsem, přežila jsem, stačilo. Chápu, že tráva od zimy v horách ještě nedorostla, ale aspoň bunkry mohli dát do pořádku. Je to zase další hřiště, kterému nerozumím, které se mnou nekomunikuje... Brali jsme to jako trenink na zítřek, s úkolem vystřílet špatné rány, což se, kromě Lukáše, nám ostatním podařilo. 😂
DSC_0262.JPG
DSC_0264.JPG
DSC_0267.JPG
DSC_0268.JPG
in
 
Dnes s @Marcela, @Jerry a @Pitching na Ještědu. Viděla jsem, přežila jsem, stačilo. Chápu, že tráva od zimy v horách ještě nedorostla, ale aspoň bunkry mohli dát do pořádku. Je to zase další hřiště, kterému nerozumím, které se mnou nekomunikuje... Brali jsme to jako trenink na zítřek, s úkolem vystřílet špatné rány, což se, kromě Lukáše, nám ostatním podařilo. 😂Zobrazit přílohu 7308Zobrazit přílohu 7309Zobrazit přílohu 7310Zobrazit přílohu 7311in

@Pitching špatné rány nehraje!

 
Dneska v Beřovicích takto:

7323


Radost mi dělala hlavně druhá devítka, kde padlo 5x bogey a 4x par. Nebýt pár dabláčů na první devítce, hrál sem dnes asi svoje nejlepší skoré v Beřovicích. Táhnul to hodně driver, dnešní průměr 225m kdy nejhorší měřil 203m, takže po dlouhé době žádna mr**a z týčka :)
 
Tak, po včerejším turnaji Jamky na Grabstejně, který se moc povedl, mimochodem i mě, dnes se synkem Honzou prvně Yosilon. Hřiště famózní, naše hra jak kdy. Padl i jeden berdík a pár párů. Celkově jsem hrál o jednu ránu líp než bych měl, tak za mě paráda. Hřiště fakt super. Šli jsme v 8,20 před turnajem časem 3,35. Celkem kvapík
 
Tak dnes se moje golfové schopnosti, brilantní herní dovednosti a vytříbená taktika projevily naplno! Hrál jsem klubovou jamkovku bez vyrovnání s Honzou, co má HCP 24. Ze zkušenosti vím, že to mnohdy nic neznamená, takže jsem neměl přehnaná očekávání. Ale to co jsem předvedl hraničilo s možností spáchání seppuky někde kolem 5. jamky.

Jako již tradičně jsem se nijak nerozehrával a dal jsem si předsevzetí, že na to půjdu konzervativně a nebudu zbytečně riskovat, když to nebude nutné. A to je asi jediné, co se mi dařilo. Protože nutné to skutečně nebylo:

1. Když už to mrvím, tak do šlajzu. Takže zátah, míček přímo u plotu na hranici autu, mr*ka před sebe a prohraná jamka.
2. Honza to poslal do vody, takže já v klidu hrál na střed greenu a poslal to do vody taky. Po dropu jsem to do tý vody poslal znova, takže Honza vedl 2:0.
3. Honza první do autu, takže já 7ku na střed FW. Sotva jsem se vešel mezi bílý kolíky, ale udržel se. Takže jsem do autu poslal tu druhou, nakonec upocenej square.
4. 7ka na jistotu topnutá vpravo do autu. 3:0
5. První rovná rána na forgreen, chip 30 cm od jamky. Honza dal 15m putt do birdie - 4:0.
6. Honza se slitoval a pos*al to tak kolosálně, že sem to musel vyhrát.
7. Po šlajzu na vedlejší FW jsem poslal za sebou 2 míče do autu - 5:0
8. Čtvrtou ranou jsem ležel 100 m od odpaliště a tu pátou jsem poslal do autu - 6:0
9. Honza opět vymetl kdejakou díru, takže po první devítce jsem prohrával jen 5:0

Na druhý devítce jsem posbíral veškerou morální sílu, co ve mě zbyla a umlátil to tak, že ze 17. greenu jsem šli square. Na 18ce Honza nedal 2m putt do birdie, ja nedal 1,5m putt do PARu. Takže pro letošek mám jamkovku vyřešenou a už můžu trénovat na příští rok.

P.S.: Kdyby chtěl někdo hraný Big Berthy, ktery jsou drobně od krve a od slz, tak je najde ve stráni pod 6. greenem. Svině jedny zasraný křivý!!!
 
Upraveno:
Tak dnes se moje golfové schopnosti, brilantní herní dovednosti a vytříbená taktika projevily naplno! Hrál jsem klubovou jamkovku bez vyrovnání s Honzou, co má HCP 24. Ze zkušenosti vím, že to mnohdy nic neznamená, takže jsem neměl přehnaná očekávání. Ale to co jsem předvedl hraničilo s možností spáchání seppuky někde kolem 5. jamky.

Jako již tradičně jsem se nijak nerozehrával a dal jsem si předsevzetí, že na to půjdu konzervativně a nebudu zbytečně riskovat, když to nebude nutné. A to je asi jediné, co se mi dařilo. Protože nutné to skutečně nebylo:

1. Když už to mrvím, tak do šlajzu. Takže zátah, míček přímo u plotu na hranici autu, mr*ka před sebe a prohraná jamka.
2. Honza to poslal do vody, takže já v klidu hrál na střed greenu a poslal to do vody taky. Po dropu jsem to do tý vody poslal znova, takže Honza vedl 2:0.
3. Honza první do autu, takže já 7ku na střed FW. Sotva jsem se vešel mezi bílý kolíky, ale udržel se. Takže jsem do autu poslal tu druhou, nakonec upocenej square.
4. 7ka na jistotu topnutá vpravo do autu. 3:0
5. První rovná rána na forgreen, chip 30 cm od jamky. Honza dal 15m putt do birdie - 4:0.
6. Honza se slitoval a pos*al to tak kolosálně, že sem to musel vyhrát.
7. Po šlajzu na vedlejší FW jsem poslal za sebou 2 míče do autu - 5:0
8. Čtvrtou ranou jsem ležel 100 m od odpaliště a tu pátou jsem poslal do autu - 6:0
9. Honza opět vymetl kdejakou díru, takže po první devítce jsem prohrával jen 5:0

Na druhý devítce jsem posbíral veškerou morální sílu, co ve mě zbyla a umlátil to tak, že ze 17. greenu jsem šli square. Na 18ce Honza nedal 2m putt do birdie, ja nedal 1,5m putt do PARu. Takže pro letošek mám jamkovku vyřešenou a už můžu trénovat na příští rok.

P.S.: Kdyby chtěl někdo hraný Big Berthy, ktery jsou drobně od krve a od slz, tak je najde ve stráni pod 6. greenem. Svině jedny zasraný křivý!!!
To bude tím hřištěm...
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom