Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli 2019 - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
Objednal sis smažák? Tak to jsi Mildu asi fakt "potěšil" :eek::D:D

Jj, snazim se ho nezklamat pri kazdem svem prijezdu. ;)
 
Tak dneska 3&1 prohraná jamkovka na Loretě s @Jerry a za dohledu mocně finišujícího @Pitching :D. Z týčka dlouhý a na mě relativně přesný (43% FIR), krátká hra děsný :(:D. 38 puttů, 12 chippů = 90 ran... Asi to ten Game Golf radí dobře :D
1555850332340.png
 
Upraveno:
Dnes opět s celou rodinou v Hořehledech. Krásné letní počasí a barevná příroda. Honzík dnes nehrál s holema, ale hrál si vozíkem na odtahovku, vrtulník...Moje hra se podobala té čtvrteční, jen více autů. Nejlepší mé jamky -devítka a jednička. Nejhorší dvojka a trojka. @requo měl i par☺. Na zavěr jsme si dali něco malého v restauraci. Kluci dostali koledu od kuchaře☺.
Jedno zjištění na závěr, papírové brčko víckrát ne 👋
IMG_20190421_170344.jpg
 
Dnes Slapy s @macdav. Hrál jsem o něco lépe než minuly týden s @RobertSlajs. To znamená méně zkažených ran, pár hezkých a hlavně jsem mnohem lépe patoval. Přinesl jsem do klubovny prvního berdíka 2019, míček z prvního tee a 89 ran. (Míčky jsem -2, ale oba ztracené byly provize, kdy jsem našel původní ve hře)

Slapy v poradí: greeny, fairway, odpaliště, bunkery. Greeny super. Fairway fajn, tam kde jsme se potkali, byla hezká tráva. Odpaliště ještě nestačila zarust a některá asi ani nestihnou 😀, a ta kaňka....co bunker, to průšvih. Nějak si neuvedomuji, kdy naposledy pršelo. Písek udusaný a mokrý, někde louže, pár jich je vybraných s označením půdy v opravě.

Pískoviště den nekazí a tak s Davidem super odpoledne v paradnim počasí. Díky.
 
Včera cela rodina turnaj Boží odpal velikonoční u nas na domácím hristi. Můj zacatek vypadal grandiózní, par, bogie a zaděláno skvělým odpalem na longest. Zbytek hry už byl poněkud rozsypaný a druhá devitka totálně. 4 utopené míče. 2x par, 4 bogie, velmi povedené drajvy ( driver od @jan prostě funguje báječně), chodil pěkně i hybrid i pár krásných dlouhých ran železy - bohužel byly dlouhý občas zbytečně. No a na konec i ten můj longest přestřelila holčina dorostenka, nutno podotknout, že přepálila i pánský longest.
Ale moc krásně strávený den na golfu!
 
V neděli s @Marklar na Slapech. Moje hra nestála za nic, musím tu formu ještě vyležet.
Nepodrželo mě tentokrát zhola nic na hřišti.
 
Včera cela rodina turnaj Boží odpal velikonoční u nas na domácím hristi. Můj zacatek vypadal grandiózní, par, bogie a zaděláno skvělým odpalem na longest. Zbytek hry už byl poněkud rozsypaný a druhá devitka totálně. 4 utopené míče. 2x par, 4 bogie, velmi povedené drajvy ( driver od @jan prostě funguje báječně), chodil pěkně i hybrid i pár krásných dlouhých ran železy - bohužel byly dlouhý občas zbytečně. No a na konec i ten můj longest přestřelila holčina dorostenka, nutno podotknout, že přepálila i pánský longest.
Ale moc krásně strávený den na golfu!

Včera jsem zažil něco podobného také na domácím hřišti. A to sice popomlázkový provázkový turnaj. Kdo to nezná
( tak jako já ), každý vyfasoval provázek dlouhý 1/2 svého HCP v metrech. Tak že já s 29,4 jsem měl skoro 15 m
špagátu. Hrálo se na rány a pomocí provázku bylo možno se dostat z autu, z vody, vylepšit si pozici míčku a hlavně
při patování nějakou tu ráno ušetřit.
První ranou jsem se dostal do 5ti metrového autu a ještě jsem blb doklepnul asi 20 cm pat !!! Na začátek nic moc, ale pak jsem se do toho celkem dostal. Hřiště jsem díky provázku obešel v paru a domů jsem donesl flašku vína a medajly za třetí místo.
Na mně dobrý :))
 
Velikokonocni svatky jsem stravil opet ve Spanelsku, vezmem apartman na plazi, bude teplo, muzeme se chodit koupit, leda velky h....o :(
Cele 4 dny, kdy tady bylo kráááásne, chcalo a chcalo a chcalo a k tomu foukalo.
V patek jsem hral hriste Parador El Saler, nekolikanasobne dejiste european tour, v mnoha zebriccich se umistuje na prednich mistech, nejlepe jako 3. nejlepsi hriste v kontinentalni Evrope. Hriste se da rozdelit na dve casti, cast Pinia (podobne hristim v Beleku) a cast links, ktera vede podel plaze. Krasny design, skvela kvalita, ale......... vitr 10m/s, vodorovny dest, 12 stupnu, nepromok bunda i kalhoty, k nicemu... :(:D
8D8F9E9F-82BA-4C9B-A20A-1AEC4A7BC80B.jpeg A807EA5D-8570-48E3-9738-BFA32C69EEE2.jpeg
Dalsi den jsem hral malou devitku hned u letiste, doslova, 2+3. jamka je hned (50m) vedle pojizdecich drah, takze jsem vice sledoval letadla nez hral golf :D Kvalita nic extra, design mezi stromy hezky.
A4D86769-B37E-461C-A52C-5B7916DE1D24.jpeg 0027E6E6-7404-4EDC-B582-42970D30AA41.jpeg
Vcera hriste El Bosque, krasne hriste plne stromu, kopcu, vody, kvalitnich greenu a samozrejme, deste :D
A0301A84-09CE-4F5F-ACBB-890D71E7649F.jpeg E6285110-D97E-4ED9-A458-CDD232994D63.jpeg C9068706-FFD2-438C-B26B-72792B2D6445.jpeg
Cely vylet prolozen mnoha kulturnimi vlozkami v moderni casti mesta Valencie, vystava Harryho Pottera, navsteva aquarium L'oceanografic, par vecernich vybehu za vetru a deste po promenade podel plaze, atd atd :D
A260C69F-0A5B-4DCC-8A4B-FB0DBC86F765.jpeg 95191126-31A9-4AC0-9F7C-C90F31B94FFF.jpeg ADAA8C0C-57A8-4702-A182-B37F6FD09CF1.jpeg 3D78308F-EAFF-490F-B25C-25FEB3C89641.jpeg 71F032D4-D572-4828-9261-942466486018.jpeg 198AC663-1DD2-40B0-92B5-DECDACA62BC7.jpeg AF139802-888F-43EE-9EED-9DC9A3A1046C.jpeg
 
Dnes na jedničce Radecký díky větru první putt v životě do eagle, samozřejmě jsem pětimetrák nedal, ale easy birdie.. Jo, to by se mi líbilo..:):):)
 
Dnes Beřovice. Fakt příšerně foukalo a navíc jsme hráli z bílejch, takže 5 parů považuji za úspěch.
 
Dnes Beřovice. Fakt příšerně foukalo a navíc jsme hráli z bílejch, takže 5 parů považuji za úspěch.
se nevytahuj..... 5 parů považuji za úspěch i ze žlutých v bezvětří :)
tu přípravu do Buků bereš nějak vážně. To je dobře, vždy mě víc bavilo porazit ty dobré kluky než .......ty méně nadané :cool::devil:😝
 
  • Wow
Reactions: PFP
se nevytahuj..... 5 parů považuji za úspěch i ze žlutých v bezvětří :)
tu přípravu do Buků bereš nějak vážně. To je dobře, vždy mě víc bavilo porazit ty dobré kluky než .......ty méně nadané :cool::devil:😝
Tak víš jak Jituš ... musím to brát vážně a trénovat usilovně ... alespoň do té doby než zahraju z deseti pokusů alespoň devětkrát dál driverem, než ty 5i :D
 
Včera v podvečer Líšnice s Fandou (starsi syn), vzhledem k tomu, ze me jeste tak rok dva nezbije, jsem nastavil pravidla ja - jamkovka bez vyrovnani, abych se mohl podle opajet sladkym pocitem vitezstvi (ja 27 on 54 hcp) a vyhral jsem! 5 jamek ja, on 2, zbytek puleno. No, charakterne to moc nezni, ale co. Rodic je rodic. :)

Hrali jsme dobre, kratsi hriste, coz po praci a skole s odpoledkou vyhovuje. Povedenym ranam pomahala patricne nahoda, takze ok. Odmenu ve forme piva a kofoly jsme si dali pro jistotu uz predem. Prima vecerni golf.

Hriste vice jinde, priserne gryny, zbytek vzhledem k tomu, ze je to mensi devitka, ok. V pul seste par golfistu.

E15BE9F7-4A83-4900-AD62-E912E1A94DFF.jpeg
D9D049F3-DF58-41EF-B79F-179681A3DF11.jpeg
05AB19E7-CE01-4B55-B274-DDA4EEADDDE2.jpeg
16C8ED05-917B-420F-AB8A-FD8D9E4BA743.jpeg
 
Upraveno:
Včera v České Lípě s @Mirda jamkovka. Hřiště se dostává do kondice, jen to kazí 15. a 16. jamka, kde stále probíhají terénní úpravy po výstavbě 2 nových rybníků. Společnost super, moje hra stabilně nekonsistentní, ale nevzdávala jsem to. Doufala jsem, že budu moct konečně nahlásit něco do výzvy - voda byla, písek, aut, sněhulák, trojpat i ztracený míč, takže nakonec jen zisk 3 míčků, a to mě na 2 ještě upozornil @Mirda. Takže zase jen radost z pohybu na čerstvém vzduchu v dobré společnosti. 🙂
 
Včera jsem s kamarády vyrazil poprvé do České Lípy. Moje hra relativně dobrá, především příhry do greenu. Prostředí a hřiště obecně moc pěkné, ale jinak musím říct, že kvalitou obrovské zklamání :( chtít po lidech plnou víkendovou cenu, tedy 1100 Kč, za hřiště v takovém stavu je opravdu hodně troufalé :eek::oops:
Greeny byly chlupaté, nečitelné a pomalé, takže takové putování na náhodu. na fervejích a v rafech spoustu ďolíků bez trávy a jak psala Dana na jamkách 15 a 16 probíhající úpravy. Především provizorní odpaliště 16 jamky kdy se páli z pontou vyrobeného z palet byl opravdu nevšední zážitek.
Doufám, že až tam zase někdy pojedu, tak bude kvalita hřiště odpovídat ceně požadovaného feečka...
 
Naposledy tužku, 99 a 97 v Berouně na midech, mohl bych to svést na kde co, déšť, kosa, greeny nic moc, ale hrál jsem prostě nahovno ...
Náhodou, ten grýn na 12. byl bezkonkurenční 🤭
Ještě jsem nepatoval přes jetel, až teď v Berouně :D
 
Náhodou, ten grýn na 12. byl bezkonkurenční 🤭
Ještě jsem nepatoval přes jetel, až teď v Berouně :D

No jo, kdyz tobe do puttu fouka, to je pak tezky...
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom